2024, 03 29, 08:55:57

Szerző Téma: SMART.exe - registry és device kezelés  (Megtekintve 60788 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #100 Dátum: 2010, 02 23, 07:58:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A Smartban a képernyő elforgatása csak nekem nem csinál semmit?
Vagy kell még valami hozzá?

Köszi!

Amennyiben engedélyezed a képernyőelforgatást, hozzárendelheted utáánna gombhoz.
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #101 Dátum: 2010, 02 23, 11:47:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amennyiben engedélyezed a képernyőelforgatást, hozzárendelheted utáánna gombhoz.
De hogyan lehet eszt kivitelezni?

Nem elérhető Gyufus

  • Örökös Tag
  • *
  • Hozzászólások: 1440
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus S
  • PDA ROM: CYAN
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #102 Dátum: 2010, 02 23, 12:35:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De hogyan lehet eszt kivitelezni?

A régi win settinsgs button menüpont alatt
Ha nem vagy biztos benne mit csinálsz, inkabb szólj valakinek aki ért hozzá!

Nem elérhető vastagpeti

  • Hozzászólások: 192
  • PDA: Galaxy S3
  • PDA ROM: 4.0.4 gyári
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #103 Dátum: 2010, 02 23, 15:11:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A régi win settinsgs button menüpont alatt
Megtaláltam, köszönöm a segítséget!

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #104 Dátum: 2010, 03 02, 12:59:37 »
Kéne egy kis info, elsősorban phj fórumtársunktól kérném, de aki biztosan tudja a választ :D, az is írhat. Szóval a smart nevű remek kis progi :ok: tartalmazza az elemfigyelőt. Az lenne a kérdésem: mennyire pontosan írja ki az infókat. Elsősorban az akksi  mAh száma  és a töltöttségi szint %-os kijelzése érdekelne. Köszi előre is!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető phj

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 207
  • Nem: Férfi
    • phj
  • Navigáció / Navigation: ?
  • PDA: N7000
  • PDA ROM: LRQ/LRK
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #105 Dátum: 2010, 03 03, 16:49:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kéne egy kis info, elsősorban phj fórumtársunktól kérném, de aki biztosan tudja a választ :D, az is írhat. Szóval a smart nevű remek kis progi :ok: tartalmazza az elemfigyelőt. Az lenne a kérdésem: mennyire pontosan írja ki az infókat. Elsősorban az akksi  mAh száma  és a töltöttségi szint %-os kijelzése érdekelne. Köszi előre is!
Az elemfigyelő sajnos nem a Smart része, hanem egy a PDA-n gyárilag betett program, én csak megfejtettem hogyan indul speciális billentyükódok nélkül. Szóval azt kéne megkérdezni aki írta - komolyra fordítva a szót, valószínüleg a lehetöségekhez képest elég pontos, folyamatosan követi a töltés/kisütési ciklusokat...

Nem elérhető kosturica

  • Hozzászólások: 3249
  • Nem: Férfi
  • Music man
  • Navigáció / Navigation: Sygic, IGO
  • PDA: Xiaomi MI 5S Plus 6GB/128GB
  • PDA ROM: MIUI8.7.3.2 dev Global
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #106 Dátum: 2010, 03 03, 20:42:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az elemfigyelő sajnos nem a Smart része, hanem egy a PDA-n gyárilag betett program, én csak megfejtettem hogyan indul speciális billentyükódok nélkül. Szóval azt kéne megkérdezni aki írta - komolyra fordítva a szót, valószínüleg a lehetöségekhez képest elég pontos, folyamatosan követi a töltés/kisütési ciklusokat...
Köszönöm a válaszod! Vettem egy pótakksit az i8000-hez, USA-ból küldték és a PDA azt mondja, hogy 1440 mAh-es (állat olcsó volt!) és mint rutinos ebay-es nem igazán akarom elhinni, hogy gyári. Tulajdonképpen teljesen mindegy, hogy gyári-e avagy sem, mégis azt kérdezem, hogy nagyjából hihetek-e ennek a mAh infónak?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tibor581004

  • Hozzászólások: 11
  • Navigáció / Navigation: Samsung
  • PDA: Samsung
  • PDA ROM: i900DXID1/BOHI1
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #107 Dátum: 2010, 03 04, 18:57:35 »
Uraim!
A legmélyebb tiszteletem!!!!!!
Samsung i900-ason is kitünően működik!!
A TMC jel fogható!!

