2024, 04 26, 05:00:04

Szerző Téma: Romfrissítés hiba  (Megtekintve 56849 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Rogio

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: omnia I900
  • PDA ROM: CJHK1/CJHK2
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #325 Dátum: 2012, 08 13, 19:22:31 »
Sziasztok!
Föltettem az XDHK2-es romot (mégiscsak "szakemberek" csinálták, és beszéljen magyarul a kicsikém...), majd két délutánt elszórakoztam a telefon "személyre szabásával", amikor is kiderült, hogy nem pittyeg, ha SMS-em jön. Gyorsan megnéztem a beállítások/hangoknál, nem állítódott-e el valami, de ott minden rendben. Majs csináltam soft resetet is, meg kicseréltem a Today-t is az eredetire (ThrottleLaunchert használok, átraktam today2-re), de nem javult meg. Van valami ötletetek?

Nem elérhető NatiAti

  • Hozzászólások: 19
  • Navigáció / Navigation: igo
  • PDA: i9070
  • PDA ROM: i9070XXLQE
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #326 Dátum: 2012, 08 17, 07:10:39 »
az normális, hogy a GP kilép a telepítésből?
Gondolom nme végzett mert a sárga háromszóg megjelent.
Másik kérdés:
A ock_GTX_23118- ban nincs .csc fájl és multilanguide én betettem a HK3-ból.
Ez baj?

Nem elérhető Dzsosu

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i900xdhk1/xdhk2
  • PDA ROM: i900xxhj2
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #327 Dátum: 2012, 08 31, 11:54:11 »
Sziasztok! Az lenne a problémám,hogy rom frissítés után nem működik a kamera próbálkoztam már több rommal hátha jó lesz,de semmi csak tölt de nem adja be a kamerát valaki segítsen légyszí! Elöre is köszönöm!  :'(

Nem elérhető rayen

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Omnia 2
  • PDA ROM: I8000NXXJB3
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #328 Dátum: 2012, 10 03, 08:28:25 »
Helo,tudna valaki segiteni peseten,W.m 6.5 felrakás közben megadta a i900 magát :( ,csak piros led van a bekapcsnál.Win 6,1 tudna valaki rárakni hogy tudjama hsználni kifizetem a számom : 06/705657007 elöre is köszi

Nem elérhető obaggio

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A8
  • PDA ROM: SM A530F/DS
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #329 Dátum: 2012, 10 04, 00:08:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helo,tudna valaki segiteni peseten,W.m 6.5 felrakás közben megadta a i900 magát :( ,csak piros led van a bekapcsnál.Win 6,1 tudna valaki rárakni hogy tudjama hsználni kifizetem a számom : 06/705657007 elöre is köszi
Keresd fel a VeszkaGSM vagy samsuungbootrepair nevű fórumtársunkat,ok tudnak segíteni.
Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, amilyenek valóban vagyunk, arról senki sem.

PDA Fan Club, SAMSUNG Galaxy A8

Nem elérhető quailstorm

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nokia N900
  • PDA ROM: PR1.31 CSSU Thumb2
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #330 Dátum: 2012, 10 16, 21:22:33 »
Sziasztok, remélem még van aki olvassa ezt a topicot...

Kaptam egy i900-at, ami fullosan brickelt, semmire nem reagál, de külsőre tűrhető állapotban van. Ezt próbálom unbrickelni, a metódus ez itt: You are not allowed to view links. Register or Login
Szerencsétlen mobil nem tud életjelet kiadni magából, csak akkut tölt, azt is műszerrel mértem. A Leírás alapján az eredeti samsung frissítővel próbálkozok, ami exe-s.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Mint látható a workarounddal ki van kerülve az egyébként csak biztonsági célzatú ellenőrzés. De mivel Szingapúrból van az exe, ezért incorrect versiont kapok(ez azt jelenti hogy a telefont érzékelte?)
A ROM-ok 99%-át már törölték a tárhelyszolgáltatók. Van valami univerzális, vagy magyar cucc erre a mobilra amivel próbálkozhatnék?

Nem elérhető quailstorm

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nokia N900
  • PDA ROM: PR1.31 CSSU Thumb2
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #331 Dátum: 2012, 10 16, 21:38:27 »
HEX editorral átírtam a szingapúrit XDHK2-re, de így is incorrect...

Nem elérhető makaveli856

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i900
  • PDA ROM: i900xxhi1/xdhi1
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #332 Dátum: 2012, 11 04, 20:56:48 »
sziasztok nekem olyan gondom lenne hogy a telefonra feltettem a romot de nem csak egyet hanem már vagy 5 -öt kb de mindegyiknél ugyan az a gond h a  kalibrálásig eljutt onan semmi mi lehet a gond

Nem elérhető Reiner70

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • Mester
  • Navigáció / Navigation: iGO8 / Vazze
  • PDA: Xiaomi Redmi 8
  • PDA ROM: 9PKQ1.190319.001/MIUI Global 11.0.6Stabil 11.0.6.0(PCNEUXM)
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #333 Dátum: 2012, 11 07, 16:49:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok nekem olyan gondom lenne hogy a telefonra feltettem a romot de nem csak egyet hanem már vagy 5 -öt kb de mindegyiknél ugyan az a gond h a  kalibrálásig eljutt onan semmi mi lehet a gond

Több mint valószínű behalt az érintő panelod!
Ha van kézügyességed akkor javaslom keress rá az érintő panel cserére a neten vagy itt a fórumban és videó alapján kb 20 perc alatt magad is megtudod oldani!
Érintő panelt akár a vaterán is be lehet szerezni 2-3 ezerért!

