2024, 03 29, 13:34:17

Szerző Téma: Acer NeoTouch S200 Rom szekció  (Megtekintve 189483 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #75 Dátum: 2010, 05 26, 16:44:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem úgy rémlik van benne valamilyen udvarias mód ami elvileg akkor némítaná le ha lefordítod de sokszor ha csak a fényérzékelője sötétet érzékel akkor is leveszi a hangerőt volt hozzá egy patch. Persze ez nem azt jelenti, hogy nálad is ez a baj.
Én udvarias módot nem találtam benne.  Amúgy van "egyszeri csengetés hangereje", "zsebmód", "hangerő telefon felvételekor". De azokat már próbálgattam ki és bekapcsolva,együtt és külön de mégis egy hangerőn cseng. :( Még a gyári rommal is halk volt. :(

Nem elérhető mp3

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: ACER S200 F1
  • PDA ROM: 3.003c.01EN_02
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #76 Dátum: 2010, 06 05, 08:44:40 »
Segítség!

Szeretném frissíteni a rom-ot (jelenleg a 3.00b van rajta és az Arto's Sense rom 2.8 WWE (3.003c, 21903, 2012) szeretném rátenni), de Win XP alatt az SP3 ellenére kiírja, hogy SP2 vagy jobb kell???, Win7 alatt pedig a dpinst.exe-vel van baja, majd kiírja, hogy az ACER DOWNLOAD TOOLS leállt, itt rákérdezz, hogy a windows keressen hibát a neten, de természetesen nem talál semmit.
Valakinek van ötlete?   

Nem elérhető anzo

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #77 Dátum: 2010, 06 05, 10:55:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segítség!

Szeretném frissíteni a rom-ot (jelenleg a 3.00b van rajta és az Arto's Sense rom 2.8 WWE (3.003c, 21903, 2012) szeretném rátenni), de Win XP alatt az SP3 ellenére kiírja, hogy SP2 vagy jobb kell???, Win7 alatt pedig a dpinst.exe-vel van baja, majd kiírja, hogy az ACER DOWNLOAD TOOLS leállt, itt rákérdezz, hogy a windows keressen hibát a neten, de természetesen nem talál semmit.
Valakinek van ötlete?
Win7 alatt rendszergazdaként indítsd és akkor menni fog.

Nem elérhető mp3

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: ACER S200 F1
  • PDA ROM: 3.003c.01EN_02
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #78 Dátum: 2010, 06 05, 14:57:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Win7 alatt rendszergazdaként indítsd és akkor menni fog.
Elméletileg az vagyok, azért köszi.

Nem elérhető anzo

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #79 Dátum: 2010, 06 05, 16:15:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elméletileg az vagyok, azért köszi.
Az kevés, hogy az vagy az exe fájlon vagy parancsikonon: jobb gomb/Futtatás rendszergazdaként.

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #80 Dátum: 2010, 06 09, 16:28:03 »
Valaki találkozott már olyannal hogy nem indul el a romfrissítés?
Arto 21903 romja van fent, és szerettem volna lecserélni. Viszont nem hajlandó elindulni a romfrissítés. Egyszerűen nem tudom boot módba rakni. Pedig mindent úgy csinálok mint eddig! Vkinek vmi tipp?

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #81 Dátum: 2010, 06 09, 17:29:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valaki találkozott már olyannal hogy nem indul el a romfrissítés?
Arto 21903 romja van fent, és szerettem volna lecserélni. Viszont nem hajlandó elindulni a romfrissítés. Egyszerűen nem tudom boot módba rakni. Pedig mindent úgy csinálok mint eddig! Vkinek vmi tipp?
Megoldódott :)

Nem elérhető makany

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: Acer s200
  • PDA ROM: 3.003b.00.en
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #82 Dátum: 2010, 06 13, 15:08:24 »
Hello elmondaná nekem valaki,h azt a rafyvitto black leot hogy kell feltenni acer s200ra.???

