2024, 03 29, 07:58:43

Szerző Téma: KIES a mindenes  (Megtekintve 36723 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Daver

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: Samsung Omnia II I8000
  • PDA ROM: I8000NXXIK5
Re: KIES a mindenes
« Reply #50 Dátum: 2010, 10 19, 18:20:26 »
sziasztok! nekem omnia 2-m van de az oldalon azt írja h csak ezeket a wave típusokat támogatja.. de a program fölismeri a telefonom csak nem tudok egy appsot se telepíteni.... :/ ötlet vki?

q1w2e3

  • Vendég
Re: KIES a mindenes
« Reply #51 Dátum: 2011, 01 06, 12:32:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok! nekem omnia 2-m van de az oldalon azt írja h csak ezeket a wave típusokat támogatja.. de a program fölismeri a telefonom csak nem tudok egy appsot se telepíteni.... :/ ötlet vki?

nekem is ez volt a gond, de miután beleolvastam ebbe a fórumba máris megoldódott, az elején le van írva h h telelpitsd és menni fog. (kiválasztod az országot UK nak)

Nem elérhető rondzsy89

  • Hozzászólások: 2390
  • Nem: Férfi
  • T-Partner
    • Twitter
  • Navigáció / Navigation: iGO / Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: XXLEF
Re: KIES a mindenes
« Reply #52 Dátum: 2011, 01 08, 14:01:25 »
Megjelent a Kies 2.0. Sokat javítottak rajta, próbáljátok ki.

You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető 3lm0

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: beépitett
  • PDA: Samsung Galaxy S4 / IDEOS S7 Slim
  • PDA ROM: Echoe V44 I9505XXUGNE5 / Asturel CM10
Re: KIES a mindenes
« Reply #53 Dátum: 2011, 01 14, 12:31:49 »
Van valakinek tapasztalata 64 bites Win 7-el ?
Nekem szépen feltelepül, de a program indításakor hibaüzenetet ad. Ha csak lecsukom a hibaüzenet ablakát elindul ugyan a program, de csatlakoztatáskor nem lát eszközt, ha meg leokézom akkor meg ugye befejezi a program futtatását.

Nem elérhető alcapone3

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: Omnia II
  • PDA ROM: RAPIDNXXJJ1
Re: KIES a mindenes
« Reply #54 Dátum: 2011, 02 06, 18:02:26 »
Nekem sem megy win7 64bit en. Állandóan hibaüzenettel kilép. Az 1.5 az megy, de nem csatlakozik. Van valakinek valami ötlete hogy lehetne működésre bírni?

Nem elérhető loituma69

  • Hozzászólások: 232
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: WayteQ X960BT HD, Wayte X-tab 50, Nexus 7,
  • PDA: HTC Incredible S-->Xperia Neo-->Xperia Arc-->LG Optimus 4X HD fehér
  • PDA ROM: Android 4.0.3 - 4.1.2
  • Skype: loituma69
Re: KIES a mindenes
« Reply #55 Dátum: 2011, 02 07, 08:25:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem sem megy win7 64bit en. Állandóan hibaüzenettel kilép. Az 1.5 az megy, de nem csatlakozik. Van valakinek valami ötlete hogy lehetne működésre bírni?
2.0 kies win7 64bit : Nálam megy és jól kezeli az omniát, de a képméret az a gond rosszúl jeleníti meg nem egész képernyős a kezelő felület!
A program kezelőfelület ablakból kb fél képernyő látszik ide oda csusztatni kell, hogy mindent lássak, tehát ez a kies még nem ok! Azt nem értem, hogy aki készíti ezt a szoftvert az nem teszteli? Ha igen nála jól működik? kizárt dolog, ha meg nála is xar akkor  minek adják ki!

Nem elérhető tiszaba

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: I9300XXELLA
  • Skype: tiszaba
Re: KIES a mindenes
« Reply #56 Dátum: 2011, 03 10, 00:11:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem sem megy win7 64bit en. Állandóan hibaüzenettel kilép. Az 1.5 az megy, de nem csatlakozik. Van valakinek valami ötlete hogy lehetne működésre bírni?

