2024, 03 28, 13:04:02

Szerző Téma: Csinosítás a Sense-en túl: Mobile Shell, tálca ikonok, háttérképek  (Megtekintve 93585 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
Na elkészültem az új ikoncsomaggal, már csak a navigáció kategóriában kéne nyertest hirdetni. Túl sok prototípust készítettem én már nem tudok dönteni.  :p

PDA-ról nézve a műhódas tűnik a leginkább egyértelműnek.

moonman78

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
PDA-ról nézve a műhódas tűnik a leginkább egyértelműnek.

Igen, műhód és a 8-as a kedvencem, csak ugye ebbe jön a Google Maps és egyéb sima térképek is, tehát nem feltétlenül GPS-re kell utalnia.

moonman78

  • Vendég
No, akkor ha esetleg valaki felhasználná, íme.

Nem elérhető toeki

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: HTC HD2 (Leo)
  • PDA ROM: Pandora 1.5 (2.07WWE) Radio: 2.08.50.08_2
remélem jó helyre linkelem és többeket is érdekel majd, sztem nagyon látványos (pár napig, utána vissza az eredeti:)
hd2 boot and startup screen
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kdennis

  • Hozzászólások: 372
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: S-ON
You are not allowed to view links. Register or Login
remélem jó helyre linkelem és többeket is érdekel majd, sztem nagyon látványos (pár napig, utána vissza az eredeti:)
hd2 boot and startup screen
You are not allowed to view links. Register or Login

Az nem szól bele a gariba ha a leges legelső kezdőképet is kicseréljük?  :D

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Ha valaki nem a Sense-et preferálja, de a HTC menü turbósítását szeretné megőrizni, a következő kulcsot adja hozzá a HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\HTCMenus útvonalon:
EnableManilaCheck=dword:00000000

moonman78

  • Vendég
Az Office Mobile 2010 ikonjai You are not allowed to view links. Register or Login, úgyhogy az asztalit alapul véve csináltam szebbeket, hátha kell valakinek.

moonman78

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login

moonman78

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Office Mobile 2010 ikonjai You are not allowed to view links. Register or Login, úgyhogy az asztalit alapul véve csináltam szebbeket, hátha kell valakinek.

Ja, mappaikon lemaradt. :)

moonman78

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Feltettem, amikor kinyomta a Pocketnow, de az én ROM-omon szimplán nem történt semmi (SR után, természetesen). Igaz, már a ROM-ba integrált sem a gyári, hanem egy alsó csúszkás, felső órás variáció.

moonman78

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem, amikor kinyomta a Pocketnow, de az én ROM-omon szimplán nem történt semmi (SR után, természetesen). Igaz, már a ROM-ba integrált sem a gyári, hanem egy alsó csúszkás, felső órás variáció.

En ezeket eloszor mindig emulatoron probalom ki, es altalaban elesben sem cab-kent telepitem, hanem kibontom es kezzel (majd ha bejott, beteszem az install cuccaim koze). Bonyolult-e vagyok? :D

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
En ezeket eloszor mindig emulatoron probalom ki, es altalaban elesben sem cab-kent telepitem, hanem kibontom es kezzel (majd ha bejott, beteszem az install cuccaim koze). Bonyolult-e vagyok? :D

Ezek a .cpr fájlok a legritkább esetben fektetik meg a rendszert, és könnyen eltávolíthatók, úgyhogy én nem parázok tőlük. :)

moonman78

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek a .cpr fájlok a legritkább esetben fektetik meg a rendszert, és könnyen eltávolíthatók, úgyhogy én nem parázok tőlük. :)

You are not allowed to view links. Register or Login

moonman78

  • Vendég
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Mondjuk marha jók ezek a módosítások, de egyiknek sincs semmi hatása. A slider helyzete és a szöveg is megmaradtak, mintha hozzá sem nyúltam volna. WTF?

szerk: oh shit, cancel that.  :oops: :D rossz mappába másoltam.