Nem elérhető Neo3

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung OmniaPro B7610
  • PDA ROM: Original
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #108 Dátum: 2010, 03 08, 15:33:26 »
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni... Már vagy 5 féle módon próbáltam az "SMS sent" buborékot kiiktatni, amit egy-egy SMS küldése után kapok. Rendkívül idegesít, hogy 2x egymás után lejátssza az SMS-hez rendelt hangot a telefonom, mivel kézbesítései értesítőt is kértem, amire viszont szükségem van.

6.5-ös WinMo-m van, valószínűleg ez okozza a problémát. Ha tudtok valamilyen megoldást, kérlek segítsetek! Előre is köszi!!

Nem elérhető vinyo111

  • Hozzászólások: 48
  • PDA: SAMSUNG Galaxy Note III
  • PDA ROM: JB 4.3 Gyári
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #109 Dátum: 2010, 03 10, 00:35:44 »
Hi!!!!!!!!!
Az agyam eldobom....erre a k.va t-fos omnia 2 re semmit nem tok feltolni csak cab fájlokat...sem sdk-t nem tok frissiteni sem a touchwiz-t nem tom kikapcsolni sem a registry-t nem tom buzerálni...nem tom mire jo vagy melyi rom jo vagy hogy egyáltalán frissités javitja e a telomat...exe nem indul...3d-s játék akad mert tuti tele van a memo de a task-al sem tom üriteni mert nem mutat szinte semmit 30 mega szabad helyem van a k...va 500 megás particion de nem vágom mi eszi azt is................... valaki tud nemkem segiteni még msn-t is megadok neki csak pls help meeeeeeeeeeeee :(:(:(:(:(:(:(:( :'( :'( :'( :'( :'(

Nem elérhető atravel

  • Hozzászólások: 1960
  • Nem: Férfi
  • PDA: SGS2
  • PDA ROM: CM10.1
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #110 Dátum: 2010, 03 10, 08:22:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hi!!!!!!!!!
Az agyam eldobom....erre a k.va t- censored  omnia 2 re semmit nem tok feltolni csak cab fájlokat...sem sdk-t nem tok frissiteni sem a touchwiz-t nem tom kikapcsolni sem a registry-t nem tom buzerálni...nem tom mire jo vagy melyi rom jo vagy hogy egyáltalán frissités javitja e a [NEM TELO!]mat...exe nem indul...3d-s játék akad mert tuti tele van a memo de a task-al sem tom üriteni mert nem mutat szinte semmit 30 mega szabad helyem van a k...va 500 megás particion de nem vágom mi eszi azt is................... valaki tud nemkem segiteni még msn-t is megadok neki csak pls help meeeeeeeeeeeee :( :( :( :( :( :( :( :( :'( :'( :'( :'( :'(
Mi is szeretettel köszöntünk a fórumon!
Windows Mobile lévén természetes, hogy cab file-ok telepíthetők.
Esetleg Java támogatást lehet külön programmal elérni.
Az O2-nek vannak saját topicjai, érdemes azokban keresni
itt a You are not allowed to view links. Register or Login érdemes rászánni pár percet.
Azon kívül, ha a gépedről pontos információkat szolgáltatsz a profilod kitöltésével, akkor sokkal könnyebben segít neked bárki is.
ebből:
 "k.va t- censored  omnia 2"
csak feltételezni tudom, hogy valamelyik szolgáltatótól származik a készülék, de hidd el, van a közlésnek az anyázáson kívül más módja is.
Légyszíves azt használd!
Ha jól olvasgattam, akkor azt mondják, akik már láttak ilyen gépet, hogy a szolgáltatós ROM a legrosszabb, ami létezik, tehát a frissítés mindenképpen használ neki. Hogy mire érdemes, azt egyrészt neked kell eldönteni (segítség lehet mások véleménye, illetve a ROMok leírása)
A memória zabálásra az a tippem, hogy az egész ROMot betölti bootoláskor a RAMba, hogy gyorsabban működhessen (mivel a RAM lényegesen gyorsabb) ez persze csak feltételezés, sehol nem olvastam még, de nem is olvastam el mindent.
Remélem volt hasznos infó is, és megtalálod a készüléked helyes beállításához szükséges információt!

