2024, 03 29, 10:16:43

PFC Downloads!

Szerző Téma: Mobile-TV i8000  (Megtekintve 112388 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Mobile-TV i8000
« Dátum: 2009, 12 23, 22:15:44 »
Már az i900-nál kiderült számomra, hogy ez egy nagyon rapszódikus téma, és nagyon egyedi eseteket produkál.Lesz akinek semmit nem kell telepíteni a működéshez és lesz akinek még a proxy-val sem fog menni minden!A romverzió is lehet hibatényező! Ilyen esetben érdemes lecserélni!

Kezdjük tehát az elején!

1. Miután megvásároltad az előfizetést ill. simkártyát mobil-tv szolgáltatással, helyezd be a simet a készülékbe és indítsd el (akik csak aktiváltatták a szolgáltatást azok csináljanak min. egy soft resetet)!

2. Hagyd,hogy a sim kártya elvégezze a kapcsolatbeállításokat majd OK!

3. Telepítsd a You are not allowed to view links. Register or Login file-t! Természetesen a My Device-ra!!!

4. Ekkor próbálj meg felmenni a T-mobil oldalára ahonnan eléred ezt a szolgáltatást. Itt két dolog történhet:
             1.,  Tovább enged és eljutsz az adókig. Ebben az esetben az folytasd 5. ponttól!
             2.,  Kiírja,hogy nincs előfizetésed vagy a készüléked nem alkalmas.Ha ez történik ellenőrizd,hogy jó helyre telepítetted-e a cab-ot!

5. Már a választható csatornáknál kell lenned amit az "alap csomag"-ban találhatsz (vagy az előfizetésednek megfelelő csomagban)! Indítsd el az egyik adót és a menü/settings pontnál állítsd be az alábbi képen látottakat!



 Fontos megjegyeznem, hogy ez sajnos olyan mint egy sakkjátszma! Ha még ezek után sem működne akkor próbáljátok ki az You are not allowed to view links. Register or Login

Ezek az én beállításaim secany XXIJ6-os rommal:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Ha bárkinek nem sikerül vagy elakad valahol, keressetek meg, és segítek!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #1 Dátum: 2010, 01 07, 21:03:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már az i900-nál kiderült számomra, hogy ez egy nagyon rapszódikus téma, és nagyon egyedi eseteket produkál.


Szia!
Bocsánat előre is!!!
Olvastaléak ,de én nem nagyon értem e dolgot amit írtál!
Kezdetben írod ...fizess elő a mobol Tv re...ez rendben is van! (müködik is a dolog)
De!!  Akkor ezekre amiket leirtál mi is,hogy is ,ezek mire jok? Ettől jobban müködik ...?

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #2 Dátum: 2010, 01 07, 21:08:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Bocsánat előre is!!!
Olvastaléak ,de én nem nagyon értem e dolgot amit írtál!
Kezdetben írod ...fizess elő a mobol Tv re...ez rendben is van! (müködik is a dolog)
De!!  Akkor ezekre amiket leirtál mi is,hogy is ,ezek mire jok? Ettől jobban müködik ...?
Nem tudom milyen romod van, mert sajnos NEM TÖLTÖTTED KI!  >:(
Feltételezem, hogy T-mobile-os, amelyik alapból tartalmazza a beállításokat.
Vannak azonban olyan T-mobile Mobil TV előfizetők, pl. én is, akik független készüléket vettek, ez a leírás nekik szól  ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #3 Dátum: 2010, 01 07, 22:48:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom milyen romod van, mert sajnos NEM TÖLTÖTTED KI!  >:(
Feltételezem, hogy T-mobile-os, amelyik alapból tartalmazza a beállításokat.
Vannak azonban olyan T-mobile Mobil TV előfizetők, pl. én is, akik független készüléket vettek, ez a leírás nekik szól  ;)

:-) Értem ill ,mégsem..nekem is független a kütyüm! Mégis simán beléptem!
De még egyszer bocsi,csak próbálom magamba szivni a tudást!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #4 Dátum: 2010, 01 07, 22:54:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:-) Értem ill ,mégsem..nekem is független a kütyüm! Mégis simán beléptem!
De még egyszer bocsi,csak próbálom magamba szivni a tudást!
És milyen előfizetésed van?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #5 Dátum: 2010, 01 07, 23:01:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És milyen előfizetésed van?

Tmobilos Előfizum van,média mánia(s)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #6 Dátum: 2010, 01 07, 23:02:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tmobilos Előfizum van,média mánia(s)
Akkor talán a Média mánia miatt ment egyből. Nekem külön van a net és a mobil tv, és nem ment csettintésre.
Viszont ez jó hír, hogy a Te csomagoddal nem lesz gond a beállításokkal :D  :taps: :taps:

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #7 Dátum: 2010, 01 07, 23:17:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor talán a Média mánia miatt ment egyből. Nekem külön van a net és a mobil tv, és nem ment csettintésre.
Viszont ez jó hír, hogy a Te csomagoddal nem lesz gond a beállításokkal :D  :taps: :taps:

Igen ,amint olvasom tőled tényleg szerencse a dolog! :-)
Olvasgatom a lehetőségeget ,h jobbá tegyem a kütyüt,ami szerintem önmagában is elég jó!
Pl: SPB mobile shel 3.5,iránytü,óra,külömbőző,feladatkezelők,mindenféle komvertálók,videó,,stb...ajaj !!  Én ugy látom aki belekezd ebbe nincs vége a dolognak történetbe,mert olvasni,h jujletöltöttem ,de nem ugy ment,s uninstaláltam...!  Szerinted?? Mi a jó,mit érdemes,mit nem??  :-) :shock:

