2024, 04 23, 12:01:10

Szerző Téma: Leo főzött (custom) ROM-ok  (Megtekintve 240726 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #75 Dátum: 2010, 01 06, 12:13:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvastam róla,de egyszerűen nem megy fel a gépezetre,és nem igazán tudom hogy miért,de ugyanúgy Zeharom kolléga is ebben a cipőben jár,neki sem megy fel.
0% százaléknál megáll a tudomány a kifagy.
A htcpedia-rol szedtem le a cuccost,ugyan úgy egy mappából indítom.

HSPL-lel próbálod? Esetleg a könyvtár elérési útvonala tartalmaz speciális (= nem angol) karaktereket? Ezzel párszor már meggyűlt a bajom. Én mindig X:\HD2_ROM alól flashelek, Vista/Win7 alatt Adminként indítva.

Nem elérhető Balassa12

  • Hozzászólások: 906
  • DUBLE CLUB
  • PDA: Galaxy S8+, LG V20, Xiaomi Note 2,OnePlus3T,OP5
  • PDA ROM: Custom
  • Skype: balassa12
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #76 Dátum: 2010, 01 06, 12:37:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
HSPL-lel próbálod? Esetleg a könyvtár elérési útvonala tartalmaz speciális (= nem angol) karaktereket? Ezzel párszor már meggyűlt a bajom. Én mindig X:\HD2_ROM alól flashelek, Vista/Win7 alatt Adminként indítva.
Meg van a hiba,nbh fajllal lett letöltve a rom,ezért nem töltötte be,kapott egy sspl-t
és már fent is van.Tesztelem.
Ha elég hosszan kopogtatsz a pokol kapuján,előbb vagy utóbb valaki ajtót nyit....

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #77 Dátum: 2010, 01 06, 13:00:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sharp,
Úgy látom, azonos nyomon haladunk, én is a miri-féle 1.2-est raktam föl. :)
Az Xtra Light-ost nem mertem megkockáztatni, mert nem voltam benne biztos, hogy az utólag telepített Sense is hibátlanul működne. Te nem telepítetted a Manila 2.5-öst?
Eddig pöpec, van céges email és naptár szinkronizálás is. :taps:

Nem raktam fel a Manila-t, nem használom. Lehet, hogy megnézem majd azt a romot is.

Nem elérhető myankoo

  • Hozzászólások: 79
  • Navigáció / Navigation: Navon, IGO 8;IGO Amigo
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: Sone v1.41
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #78 Dátum: 2010, 01 06, 14:47:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sharp,
Úgy látom, azonos nyomon haladunk, én is a miri-féle 1.2-est raktam föl. :)
Az Xtra Light-ost nem mertem megkockáztatni, mert nem voltam benne biztos, hogy az utólag telepített Sense is hibátlanul működne. Te nem telepítetted a Manila 2.5-öst?
Eddig pöpec, van céges email és naptár szinkronizálás is. :taps:
Szia!Ehhez a romhoz kell a HSPL?
myankoo

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #79 Dátum: 2010, 01 06, 14:53:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!Ehhez a romhoz kell a HSPL?

Igen MINDEN főzött romhoz kell SSPL VAGY HSPL. Vagy egyik vagy másik.

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #80 Dátum: 2010, 01 06, 15:01:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!Ehhez a romhoz kell a HSPL?

Nem engem kérdeztél, de én itt vagyok és próbálok segíteni:

1. letöltöd a kívánt romot.

2. kibontod egy mappába

3. megnyitod:

3.A.   ha olyat látsz benne, hogy "CustomRUU" + 1 .nbh kiterjesztésű fájl, akkor KELL hozzá (előtte) HSPL.

3.B    ha olyat látsz benne, hogy "SSPL RUU" + 1 .nbh kiterjesztésű fájl, akkor NEM KELL hozzá HSPL.

3.C    ha csak egy .nbh kiterjesztésű fájlt találsz ott, akkor amellé odamásolod az SSPL-t (letölthető az xda-ról) és nyomod a vasra(3.B)
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető myankoo

  • Hozzászólások: 79
  • Navigáció / Navigation: Navon, IGO 8;IGO Amigo
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: Sone v1.41
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #81 Dátum: 2010, 01 06, 18:43:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem engem kérdeztél, de én itt vagyok és próbálok segíteni:

1. letöltöd a kívánt romot.

