2024, 03 29, 07:01:57

Szerző Téma: Samsung Jet Firmware  (Megtekintve 151318 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető DM101

  • Hozzászólások: 8
  • PFC Fan
  • PDA: samsung s8000 jet
  • PDA ROM: s8000xfifs
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #250 Dátum: 2011, 09 04, 23:51:29 »
Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem, hogy ettől a firmwaretől ami van a telefonomban, van frisseb?

Ezt látom a kijelzőn:
<SW VER>
S8000XFIF5
<CSC VER>
S8000XFIFB(ED011)
<FFS VER>
DEF

Most vettem ezt a telefont használtan, és az elöző montémhoz képest nagyon lomhának tűnik.Rendesen rá kell nyomni az újamat a kijelzőre és végighúzni, ha azt akarom hogy menjenek a menük meg többi..
A monténál csak pöckölgetni kellett.Remélem egy szoftverfrissítés megoldja.Nem csinálnám, mert még garanciális a GSMLine-nál.

Nem elérhető Judge

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: GARMIN nüvi 1350T,GARMIN StreetPilot c510,Mio A701
  • PDA: SAMSUNG S8000(Jét),Mio A701
  • PDA ROM: S800MCEJJ3,Mio R.64.101
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #251 Dátum: 2011, 09 05, 20:47:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem, hogy ettől a firmwaretől ami van a telefonomban, van frisseb?

Ezt látom a kijelzőn:
<SW VER>
S8000XFIF5
<CSC VER>
S8000XFIFB(ED011)
<FFS VER>
DEF

Most vettem ezt a telefont használtan, és az elöző montémhoz képest nagyon lomhának tűnik.Rendesen rá kell nyomni az újamat a kijelzőre és végighúzni, ha azt akarom hogy menjenek a menük meg többi..
A monténál csak pöckölgetni kellett.Remélem egy szoftverfrissítés megoldja.Nem csinálnám, mert még garanciális a GSMLine-nál.

Dátum szerint az  S800MCEJJ3  2010 October "legfrissebb" (utolsó)

Nem elérhető dexdaladoor

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: ?
  • PDA ROM: S8000BSJF1
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #252 Dátum: 2011, 12 12, 19:18:46 »
Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy hogyan frissítsem a jetemet? Napokban jár le a 2 éves gari, s8000bsig4 szoftver folt rajta, tegnap a t-mobile-hoz elvittem más problémákkal még a garancia időben, és ráraktak ott egy ilyet: S8000BSJF1. Egy hangyányit mintha könnyebb lenne a kezelése az érintőkijelzőnek, nem kell annyira belenyomnom az ujjamat, de tényleg csak kicsivel lett jobb, viszont ugyan olyan lassú. Az lenne a kérdésem, hogy melyik a legfrissebb firmware ami magyar nyelvű, gyorsabb tőle a teló (tartalmaz is némi újdonságot: fektetett, rendezhető menü, stb...), és a kijelzőjét sem kell szétnyomni. Valamint hogyan kell frissíteni azt el tudjátok mondani? Elkezdtem olvasni ezt a topicot, az elején sokan írták hogy "úgy csináltam ahogy a főoldalon le van írva", de én nem találtam ezt meg. Ha mást nem egy linket írjatok légyszi ahol le van írva a frissítés menete, meg ahonnan le tudom tölteni azt amit ajánlatok :)
Előre is nagyon szépen köszönöm!!! :D

Nem elérhető jaxville

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo,Tomtom
  • PDA: HTC D-HD,Nexus4,Samsung i780
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #253 Dátum: 2011, 12 29, 16:10:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy hogyan frissítsem a jetemet? Napokban jár le a 2 éves gari, s8000bsig4 szoftver folt rajta, tegnap a t-mobile-hoz elvittem más problémákkal még a garancia időben, és ráraktak ott egy ilyet: S8000BSJF1. Egy hangyányit mintha könnyebb lenne a kezelése az érintőkijelzőnek, nem kell annyira belenyomnom az ujjamat, de tényleg csak kicsivel lett jobb, viszont ugyan olyan lassú. Az lenne a kérdésem, hogy melyik a legfrissebb firmware ami magyar nyelvű, gyorsabb tőle a teló (tartalmaz is némi újdonságot: fektetett, rendezhető menü, stb...), és a kijelzőjét sem kell szétnyomni. Valamint hogyan kell frissíteni azt el tudjátok mondani? Elkezdtem olvasni ezt a topicot, az elején sokan írták hogy "úgy csináltam ahogy a főoldalon le van írva", de én nem találtam ezt meg. Ha mást nem egy linket írjatok légyszi ahol le van írva a frissítés menete, meg ahonnan le tudom tölteni azt amit ajánlatok :)
Előre is nagyon szépen köszönöm!!! :D

Hello.

