2024, 03 28, 20:34:29

Szerző Téma: Milyen programokat használsz?  (Megtekintve 1300254 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #25 Dátum: 2010, 02 25, 15:22:07 »
Akinek az sms és a telefon mellől hiányzik a nemfogatott hívásokra ill smsekre figyelmztető kis számocska

You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #26 Dátum: 2010, 02 26, 07:47:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ultra reader
Auto sclollos, de mintha csak txt-t olvasna
Köszi... én akkor e mellé is pipát teszek magam részéről... nem hiszem, hogy gondot okozna txt-t csinálni a többi formátumból

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #27 Dátum: 2010, 02 26, 09:15:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi... én akkor e mellé is pipát teszek magam részéről... nem hiszem, hogy gondot okozna txt-t csinálni a többi formátumból

egy kis baj azért van vele  :shock:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #28 Dátum: 2010, 02 26, 10:13:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
egy kis baj azért van vele  :shock:


TXT reader
lehet állítani a szövegkódolást
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #29 Dátum: 2010, 02 26, 10:15:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
TXT reader
lehet állítani a szövegkódolást

Megnéztem vagy 20 readert, de vagy nem tud txt-t, vagy nem autoscrollos. Ez az utóbbi főleg a gond, mert konvertálni gondolom könnyen lehet.

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #30 Dátum: 2010, 02 26, 10:17:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megnéztem vagy 20 readert, de vagy nem tud txt-t, vagy nem autoscrollos. Ez az utóbbi főleg a gond, mert konvertálni gondolom könnyen lehet.

Autoscrroll valóban nincs benne
de egész jól használható
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #31 Dátum: 2010, 02 26, 17:28:18 »
Látom rendesen ráálltatok a témára a kedvemért.
Köszönöm.
Ma megnéztem a Nexus One-t és levett a lábamról.
Ha lesz lehetőségem, könnyen lehet, hogy ez lesz a következő gépem.
Jól működött a görgője is, lehet, hoyg nem is kell oda scroll. Majd meglátjuk.
Mire nekem ilyen lesz, addigra még kicsiszoltabb lesz ez a gyönyörűség :taps:

febern

  • Vendég
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #32 Dátum: 2010, 02 27, 13:18:43 »
PhoneMyPC

Ez pont olyan program mint az iPhonenon a logmein (a log mi in hamarosan elkészül androidra is), vagyis megnézhetjük telefonon keresztül, hogy épp mit csinál a pc-nk. Pl. elindítok egy másolást, de nem akarom kivárni, hogy végezzen és lemegyek a kertbe, meg tudom nézni, hogy befejezte-e :ok:, sőt ha már nem akarok a pc-n semmit csinálni, kis is tudom ezzel a programmal kapcsolni.

Annyit kell tenni, hogy telefonunkra ezt az alkalmazást feltelepíteni, és a pc-nkre is le kell tölteni egy klienst, amit a háttérben kell futtatni, értelemszerűen beállításokat elvégezni és már használhatjuk is!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iMoDWvnuHd8[/youtube]

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #33 Dátum: 2010, 02 27, 20:32:18 »
Téli olimpia. Nézzük van-e valami a Marketben ehhez kapcsolódóan:

Alarmania Vancouver:

Ébredjünk a vancouveri webkamerák által mutatott képekre.
Több mint 10 kamera közül választhatunk, multitouch-csal növelhetjük a kép, dátum, óra méretét, a helyzetüket is változtathatjuk.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Egy másik program, hogy kiválaszthassuk az eseményhez illő wallpapert: 

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Figyeljük a legfrissebb híreket, éremszerzőket widgetként, választhatóan 3-féle méretben:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login



És ha már mindent tudunk, lazítsunk játékkal:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login





Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #34 Dátum: 2010, 03 01, 10:13:37 »
Ha valakinek nem tetszik a beépített böngésző, elszalad a Marketbe és letölti az ingyenes a Dolphin browsert. Nekem ez a kedvencem. Szét-, össze-, vissza- , beállítgatható,  mozdulatokat (gesture) taníthatunk meg neki, melyekkel pl.könnyedén adhatunk egy oldalt a könyvjelzők közé. Felismeri az RSS-t tartalmazó oldalakat, ezt jelzi is a felső taskbaron. Ezeket a Google readerrel el is olvashatjuk.
Szinkronizálja a Google könyvjelzőket!
Multitouch működik, bár az így kinagyított szöveget nem tördeli automatikusan a kijelző méretére, ehhez meg kell nyomni a szintén választhatóan kitehető kicsinyítés-nagyítás gombot. Letöltésvezérlőt is tartalmaz. A Gesture panel helyzetét is kedvünk szerint választhatjuk, jobb vagy bal oldalra. Természetesen témákat is tölthetünk le hozzá ingyenesen.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GwnSeMsaX6U[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5WqKwhTj4W4[/youtube]

A beállításokról csináltam pár képet, de közel sem az összes lehetőségről.  :oops:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #35 Dátum: 2010, 03 01, 10:39:37 »
Amig nem élesztik fel a Nexusban az FM rádiót, online rádióadást hallgatunk az You are not allowed to view links. Register or Login-val. 

Ha a keresett rádióadó nem szerepel a listában, (mert sajnos elég szegényes a magyar kínálat, de az egyik képen azt írják küldjünk listát és hozzáadják amit akarunk  :shock: ), akkor  manuálisan, copy/paste módszerrel könnyedén hozzáadhatjuk a kedvenceinket, vagy egy You are not allowed to view links. Register or Login vagy egy szöveges dokumentumból bemásolva.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #36 Dátum: 2010, 03 01, 11:18:14 »
A hétvégén találtam ezt a pici programot, amelyik kiteszi a felső taskbarra a dátumot, különböző színekkel jelölve a hét napjait.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #37 Dátum: 2010, 03 01, 13:04:56 »
Napok óta bénázok, hogy mivel érhetném el wifin keresztül a pc-met.
Megtaláltam az ingyenes You are not allowed to view links. Register or Loginaztán ahelyett hogy gondolkoztam, vagy próbálkoztam volna, bújtam az ezzel foglalkozó fórumokat, olvastam. Belefutottam valami samba server-be amitől megijedtem, mert fogalmam sincs mi az, és napokig pihentettem a programot.
Ma lőn világosság :)  Elég a pc-m ip címét beírni és máris böngészhetek rajta kedvemre :D Használható a pda-n is, teljes értékű filekezelőként. Le is cserélem az Astro-t :)  (sőt a Root explorert is, ugyanis a cyanogen romokkal azt is helyettesíti  :ok: )
Ingyenes program, van egy Taskmanager is ettől a fejlesztőcsapattól, az utolsó képen az látszik.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #38 Dátum: 2010, 03 01, 22:26:21 »
 aBTC Torrent kliens

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #39 Dátum: 2010, 03 02, 10:45:09 »
Remek kis képszerkesztő P i c S a y

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető anzo

  • ROMMER
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #40 Dátum: 2010, 03 02, 21:31:13 »
A WinMo-n soha nem tudtam megoldani, hogy a PDA WiFijét tudjam használni az USB-vel összekapcsolt PC-n. Itt erre is van megoldás vagy a WiFi vagy a Mobil netet tudjuk megosztani a számítógépünkel akár USB akár BT kapcsolaton keresztül.

You are not allowed to view links. Register or Login

febern

  • Vendég
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #41 Dátum: 2010, 03 03, 16:36:25 »
Valami normálisabb naptár létezik Androidra, mert a gyári elég gyér kinézetű, még az agenda nézetbe sem tudok sokszor kiigazodni.

?

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #42 Dátum: 2010, 03 03, 16:53:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A WinMo-n soha nem tudtam megoldani, hogy a PDA WiFijét tudjam használni az USB-vel összekapcsolt PC-n. Itt erre is van megoldás vagy a WiFi vagy a Mobil netet tudjuk megosztani a számítógépünkel akár USB akár BT kapcsolaton keresztül.