2. kibontod egy mappába

3. megnyitod:

3.A.   ha olyat látsz benne, hogy "CustomRUU" + 1 .nbh kiterjesztésű fájl, akkor KELL hozzá (előtte) HSPL.

3.B    ha olyat látsz benne, hogy "SSPL RUU" + 1 .nbh kiterjesztésű fájl, akkor NEM KELL hozzá HSPL.

3.C    ha csak egy .nbh kiterjesztésű fájlt találsz ott, akkor amellé odamásolod az SSPL-t (letölthető az xda-ról) és nyomod a vasra(3.B)
Köszönöm, nagyon korrekt választ kaptam :ok: :ok: :ok:
Valahogy így képzeltem el a dolgot, de messze nem ilyen precízen.Szóval :taps: :taps:
Természetesen köszönöm thebiker-nek is!!
myankoo

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #82 Dátum: 2010, 01 06, 21:17:03 »
...én meg köszönöm valamelyik Moderátornak, hogy megformázta a mondókámat...nekem arra akkor már éppen nem volt időm, amikor a hozzászólást elkövettem!

Bocsi, én voltam a bűnös :oops:, tetszett a leírásod ezért finomítottam a külalakján ;) ----szeszo-----
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #83 Dátum: 2010, 01 06, 21:26:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...én meg köszönöm valamelyik Moderátornak, hogy megformázta a mondókámat...nekem arra akkor már éppen nem volt időm, amikor a hozzászólást elkövettem!

Bocsi, én voltam a bűnös :oops:, tetszett a leírásod ezért finomítottam a külalakján ;) ----szeszo-----
Valami jó kis címet találj már neki légyszi, és akkor azzal is kiemeljük.

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #84 Dátum: 2010, 01 07, 08:23:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami jó kis címet találj már neki légyszi, és akkor azzal is kiemeljük.

Szabad a pálya az alkotó fantázia előtt... - mármint ezt nem címnek szánom, hanem feloldom szellemi termékem védelmét (HSPL) és akinek van ötlete, tegye hozzá.
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető phobos

  • Hozzászólások: 197
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther Jade/Galaxy S3 IGO Primo2/Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.1.2 gyári
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #85 Dátum: 2010, 01 08, 08:12:30 »
egy lehet láma kérdés:
a török romot (mivel signed) csak goldcarddal lehet feltenni, HSPL-el nem?

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #86 Dátum: 2010, 01 08, 09:56:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
egy lehet láma kérdés:
a török romot (mivel signed) csak goldcarddal lehet feltenni, HSPL-el nem?

Ha HSPL van a gépeden, akkor MINDEN ROM feltehető külön trükközés - pl.Goldcard - NÉLKÜL.
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető phobos

  • Hozzászólások: 197
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther Jade/Galaxy S3 IGO Primo2/Primo
  • PDA: Samsung Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.1.2 gyári
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #87 Dátum: 2010, 01 08, 13:25:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha HSPL van a gépeden, akkor MINDEN ROM feltehető külön trükközés - pl.Goldcard - NÉLKÜL.
köszönöm, akkor csak megpróbálom ezt a HSPL-t, az 1.61-es ROmmal, és ManX művével :)

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #88 Dátum: 2010, 01 08, 13:34:21 »
ABC - Szigorúan KEZDŐK számára – olyan valakitől, aki maga is CSAK felhasználó.

Szóval néhány szóban a HSPL-ről, meg társairól, úgymint SSPL valamint Goldcard.