Üdv mindenkinek!
Nekem a Win7 64bit-en működik a 2.0..-s Kies, de a 2.2-es frissítést nem jelezte, viszont az Xp-n (32bit) az 1.5.3..-as igen, és azzal frissítettem. Talán egy hete indítottam el újból a Kies-t az  Xp-n, ekkor jelezte az új verziót, és frissítettem a legújabbra, ezután a telefont nem lehetett csatlakoztatni, csak háttértárként, vagy médiatárként. Sokat kerestem a megoldást, kipróbáltam sok módszert amit lehetséges megoldásként leírtak, de eddig egyikkkel sem jártam sikerrel. Viszont ma este találtam egy oldalt You are not allowed to view links. Register or Login  , amit a google fordítóval úgy ahogy "értelmeztem". Az oldal alján írja, hogy amikor csatlakoztatjuk a telefont, és a kies csak "pörög" akkor elindítjúk az eszközkezelőt, és ott látszik a GT9000 egy sárga háromszöggel, azt íja a tulajdonságokban , hogy betöltötte a drivert de eszközt nem talál (pedig látszik), ekkor indítsunk egy illesztőprogram frissítést, ha sikeres, utána leválasztjuk a telefont a Kiest újraindítjuk,és csatlakozni fog a telefon. Viszont ha nem sikerül az internetről frissíteni a drivert, akkor töltsük le a meghajtóprogramot, és csomagoljuk ki a tömörített mappából kapott .exe fájlt egy mappába, és a driverfrissítésnél ezt a helyet adjuk meg mint keresési helyet. Ha az exe-ben lévő MTP-driver jó akkor a frissítés után ugyanaz a teendő mint a netes frissítésnél, ez a módszer használható a 32, és a 64 bites rendszeren is, csak a rendszernek megfelelő meghajtócsomagot kell használni. Az oldalon hivatkozás is található a driverek letöltésére, de ezek régebbi verziók, nekem a netes frissítéssel sikerült megoldani a gondot 32 bites Xp-n, a biztonság kedvéért többször megpróbáltam, eddig még minden alkalommal sikerült csatlakozni.
Remélem néhány hasonló problémával küzdő "kollégának"' sikerült segítséget nyújtani ezzel a kissé hosszúra sikerült leírással.
Sok sikrt!! :ok:

Nem elérhető beka123

  • Hozzászólások: 33
  • PDA: nexus 7
  • PDA ROM: 4.2.1
Re: KIES a mindenes
« Reply #57 Dátum: 2011, 03 13, 19:10:54 »
ave: sziasztok nekem megy a kies win7 alatt ,a kérdésem az lenne ezzel is lehet frissiteni a telefont bátran ?mert felajálja az ujjab frimwarekat.
elöre is köszönöm a válaszokat.

Nem elérhető Gabinhoo

  • Hozzászólások: 11
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re: KIES a mindenes
« Reply #58 Dátum: 2011, 03 13, 19:25:45 »
sziasztok!

Nem tudom telepíteni a kies-t. A következő hibaüzenetet írja: Error reading setup initialization file.
Pedig Windows 7-re kompatibilis. Próbáltam már a rendszergazda futtatást és semmi.  >:(

Előre is köszi

Nem elérhető picike91

  • Hozzászólások: 19
  • PDA: Samsung I9000
Re: KIES a mindenes
« Reply #59 Dátum: 2011, 05 01, 14:16:48 »
Hali!
Amikor alkalmazást akarok letölteni vele kiesen keresztül, akkor letölti a számítógépemre, azután pedig a telefonra, de ekkor kidob egy hibaüzenetet, hogy: "Mobile Phone has been disconnected. Please reconnect".
Pedig érzékeli aprogram, tudok importálni, exportálni meg minden más egyebet is. Mi lehet a hiba?

Nem elérhető banya0311

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: igo 2006
  • PDA: mio a501
  • PDA ROM: r57.3.108
omnia 2 rom frissitése
« Reply #60 Dátum: 2011, 11 22, 16:13:29 »
hello segitenétek az omnia 2 rom frissitésében? nem tudom mik kellenek hozzá meg magyar rom kellene lehetőleg 6.5.3 van rajta.