Nem elérhető mp3

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: ACER S200 F1
  • PDA ROM: 3.003c.01EN_02
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #83 Dátum: 2010, 06 13, 21:06:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az kevés, hogy az vagy az exe fájlon vagy parancsikonon: jobb gomb/Futtatás rendszergazdaként.
Így már oké, de bár ne nyúltam volna hozzá.
A probléma ott van, mikor elkezdené a rom frissítést, (waiting for download mode coming) kiírja hogy update failure! /dense rom 228 wwe 3.003c/
Ez után találtam egy romot amit úgy hívnak hogy EUUs_Acer_S200_23506_WWE.
Most reset után ez a verzió van a bal felső sarokban S200_1.001..0_EN_IN.
Ekkor próbáltam meg Arto's Sense 2.9 WWE (3.003c drivers, 23569, 2013) romját, de szintén oda jutottam, mint az előbb (waiting for download mode coming) kiírja hogy update failure!).
Végül megpróbáltam a 3.003c gyári verziót ami Error code= SKU_incompatible hibaüzenetet dobott ki. Version.txt viszont itt nincs.
Milyen rommal próbáljam még ki.
Segítsetek.

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #84 Dátum: 2010, 06 14, 11:16:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello elmondaná nekem valaki,h azt a rafyvitto black leot hogy kell feltenni acer s200ra.???
Nem ajánlom azt a romot! Nekem csak bajom volt vele!
Ha ilyet szeretnél, és nem zavar hogy felül van a taskbar akkor ezt tedd fel:
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a rom elég jó!
A többi romját szintén nem ajánlom!
Feltenni pedig a főoldalon leírtak szerint kell!

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #85 Dátum: 2010, 06 14, 11:27:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Így már oké, de bár ne nyúltam volna hozzá.
A probléma ott van, mikor elkezdené a rom frissítést, (waiting for download mode coming) kiírja hogy update failure! /dense rom 228 wwe 3.003c/
Ez után találtam egy romot amit úgy hívnak hogy EUUs_Acer_S200_23506_WWE.
Most reset után ez a verzió van a bal felső sarokban S200_1.001..0_EN_IN.
Ekkor próbáltam meg Arto's Sense 2.9 WWE (3.003c drivers, 23569, 2013) romját, de szintén oda jutottam, mint az előbb (waiting for download mode coming) kiírja hogy update failure!).
Végül megpróbáltam a 3.003c gyári verziót ami Error code= SKU_incompatible hibaüzenetet dobott ki. Version.txt viszont itt nincs.
Milyen rommal próbáljam még ki.
Segítsetek.
Arto's Sense 2.9 23569 szerintem jó lehet. Én még nem próbáltam, de az előzővel sem volt komolyabb baj.
A frissítés pedig akkor indul csak el ha pirosan elkezd villogni a led. Ennél a romnál már nyomni kell a power+kamera+hangerő le gombot. Csak így indul el a frissítés.
/ Elindítod az exe fájlt(futtatás rendszergazdaként), majd nyomsz pár igent. Ekkor benyomod a reset gombot, és ezután gyorsan megnyomod a power+kamera+hangerő le gombot. /
Legalább is nekem csak így indul el!
Sok sikert! ;)

Nem elérhető mp3

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: ACER S200 F1
  • PDA ROM: 3.003c.01EN_02
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #86 Dátum: 2010, 06 14, 18:00:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Arto's Sense 2.9 23569 szerintem jó lehet. Én még nem próbáltam, de az előzővel sem volt komolyabb baj.
A frissítés pedig akkor indul csak el ha pirosan elkezd villogni a led. Ennél a romnál már nyomni kell a power+kamera+hangerő le gombot. Csak így indul el a frissítés.
/ Elindítod az exe fájlt(futtatás rendszergazdaként), majd nyomsz pár igent. Ekkor benyomod a reset gombot, és ezután gyorsan megnyomod a power+kamera+hangerő le gombot. /
Legalább is nekem csak így indul el!
Sok sikert! ;)
"ÁÁÁ konisuááá"
Működik, szuper, köszönöm.

Nem elérhető mp3

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: ACER S200 F1
  • PDA ROM: 3.003c.01EN_02
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #87 Dátum: 2010, 06 15, 20:18:12 »
Teszteltem 24 órán keresztül az Arto's Sense 2.9 WWE (3.003c drivers, 23569, 2013) romot, de találtam benne egy nagy hibát.
A telefon funkció nálam hibás:
- ha hívtak nem láttam ki keres, sem nevet, sem telefonszámot
- ha kimenő hívást csináltam az előző hívottat írta ki
Esetleg próbálta már valaki, tapasztalta ezt a hibát?
Most kipróbálom az Arto's Sense rom 2.8 WWE (3.003c, 21903, 2012) romot.