A.
Minden szoftvergyártó igyekszik védeni termékeit. Így van ez a MS-nál is.
Minden hardvergyártó igyekszik védeni termékeit. Így van ez a HTC-nél is.
Mivel e két gyártó szövetséget kötött - konkrétan a HD2 esetében is - ezért a hardveren csak olyan szoftver futtatható, ami a szövetségestől származik.
Ez idáig eccerű… ;)
B.
Mivel a HD2-t szerte a világon árulják, sokféle kihívásnak kell megfelelnie a szoftvernek, régiónként más-más követelményeknek. Ezért a MS régiónként is kész a helyi specialitásoknak megfelelőre szabni szoftverét, amit a HTC azzal nyugtáz, hogy a készülékeket ellátja az adott régióra jellemző jegyekkel (IMEI). Ezek nem külső jegyek…
No már most: amikor kijön egy hivatalos szoftverfrissítés, akkor abban mindig jelölve van, hogy mely régióban eladott készülékekre telepíthető. (magyarán: hiába tetszene neked egy pl. amerikai régióra kiadott szoftverfrissítés, az általad európában vásárolt készülékre nem fog feltelepülni...)
HA eddig érted, lépjünk tovább. :)
C.
Ekkor lép be a FELHASZNÁLÓI oldal: mert nehogy úgy legyen ám már, ahogyan ezek a hardveres-szoftveres fiúk kigondolták meg leszövetkezték...! Meg egyébként is, a szomszéd nője mindig zöldebb...a jobb és újabb ROM-ok, mindig a MÁSIK régióban vannak…
Tehát az erre is szakosodott xda-s fiúk/lányok megszültek egy olyan KULCSOT, amivel a régiós zár a vasban becsapható. Azonban: valamit, valamiért: elő kell készíteni egy microSD kártyát, speciális módon – ezt nevezzük GOLDCARD-nak – aztán erre rámásoljuk a megkívánt hivatalos, DE nem a mi régiónknak kiadott ROM-ot és uccu, már mehet is a vasra.
A Goldcard elkészítése bonyolultnak tűnik, magam is elvetettem elkészítését, de hát a kíváncsiság nagy úr, s láss csodát: még nekem is sikerült megcsinálnom. A Goldcard nem romlik meg, ha egyszer így előkészítettük a micro SD kártyánkat, akkor az mindig működni fog, amíg nem formatáljuk, vagy törlünk bizonyos mappákat róla. DE csak hivatalos más régiós ROM-okat lehet vele a vasra feltolni. Másra NEM alkalmas.
HA már értjük a GOLDCARD-ot, akkor lépjünk tovább.
D.
DE a felhasználói oldal nem elégszik meg, mert van egy másik szomszéd is, akinek még zöldebb a nője…
Azaz, miután kielégítette vágyakozását goldcard-al, rájön, hogy azok a MÁS régiós ROM-ok sem tökéletesek. Vannak bennünk felesleges programok, illetve nincsenek benne olyan progik, amelyek ízét már korábban megszokta… mivel esélye sincs arra, hogy vágyait a MS kielégítse, hát elkezd maga ROM-okat gyártani, azaz főzni. Ezek alapja ugyan a hivatalosan kiadott ROM, de a változtatások után már nem varázsolhatók fel a vasra ügyeskedés nélkül, melynek 2 lehetséges útja van:
D/1 – SSPL – lényegében a Goldcard-hoz hasonlóan, úgy engedi a ROM-ot (más régiós illetve főzött ROM-okat) települni, hogy a beépített zárak érintetlenek maradnak. Magyarán, egy szemfényvesztéssel átejti a hardvert…az SSPL NEM települ a vasra. Minden egyes főzet .nbh fájlját mellé kell másolni, s aztán az attrakció. PC-ről működik, AS szükséges hozzá!
D/2 – HSPL – a vas védelmi rendszerének letiltása, bénítása. A HSPL feltelepül a vasra és amíg nem oldjuk, addig bénítja a gyári védelmi rendszert. Ha HSPL-t telepítettünk a vasra, akkor MINDEN ROM- feltölthető (PC-ről indítva), trükközés nélkül: gyári is, más régiós is, meg főzött is.
A HSPL a vasról visszavonható, - a kitalálók által leírt módon –  s ekkor visszaáll a gyári állapot. A HARD-RESET nem vonja vissza!
Ha még mindig értjük, akkor egy tudnivaló: :taps:
E.
Aki érti  a B.C.D pontokat, az látja, hogy a HSPL biztosítja a legnagyobb szabadságot a ROM-ozgatás területén, DE ez a legdurvább beavatkozás is egyben a gyári védelem semlegesítésére.
HSPL-es készülékkel ne menjünk garanciális javításokra (még hardveresre sem!), mert joggal fogja a gyártó visszavágni a készülékünket az illegális beavatkozás miatt!!! :'(


ROM jelölésekről már írtam egyet, nem írom le újra.

