2024, 03 29, 16:16:21

PFC Downloads!

Szerző Téma: Mobile-TV i8000  (Megtekintve 112391 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gabornic

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re:Mobile-TV i8000
« Reply #75 Dátum: 2010, 12 08, 14:01:17 »
Gondoltam ezt meg kell, hogy osszam veletek:
Egy pár hete előfizettem médiamánia díjcsomagra a trémobilnál, legfőképpen a benne foglalt net és percdíjak miatt, kérdem az ügyfélszolgálatostól, hogy mikortól él a szolgáltatás, ő erre lazán mondja, hogy ettől a pillanattól. Ok tökéletes minden, megy a net, nem zabálja a drága Forintokat, meg még beszélgetni is lehet pár percet a pénzedért. Aztán egyik nap kellett várnom kb egy fél órát valakire, és mondom kipróbálom a mobil tv-t, azonban az folyamatosan azt írta ki, hogy nincs előfizetve... Kipróbáltam másnap az itt leírtakat, cab, meg minden egyéb trükköt, fortélyt, de semmi, erre tegnap bemegyek egy Tré üzletbe és elpanaszolom a bajomat, erre mondja a gyerek, hogy jaaa, hogy én szeretném a tv szolgáltatást is kérni a médiamánia díjcsomagomhoz?!?! Mondom most hülyének néztek? Nem értem miért úgy reklámozzák akkor, hogy telefon+net+mobilt. Merthogy a magyarázatuk az volt erre, hogy a mobiltv szolgáltatást ők bizony addig nem kapcsolják be, míg nem kéri azt az előfizető, mert hát nem mindenkinek van ugye olyan telefonja ami tudja a mobil tv-t. Isten bizony nem életbevágó, ha nem tudok a kis készülékemen huszeszitát meg hozéármándót nézni, amit amúgy sem teszek, de ha az ember kifizeti, akkor kapja is meg a szolgáltatást. Kösz trémobil, ismét nem okoztál csalódást te átkozott, pénzéhes, magyarokat lehúzó kedves vállalkozás...

Nem elérhető Kulicsga

  • Hozzászólások: 177
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: C-Rom 4.3.1 V9.0
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #76 Dátum: 2011, 02 15, 19:25:08 »

Hello!

Most szerettem volna kipróbálni a demo csatornákat, de azt írja ki  :

Kiszolgáló vagy adatok időtúllépése.
Semmilyen előfizetésem nincs és nem is telepítettem semmi plusz dolgot.

Nem elérhető Krisztian156

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: ViperS 1.6.3&Sultan kernel
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #77 Dátum: 2011, 04 03, 11:07:16 »
Üdv!

Ez a .cab fájl telepítéses dolog nekem sem megy >:( nekem ia azt írja ki hogy nem telepíthető :-X
Nemtudja még senki sem a megoldást?
Alfa Romeo Cuore Sportivo

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #78 Dátum: 2011, 05 07, 11:02:27 »
Üdv mindenkinek!Oan kérdésem van csak hogy lehet rosszul emléxek de régebben teljesképernyős volt az adás most lecsippantottak vagy 3mm-t vagy rosszul emléxek? köszönet

Nem elérhető Catkiller

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000
  • PDA ROM: i8000XEHJG5 WM 6.5 Pro RAPIDAIJH1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #79 Dátum: 2011, 10 23, 17:05:18 »
Hali!
Tudja valaki,hogy az Opera mini miért nem tud a Mobiltv alapcsatornáig eljutni rendesen? A ROM-ban fent lévő hagyományos Opera simán eljut, és tolja is a Streaming az adókat, de nekem a Mini kell, és amikor megpróbálom a TV-t azt írja "ismeretlen telefonszám".
Van 5let?
Köszönöm.
(
A Kutya az egyetlen aki jobban szeret Téged saját magánál .

Nem elérhető tomno1

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: xxx
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: xxx
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #80 Dátum: 2011, 12 03, 08:54:36 »
Nekem sem telepíti!!!