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #88 Dátum: 2010, 06 15, 22:02:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Teszteltem 24 órán keresztül az Arto's Sense 2.9 WWE (3.003c drivers, 23569, 2013) romot, de találtam benne egy nagy hibát.
A telefon funkció nálam hibás:
- ha hívtak nem láttam ki keres, sem nevet, sem telefonszámot
- ha kimenő hívást csináltam az előző hívottat írta ki
Esetleg próbálta már valaki, tapasztalta ezt a hibát?
Most kipróbálom az Arto's Sense rom 2.8 WWE (3.003c, 21903, 2012) romot.
Még nem róbáltam. A 23568-at próbáltam. Ott nem volt gondom vele. Bár én azonnal telepíteni szoktam a Phone Ex programot. Szebb, jobb és még magyar is! :)

Nem elérhető sandroo

  • Hozzászólások: 494
  • PDA: Samsung Note 8 SM-N950F
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #89 Dátum: 2010, 07 30, 12:16:10 »
A HTC- részen, Lawrence74 készített egy wm 6.5 magyarítást! Bár ez egy HTC romra van optimalizálva, én is kipróbáltam és Arto 23673-as romjánál működik! Más rommal nem próbáltam. Annyi még, hogy alsó start menüs romhoz csinálta! Felsőnél nem biztos hogy működik!
Csak saját felelősségre tessék kipróbálni! Bár ha fagy, akkor egy hard reset mindig segít! :)
Itt letölthető:
You are not allowed to view links. Register or Login
A fix-et nem szabad felrakni, mert attól az Acer fagy!
A bemásolós zip file pedig elvileg az Office 2010-hez van. Ezt én nem próbáltam, tehát vagy működik, vagy nem az Acer-en.

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #90 Dátum: 2010, 09 13, 09:11:48 »
Sziasztok!

Hol is kezdjem? Telepítettem a fentebb ajánlott Windows magyarítást a gépemre. Még a 2.*** ROM-om volt a kütyün. Simán felment, de kissé csalódás. Kb 90%-ban magyarította a dolgokat, s eléggé összekuszált pár dolgot. Valószínű az oka az lehet, hogy nem Acerre lett megalkotva a progi (hozzáteszem, nálam csak eredeti progik vannak a rendszerbe). Uninstallás után sem áll vissza minden az régi megjelenésre, ugy hogy hard reset lett a vége... :( Összegezve, egy próba erejéig megéri, főleg azoknak akik kevésbe tudnak angolul...)

S ha már így jártam, hát telepíteni szerettem volna a "legújabb" ROM-ot.
A 3.***.C sehogy nem akart felmászni, sem SP2, sem SP3 alatt, több gépen kipróbálva!! Két hibaüzenete dob ki (felváltva) SKU_incompatible és vagy ConnectionError. A számítógéppel rendesen kommunikás az S200-am, szinkronizál is ha kérem, de a frissítés mindíg halott ügy!!  >:( Esetleg valakinek valami ötlete?? :ima:
Mérgemben az egyel korábbi azaz a 3.**.B verzióval próbálkoztam, s láss csodát egyből sikerült!! Ezzel a rommal viszont az a gondom, hogy rapszódikusan bár, de sokszor újrabootól!

Köszönöm előre is a reagálásokat! :)

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #91 Dátum: 2010, 09 15, 19:11:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hol is kezdjem? Telepítettem a fentebb ajánlott Windows magyarítást a gépemre. Még a 2.*** ROM-om volt a kütyün. Simán felment, de kissé csalódás. Kb 90%-ban magyarította a dolgokat, s eléggé összekuszált pár dolgot. Valószínű az oka az lehet, hogy nem Acerre lett megalkotva a progi (hozzáteszem, nálam csak eredeti progik vannak a rendszerbe). Uninstallás után sem áll vissza minden az régi megjelenésre, ugy hogy hard reset lett a vége... :( Összegezve, egy próba erejéig megéri, főleg azoknak akik kevésbe tudnak angolul...)