A hozzászólás egy laikustól származik (aki élete első ROM-cseréjénél alaposan leizzadt és talán a normális kétszeresét verte a pulzusa izgalmában…), kérlek ne essetek nekem, inkább tökéletesítsük együtt, ha lehet… Kiindulópontnak szántam, KEZDŐK számára konyha-nyelven, mert néha megdöbbent a tudatlanság + merészség együtteséből származó kérdéshalmaz…
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető joynor

  • Hozzászólások: 230
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.48.479.1
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #89 Dátum: 2010, 01 08, 15:12:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ABC - Szigorúan KEZDŐK számára – olyan valakitől, aki maga is CSAK felhasználó.

Szóval néhány szóban a HSPL-ről, meg társairól, úgymint SSPL valamint Goldcard.

A.
Minden szoftvergyártó igyekszik védeni termékeit. Így van ez a MS-nál is.
Minden hardvergyártó igyekszik védeni termékeit. Így van ez a HTC-nél is.
Mivel e két gyártó szövetséget kötött - konkrétan a HD2 esetében is - ezért a hardveren csak olyan szoftver futtatható, ami a szövetségestől származik.
Ez idáig eccerű… ;)
B.
ROM jelölésekről már írtam egyet, nem írom le újra.


Na  Én erre gondoltam ,mikor pár napja feldobtam a témát  :ok:
Nagyon szép munka grat  :taps: :taps: :taps: :taps: :taps:

u.i
(A hspl levételét is írd bele sztem mert tuti h kérdezni fogják)
Mégegyszer GRAT a munkádhoz

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #90 Dátum: 2010, 01 08, 15:17:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ABC - Szigorúan KEZDŐK számára – olyan valakitől, aki maga is CSAK felhasználó.


Javaslom tegyük ki egy ZÁRT topikba. Annyit még, hogy a CSAK a rádióo rész csak HSPL-el tehető fel. SSPL -es csak az OS!!! Ha van HSPL akkor kártyáról is lehet frissíteni a romot.

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #91 Dátum: 2010, 01 08, 20:13:47 »
Topix 1.1.3 rom elérhető  :ok:

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #92 Dátum: 2010, 01 09, 09:59:54 »
miri 6.5.x ROM-ok (normál és Xtra Light) is kijött.
Office Mobile 2010, threaded email, stb.
You are not allowed to view links. Register or Login.

Nem elérhető mpmope

  • Hozzászólások: 41
  • Navigáció / Navigation: HTC HD2 (igo8)
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 2.01.531.7 WWE
  • Skype: -
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #93 Dátum: 2010, 01 09, 11:12:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ABC - Szigorúan KEZDŐK számára – olyan valakitől, aki maga is CSAK felhasználó.

Szóval néhány szóban a HSPL-ről, meg társairól, úgymint SSPL valamint Goldcard.


nagyon jó írás, grat  :ok:

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #94 Dátum: 2010, 01 09, 11:43:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
miri 6.5.x ROM-ok (normál és Xtra Light) is kijött.
Office Mobile 2010, threaded email, stb.
You are not allowed to view links. Register or Login.

Mér felraktam és sokkal jobban muzsikál, mint a 6.5-ös, mert pl. abban hiába állítottam be, nem volt hajlandó automatikusan bontani az adatkapcsolatot. Illetve a 6.5.3-ban már végre rendezve van a start menü. Eddig jól működik. :)
A Miri 6.5-öset töröltem is. Egyedül az XtraLight volt jó.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #95 Dátum: 2010, 01 09, 12:20:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mér felraktam és sokkal jobban muzsikál, mint a 6.5-ös, mert pl. abban hiába állítottam be, nem volt hajlandó automatikusan bontani az adatkapcsolatot. Illetve a 6.5.3-ban már végre rendezve van a start menü. Eddig jól működik. :)
A Miri 6.5-öset töröltem is. Egyedül az XtraLight volt jó.

