2024, 03 28, 11:06:34

Szerző Téma: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik  (Megtekintve 88575 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #350 Dátum: 2010, 03 15, 09:49:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az IGO-ban állítsd be, hogy ne a készülék beállításait használja hanem folyamatos háttérvilágítást.
Az akkunak kint kellene lenni a felső taskbaron. Habár ha az Acer todayt használod ott lehet nincsen válts át windows defaultra és akkor megkapod habár az egészen más today felület lesz.

Köszi anzo! Én egyelőre a Todayt használom, mert az alapokról kell indulni kezdőként. Tehát az akku nincs kint és a win default megy...:(
A világitási gond a Russa-nál jött elő. Ott nincs progin belüli opció, mint az IGO-nál.

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #351 Dátum: 2010, 03 15, 09:52:15 »
Jut eszembe, valaki találkozott már ehhez a géphez tartozó User Manual-lal?

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #352 Dátum: 2010, 03 15, 09:53:46 »
Mármint magyar nyelvüvel? (elnézést, de szerkeszteni nem tudok itt :oops:)

Nem elérhető anzo

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #353 Dátum: 2010, 03 15, 11:30:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mármint magyar nyelvüvel? (elnézést, de szerkeszteni nem tudok itt :oops:)
Magyar nyelvű nincsen hozzá mivel magyarországon nincsen hivatalosan forgalmazva.

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #354 Dátum: 2010, 03 15, 19:14:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Magyar nyelvű nincsen hozzá mivel magyarországon nincsen hivatalosan forgalmazva.
Sejtettem, köszi! Bár nem igazán értem ezt a forgalmazás dolgot, hisz ha jól tudom nem az számít, hogy az Acer itt van vagy nincs hivatalosan az országban, hanem a kerekedő felelőssége a magyar nyelvű tájékoztató. S ez bármely termékre vonatkozik amit boltokban lehet kapni. Így nekem kissé nehézkes a dolog, angollal nem nagyon boldogulok, kitapasztalni saját bőrömön meg elég macerás.
Sokat olvasgattalak Benneteket itt és más fórumon mielött megvettem a készülékemet, s erős dilemmában voltam a S100 tekintetében. Sajnálom, hogy egyre többen szálltok ki (persze nem a saját hibátokból) :(

Nem elérhető anzo

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #355 Dátum: 2010, 03 15, 19:19:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sejtettem, köszi! Bár nem igazán értem ezt a forgalmazás dolgot, hisz ha jól tudom nem az számít, hogy az Acer itt van vagy nincs hivatalosan az országban, hanem a kerekedő felelőssége a magyar nyelvű tájékoztató. S ez bármely termékre vonatkozik amit boltokban lehet kapni. Így nekem kissé nehézkes a dolog, angollal nem nagyon boldogulok, kitapasztalni saját bőrömön meg elég macerás.
Sokat olvasgattalak Benneteket itt és más fórumon mielött megvettem a készülékemet, s erős dilemmában voltam a S100 tekintetében. Sajnálom, hogy egyre többen szálltok ki (persze nem a saját hibátokból) :(
Tökéletesen egyetértek veled, hogy a forgalmazó felelőssége lenne a magyar nyelvű használati de sajnos nem lehet rajtuk bevasalni  :'( De sztem a garancia vállalás az nagyobb probléma az Acereknél mondom én akinek megint csak Acere van :)

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #356 Dátum: 2010, 03 15, 20:58:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tökéletesen egyetértek veled, hogy a forgalmazó felelőssége lenne a magyar nyelvű használati de sajnos nem lehet rajtuk bevasalni  :'( De sztem a garancia vállalás az nagyobb probléma az Acereknél mondom én akinek megint csak Acere van :)
Ebben is egyet értünk!! Nem is tudom mit lehet tenni, talán túl "béketűrő" a magyar... én kimondottan agresszív leszek, ha a "pénzemmel" szórakoznak! >:(

Újabb kérdésem lenne: nem szól a telefon, ha tokban van. Olvastam már erről, de most nincs erőm ismét átnézni több száz oldalt. Létezik erre valami megoldás?

Nem elérhető anzo

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #357 Dátum: 2010, 03 15, 21:54:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben is egyet értünk!! Nem is tudom mit lehet tenni, talán túl "béketűrő" a magyar... én kimondottan agresszív leszek, ha a "pénzemmel" szórakoznak! >:(

Újabb kérdésem lenne: nem szól a telefon, ha tokban van. Olvastam már erről, de most nincs erőm ismét átnézni több száz oldalt. Létezik erre valami megoldás?
IGen kapcsold ki az udvarias módot :) De hogy hol találod azt most meg nem mondom neked. :(

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #358 Dátum: 2010, 03 15, 22:43:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
IGen kapcsold ki az udvarias módot :) De hogy hol találod azt most meg nem mondom neked. :(
Köszönöm az infót! Bár sokra nem megyek vele, nem találom :'(

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #359 Dátum: 2010, 03 16, 06:35:24 »
Nos a gondjaim megoldóni látszanak :taps:, dolgoztam a neten egész éjjel! :ima:

1: akku kijelzés visszaállítása; Default setting (persze elötte egy Backup), hogy újraépüljön a rendszer...