Nem elérhető Wulfgar

  • Hozzászólások: 35
  • Nem: Férfi
    • Belsőstílusok
  • Navigáció / Navigation: Navigon / IGO
  • PDA: iPhone 4S/32 és Samsung Galaxy SII Mini
  • PDA ROM: 2.1.6 gyári
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #111 Dátum: 2010, 03 10, 20:48:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az elemfigyelő sajnos nem a Smart része, hanem egy a PDA-n gyárilag betett program, én csak megfejtettem hogyan indul speciális billentyükódok nélkül. Szóval azt kéne megkérdezni aki írta - komolyra fordítva a szót, valószínüleg a lehetöségekhez képest elég pontos, folyamatosan követi a töltés/kisütési ciklusokat...

Köszönöm szépen a munkát :)
Nagyon szépen megy, csak így tovább  :ok:

Nem elérhető franyo66

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJG5
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #112 Dátum: 2010, 03 11, 14:50:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

A Smartban a képernyő elforgatása csak nekem nem csinál semmit?
Vagy kell még valami hozzá?

Köszi!

A régi win settinsgs button menüpont alatt

Amennyiben engedélyezed a képernyőelforgatást, hozzárendelheted utáánna gombhoz.
Én nem találom azt a "régi win settings" gombot. Segítsetek légyszi!

Nem elérhető franyo66

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJG5
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #113 Dátum: 2010, 03 11, 15:20:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én nem találom azt a "régi win settings" gombot. Segítsetek légyszi!

Már megtaláltam. Újraindítottam és előjött.

Nem elérhető scapegt

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung i8000
  • PDA ROM: I8000NXXJF5
  • Skype: Scapego4t
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #114 Dátum: 2010, 04 27, 19:49:48 »
Sziasztok

nekem a progi indulásakor hibát jelzett: Ehhez az alkalmazáshoz a Microsoft .NET Compact Framework keretrendszernek a készüléken telepítettnél újabb verziója szükséges....melyiket szedjem le hozzá és honnan?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #115 Dátum: 2010, 04 27, 20:56:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok

nekem a progi indulásakor hibát jelzett: Ehhez az alkalmazáshoz a Microsoft .NET Compact Framework keretrendszernek a készüléken telepítettnél újabb verziója szükséges....melyiket szedjem le hozzá és honnan?
Így van, kell hozzá:

Itt a lap alján: You are not allowed to view links. Register or Login

"A programhoz szükséges eszközök : You are not allowed to view links. Register or Login," <--- rákattintunk és már jön is le a telepítendő cab file.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető johnnie

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: GalaxyS2
  • PDA ROM: I9100XWKE2
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #116 Dátum: 2010, 06 05, 13:17:00 »
Sziasztok! Felraktam a smart.cab-ot a O2-re de nem működik minden indításnál hiba  című lap jelenik meg. Mit csinálok rosszul?
Telepítem az eszközre, újra indítom az O2-t és semmi.
PDA: I8000NXXIL3
CSC:I8000TMHIL3 

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #117 Dátum: 2010, 06 05, 13:22:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Felraktam a smart.cab-ot a O2-re de nem működik minden indításnál hiba  című lap jelenik meg. Mit csinálok rosszul?
Telepítem az eszközre, újra indítom az O2-t és semmi.
PDA: I8000NXXIL3
CSC:I8000TMHIL3

Pl az lehet a hiba, hogy ezeket a fájlokat nem találja. You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető johnnie

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: GalaxyS2
  • PDA ROM: I9100XWKE2
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #118 Dátum: 2010, 06 05, 13:36:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pl az lehet a hiba, hogy ezeket a fájlokat nem találja. You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm ezt csakugyan nem vettem figyelembe.

Nem elérhető eike

  • Hozzászólások: 32
  • Navigáció / Navigation: van
  • PDA: i8000
  • PDA ROM: i8000xxje2
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #119 Dátum: 2010, 06 10, 15:59:46 »
Sziasztok!

Nagyon király kis progi.
Milyen programmal lehet WM-re hasonló progit írni? ha lenne egy kis szabadidőm belenéznék.

Esetleg lehetne egy-két építő jellegű javaslatom a feljesztéshez, amit én minden rom frissítésnél átirok regisztriben és nagyon jó lenne egy programban látni. Ilyen pl. a képek, music mappa átírása, a fényképező default mappájának megadása, a hangrögzítőnél szintén... beállítások exportálása... ésatöbbi. Persze csak ha PHj fórumtárs is jó ötletnek tartja, és másoknak is szüksége van rá. Illetve lesz fejlesztés :) JB3-as JE3-as romon hiba nélkül megy. De mi az a GLYPH?