Érdekes, én már egy hete a "normál" 6.5-öst használom, és semmi gondom nem volt vele. Mivel push email megy, az adatkapcsolat bontogatása meg se fordult a fejemben (egyébként is mire jó a bontása, ha nem megy rajta adat?).
A Start Menüt mindenképpen saját ízlés szerint szeretem rendezni, úgyhogy mindkét esetben van vele melóm.
Várom a tapasztalatokat, hogy minden megy-e rajta rendesen, aztán majd meggondolom a felrakását. Valószínűbb, hogy majd az 1.1-et vagy 1.2-t.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #96 Dátum: 2010, 01 09, 12:31:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes, én már egy hete a "normál" 6.5-öst használom, és semmi gondom nem volt vele. Mivel push email megy, az adatkapcsolat bontogatása meg se fordult a fejemben (egyébként is mire jó a bontása, ha nem megy rajta adat?).
A Start Menüt mindenképpen saját ízlés szerint szeretem rendezni, úgyhogy mindkét esetben van vele melóm.
Várom a tapasztalatokat, hogy minden megy-e rajta rendesen, aztán majd meggondolom a felrakását. Valószínűbb, hogy majd az 1.1-et vagy 1.2-t.

Nekem most jól működik ez a Miri 6.5.x 1.0, ezzel semmi bajom sincs. A Miri WM6.5 (21887) ROM :: V 1.2 -vel érezhetően jobban merült az aksi. Végül is más bajom nem volt vele. Ja még annyi, hogy hiába állítottam be, hogy x időnként frissüljön az időjárás és a devizák, azok csak akkor frissültek, ha ráléptem arra a fülre. Csak eszembe jutott még egy: többször megcsinálta azt, hogy bár volt adatkapcsolat, mert ugye nem bontotta, nem jött rajta adat. Ha kézzel bontottam majd újracsatlakoztam, akkor jó lett.
Igen a start menü egyéni dolog, de ha az alap programok már be vannak normálisan rendezve, akkor annyival kevesebbel kell foglalkozni.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #97 Dátum: 2010, 01 10, 23:37:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem most jól működik ez a Miri 6.5.x 1.0, ezzel semmi bajom sincs. A Miri WM6.5 (21887) ROM :: V 1.2 -vel érezhetően jobban merült az aksi. Végül is más bajom nem volt vele. Ja még annyi, hogy hiába állítottam be, hogy x időnként frissüljön az időjárás és a devizák, azok csak akkor frissültek, ha ráléptem arra a fülre. Csak eszembe jutott még egy: többször megcsinálta azt, hogy bár volt adatkapcsolat, mert ugye nem bontotta, nem jött rajta adat. Ha kézzel bontottam majd újracsatlakoztam, akkor jó lett.
Igen a start menü egyéni dolog, de ha az alap programok már be vannak normálisan rendezve, akkor annyival kevesebbel kell foglalkozni.

Feltettem az 1.1-et. Ez a srác tényleg nem rakott bele semmilyen, a tálcák méretarányának változását korrigáló alkalmazást?
 :shock:

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #98 Dátum: 2010, 01 11, 15:25:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login, talán még ma felkerül az újabb WM6.5 buildre épülő 1.1 változat.
Állítólag eddig csak ebben működik rendesen a hívás közbeni hangfelvétel (= mindkét fél hangja jól hallható) és érhető el mindenhol a fektetett mód.

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Leo főzött (custom) ROM-ok
« Reply #99 Dátum: 2010, 01 11, 15:56:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login, talán még ma felkerül az újabb WM6.5 buildre épülő 1.1 változat.
Állítólag eddig csak ebben működik rendesen a hívás közbeni hangfelvétel (= mindkét fél hangja jól hallható) és érhető el mindenhol a fektetett mód.

Na erre kíváncsi vagyok :)