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #8 Dátum: 2010, 01 07, 23:20:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen ,amint olvasom tőled tényleg szerencse a dolog! :-)
Olvasgatom a lehetőségeget ,h jobbá tegyem a kütyüt,ami szerintem önmagában is elég jó!
Pl: SPB mobile shel 3.5,iránytü,óra,külömbőző,feladatkezelők,mindenféle komvertálók,videó,,stb...ajaj !!  Én ugy látom aki belekezd ebbe nincs vége a dolognak történetbe,mert olvasni,h jujletöltöttem ,de nem ugy ment,s uninstaláltam...!  Szerinted?? Mi a jó,mit érdemes,mit nem??  :-) :shock:

Jja s kitöltöttem a romot!! :-)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #9 Dátum: 2010, 01 07, 23:35:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen ,amint olvasom tőled tényleg szerencse a dolog! :-)
Olvasgatom a lehetőségeget ,h jobbá tegyem a kütyüt,ami szerintem önmagában is elég jó!
Pl: SPB mobile shel 3.5,iránytü,óra,külömbőző,feladatkezelők,mindenféle komvertálók,videó,,stb...ajaj !!  Én ugy látom aki belekezd ebbe nincs vége a dolognak történetbe,mert olvasni,h jujletöltöttem ,de nem ugy ment,s uninstaláltam...!  Szerinted?? Mi a jó,mit érdemes,mit nem??  :-) :shock:
Amik az ajánlókban vannak, azokat használjuk. A felbontásra azonban figyelni kell, egy éve főleg qvga és wqvga pda-ink voltak, azokkal csináltuk az ajánlókat.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető ramy

  • Hozzászólások: 1316
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo..
  • PDA: Sgs5
  • PDA ROM: Droid 4.4.2
  • Skype: ramy19691
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #10 Dátum: 2010, 01 07, 23:40:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amik az ajánlókban vannak, azokat használjuk. A felbontásra azonban figyelni kell, egy éve főleg qvga és wqvga pda-ink voltak, azokkal csináltuk az ajánlókat.

Igen észletem olvasgatáskor,h elég sok az elavult infó!!
Köszönöm a beszélgetést...jóéjszakát.... :ima:

Nem elérhető Dredd79

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: Nav N GO iGO 8 (8.3.2.119225)
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJA1 I8000XEHJA1 I8000XXJA1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #11 Dátum: 2010, 01 12, 14:10:01 »
Hy!

Az első hozzászállásban lévő T-Mobile cab. filt nem tudom letölteni! Tud valaki valami más elérési útvonalat v. feltenné máshova?

üdv. Dredd


Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #12 Dátum: 2010, 01 12, 14:19:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hy!

Az első hozzászállásban lévő T-Mobile cab. filt nem tudom letölteni! Tud valaki valami más elérési útvonalat v. feltenné máshova?

üdv. Dredd
Javítom, addig is: You are not allowed to view links. Register or Login  vagy: You are not allowed to view links. Register or Login

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Dredd79

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: Nav N GO iGO 8 (8.3.2.119225)
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJA1 I8000XEHJA1 I8000XXJA1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #13 Dátum: 2010, 01 12, 14:34:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Javítom, addig is: You are not allowed to view links. Register or Login  vagy: You are not allowed to view links. Register or Login
Köszike  :D

Nem elérhető vik_torka

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #14 Dátum: 2010, 01 28, 09:29:47 »
sziasztok!

Létezik ebből a .cab -ből HTC-s verzió, mert gondolom ez omnia specifikus?

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #15 Dátum: 2010, 01 28, 10:23:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!

Létezik ebből a .cab -ből HTC-s verzió, mert gondolom ez omnia specifikus?
Nem tudok róla,ezt is Romovics írta anno. Próbáltad a htc-n?
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vik_torka

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #16 Dátum: 2010, 01 28, 10:36:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudok róla,ezt is Romovics írta anno. Próbáltad a htc-n?

még nem, de akkor megnézem remélem nem csesz el semmit. nincs kedvem most telepítgetni...

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #17 Dátum: 2010, 01 28, 10:37:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
még nem, de akkor megnézem remélem nem csesz el semmit. nincs kedvem most telepítgetni...
Ha nem működik akkor max letörlöd!
Csak a beállításokat változtatja!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vik_torka

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #18 Dátum: 2010, 01 28, 10:52:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudok róla,ezt is Romovics írta anno. Próbáltad a htc-n?

megnéztem, rajtam ez nem segített. elvileg felment a cab de a t-zones közli nincs előfizetésem a csomagra, pedig van mert reggel csekkolták hogy ok. kedvencekből is próbáltam indítani de "media file not found". nem tudom mit kell ennyit bonyolítania a T-nek de bármilyen más mobile Tv csatornát tudok nézni kivéve az övékét.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #19 Dátum: 2010, 01 28, 11:00:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
megnéztem, rajtam ez nem segített. elvileg felment a cab de a t-zones közli nincs előfizetésem a csomagra, pedig van mert reggel csekkolták hogy ok. kedvencekből is próbáltam indítani de "media file not found". nem tudom mit kell ennyit bonyolítania a T-nek de bármilyen más mobile Tv csatornát tudok nézni kivéve az övékét.
Nézd meg esetleg a proxy beállításokkal! Belinkeltem ide az 1. hsz-ben van.
Egy próbát megér! ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vik_torka