S ha már így jártam, hát telepíteni szerettem volna a "legújabb" ROM-ot.
A 3.***.C sehogy nem akart felmászni, sem SP2, sem SP3 alatt, több gépen kipróbálva!! Két hibaüzenete dob ki (felváltva) SKU_incompatible és vagy ConnectionError. A számítógéppel rendesen kommunikás az S200-am, szinkronizál is ha kérem, de a frissítés mindíg halott ügy!!  >:( Esetleg valakinek valami ötlete?? :ima:
Mérgemben az egyel korábbi azaz a 3.**.B verzióval próbálkoztam, s láss csodát egyből sikerült!! Ezzel a rommal viszont az a gondom, hogy rapszódikusan bár, de sokszor újrabootól!

Köszönöm előre is a reagálásokat! :)

Most, hogy felrugdostad rá a 3.x-es romot, akkor se megy fel a másik? Egyébként ajánlom neked a főzött romokhoz adott hackelt Acer_EUU.exét, xda-developersen lehet rálelni.
You are not allowed to view links. Register or Login innen töltsd le az egyik custom romot (mellesleg tök jó cucc, van benne Manila is), csomagold ki, és az Acer_EUU exét másold át oda, ahol a másik romé van, írd felül a régit, indítsd el és ez bármit felrak elvileg, nem kötözködik semmivel.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #92 Dátum: 2010, 09 16, 13:21:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most, hogy felrugdostad rá a 3.x-es romot, akkor se megy fel a másik? Egyébként ajánlom neked a főzött romokhoz adott hackelt Acer_EUU.exét, xda-developersen lehet rálelni.
You are not allowed to view links. Register or Login innen töltsd le az egyik custom romot (mellesleg tök jó cucc, van benne Manila is), csomagold ki, és az Acer_EUU exét másold át oda, ahol a másik romé van, írd felül a régit, indítsd el és ez bármit felrak elvileg, nem kötözködik semmivel.

Szia!

Először is köszönöm, hogy válaszoltál; mindíg örömmel olvasgatlak itt és a "másik" fórumon is! :olvass: :)
Szóval, az hogy épp milyen rom van a PDA-n szinte teljesen mindegy a frissítés tekintetében (elvileg), de nem mászik fel a "3.00.b"-re a "3.00.c".
Olvasgatom magam is a XDA-t, de egyelőre nem igazán tetszenek (hozzáteszem azt sem tudom mi az a manila - na jó azért tudom)  :D, ám engem nem bűvöltek el ezek az "extrák". A puritán szemléletemnek elég a gyári egyszerű cucc is. Számomra a stabilitás fontosabb a megjelenésnél a progik tekintetében...
Köszönöm a tippet, valószínű hétvégén ki is próbálom!
Még egyszer köszönöm! ;)

Nem elérhető mp3

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: ACER S200 F1
  • PDA ROM: 3.003c.01EN_02
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #93 Dátum: 2010, 10 14, 16:54:54 »
Jó régen volt hozzászólás.

Szoktátok-e figyelni a XDA-a Arto romjait?
Ma bejelentette a 3.9 verziót (jelenleg még nem letölthető), de nekem kicsit az az érzésem, hogy szarból nem lehet várat építeni.
Szegény annyi mindent javított, cserélt, vett ki és persze tett bele a gyári romba, de mégse. Van olyan hiba a jelenlegi 3.8-as verzióban amely hibát a 2.9 után javítottak és most megint jelen van.
Az SMS hang nálam sose volt jó reménykedem, talán most jó lesz.
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, maga az S200 tetszik és a hardver is "csúcs", de lehet, hogy nem sokáig szenvedek vele.

Nem elérhető krisztofer55

  • Hozzászólások: 189
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC ONE M8
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #94 Dátum: 2010, 10 15, 23:42:49 »
Sziasztok!

