2024, 03 28, 13:12:32

Szerző Téma: HD2: Tartozékok  (Megtekintve 121574 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető joynor

  • Hozzászólások: 230
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.48.479.1
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #50 Dátum: 2010, 01 30, 08:44:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Brodit tartót le lehet venni? Most érkezett meg de én fixen nem szeretném feltenni mert nem mindig kell és még a végén feltörik a kocsit egy üres tartóért.
 Mindenhol csavarok vannak.

Ugye az alján kétoldalú ragasztó van,legalábbis nekem igen , ha sokszor veszed le és teszed vissza akkor elenged a ragacs.Bár nem a ragacs tartja de a fixáláshoz kell h ne libegjen egy idő után jobbra-balra.
Jah mivel több féle van Én a felső szellözőhöz rögzithetöről irtam  ;)

Nem elérhető aracco

  • Hozzászólások: 606
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: XXKE7
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #51 Dátum: 2010, 01 30, 09:51:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Brodit tartót le lehet venni? Most érkezett meg de én fixen nem szeretném feltenni mert nem mindig kell és még a végén feltörik a kocsit egy üres tartóért.
 Mindenhol csavarok vannak.
Nekem a tartó a proclip-en van, azt meg akármikor ki tudom pattintani.
Nokia 6630 - HTC Tytn - Nokia E61i - Samsung i900 - Nokia 5800 XpressMusic - HTC HD2 - HTC Desire - Samsung Galaxy S - ZTE Blade - Samsung Galaxy S II

Nem elérhető xian06

  • Hozzászólások: 31
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.48
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #52 Dátum: 2010, 01 30, 10:29:23 »
Megnéztem és szépen én egyszerüen le lehet venni ha nem ragasztózok.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #53 Dátum: 2010, 02 05, 20:32:54 »
Úgy tűnik, a valóságban robusztusabb lesz az extended akksi (mondhatni böszme :D):

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Az is igaz, hogy repülőn, vagy éppen szállodában letéve különösebben nem hátrány.

Btw, megjött a Brando bölcsőm, ami egyben második akksi töltő is, pofás, és jól szuperál. Nem pont ilyen, talán valami v.2:

Nem elérhető bsanya5

  • Hozzászólások: 159
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note
  • PDA ROM: 2.3.6 KK5
  • Skype: bsanya5
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #54 Dátum: 2010, 02 10, 22:45:14 »
Tudom nem gyári, de ehhez mit szóltok:

You are not allowed to view links. Register or Login

Tönkre tenné ez a 2000mA a Leo-t?

Nem elérhető szinaikrisztian

  • Hozzászólások: 93
  • Navigáció / Navigation: SAMSUNG Galaxy Note 10.1 2014 edition
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S8
  • PDA ROM: Gyári
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #55 Dátum: 2010, 02 12, 19:40:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom nem gyári, de ehhez mit szóltok:

You are not allowed to view links. Register or Login

Tönkre tenné ez a 2000mA a Leo-t?

Szerintem nem én a mediaban vettem egy sima többféle telefonhoz való szettet vagy 20féle csatlakozóval és azzal töltöm.

Nem elérhető Kismaci

  • Hozzászólások: 280
  • Navigáció / Navigation: iGO8
  • PDA: HTC One X
  • PDA ROM: Android 4.1.1 + Sense 4+ - STOCK
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #56 Dátum: 2010, 02 13, 16:47:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egészen pofás autós tartót hegesztettek hozzá:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Basszus, erre vadásznék, de már megint nem jelenik meg! most azt írja az expansys, hogy április! Miért nem jelenik már meg??? :'(

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #57 Dátum: 2010, 02 13, 16:57:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Basszus, erre vadásznék, de már megint nem jelenik meg! most azt írja az expansys, hogy április! Miért nem jelenik már meg??? :'(

Ha meg is jelenik, nem ebben a formában, hanem több módosítással. Állítólag autóban nem volt elég stabil az eredeti változat.

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #58 Dátum: 2010, 02 26, 11:08:46 »
Üdv,

övtáskát keresek, vertikálisat. Gyors-boltban csak 2 hét múlva lesz Brando...valaki tud ajánlani kompatibilis méretet - Budapesten érdekelne.

köszi előre
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető bpityke

  • Hozzászólások: 23
  • PDA: HTC desire HD
  • PDA ROM: LeeDrOiD_HD_V2.0.0
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #59 Dátum: 2010, 02 27, 19:22:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Basszus, erre vadásznék, de már megint nem jelenik meg! most azt írja az expansys, hogy április! Miért nem jelenik már meg??? :'(
Bocsi na majd most  :oops:
You are not allowed to view links. Register or Login :ok:

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #60 Dátum: 2010, 02 27, 21:23:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi na majd most  :oops:
You are not allowed to view links. Register or Login :ok:

Semmi gond, a másikat kivettem.
Sajnos a linkeden ezt írják:
Out of stock, return period: 45 days (Nincs raktáron, várhatóan 45 nap múlva érkezik).

Nem elérhető bpityke

  • Hozzászólások: 23
  • PDA: HTC desire HD
  • PDA ROM: LeeDrOiD_HD_V2.0.0
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #61 Dátum: 2010, 02 28, 07:38:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmi gond, a másikat kivettem.
Sajnos a linkeden ezt írják:
Out of stock, return period: 45 days (Nincs raktáron, várhatóan 45 nap múlva érkezik).
igen láttam csak azt szerettem volna jelezni hogy kapható az erededeti tervek alapján készült tartó (sokaknak ez tetszik) és hogy kb. mennyibe kerül . :oops:

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #62 Dátum: 2010, 03 04, 15:32:15 »
Éppen szerelem föl a Brodit aktív tartót, de valami nem kóser. Tényleg a Pro-clip kőkemény műanyagjába kell belehajtanom azt a 4 csavart, ami a tartó fix hátlapját fogja? Semmi előfúrás vagy ilyesmi? Esetleg én qrtam el valamit? ???

Ráadásul maga a tartó is elég igénytelen, durván fröccsöntött műanyag, amibe nagyon szorosan passzol a készülék, tehát sűrű ki-berakáskor össze-vissza fogja karistolni. Ennyi pénzért valami puha anyagot tehettek volna oda, ahol a PDA-val érintkezik. Angliából rendeltem, de még ennyit se ér szerintem.

Nem elérhető aracco

  • Hozzászólások: 606
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: XXKE7
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #63 Dátum: 2010, 03 04, 16:48:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Éppen szerelem föl a Brodit aktív tartót, de valami nem kóser. Tényleg a Pro-clip kőkemény műanyagjába kell belehajtanom azt a 4 csavart, ami a tartó fix hátlapját fogja? Semmi előfúrás vagy ilyesmi? Esetleg én qrtam el valamit? ???

Ráadásul maga a tartó is elég igénytelen, durván fröccsöntött műanyag, amibe nagyon szorosan passzol a készülék, tehát sűrű ki-berakáskor össze-vissza fogja karistolni. Ennyi pénzért valami puha anyagot tehettek volna oda, ahol a PDA-val érintkezik. Angliából rendeltem, de még ennyit se ér szerintem.
A pro clip-et nem árt előre megfúrni. Ha jól emlékszem akkor ezt egy 2-es fúróval követtem el.
Durván fröcsöntött??? itt mire gondolsz?
Valamennyire szorosan kell hogy belemenjen, de azért karistolnia nem kéne.(nálam se tette) Idővel azért nem lesz annyira szoros.
Én nagyon szeretem a brodit tartómat, nem csalódtam benne, olyan amilyet vártam. Én itthon vettem, de nem hiszem hogy különbség lenne a kettő között. (ha mégis akkor valakit csúnyán átvertek)
Nokia 6630 - HTC Tytn - Nokia E61i - Samsung i900 - Nokia 5800 XpressMusic - HTC HD2 - HTC Desire - Samsung Galaxy S - ZTE Blade - Samsung Galaxy S II

Nem elérhető joynor

  • Hozzászólások: 230
  • Navigáció / Navigation: Igo8
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.48.479.1
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #64 Dátum: 2010, 03 04, 17:08:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A pro clip-et nem árt előre megfúrni. Ha jól emlékszem akkor ezt egy 2-es fúróval követtem el.
Durván fröcsöntött??? itt mire gondolsz?
Valamennyire szorosan kell hogy belemenjen, de azért karistolnia nem kéne.(nálam se tette) Idővel azért nem lesz annyira szoros.
Én nagyon szeretem a brodit tartómat, nem csalódtam benne, olyan amilyet vártam. Én itthon vettem, de nem hiszem hogy különbség lenne a kettő között. (ha mégis akkor valakit csúnyán átvertek)


Teljesen egyetértek  :)

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #65 Dátum: 2010, 03 04, 17:13:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A pro clip-et nem árt előre megfúrni. Ha jól emlékszem akkor ezt egy 2-es fúróval követtem el.
Durván fröcsöntött??? itt mire gondolsz?
Valamennyire szorosan kell hogy belemenjen, de azért karistolnia nem kéne.(nálam se tette) Idővel azért nem lesz annyira szoros.
Én nagyon szeretem a brodit tartómat, nem csalódtam benne, olyan amilyet vártam. Én itthon vettem, de nem hiszem hogy különbség lenne a kettő között. (ha mégis akkor valakit csúnyán átvertek)

Már én is rájöttem, hogy érdemes lett volna megfúrni felszerelés előtt, csak éppen az után, hogy felszereltem, lévén a tartót csak a végén akarja rászerelni az ember. Itthon 27500 Ft-ért adná a szettet a forgalmazó, és ilyen áron nem azt várja az ember, hogy szerelés közben jön rá, az útmutató ellenére furkálni kellett volna...

Maga a tartó elég nagy felszínen érintkezik a készülékkel, és becsúsztatáskor a kemény felületek súrlódnak egymáson. Minden féligényes tartozék gyártó valamilyen puha anyaggal borítja be a súrlódásnak kitett felületeket, de a Brodit nem ilyen... Hozzácsapom még a zseniális mérnöki munkát, amivel kitalálták, hogy a 4 pici, hegyes csavart nekem kézzel simán bele kéne nyomnom a kőkemény műanyagba, és megvan a vleményem a svéd műszaki cuccokról. Ja, a weboldalukon azt mondják, SEMMILYEN szerszámra nincs szükségem a szereléshez. LOL
Kb. 500 Ft értékű fröccsöntött műanyag az egész + munkadíj (Kínában, gondolom) + az autós töltő. Ezért 27500 Ft-ot kéni pofátlanság, de az Angliából beszerzett cuccért is erős túlzás a 17e.

Nem elérhető aracco

  • Hozzászólások: 606
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: XXKE7
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #66 Dátum: 2010, 03 04, 18:10:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Kb. 500 Ft értékű fröccsöntött műanyag az egész + munkadíj (Kínában, gondolom) + az autós töltő. Ezért 27500 Ft-ot kéni pofátlanság, de az Angliából beszerzett cuccért is erős túlzás a 17e.
Tökéletesen egyetértünk. Ha kínai lenne akkor kb 5 lepedőböl (de lehet hogy sokat mondok) megúsztuk volna.
Nokia 6630 - HTC Tytn - Nokia E61i - Samsung i900 - Nokia 5800 XpressMusic - HTC HD2 - HTC Desire - Samsung Galaxy S - ZTE Blade - Samsung Galaxy S II

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #67 Dátum: 2010, 03 04, 18:47:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tökéletesen egyetértünk. Ha kínai lenne akkor kb 5 lepedőböl (de lehet hogy sokat mondok) megúsztuk volna.

Szinte biztos, hogy kínai, csak egy svéd cég megbízásából gyártják.

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #68 Dátum: 2010, 03 05, 21:20:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy tűnik, a valóságban robusztusabb lesz az extended akksi (mondhatni böszme :D):


Az is igaz, hogy repülőn, vagy éppen szállodában letéve különösebben nem hátrány.

Btw, megjött a Brando bölcsőm, ami egyben második akksi töltő is, pofás, és jól szuperál. Nem pont ilyen, talán valami v.2:
A bölcsőhöz kaptál hálózati töltőt is, vagy csak adatkábelt? A PC-vel lehet tölteni csak, vagy a hátulján lévő microUSB csatiba mehet egy hálózati töltő is?

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #69 Dátum: 2010, 03 05, 21:22:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A bölcsőhöz kaptál hálózati töltőt is, vagy csak adatkábelt? A PC-vel lehet tölteni csak, vagy a hátulján lévő microUSB csatiba mehet egy hálózati töltő is?

Van hozzá hálózati töltő is (talán 2 A-es, párhuzamosan tudja tölteni a kettőt), de az nem a microUSB-be megy, hanem a saját csatijába. Az USB-nek pedig van egy kis Sync-Charge kapcsolója elöl. Utóbbi arra enged következtetni, hogy megoldható a hálózatról töltés USB sync mellett, de még nem próbáltam.

Nem elérhető szeszo

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1460
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Ameo (IGO)
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #70 Dátum: 2010, 03 05, 23:51:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van hozzá hálózati töltő is (talán 2 A-es, párhuzamosan tudja tölteni a kettőt), de az nem a microUSB-be megy, hanem a saját csatijába. Az USB-nek pedig van egy kis Sync-Charge kapcsolója elöl. Utóbbi arra enged következtetni, hogy megoldható a hálózatról töltés USB sync mellett, de még nem próbáltam.
Örülök, hogy hálózati töltő is van hozzá, így én is benevezek egyre ;).

Nem elérhető aracco

  • Hozzászólások: 606
  • PDA: Samsung Galaxy S II
  • PDA ROM: XXKE7
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #71 Dátum: 2010, 03 08, 20:09:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már én is rájöttem, hogy érdemes lett volna megfúrni felszerelés előtt, csak éppen az után, hogy felszereltem, lévén a tartót csak a végén akarja rászerelni az ember. Itthon 27500 Ft-ért adná a szettet a forgalmazó, és ilyen áron nem azt várja az ember, hogy szerelés közben jön rá, az útmutató ellenére furkálni kellett volna...

Maga a tartó elég nagy felszínen érintkezik a készülékkel, és becsúsztatáskor a kemény felületek súrlódnak egymáson. Minden féligényes tartozék gyártó valamilyen puha anyaggal borítja be a súrlódásnak kitett felületeket, de a Brodit nem ilyen... Hozzácsapom még a zseniális mérnöki munkát, amivel kitalálták, hogy a 4 pici, hegyes csavart nekem kézzel simán bele kéne nyomnom a kőkemény műanyagba, és megvan a vleményem a svéd műszaki cuccokról. Ja, a weboldalukon azt mondják, SEMMILYEN szerszámra nincs szükségem a szereléshez. LOL
Kb. 500 Ft értékű fröccsöntött műanyag az egész + munkadíj (Kínában, gondolom) + az autós töltő. Ezért 27500 Ft-ot kéni pofátlanság, de az Angliából beszerzett cuccért is erős túlzás a 17e.
Na szóval ma vettem észre hogy a fém hátlap oldaláról valami lehorzsolt egy pici lakkdarabot:
You are not allowed to view links. Register or Login
Az elkövető a brodit tartó!!! :(
Nokia 6630 - HTC Tytn - Nokia E61i - Samsung i900 - Nokia 5800 XpressMusic - HTC HD2 - HTC Desire - Samsung Galaxy S - ZTE Blade - Samsung Galaxy S II

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #72 Dátum: 2010, 03 09, 00:18:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na szóval ma vettem észre hogy a fém hátlap oldaláról valami lehorzsolt egy pici lakkdarabot:
You are not allowed to view links. Register or Login
Az elkövető a brodit tartó!!! :(

Az enyémen még nem látszik, bár lehet, hogy nem is fog, megcsiszoltuk a "sín" felső részét.
Mondtam én, hogy igénytelen cucc ez, nem szabad a svéd feliratnak bedőlni. Némi utómunka után elfogadhatóan működik, de inkább a 7500 Ft reális érte, nem a 27500, amennyiért a hivatalos hazai disztribútor árulja.

Nem elérhető Avicularia

  • Hozzászólások: 629
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One M8, Oneplus One 64GB Mahdi+Franco
  • PDA ROM: Gyári
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #73 Dátum: 2010, 03 09, 12:25:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az enyémen még nem látszik, bár lehet, hogy nem is fog, megcsiszoltuk a "sín" felső részét.
Mondtam én, hogy igénytelen cucc ez, nem szabad a svéd feliratnak bedőlni. Némi utómunka után elfogadhatóan működik, de inkább a 7500 Ft reális érte, nem a 27500, amennyiért a hivatalos hazai disztribútor árulja.
Hát ha annyira jó svéd termék,mint a svéd kaják,akkor csak ennyit tudok mondani:hányós smiley   :D

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2: Tartozékok
« Reply #74 Dátum: 2010, 03 09, 12:32:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ha annyira jó svéd termék,mint a svéd kaják,akkor csak ennyit tudok mondani:hányós smiley   :D

Eddig nekem is csak rossz tapasztalatom volt a svéd mérnöki teljesítményt illetően, de statisztikailag nem elég nagy a mintavételezésem. :D