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #20 Dátum: 2010, 01 28, 14:10:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nézd meg esetleg a proxy beállításokkal! Belinkeltem ide az 1. hsz-ben van.
Egy próbát megér! ;)

kipróbáltam, de nálam ez sem segít még mindig media file not found. de azért köszönöm a gyors reagálást. kíváncsi vagyok az ügyfélszolgálat visszahív-e mert megígérték hogy a telefonom típusát elfogadtatják a serverükkel  :shock: és ezután barátok lesznek és nem utasít vissza ha kérem szépen hogy mutassa az eszmeraldát a story tv-n.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #21 Dátum: 2010, 01 28, 14:16:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kipróbáltam, de nálam ez sem segít még mindig media file not found. de azért köszönöm a gyors reagálást. kíváncsi vagyok az ügyfélszolgálat visszahív-e mert megígérték hogy a telefonom típusát elfogadtatják a serverükkel  :shock: és ezután barátok lesznek és nem utasít vissza ha kérem szépen hogy mutassa az eszmeraldát a story tv-n.
Mond meg nekik hogy aljas mocskok ugyanis a nat geo-t levették az alap csatornák közül!!! >:(
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szucsi44

  • Hozzászólások: 151
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: GT-I9100
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #22 Dátum: 2010, 02 01, 16:10:21 »
felraktam a programot és még a netre se enged felcsatlakozni:S
Ez most mi?

Nem elérhető Szucsi44

  • Hozzászólások: 151
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: GT-I9100
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #23 Dátum: 2010, 02 01, 16:22:52 »
Nem tudom mért nem akart kapcsolódni a net-re de most már felmegy. A csatornákat is látja  viszont ha rákattintok valamelyikre akkor ugyanúgy azt írja hogy nem alkalmas a készülékem. A beállítások elvileg ugyanazok.

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #24 Dátum: 2010, 02 01, 17:37:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudom mért nem akart kapcsolódni a net-re de most már felmegy. A csatornákat is látja  viszont ha rákattintok valamelyikre akkor ugyanúgy azt írja hogy nem alkalmas a készülékem. A beállítások elvileg ugyanazok.
Nálam úgy működik: Operaban, Handheld, az GPRS internet beállításnál wnw-nek kell lenni és a proxynak kitöltve.
Ekkor elérem az Operából a csatornákat. Ha ezeket bekerültek a streaming playerbe, utána már a nem wnw-s és proxy nélküli internet kapcsolattal is működik a Streaming player Historyból indítva. Én létrehoztam 2 GPRS internet kapcsolatot, az egyiket a mobil tv-hez és csak ha az Operaból akarom elérni, a másikat meg meghagytam Accespoint= internet és proxy nélkülinek. Így váltani kell a GPRS kapcsolatok között manuálisan, ha Operaból akarom elérni.
Bármelyik rommal így működik nálam.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető Szucsi44

  • Hozzászólások: 151
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: GT-I9100
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #25 Dátum: 2010, 02 01, 18:52:42 »
Írd le lécci pontosabban mert ez így kinai nekem :S ennyire nem vágom. A fent említett beállításokat megcsináltam, de  amit te említesz azt nem vágom. Lécci írd le pontosan mit hol állítgassak.
Köszi.

Nem elérhető vik_torka

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: HTC Touch HD
  • PDA ROM: 1.14.479.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #26 Dátum: 2010, 02 03, 16:20:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
kipróbáltam, de nálam ez sem segít még mindig media file not found. de azért köszönöm a gyors reagálást. kíváncsi vagyok az ügyfélszolgálat visszahív-e mert megígérték hogy a telefonom típusát elfogadtatják a serverükkel  :shock: és ezután barátok lesznek és nem utasít vissza ha kérem szépen hogy mutassa az eszmeraldát a story tv-n.

annyi előre lépés történt, mert hát visszahívtak hogy kiderült nem küldődik el a hálózaton a telefonszámom így nem tudnak azonosítani ezért van a nem található media file üzenet. erre mondták hogy próbáljam ki hogy ne t-mobile net gprs-en hanem t-mobile wap legyen beállítva amikor kapcsolódni szeretnék. kipróbáltam nekem ez sem segített hátha másnál beválik ha APN-nek wap-ot állít be. :ima:  elkérték az időpontot hogy mikor történtek a próbálkozások így most megpróbálják kideríteni mi lehet a gond. nem is gondoltam volna hogy valóban fognak vele foglalkozni.  :taps:

Nem elérhető laciba

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Moto Defy
  • PDA ROM: pays froyo 4.0 (3.4.2_155)
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #27 Dátum: 2010, 03 12, 12:30:31 »
Szépen elolvasgattam a fórumot már hetekkel a vásárlás előtt, átnéztem a tippeket stb. , sok okossággal felvértezve vágtam neki a vásárlásnak. A készüléket szépen beállítgattam minden rendben volt, kivéve 2 dolgot. Egyik a GPS rész (ami sikeresen megoldódott egy romfrissítésnek köszönhetően), a másik a mobiltv. Ez utóbbi megoldásával nem foglalkoztam még, a gps rész volt a fontosabb, most kerülhet sor erre is.

Nem akar működni a mobiltv, nem talált előfizetést.

Ez  rész megoldódni látszik, elolvastam a tippeket , leszedtem a .cab file-t, telepítettem és egy soft reset után, sikeresen vettem ezt az akadályt. Be tudtam lépni az Alap csatornákhoz és tudok már csatornákat is választani, nincs már előfizetési probléma.

Ami viszont még fent áll: Az Ön készüléke nem alkalmas a tartalom megjelenítésére.

Ehez van vkinek ötlete? Internet beállítások, proxy beállítás megtörtént az itt leírtak szerint.  (Viszont lányos zavaromban sikerült kitörölnöm a My Streaming Network beállítást a kapcsolatoknál, elvileg nem azt kell kiválasztanom hanem az Internetet, de hátha szükség van erre is.)