Nem elérhető kalaposta

  • Hozzászólások: 35
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: samsung google nexus s
  • PDA ROM: MIUI
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #334 Dátum: 2013, 02 14, 20:13:03 »
Sziasztok, nem tudom mennyire látogatott a fórum, mindenesetre leírom a problémám. Egy ismerősöm I900-án szerettem volna ROM-ot frissíteni, mivel elkezdett a kijelző vacakolni . Kalibrálás. Szépen fel is tettem rá az ROM-ot ám ekkor jött a meglepi, a pda gsm része nem hajlandó elindulni. Minden más működik rajta, csak ez nem. Hosszas olvasgatás után vált számomra világossá, hogy valószínűleg a ROM cserével visszazárt a pda és ezért nem megty a gsm rész. Sajnos az ismerősöm csak annyit tud a telefon eredetéről, hogy alig 1 éve a vaterán vásárolta és pont. No ezzel sokat nem segített. Tehát adva van egy egyébként jó állapotú samu 1, amelyik lehet valamilyen külföldi szolgáltató korlátozása miatt jelenleg használhatatlan. Eladni nem éri meg, hisz nem adnak érte semmit se már, ezért ha lehet megjavítgatnánk házilag, ha van még erre módszer. Tudtok-e tan ácsot adni? Próbáltam már a MNC kódos NCK 12345678... etc megoldást, de mivel a IMSI kód helyén, csak egy halom nulla szerepel így nem tudom a  korlátozó szolgáltató MNC kódját beírni. Próbáltam a ROM-ot ismét lecserélni az angol, majd magyar szerviz ROM-.ra, de minden egyes frissítésnél a Phone download-ra error-t ír ki és lepattint a updater.
Tehát várom a javaslatokat, melyeket előre is köszönök

Nem elérhető Jury1984

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i900 omnia
  • PDA ROM: i900XXHHC
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #335 Dátum: 2013, 03 18, 20:44:16 »
Sziasztok segítséget szeretnék kérni magyar videón láttam hogy kell romot frissíteni de azt nem tudtam hogy nem lesz magyar nyelvű a telefonom de nem ez a konkrét problémám a videóban a srác mondta hogy ha megáll a frissítés akkor ide írjak azonnal mert ugye az első az sikeresen felment 100%-ig de mikor már másikat akartam rárakni akkor csak 80%-ig ment el és nagyon sokat vártam de sajnos nem ment tovább és most írok nektek nagyon szépen megkérek mindenkit aki tud az segítsen S.O.S könyörgök!!! várom a válaszokat ide illetve privátban vagy a You are not allowed to view links. Register or Login emailcímre előre is köszönöm Üdv

Nem elérhető vazee

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: nincs
  • PDA ROM: nincs
  • Skype: nincs
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #336 Dátum: 2013, 03 21, 19:09:05 »
Üdv.Lenne egy frissítési hibám.Win7-el,és xp-vel egyaránt.Elindítom win7 alatt a gp-t.Amikor a phone részt is fel szeretném tenni,akkor megáll ott,hogy swich usb to phone,és nem megy tovább.Phone rész nélkül látszólag befejezi,de induláskor megáll a samsung feliratnál a pda,és sehová tovább.xp-vel exe-s frissítéssel is ugyan ez a helyzet,csak ott a phone részt nem tudom kivenni,hogy ne telepítse.Xp frissen telepítve,activesyc beélesítve,driverek feltelepítve,de se szerviz rom,se gyári rom,se főzött rom nem megy fel.Mit tudok tenni,hogy életre keljen a pda???  :ima:

Nem elérhető zoleeka7

  • Hozzászólások: 5
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung galaxy s
  • PDA ROM: I9000xxjpu
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #337 Dátum: 2013, 08 07, 20:19:19 »
Sziasztok tudnátok segiteni h ilyenkor mit tudok csin?

Nem elérhető Reiner70

  • Hozzászólások: 83
  • Nem: Férfi
  • Mester
  • Navigáció / Navigation: iGO8 / Vazze
  • PDA: Xiaomi Redmi 8
  • PDA ROM: 9PKQ1.190319.001/MIUI Global 11.0.6Stabil 11.0.6.0(PCNEUXM)
Re: Romfrissítés hiba
« Reply #338 Dátum: 2013, 08 08, 17:27:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok tudnátok segiteni h ilyenkor mit tudok csin?
Szia nem zavar,hogy ez a samsung sgh-i900 fóruma?Szerintem próbáld a telefonodnak megfelelő topikban feltenni a kérdésed!