Nem elérhető phj

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 207
  • Nem: Férfi
    • phj
  • Navigáció / Navigation: ?
  • PDA: N7000
  • PDA ROM: LRQ/LRK
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #120 Dátum: 2010, 06 10, 21:41:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nagyon király kis progi.
Milyen programmal lehet WM-re hasonló progit írni? ha lenne egy kis szabadidőm belenéznék.

Esetleg lehetne egy-két építő jellegű javaslatom a feljesztéshez, amit én minden rom frissítésnél átirok regisztriben és nagyon jó lenne egy programban látni. Ilyen pl. a képek, music mappa átírása, a fényképező default mappájának megadása, a hangrögzítőnél szintén... beállítások exportálása... ésatöbbi. Persze csak ha PHj fórumtárs is jó ötletnek tartja, és másoknak is szüksége van rá. Illetve lesz fejlesztés :) JB3-as JE3-as romon hiba nélkül megy. De mi az a GLYPH?
Mivel a grafikai programozást utálom és nem is értek hozzá, a legegyszerübb módon .net Windows Form-al csináltam a Smart-ot ( Visual Studio kell hozzá sajnos ). Szivesen publikálnám a kódját, de sajnos minden olyan dolgot összegyüjtöttem benne ami hasznos a WM programozásban és így sok olyan részlet van ami nem publikus ( pl. GPS kezelés). De ha valaki(k)nek van kedve dolgozni, szivesen csinálok ( nem azonnal persze ) egy publikus verziót nyilt forráskóddal ami csak a beállításokat tartalmazza.....
A glyph cache ha jól emlékszem a grafikus font tároló.

Nem elérhető orion23

  • Hozzászólások: 52
  • PDA: SE ARC S | Ideos S7 Slim
  • PDA ROM: 2.3.4 | 2.2.2
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #121 Dátum: 2010, 06 21, 15:28:45 »
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, ha a programot feltelepítem a programba megjelőlt tételeket a registryből olvassa ki, vagyis nem modosít semmit, ezek a készülék aktuális beállításai.
Nálam például a GWES energiagazdálkodás és a memória fregmentálása ki van kapcsolva.
Ezek bekapcsolása milyen irányba befolyásolják a készülék müködését.
Illetve ha a programot törlöm, a beállított modosítások (képernyő forg.) érvénybe maradnak-e?

Nem elérhető phj

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 207
  • Nem: Férfi
    • phj
  • Navigáció / Navigation: ?
  • PDA: N7000
  • PDA ROM: LRQ/LRK
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #122 Dátum: 2010, 06 21, 21:31:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, ha a programot feltelepítem a programba megjelőlt tételeket a registryből olvassa ki, vagyis nem modosít semmit, ezek a készülék aktuális beállításai.
Nálam például a GWES energiagazdálkodás és a memória fregmentálása ki van kapcsolva.
Ezek bekapcsolása milyen irányba befolyásolják a készülék müködését.
Illetve ha a programot törlöm, a beállított modosítások (képernyő forg.) érvénybe maradnak-e?
természetesen a registryböl olvas és eltávolításkor semmit nem csinál, így a beállítások megmaradnak. Sajnos a két registry entryröl igen kevés információ van, annak ellenére hogy elég hosszú diskurzus folyt rólunk az XDA-n. Ezek nem vagy félig dokumentált WM paraméterek, az egyik az energiagazdálkodási funkciók eszközkezelöben ( device.exe ) való engedélyezése, a másik a minden program bezárása után azonnali, teljes memóriadefregmentációt engedélyezi Nekem nem volt idöm rá tesztelni öket és mivel senki nem tudja hogy a WM 6.5-ben egyaltalán implementálva vannak-e, lehet hogy semmi hatásuk...

Nem elérhető orion23

  • Hozzászólások: 52
  • PDA: SE ARC S | Ideos S7 Slim
  • PDA ROM: 2.3.4 | 2.2.2
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #123 Dátum: 2010, 06 22, 20:12:07 »
Köszönöm a gyors választ, jó program. :)

Nem elérhető rata

  • Hozzászólások: 11
  • PDA: samsung omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXX3
Re: SMART.exe - registry és device kezelés
« Reply #124 Dátum: 2010, 06 22, 20:32:26 »
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni?
Azt szeretném elérni, hogy az akkumulátor töltöttségét felül kijelezze a telefon.
Megoldható ez valahogy?

Köszi