Nem elérhető laciba

  • Hozzászólások: 31
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic Aura
  • PDA: Moto Defy
  • PDA ROM: pays froyo 4.0 (3.4.2_155)
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #28 Dátum: 2010, 03 12, 13:24:08 »
Jelentem, ez is megoldva, :)

Az új Opera 10 beta-val lépett fel a leírt probléma, az előre feltelepített 9-es Opera szépen felismerte az előfizetésem és el is indult a lejátszás.

Nem elérhető Szucsi44

  • Hozzászólások: 151
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: GT-I9100
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #29 Dátum: 2010, 03 16, 18:52:55 »
Hát megmondom őszintén kivagyok ettől a mobilt tv-től, voltam már  t-mobil szervizbe....de tök hülyék hozzá.Nekem meg ezek alapján nem jön össze. Leszedtem a cab file-t felraktam el is jut az alapcsatornákig csakhát nekem is kiírja hogy az ön készüléke nem alkalmas rá....:@ na pufff ennyi. A beállítások ugyan azok mint amik az oldal elején vannak. A szervizbe is létrehoztak nekem egy wnw-kapcsolatot azzal se megy. A csatornákig el is jutok de a lejátszás nem indul el  :S

Nem elérhető Szucsi44

  • Hozzászólások: 151
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: GT-I9100
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #30 Dátum: 2010, 03 16, 19:42:00 »
Na végre.....sikerült  :D  :taps:  :taps:

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #31 Dátum: 2010, 03 16, 21:30:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na végre.....sikerült  :D  :taps:  :taps:
:ok:
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #32 Dátum: 2010, 03 17, 17:30:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na végre.....sikerült  :D  :taps:  :taps:
Mi volt a gond? Nem aktiváltattad a szolgáltatást, vagy a streaming playerben nem volt internetre állítva! :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szucsi44

  • Hozzászólások: 151
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: GT-I9100
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #33 Dátum: 2010, 03 17, 21:09:10 »
hát mint írtam csináltak nekem egy wnw kapcsolatot és a böngésző kapcsolatainál a hálózat megválasztása nem volt wap-on.
Persze próbáltam Opera 10-el de azzal semmilyen beállítások mellett nem ment.Végül kipróbálva a rakás böngészőt a telefonomon(IE, régi Opera,Opra 10, Skyfire) a alap Operával sikerült megoldani.
Nem tudom mit állítgatott a csávó a szervizbe de először valami jelszót akart kérni a telefon amikor wnw-s kapcsolattal akartam felmenni a netre(ezt egy kicsit átszerkesztettem sztem beütött véletlenül valami jelszót amit én nem tudtam)
Egyébként a letölthető Cab file nincs fenn, csak régebben raktam fel, de már letöröltem.
Most nélküle megy a dolog.

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #34 Dátum: 2010, 03 23, 09:00:08 »
szasztok!

vásároltam egy tv-kábelt az omnia 2 höz! ezen csak 2 dugó van, elég kellene hogy gyelegyen, de hiába teszem a tv-t avre, hiába választom ki a tv-kimenet opciót, nem történik semmi a tv-n nem jelenik meg a video. tudna nekem valami segíteni? a beállításokkal vag a baj vagy?( nem vettem rossz minőségű kábet-Hama 3,5 jack dugós a másik vége egy piros-egy fekete dugó)

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #35 Dátum: 2010, 03 23, 09:14:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
szasztok!

vásároltam egy tv-kábelt az omnia 2 höz! ezen csak 2 dugó van, elég kellene hogy gyelegyen, de hiába teszem a tv-t avre, hiába választom ki a tv-kimenet opciót, nem történik semmi a tv-n nem jelenik meg a video. tudna nekem valami segíteni? a beállításokkal vag a baj vagy?( nem vettem rossz minőségű kábet-Hama 3,5 jack dugós a másik vége egy piros-egy fekete dugó)
A 3.5 jack csak a füleshez van! Olyan kellene ami olyan mint a töltő, mikro usb!
Bocsáss meg, tévedtem!
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #36 Dátum: 2010, 03 23, 13:09:24 »
Omnia2-őm van! szóval ahoz ha jól tudom (a kezelési útmutatója is azt írja!) a 3,5 jackon keresztül kell csatlakoztatni a tv-t!szóval tud valaki segíteni?

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #37 Dátum: 2010, 03 23, 13:13:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Omnia2-őm van! szóval ahoz ha jól tudom (a kezelési útmutatója is azt írja!) a 3,5 jackon keresztül kell csatlakoztatni a tv-t!szóval tud valaki segíteni?

Csak két postot olvass vissza légyszives!!!!!!!!!!  :olvass: :olvass:
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #38 Dátum: 2010, 03 23, 13:21:18 »
hova olvassak? nem látok semmit...lehet én vagyok a vak...bemásolnád nekem, feltéve ha az segít as problémámon...köszi

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #39 Dátum: 2010, 03 23, 13:25:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hova olvassak? nem látok semmit...lehet én vagyok a vak...bemásolnád nekem, feltéve ha az segít as problémámon...köszi

Gabes fent válaszolt: "A 3.5 jack csak a füleshez van! Olyan kellene ami olyan mint a töltő, mikro usb!
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #40 Dátum: 2010, 03 23, 13:32:43 »
annak nem az a tv csatlakozója, mivel a ketelési utmutató is úgy írja, hogy 3,5 javk kimenet, tv kimenet! amúgy ha utánanéztek a tv kábel jack dugós! tehát a kérdésem még mindíg ugyanaz!!!