2: csegetés a tokban; az Acer oldaláról feltoltam a MuteRing Patch-et (azt hittem valamit rosszul csináltam, mert a telepítést nem láttam végigfutni, ám mégis működik)

Szóval okulásul a magamfajta kezdőknek, mert tudom a "profiknak" ez alap! ;)

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #360 Dátum: 2010, 03 16, 14:22:26 »
Anzo! PÜ ment!

Nem elérhető anzo

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #361 Dátum: 2010, 03 16, 14:26:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönjük Somos  :ok:

Nem elérhető Somos

  • Hozzászólások: 20
  • PDA: Acer NeoTouch S200
  • PDA ROM: S200_2.003.00EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #362 Dátum: 2010, 03 16, 14:40:54 »
off
Nos egy pozitív példa! Szolíd érdeklődésemre a gyorsbolt igen hamar tájékoztatott a magyar nyelvü doksi fellelhetőségéről, persze udvarias elnézéskérés mellett! Megvallom erre nem számítottam, hisz annyi kritikát olvashattam róluk! Remélhetőleg a sokak által ismert garis problémák átmenetiek, illetve egyediek.
A kölcsönös korrektség jegyében írom mindezt! ;)

Nem elérhető anzo

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8009
  • Navigáció / Navigation: Google maps
  • PDA: I9100 SGS 2
  • PDA ROM: LS8 Anzo MOD
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #363 Dátum: 2010, 03 16, 14:54:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
off
Nos egy pozitív példa! Szolíd érdeklődésemre a gyorsbolt igen hamar tájékoztatott a magyar nyelvü doksi fellelhetőségéről, persze udvarias elnézéskérés mellett! Megvallom erre nem számítottam, hisz annyi kritikát olvashattam róluk! Remélhetőleg a sokak által ismert garis problémák átmenetiek, illetve egyediek.
A kölcsönös korrektség jegyében írom mindezt! ;)
Ennek igazán örülök, hogy pozitív volt a hozzáállásuk  :ok: habár én sem szólhattam rájuk egyetlen rossz szót sem egészen addig ameddig ki nem kelett küldeni az Acert szervizbe, habár valószínüleg nem ők tehettek róla de hát csak ők voltak a magyarországi garancia viselők. Valóban bízom benne, hogy rendeződik ezeknek a nagyszerű PDA-knak a gariztatása, remélem ezek után is elégedett leszel velük.

Nem elérhető gabee

  • Hozzászólások: 11
  • Navigáció / Navigation: in device
  • PDA: Acer S200
  • PDA ROM: 2.003.00.EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #364 Dátum: 2010, 06 20, 09:26:47 »
Sziasztok,

Ismét kérdésem lenne.
Ha töltőre teszem a telót szépen elkezdi tenni a dolgát, de 7-8 órás töltés után mikor lehúzom már nincs rajta térerő és szolgáltató és/vagy pin kódot kér. Ha pin kód akkor beírás után tovább működik, ha csak térerő nincs akkor újraindítás.
A baj az, hogy így nem vagyok mindig elérhető.
Valakinek volt már ilyen?

Nem elérhető animoo

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 900
  • Nem: Nő
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #365 Dátum: 2010, 07 16, 23:13:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok,

Ismét kérdésem lenne.
Ha töltőre teszem a [NEM TELÓ!]t szépen elkezdi tenni a dolgát, de 7-8 órás töltés után mikor lehúzom már nincs rajta térerő és szolgáltató és/vagy pin kódot kér. Ha pin kód akkor beírás után tovább működik, ha csak térerő nincs akkor újraindítás.
A baj az, hogy így nem vagyok mindig elérhető.
Valakinek volt már ilyen?

Nem, nekem sosem volt ilyen gondom vele.nem kapcsolod ki valahogy a telefon részt töltőre dugás közben? Ezt akkor szokta csinálni ha airplane módba tesszük vagy csak kilőjük a telefont rajta.
Viszont ha valakinek kell egy ilyen pda, akkor nekem van egy jó áron eladó, keressetek meg püben. (tudom, ez nem a hirdető, de hátha.... :D)
"There's always something wonderful in new..."  - és ezt most nem csak a PDA-cserélgetésre értettem :D

saját cucc: You are not allowed to view links. Register or Login | You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gabee

  • Hozzászólások: 11
  • Navigáció / Navigation: in device
  • PDA: Acer S200
  • PDA ROM: 2.003.00.EN
Re: NeoTouch (F1) – Minden, ami a hazai megjelenés előtt történik
« Reply #366 Dátum: 2010, 07 20, 00:22:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem, nekem sosem volt ilyen gondom vele.nem kapcsolod ki valahogy a telefon részt töltőre dugás közben? Ezt akkor szokta csinálni ha airplane módba tesszük vagy csak kilőjük a telefont rajta.
Viszont ha valakinek kell egy ilyen pda, akkor nekem van egy jó áron eladó, keressetek meg püben. (tudom, ez nem a hirdető, de hátha.... :D)

Szia,

Nem kapcsolom ki, magától csinálja, és nem rögtön a töltőre dugáskor, olyankor mindig ellenőrzöm, hanem órák múlva mikor lehúzom, már úgy találom.
Olyankor meg is szoktam nézni, és nincs kilőve a tel mód. :(