Nem rommal kapcsolatos témát szeretnék nektek feldobni. :oops:

Sajnos néhány napja szerencsétlen módon "bepukkant" az lcd kijelzőm. :'( :(Egyszerűen a farmer zsebemben volt tokban. Jött egy hívás, a kijelző meg fekete. Mondom tök jó, ez a rom (Arto) se tökéletes. SR, a helyzet ua. A kijelző alsó részében, középen egy szép "pixelcsík". Voltam vele szervizben, megkérdeztem a Speedeket is ahonnan vettem, azt mondják semmi esély a garis cserére. El lehet küldeni Franciaországba, szállítási, bevizsgálási dij +csere olyan 100eft. Nézegettem az XDA-t ott irtak olyat, hogy a HTC HD kijelzője passzol hozzá(Ebay-es elméletileg eredeti cucc). Kérdésem lenne, hogy ti tudtok nekem ajánlani valamit?
Aki így hasonlóan hordja a készüléket annak üzenném, hogy nagyon vigyázzon rá, sajnos nem egyedüli a probléma...
Köszönöm a segítséget, mindenkinek további sok sikert! :ok:

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #95 Dátum: 2010, 10 18, 21:41:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nem rommal kapcsolatos témát szeretnék nektek feldobni. :oops:

Sajnos néhány napja szerencsétlen módon "bepukkant" az lcd kijelzőm. :'( :(Egyszerűen a farmer zsebemben volt tokban. Jött egy hívás, a kijelző meg fekete. Mondom tök jó, ez a rom (Arto) se tökéletes. SR, a helyzet ua. A kijelző alsó részében, középen egy szép "pixelcsík". Voltam vele szervizben, megkérdeztem a Speedeket is ahonnan vettem, azt mondják semmi esély a garis cserére. El lehet küldeni Franciaországba, szállítási, bevizsgálási dij +csere olyan 100eft. Nézegettem az XDA-t ott irtak olyat, hogy a HTC HD kijelzője passzol hozzá(Ebay-es elméletileg eredeti cucc). Kérdésem lenne, hogy ti tudtok nekem ajánlani valamit?
Aki így hasonlóan hordja a készüléket annak üzenném, hogy nagyon vigyázzon rá, sajnos nem egyedüli a probléma...
Köszönöm a segítséget, mindenkinek további sok sikert! :ok:

hát ez elég gáz... az enyém egy elég nagy (kb. 2 emelet magas) pofáraesést simán kibírt, máskor meg elég egy zsebbben hordás...tök gáz.
nekem már rég nincs meg, így hasznos tanáccsal sajna nem tudok szolgálni. esetleg keress téglásítottat amiből ki tudod szedetni a kijelzőt...de mivel nem túl elterjedt, ez se annyira nyerő.
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető COPA

  • Hozzászólások: 32
  • PDA: sgh-i900 -> Iphone 3G 8GB -> HTC HD2 -> sgh-i900 -> ACER S200 -> OMNIA II -> SGS i9000
  • PDA ROM: ICS B16 + Devil_1.0 -> TsunamICS_1.8.1
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #96 Dátum: 2010, 11 02, 23:08:49 »
Sziasztok!
Gyári ROM van fen a S200-asomon (3.003b),  hol tudom bekapcsolni, illetve használatba venni a g-sensort? Eddig Omnia 1-es volt, ott az egyszerűbb volt.
Várom válaszotokat, köszönettel: CopA  :(
Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #97 Dátum: 2010, 11 03, 17:25:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Gyári ROM van fen a S200-asomon (3.003b),  hol tudom bekapcsolni, illetve használatba venni a g-sensort? Eddig Omnia 1-es volt, ott az egyszerűbb volt.
Várom válaszotokat, köszönettel: CopA  :(

Szia!

ha erre gondolsz(?):
-eszközök - menü (??)
-settings
-system
-Graviti sensor
Ezen belül tudod kiválasztani, hogy mihez is rendelnéd hozzá a progit...

Remélem segítettem! :)

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #98 Dátum: 2010, 11 03, 22:22:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Gyári ROM van fen a S200-asomon (3.003b),  hol tudom bekapcsolni, illetve használatba venni a g-sensort? Eddig Omnia 1-es volt, ott az egyszerűbb volt.
Várom válaszotokat, köszönettel: CopA  :(

Tessék átírni a profilodat :)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető COPA

  • Hozzászólások: 32
  • PDA: sgh-i900 -> Iphone 3G 8GB -> HTC HD2 -> sgh-i900 -> ACER S200 -> OMNIA II -> SGS i9000
  • PDA ROM: ICS B16 + Devil_1.0 -> TsunamICS_1.8.1
Re: Acer NeoTouch S200 Rom szekció
« Reply #99 Dátum: 2010, 11 07, 07:47:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tessék átírni a profilodat :)
Értettem! :D
Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...