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #41 Dátum: 2010, 03 23, 13:37:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
annak nem az a tv csatlakozója, mivel a ketelési utmutató is úgy írja, hogy 3,5 javk kimenet, tv kimenet! amúgy ha utánanéztek a tv kábel jack dugós! tehát a kérdésem még mindíg ugyanaz!!!

sorry igazad volt! a tv-n több AV kimenet van elvileg... próbáltad mindegyikbe? ha sehogy nem megy esetleg av-scart átalakító segíthet! Nálam az vált be! elvileg ki kéne hogy tegye... esetleg nem lehet a tv-n be illetve ki menetet állítani a csatlakozónál?
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tboy_eddy

  • Hozzászólások: 102
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung GT-i8000 Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #42 Dátum: 2010, 03 23, 14:22:05 »
összedugom a tv-vel, ugrálni ugrál a kép de nem hozza be caak a megszokott két háttér van az av-n!csak simán összedugon, kiválasztom a tv kimenet opciót és a media playerböl ha indítom a videot akkor kiírja hogy hiba törtónét és jelentést akar küldeni valami TouchPlayer.exe mi lehet ez?ehez kéne nekem segtség, ja meg ahoz hogy milyen beállítáokat használtok a tv-kiment opciókoz mert van egy csomó!

Nem elérhető Poc-OK

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3618
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo, Sygic
  • PDA: Xiaomi Redmi Note 4G/ iPhone 5 / LG G3S / SGS / i8000 / SG3 / HTC One 7
  • Skype: Poc-OK88
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #43 Dátum: 2010, 03 23, 16:02:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
összedugom a tv-vel, ugrálni ugrál a kép de nem hozza be caak a megszokott két háttér van az av-n!csak simán összedugon, kiválasztom a tv kimenet opciót és a media playerböl ha indítom a videot akkor kiírja hogy hiba törtónét és jelentést akar küldeni valami TouchPlayer.exe mi lehet ez?ehez kéne nekem segtség, ja meg ahoz hogy milyen beállítáokat használtok a tv-kiment opciókoz mert van egy csomó!

ÁÁÁ ugyan a beállításokat nem tudom, de én TCPMP-t használtam anno erre a célra! Simán ment... nem kellett állítgatni semmit, lehet hogy a TouchPlayer nem kajálja...
"Amikor bejött az élet, én rögtön kimentem!"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Szucsi44

  • Hozzászólások: 151
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Navigon
  • PDA: GT-I9100
  • PDA ROM: 4.0.3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #44 Dátum: 2010, 03 23, 23:15:21 »
Az tuti hogy nem mikro usb-vel kell, hanem  jack dudós kimenet a készülékbe a másik meg a szokásos 3 végű s videó kimenet. Én legalább is így tudom. Volt egy ilyen kábelem még a régi videokamerából, össze is dugtam de valami miatt nem illeszkedett 100%-osan(fogalmam sincs mért mert ugyan olyan jack dugó mint a fülhallgató jack kábele annyi különbséggel hogy az egyik arany a másik ezüst színű) Mindegy is lényeg a lényeg..... kézzel kellett kicsit tartanom hogy működjön de jött a színes kép rendesen, bár nem olyan minőségbe mint ahogy szerettem volna  :(

Imhotep

  • Vendég
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #45 Dátum: 2010, 03 24, 10:11:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az tuti hogy nem mikro usb-vel kell, hanem  jack dudós kimenet a készülékbe a másik meg a szokásos 3 végű s videó kimenet. Én legalább is így tudom. Volt egy ilyen kábelem még a régi videokamerából, össze is dugtam de valami miatt nem illeszkedett 100%-osan(fogalmam sincs mért mert ugyan olyan jack dugó mint a fülhallgató jack kábele annyi különbséggel hogy az egyik arany a másik ezüst színű) Mindegy is lényeg a lényeg..... kézzel kellett kicsit tartanom hogy működjön de jött a színes kép rendesen, bár nem olyan minőségbe mint ahogy szerettem volna  :(
Kicsit néttétek meg a jack dugót, a gyári négy részes.
Ha háromrészest dugsz bele nem lesz jó.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #46 Dátum: 2010, 03 24, 10:22:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az tuti hogy nem mikro usb-vel kell, hanem  jack dudós kimenet a készülékbe a másik meg a szokásos 3 végű s videó kimenet. Én legalább is így tudom. Volt egy ilyen kábelem még a régi videokamerából, össze is dugtam de valami miatt nem illeszkedett 100%-osan(fogalmam sincs mért mert ugyan olyan jack dugó mint a fülhallgató jack kábele annyi különbséggel hogy az egyik arany a másik ezüst színű) Mindegy is lényeg a lényeg..... kézzel kellett kicsit tartanom hogy működjön de jött a színes kép rendesen, bár nem olyan minőségbe mint ahogy szerettem volna  :(
Szerkesztettem a hsz-em mert nem voltam benne biztos megkérdeztem és neked van igazad, még egyszer bocsi az akaratlan félrevezetésért! :oops:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető woody

  • Hozzászólások: 26
  • Navigáció / Navigation: Omnia2, Nokia E71
  • PDA: Omnia2
  • PDA ROM: NXXIL3/TMHIL3/BOIL1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #47 Dátum: 2010, 04 19, 11:16:47 »
A nokia n95 - TV Out kábele jó hozzá... és nem kell semmit variálni. (ha Omnia nem lenne, drágább lenne)

amit vettél, az meg sztem egy sima jack/rca audio átalakitó... lehet nem rossz minőség, de neked nem ez kell... illetve a minihifire rá tudod dugni a telefonod, de az csak audio-t visz át.
a video jel sárga csatin jönne, igy a piros/fekete csak egy sztereo jelet ad


You are not allowed to view links. Register or Login
szasztok!

vásároltam egy tv-kábelt az omnia 2 höz! ezen csak 2 dugó van, elég kellene hogy gyelegyen, de hiába teszem a tv-t avre, hiába választom ki a tv-kimenet opciót, nem történik semmi a tv-n nem jelenik meg a video. tudna nekem valami segíteni? a beállításokkal vag a baj vagy?( nem vettem rossz minőségű kábet-Hama 3,5 jack dugós a másik vége egy piros-egy fekete dugó)

Nem elérhető patka

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace GT-S5830i
  • PDA ROM: XXLB1/2.6.35.7/XXLB2
  • Skype: patka_81
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #48 Dátum: 2010, 06 29, 16:44:04 »
Sziasztok!

Hát nekem már ott elbukott a dolog h feltelepitsem azt a cab-ot. Esetleg vmi ötlet h miért?
Az élet olyan mint az orális szex, ha nem nyalsz akkor szopni fogsz!

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #49 Dátum: 2010, 06 29, 17:15:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hát nekem már ott elbukott a dolog h feltelepitsem azt a cab-ot. Esetleg vmi ötlet h miért?

Mit ír ki??
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető patka

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace GT-S5830i
  • PDA ROM: XXLB1/2.6.35.7/XXLB2
  • Skype: patka_81
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #50 Dátum: 2010, 06 29, 17:47:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mit ír ki??

Azt h nem telepithető a .cab file. Nincsen semmi hibaüzenet.
Az élet olyan mint az orális szex, ha nem nyalsz akkor szopni fogsz!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #51 Dátum: 2010, 06 29, 19:13:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt h nem telepithető a .cab file. Nincsen semmi hibaüzenet.
Hova telepítetted, és mennyi a Storage memóriád?
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patka

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace GT-S5830i
  • PDA ROM: XXLB1/2.6.35.7/XXLB2
  • Skype: patka_81
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #52 Dátum: 2010, 06 29, 19:23:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hova telepítetted, és mennyi a Storage memóriád?

Addig el sem jutok h kiválaszthassam a telepités helyét. Egyszerüen azt irja ki h nem sikerült telepiteni a Samsung_Omnia_i900.......cab -ot.
Az élet olyan mint az orális szex, ha nem nyalsz akkor szopni fogsz!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #53 Dátum: 2010, 06 29, 19:45:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Addig el sem jutok h kiválaszthassam a telepités helyét. Egyszerüen azt irja ki h nem sikerült telepiteni a Samsung_Omnia_i900.......cab -ot.
Érdekes, pedig ilyet akkor szokott csinálni, amikor nincs elég hely ott, ahova telepíteni akarod. Jelen esetben a my device-on. (Storage vagy belső memória, nem a 2 vagy 8 giga, és nem az sd)

Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patka

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace GT-S5830i
  • PDA ROM: XXLB1/2.6.35.7/XXLB2
  • Skype: patka_81
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #54 Dátum: 2010, 06 30, 10:31:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes, pedig ilyet akkor szokott csinálni, amikor nincs elég hely ott, ahova telepíteni akarod. Jelen esetben a my device-on. (Storage vagy belső memória, nem a 2 vagy 8 giga, és nem az sd)


Pedig ez a helyzet. Vkinek vmi ötlet?
Az élet olyan mint az orális szex, ha nem nyalsz akkor szopni fogsz!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #55 Dátum: 2010, 06 30, 11:13:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Pedig ez a helyzet. Vkinek vmi ötlet?
A JD6 rom sokaknak csinált furcsaságokat, én lecserélném a helyedben újabbra.
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető patka

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace GT-S5830i
  • PDA ROM: XXLB1/2.6.35.7/XXLB2
  • Skype: patka_81
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #56 Dátum: 2010, 06 30, 11:34:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A JD6 rom sokaknak csinált furcsaságokat, én lecserélném a helyedben újabbra.

Esetleg vmi tanács h mit tegyek helyette?
Az élet olyan mint az orális szex, ha nem nyalsz akkor szopni fogsz!

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #57 Dátum: 2010, 06 30, 12:13:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg vmi tanács h mit tegyek helyette?
Konkrét rommal nem tudok segíteni, már nem O2-m van. Itt nézelődj, vagy nézd meg az emberkék profilját, mit használnak a legtöbben. Azok a romok nem lehetnek rosszak, amiket sokan használnak ;)
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #58 Dátum: 2010, 06 30, 12:17:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Konkrét rommal nem tudok segíteni, már nem O2-m van. Itt nézelődj, vagy nézd meg az emberkék profilját, mit használnak a legtöbben. Azok a romok nem lehetnek rosszak, amiket sokan használnak ;)

You are not allowed to view links. Register or Login   O2-es romok.
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető patka

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace GT-S5830i
  • PDA ROM: XXLB1/2.6.35.7/XXLB2
  • Skype: patka_81
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #59 Dátum: 2010, 06 30, 12:22:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login   O2-es romok.

Igen, éppen az ftp-t nézegettem h melyik romot szeressem. Csak mivel eléggé kezdő vagyok ebben, fogalmam nincs melyiket válasszam.  :'( Igazábol radpid romját is csak azért tettem fel, mert a gyári az egy fos volt, ez meg legalább jol néz ki. :)
Köszi a segitséget.
Az élet olyan mint az orális szex, ha nem nyalsz akkor szopni fogsz!

Nem elérhető sz.roland76

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 4365
  • Nem: Férfi
  • PDA: Iphone 6S
  • PDA ROM: iOS10
  • Skype: szrol76
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #60 Dátum: 2010, 06 30, 12:24:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, éppen az ftp-t nézegettem h melyik romot szeressem. Csak mivel eléggé kezdő vagyok ebben, fogalmam nincs melyiket válasszam.  :'( Igazábol radpid romját is csak azért tettem fel, mert a gyári az egy  censored  volt, ez meg legalább jol néz ki. :)
Köszi a segitséget.

Igazán nincs mit. Jó válogatást.  ;) :) :)
„Ha sokáig nézel a szakadékba, a szakadék visszanéz beléd.” (Nietzsche).

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #61 Dátum: 2010, 07 01, 15:59:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A JD6 rom sokaknak csinált furcsaságokat, én lecserélném a helyedben újabbra.
Az nem az IJ6 volt?  :oops:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Imhotep

  • Vendég
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #62 Dátum: 2010, 07 01, 17:21:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az nem az IJ6 volt?  :oops:
Tiszta android lázban van és félre beszél már  ;)
Igen az IJ6 volt magyar változattal.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #63 Dátum: 2010, 07 01, 17:26:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tiszta android lázban van és félre beszél már  ;)
Igen az IJ6 volt magyar változattal.
A galaxy őrület. :D Jó kis masina az! ;)
Mekkora flash lesz ha végre átjössz, itt is van sense, csak itt mozog is! ;) :D :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Imhotep

  • Vendég
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #64 Dátum: 2010, 07 01, 17:28:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A galaxy őrület. :D Jó kis masina az! ;)
Mekkora flash lesz ha végre átjössz, itt is van sense, csak itt mozog is! ;) :D :D
Mondtam hogy nem megyek, lehet a titulusomat is töröltetem, maradok kis szürke WM egérke  ;)

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #65 Dátum: 2010, 07 01, 17:30:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az nem az IJ6 volt?  :oops:
Akkor még nem is volt O2. Vagy igen?  :shock:
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető iScream^

  • Hozzászólások: 541
  • Navigáció / Navigation: Motonav
  • PDA: GT-i9000 Galaxy S 8GB
  • PDA ROM: XXJPK PDA+XXJPK Phone+OXXJPK CSC+root+OCLF
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #66 Dátum: 2010, 07 01, 17:33:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor még nem is volt O2. Vagy igen?  :shock:
De, IH5 az utolsó 6.1-es ROM o2-re, az IJ6 meg már újabb. A JD6 április végi, és az eddigi legjobb ROM.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #67 Dátum: 2010, 07 01, 17:35:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor még nem is volt O2. Vagy igen?  :shock:
;D Egyértelműnek tűnt számomra egy i8000 topikban és a kollegina is azt használ! Vagy Te még a 900-as romra gondoltál?
You are not allowed to view links. Register or Login
Mondtam hogy nem megyek, lehet a titulusomat is töröltetem, maradok kis szürke WM egérke  ;)
Azért még maradhatsz főpap!! :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető patka

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Ace GT-S5830i
  • PDA ROM: XXLB1/2.6.35.7/XXLB2
  • Skype: patka_81
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #68 Dátum: 2010, 07 02, 07:38:50 »
Tehát hagyjam a rom cserét? Viszont a problémámra akkor sincs orvosság. :( :'(
Az élet olyan mint az orális szex, ha nem nyalsz akkor szopni fogsz!

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Mobile-TV i8000
« Reply #69 Dátum: 2010, 08 29, 11:47:37 »

Üdv Mindenkinek!Ha valaki tudna segíteni abban hogy tudnám a mobil tv képét laptop-ra varázsolni azt nagyon megköszönném.Mert elméletem van csak 9000--et nem akarok kiadni hogy megnézzem működik-e aelméletem :) elméletileg van olyan hogy usb video digitalizáló kábel lehet hogy azzal működne de x.Szal ha valaki tudja segítsen legyen szíves.Köszi!

Nem elérhető Tom1939

  • Hozzászólások: 50
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: NXXJA5/XEHJA5/XXJA3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #70 Dátum: 2010, 09 22, 12:23:59 »
Nekem hard reset előtt tökéletesen ment. Most telepítem vissza a dolgokat, már volt egy két dolog ahol elakadtam, de eddig ez a leírás segített. Eljutottam addig hogy beengedett a tv műsorokhoz, elindíttom az egyik csatornát. Streaming player elindul, juhé! De a connecting után nem buffering jön hanem stopped és kiírja hogy method not valid in this state. Van valakinek erre megoldás?  Média mánia s csomagom van, és biztosan aktivált a szolgáltatás. Köszönöm előre is.

Nem elérhető Tom1939

  • Hozzászólások: 50
  • PDA: samsung omnia II
  • PDA ROM: NXXJA5/XEHJA5/XXJA3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #71 Dátum: 2010, 09 22, 13:03:46 »
Ha valakinek ilyen problémája lenne állítsa át a streaming playerben a kapcsolatot (options, select network) internetről wap-ra. Lehet hogy itt is le van írva csak átsiklottam felette. T-mobilos technikus pozitiv csalódás volt, nagyon gyorsan vágta a témát.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #72 Dátum: 2010, 09 23, 21:46:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
T-mobilos technikus pozitiv csalódás volt, nagyon gyorsan vágta a témát.

Mert ő is minket olvas :D
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető vanilli

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: Igo
  • PDA: samsung i8000
  • PDA ROM: I8000TMHIL3
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #73 Dátum: 2010, 10 20, 01:11:03 »
Helló.
 Samsung Omnia 2 van.
Oriási segitségre lenne szükségem, mert magamtól sajnos ugy tünik nem megy. Megnyitottam az Operát, beirtam hogy You are not allowed to view links. Register or Login. kiirta, a video megtekintéséhez a flash player újabb verziója szükséges. letöltöttem az exe.-t amikor fel akartam telepiteni ezt irta ki:install flash player exe. nem érvényes Pocket PC alkalmazás. Mostmár értem hogy az Opera nem tudja kezelni a flash videókat. Probáltam feltelepiteni a TCPMP-t, ugyanezt irta ki. Olvastam hogy a Skyfire-el meglehet nyitni az internetes videokat, letöltöttem, feltelepitette, erre amikor megnyitottam az volt a válasz hogy nem kompatibilis az én országommal. Egyszerüen tanácstalan vagyok. Nem tudom hogy tudnék flash videókat nézni. Nagyon szépen kérem valaki segitsen nekem.

Nem elérhető sonka107

  • Hozzászólások: 193
  • Navigáció / Navigation: Igo 8.X
  • PDA: Samsung Omnia II i8000
  • PDA ROM: WM6.5.3_NXXJH2 >> CSC_I8000NXXJF4
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #74 Dátum: 2010, 11 26, 21:32:20 »
Én is ott vagyok ahol még el se kezdődött a dolog. Amikor telepíteni akarom a CAB ot akkor sehova se jut el csak kiírja hogy nem telepíthatő. Asszem itt az ideje átváltani a hivatalos 6.5.3 as romra, természetesn angolul...

Nem elérhető gabornic

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXIL3
Re:Mobile-TV i8000
« Reply #75 Dátum: 2010, 12 08, 14:01:17 »
Gondoltam ezt meg kell, hogy osszam veletek:
Egy pár hete előfizettem médiamánia díjcsomagra a trémobilnál, legfőképpen a benne foglalt net és percdíjak miatt, kérdem az ügyfélszolgálatostól, hogy mikortól él a szolgáltatás, ő erre lazán mondja, hogy ettől a pillanattól. Ok tökéletes minden, megy a net, nem zabálja a drága Forintokat, meg még beszélgetni is lehet pár percet a pénzedért. Aztán egyik nap kellett várnom kb egy fél órát valakire, és mondom kipróbálom a mobil tv-t, azonban az folyamatosan azt írta ki, hogy nincs előfizetve... Kipróbáltam másnap az itt leírtakat, cab, meg minden egyéb trükköt, fortélyt, de semmi, erre tegnap bemegyek egy Tré üzletbe és elpanaszolom a bajomat, erre mondja a gyerek, hogy jaaa, hogy én szeretném a tv szolgáltatást is kérni a médiamánia díjcsomagomhoz?!?! Mondom most hülyének néztek? Nem értem miért úgy reklámozzák akkor, hogy telefon+net+mobilt. Merthogy a magyarázatuk az volt erre, hogy a mobiltv szolgáltatást ők bizony addig nem kapcsolják be, míg nem kéri azt az előfizető, mert hát nem mindenkinek van ugye olyan telefonja ami tudja a mobil tv-t. Isten bizony nem életbevágó, ha nem tudok a kis készülékemen huszeszitát meg hozéármándót nézni, amit amúgy sem teszek, de ha az ember kifizeti, akkor kapja is meg a szolgáltatást. Kösz trémobil, ismét nem okoztál csalódást te átkozott, pénzéhes, magyarokat lehúzó kedves vállalkozás...

Nem elérhető Kulicsga

  • Hozzászólások: 177
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung I9000
  • PDA ROM: C-Rom 4.3.1 V9.0
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #76 Dátum: 2011, 02 15, 19:25:08 »

Hello!

Most szerettem volna kipróbálni a demo csatornákat, de azt írja ki  :

Kiszolgáló vagy adatok időtúllépése.
Semmilyen előfizetésem nincs és nem is telepítettem semmi plusz dolgot.

Nem elérhető Krisztian156

  • Hozzászólások: 153
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO 8
  • PDA: HTC Sensation
  • PDA ROM: ViperS 1.6.3&Sultan kernel
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #77 Dátum: 2011, 04 03, 11:07:16 »
Üdv!

Ez a .cab fájl telepítéses dolog nekem sem megy >:( nekem ia azt írja ki hogy nem telepíthető :-X
Nemtudja még senki sem a megoldást?
Alfa Romeo Cuore Sportivo

Nem elérhető devilg

  • Hozzászólások: 99
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: samsung Galaxy S8
  • PDA ROM: G950F
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #78 Dátum: 2011, 05 07, 11:02:27 »
Üdv mindenkinek!Oan kérdésem van csak hogy lehet rosszul emléxek de régebben teljesképernyős volt az adás most lecsippantottak vagy 3mm-t vagy rosszul emléxek? köszönet

Nem elérhető Catkiller

  • Hozzászólások: 73
  • PDA: Samsung Omnia GT-i8000
  • PDA ROM: i8000XEHJG5 WM 6.5 Pro RAPIDAIJH1
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #79 Dátum: 2011, 10 23, 17:05:18 »
Hali!
Tudja valaki,hogy az Opera mini miért nem tud a Mobiltv alapcsatornáig eljutni rendesen? A ROM-ban fent lévő hagyományos Opera simán eljut, és tolja is a Streaming az adókat, de nekem a Mini kell, és amikor megpróbálom a TV-t azt írja "ismeretlen telefonszám".
Van 5let?
Köszönöm.
(
A Kutya az egyetlen aki jobban szeret Téged saját magánál .

Nem elérhető tomno1

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: xxx
  • PDA: omnia 2
  • PDA ROM: xxx
Re: Mobile-TV i8000
« Reply #80 Dátum: 2011, 12 03, 08:54:36 »
Nekem sem telepíti!!!