A firmware-k itt vannak You are not allowed to view links. Register or Login
A telepitest keresd meg,en mar nem emlekszem hogyan kell nem akarok hulyeseget mondani.

Nem elérhető blykk

  • Hozzászólások: 34
  • Navigáció / Navigation: Route 66
  • PDA: samsung s8000
  • PDA ROM: s800MCEJC1
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #254 Dátum: 2012, 04 21, 11:57:28 »
Sziasztok! valaki segítsen nekem legyen szíves a gyári Firmwaret honnan tudom leszedni? Válaszokat előre is köszönöm!

Nem elérhető stigmata

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung s8000
  • PDA ROM: def
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #255 Dátum: 2012, 04 29, 13:01:54 »
Sziasztok!
Olyankor mi van, ha ezzel a hibával kidob a flash közben?

Download Start Ch[0]
Error : Rsrc1 Write [0.1s]

Telen meg:
NAK_INVALID_ADDR hibaüzenet olvasható...

Csak kérdezem...
próbáltam lehúzni, vissza, pc-t újra indítani, ua. semmi...
( valahol olvastam telót nem szabad ilyenkor bántani ) ua.
elsore a S800xpjg1 firmware-t, másodszorra a S8000XEII2 firmware-t, mindketto az rsrc1-nél megadja magát.
ha kihagyom mi lesz? telt újraindítsam?
pls, ha valaki találkozott hasonlóval ossza meg velem.
ha, újraindít, másik usb port és egybol ez a hibaüzenet:
Download Start Ch[0]
Warring : Security fail!!
Amúgy a telón kék képernyő lett bekapcsolva,és azt írja,hogy" to exit press 0 for 2sec.
...

Nem elérhető freec86

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung S7230 Wave 723
  • PDA ROM: S723MOXALA1
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #256 Dátum: 2012, 06 07, 14:38:55 »
Sziasztok!

Samsung S8000 Jet-re keresek Firmware-t. Találtam is egyet (S800MCEJJ3), viszont ez angol. Lehetséges, hogy létezik ebből magyar verzió? Ha igen, akkor legyetek szívesek dobni egy linket. Valamint van ennél frissebb FW?

Köszi!
Üdv.

Nem elérhető Totek

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo8 Full EU 2012 R3 Q4
  • PDA: Motorola Defy +
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #257 Dátum: 2012, 07 08, 06:07:07 »
Sziasztok!

Most akkor fel lehet rá tenni a windows,mint omnia2 vagy se?
Bolond ember saját kárán tanul,okos meg a másén :)

Nem elérhető jaxville

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: IGO Primo,Tomtom
  • PDA: HTC D-HD,Nexus4,Samsung i780
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #258 Dátum: 2012, 07 20, 22:39:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Most akkor fel lehet rá tenni a windows,mint omnia2 vagy se?

Nem.. :'(

Nem elérhető Judge

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: GARMIN nüvi 1350T,GARMIN StreetPilot c510,Mio A701
  • PDA: SAMSUNG S8000(Jét),Mio A701
  • PDA ROM: S800MCEJJ3,Mio R.64.101
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #259 Dátum: 2012, 08 25, 00:22:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Samsung S8000 Jet-re keresek Firmware-t. Találtam is egyet (S800MCEJJ3), viszont ez angol. Lehetséges, hogy létezik ebből magyar verzió? Ha igen, akkor legyetek szívesek dobni egy linket. Valamint van ennél frissebb FW?

Köszi!
Üdv.

Tudomásom szerint nincs belőle magyar nyelvű (vagy mégis...a telefonomon  :)  ) ha fenn van a telefonon,utólag magyarítható.

Nem elérhető wubuka10

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: *#1234#
Re: Samsung Jet Firmware
« Reply #260 Dátum: 2017, 07 11, 22:23:18 »
Sziasztok nekem olyan problémám van hogy a telefonom alap memóriája 2gb de mikor feltettem a gépre a telómat eltűnt minden róla és mikor bekapcsolom a telóm a memóriáját nem észleli. Miért van ez? Samsung S8000 jet-em van