Kérdésem az, hogy ezt a "másik irányba" is megoldották már?
( nem naprakész információim szerint a PC netet usb-n át nem látja az Androidos gép (amit viszont a winmo igen...)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #43 Dátum: 2010, 03 03, 17:12:38 »
 
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdésem az, hogy ezt a "másik irányba" is megoldották már?
( nem naprakész információim szerint a PC netet usb-n át nem látja az Androidos gép (amit viszont a winmo igen...)
en is ugy tudom, hogy az meg nem megoldott, nekem meg nem hianyzott. Korabban se hasznaltam ugy sosem netre a pdat.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető kisgida88

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 1270
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: ASUS Zenfone 2
  • PDA ROM: Mindíg a legfrissebb gyári
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #44 Dátum: 2010, 03 03, 19:31:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  en is ugy tudom, hogy az meg nem megoldott, nekem meg nem hianyzott. Korabban se hasznaltam ugy sosem netre a pdat.

Köszi. Nekem azért hiányozna, mert nincs net előfizum, pl. az időjárást is kábelbábelen' frissítek, vagy wifin.

(Tudom, hogy ez azonnal megváltozik, amint gúúúúglis telefonom lesz :D , de addig csak érdeklődtem... korábban már leírtad, hogy nem megoldott, de mivel szinte naponta  fedeztek fel új dolgokat, gondoltam, hátha ez is változott...)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #45 Dátum: 2010, 03 03, 19:42:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi. Nekem azért hiányozna, mert nincs net előfizum, pl. az időjárást is kábelbábelen' frissítek, vagy wifin.

(Tudom, hogy ez azonnal megváltozik, amint gúúúúglis telefonom lesz :D , de addig csak érdeklődtem... korábban már leírtad, hogy nem megoldott, de mivel szinte naponta  fedeztek fel új dolgokat, gondoltam, hátha ez is változott...)
Wifin tudod természetesen frissíteni.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #46 Dátum: 2010, 03 03, 19:44:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami normálisabb naptár létezik Androidra, mert a gyári elég gyér kinézetű, még az agenda nézetbe sem tudok sokszor kiigazodni.

?
A Marketből a Calendar Pad-et próbáltad? Van 1.5-re és afelettire is.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #47 Dátum: 2010, 03 04, 09:48:52 »
Aki egy kicsit is érdeklődik az Androidos programok iránt, gyorsan összefut a Barcode-okkal.
Ezek nagyban megkönnyítik az életünket, hiszen többek között  tartalmazhatják a kiválasztott file letöltési helyét.
Mutatok egy példát:
Először letöltjük a You are not allowed to view links. Register or Login programot a Marketből.

Elindítás után a monitor felé fordítjuk a telefont, mintha fényképeznénk, nem kell nyomni semmit, szépen magától elkezdi keresni a pöttyöket/kockákat vagy vonalakat. (Nem volt könnyű beolvastatni és közben screenshotot is csinálni róla, azért látszik kuszaság a képen  :oops: )

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Ha a beolvasás sikerült, megjelenik az eredmény, és választhatunk mit szeretnénk kezdeni vele.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Én az Open browsert választottam, így másodpercek alatt megkereste nekem a Marketben a kiválasztott programot, hiszen a hivatkozás erre utasította.  ;)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
 
 
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Imhotep

  • Vendég
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #48 Dátum: 2010, 03 04, 09:55:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aki egy kicsit is érdeklődik az Androidos programok iránt, gyorsan összefut a Barcode-okkal.
Ezek nagyban megkönnyítik az életünket, hiszen tartalmazzák a kiválasztott file letöltési helyét.
Mutatok egy példát:
Először letöltjük a You are not allowed to view links. Register or Login programot a Marketből.

Elindítás után a monitor felé fordítjuk a telefont, mintha fényképeznénk, nem kell nyomni semmit, szépen magától elkezdi keresni a pöttyöket/kockákat vagy vonalakat. (Nem volt könnyű beolvastatni és közben screenshotot is csinálni róla, azért látszik kuszaság a képen  :oops: )
Ilyen nincs WM-ra ???

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Milyen programokat használsz?
« Reply #49 Dátum: 2010, 03 04, 10:01:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyen nincs WM-ra ???
A Quickmark-ot ismerem Wm-re:  You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet