2024, 03 28, 11:53:48

Szerző Téma: Minden a K01-ről, ami az európai megjelenés előtt ismert  (Megtekintve 24229 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Kivételesen egy készülék kicsúsztatható QWERTY billentyűzetes verziója jobban bejön nekem. Hogy miért? A kijelző és a belső ugyanaz, de a befoglaló méretek előnyükre változtak. Na nem vékonyabb lett (a TG01 9,9 mm), hanem az a széles és magas keret tűnt el, így a PDA lényegesen keskenyebb és alacsonyabb lett, miközben a vastagsága még mindig csak 15 mm.

Lássuk a specifikációt tömören:

CPU: Qualcomm Snapdragon QSD8250, 1 GHz
Memória: 256 MB RAM / 512 MB ROM
Kijelző: 4,1" WVGA (480x800) kapacitív(!) érintőképernyő
GSM: 850/900/1800/1900 MHz
UMTS: 2100 MHz (Európa és Ázsia), HSDPA 7,2 Mbps, HSUPA 2 Mbps
Adatátvitel: WiFi, BT 2.0, USB 2.0
GPS: AGPS
OS: WM 6.5 Pro
Akkumulátor: 1??? mAh
Méretek: 1?? x ?? x 15 mm
Tömeg: 1?? g

Egyelőre csak ennyi képet találtam. Mivel pletykák szerint év végéig jön, rövidesen lesz több információnk.

Nem elérhető obaross

  • Hozzászólások: 2
    • PDAplus
  • PDA: Acer S200, SE X1, Toshiba TG01
  • PDA ROM: állandóan változik
Re: Minden a K01-ről, ami az európai megjelenés előtt ismert
« Reply #1 Dátum: 2009, 12 11, 16:36:30 »
Tetszik, bár fogni nem lehet olyan jó.Én TG10-et használok, de nem hiányzik a bill, bár az X1-en elég jól ment már a gépelés.
Fast Car, Fast Girl, Fast Love

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Minden a K01-ről, ami az európai megjelenés előtt ismert
« Reply #2 Dátum: 2009, 12 11, 16:39:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tetszik, bár fogni nem lehet olyan jó.Én TG10-et használok, de nem hiányzik a bill, bár az X1-en elég jól ment már a gépelés.

A vastagságot kivéve a K01 jóval kisebbnek tűnik a TG01-nél, köszönhetően az alig létező keretnek. Sajna ebben nem túl erős a TG01, talán a legnagyobb kávája van, amit valaha láttam.
A billentyűzet használhatósága kérdéses, első ránézésre a dizájn fontosabb volt, de majd a tesztelők megmondják. Én szívesen megnyomkodnám egy részletes teszt erejéig. ;)

Nem elérhető obaross

  • Hozzászólások: 2
    • PDAplus
  • PDA: Acer S200, SE X1, Toshiba TG01
  • PDA ROM: állandóan változik
Re: Minden a K01-ről, ami az európai megjelenés előtt ismert
« Reply #3 Dátum: 2009, 12 11, 22:49:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A vastagságot kivéve a K01 jóval kisebbnek tűnik a TG01-nél, köszönhetően az alig létező keretnek. Sajna ebben nem túl erős a TG01, talán a legnagyobb kávája van, amit valaha láttam.
A billentyűzet használhatósága kérdéses, első ránézésre a dizájn fontosabb volt, de majd a tesztelők megmondják. Én szívesen megnyomkodnám egy részletes teszt erejéig. ;)
Én nagyon meg vagyok elégedve a TG01-gyel, bár a gyári 6.5 nem volt a szívem csücske, most már elég jól hasít, úgyhogy ha megjelenik veszek egy ilyet is... ;) Nemsoká (ha lesz időm) írok róla egy részletes tesztet a pluszon.A héten az S200 volt soron.
Fast Car, Fast Girl, Fast Love

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Minden a K01-ről, ami az európai megjelenés előtt ismert
« Reply #4 Dátum: 2010, 02 16, 21:13:01 »
Vártam ezt a készüléket, de megint csalódnom kellett a Toshibában. :'(
Egyrészt a legnagyobb fejlesztést, a kis keretet feladták, és a vékonydágra gyúrtak rá, ami megint 1000 mAh-s akksit eredményezett.
Másrészt év végi bemutatásról beszélnek, aminek nem sok értelmét látom. Ki kellene adniuk WM6.5.3-mal és WM7 upgrade lehetőséggel.

Képek:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Sárkányölő

  • Vendég
Re: Minden a K01-ről, ami az európai megjelenés előtt ismert
« Reply #5 Dátum: 2010, 02 22, 01:01:10 »
ÉN  sosem szerettem a hardveres billentyüzetett, de amiota N900-at használok azt kell hogy mondjam egy jól eltalált megoldásért megéri feláldozni a súlyt vagy a méretet, A nagyon jól jön a böngészben való navigálashoz, és a parancsok kiadásához ctrl+betü kombináció segítségével.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Minden a K01-ről, ami az európai megjelenés előtt ismert
« Reply #6 Dátum: 2010, 05 19, 11:18:10 »
Végre megjelent japánban, igaz, nem teljesen az eredeti specifikációval és külsővel, hanem amit az MWC-n bejelentettek (OLED, kapacitív kijelző).
BTW, 3 gomb van az elején... :shock:

You are not allowed to view links. Register or Login.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login