Nem elérhető himenolepis

  • Hozzászólások: 174
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.66
Azt figyeltem meg MS 3.5.3-nal hogy ha Miskolcot teszem be citynek, akkor a weatherben nincs current detail, csak forecast. Mas varosnal van, csak miskolcnal nincs.Masnak is ezt produkalja? Esetleg van valakinek otlete hogyan lehetne megoldani? Korabbi verzioknal felajanlotta hogy Gismeteot,vagy Met.hu-t,stb szeretnek hasznalni, itt nem talalok ilyen funkciot..... :'(

Nem elérhető szinaikrisztian

  • Hozzászólások: 93
  • Navigáció / Navigation: SAMSUNG Galaxy Note 10.1 2014 edition
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S8
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt figyeltem meg MS 3.5.3-nal hogy ha Miskolcot teszem be citynek, akkor a weatherben nincs current detail, csak forecast. Mas varosnal van, csak miskolcnal nincs.Masnak is ezt produkalja? Esetleg van valakinek otlete hogyan lehetne megoldani? Korabbi verzioknal felajanlotta hogy Gismeteot,vagy Met.hu-t,stb szeretnek hasznalni, itt nem talalok ilyen funkciot..... :'(
Akkor neadj isten Te miskolci vagy? Mert én igen. :D

Nem elérhető himenolepis

  • Hozzászólások: 174
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.66
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor neadj isten Te miskolci vagy? Mert én igen. :D
Ja.
Otlet?

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Feltettem ezt a You are not allowed to view links. Register or Login-ra keresztelt módosítást a képernyőzárra, egész pofás lett:


Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha valaki nem a Sense-et preferálja, de a HTC menü turbósítását szeretné megőrizni, a következő kulcsot adja hozzá a HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\HTCMenus útvonalon:
EnableManilaCheck=dword:00000000

Ehhez hozzátennék egy számomra fontos beállítást. Ugyanitt található az EnableVSync bejegyzést, aminek érteke 1. Ha ezt átállítjuk 0-ra, akkor a HTC menü jelentősen gyorsabban jelenik meg. A működés azonnali, softreset nem kell neki. Engem nagyon zavart az a lassú animációs működés...

Nem elérhető himenolepis

  • Hozzászólások: 174
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.66
You are not allowed to view links. Register or Login
Ehhez hozzátennék egy számomra fontos beállítást. Ugyanitt található az EnableVSync bejegyzést, aminek érteke 1. Ha ezt átállítjuk 0-ra, akkor a HTC menü jelentősen gyorsabban jelenik meg. A működés azonnali, softreset nem kell neki. Engem nagyon zavart az a lassú animációs működés...
Mi az a HTC menu?

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
You are not allowed to view links. Register or Login
Mi az a HTC menu?

Kapcsold ki a Sense-t, majd nyiss meg akármilyen felugró rendszer menüt, és meglátod, mi volt a HTC Menu Enhancement. Ezt tudod a Sense futása nélkül is visszakapcsolni az általam beírt trükkel, illetve a viselkedését módosítani a Sharp által megadott bejegyzésnél.

Nem elérhető himenolepis

  • Hozzászólások: 174
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.66
You are not allowed to view links. Register or Login
Kapcsold ki a Sense-t, majd nyiss meg akármilyen felugró rendszer menüt, és meglátod, mi volt a HTC Menu Enhancement. Ezt tudod a Sense futása nélkül is visszakapcsolni az általam beírt trükkel, illetve a viselkedését módosítani a Sharp által megadott bejegyzésnél.
Ertem, koszi.

Nem elérhető himenolepis

  • Hozzászólások: 174
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.66
A nagy temaban mar irtam ezt, de mivel Mobile Shell-t hasznalok nektek is megosztom problemamat, ...esteleg ha valakinek van otlete, szivesem veszem. Koszi.


`Valaki hasznal sms-ben mapparendezes reg modositast?
Azt vettem eszre, ha HKLM\services\MSG - MessagingService.dll-t nevezem at valami masra, akkor uj uzenet jelzes nincs, csak ugy veszem eszre az uj uzenetet, ha veletlenul beletevedek az SMS inboxba.

Ha pedig nem modositom a reg bejegyzest, akkor van ertesites, villog a kis zold led is, viszont SMS iraskor az Istennek sem megy el, az OUTBOX mappaban marad, amig nem modositom vissza  a regbejegyzest. SR sem segit az SMS kuldesben, mint  a korabbi gyari romokban.

Valakinek van tippe/otlete?
Elore is koszi.
Fontos lenne.`


Nem elérhető kovszabolcs

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: Gmin
  • PDA: HD2
  • PDA ROM: 1234
Sziasztok!

Nekem új ez a készülék... ráadásul fórumozni sem szoktam, így lehet, hogy rossz helyre, vagy rosszul írok.
Elnézést kérek ezért.

HTC HD2 parancsikon létrehozása lenne a megoldandó feladat.
Olvasgatom a fórumot, de nem tudom megcsinálni.

Egy a memóriakártyára simán bemásolt programot szeretnék (mondjuk) a Start képernyőre betenni. De ide csak a telepített programokat tudom.

Van egy leírás más fórumban, hogy windows/start/.... node nekem nem megy. 

Segítene nekem valaki?

Köszönöm.