2024, 03 19, 03:37:35

Szerző Téma: Operációs rendszeren innen és túl  (Megtekintve 101929 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sárkányölő

  • Vendég
Re: Operációs rendszeren innen és túl
« Reply #100 Dátum: 2009, 10 24, 18:43:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én már korábban írtam, hogy minden egyéb fórum jól működik az iPhone-ról, csak ezzel kell kicsit mahinálni, hogy tudjak írni. Ki kellett tapasztalnom, hogy hova bökjek, hogy megkapjam a billentyűzetet és tudjak írni. Nem tudom mi lehet ennek oka.

Nálam az a baj, hogy az ablak tele van, ott bökhetek akár hová, a szöveget szedi szét. Azér ez még mindig jobb, mint más fórumokon, ahol csak egy szám jelzi a válasz tárgyát. Igazából ez sem az sem tökéletes az iPhonosok számára. Nekem az optimalizált oldal sem mindig megfelelő, mivel van olyan blog ahol túl kicsi a betüméret, és nagyítani nem enged. Olyankor visszaváltok normál oldalra.

T.Teszter

PC-n semmi gond kivéve amikor 16:9 arányban jelenik meg néha az oldal. Olyankor a Windows adja a vizszintes eltolás a 4:3 kijelzőkön. Persze egy 16:9-es monitoron biztos jól néz ki.

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Operációs rendszeren innen és túl
« Reply #101 Dátum: 2009, 10 24, 19:08:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
T.Teszter

PC-n semmi gond kivéve amikor 16:9 arányban jelenik meg néha az oldal. Olyankor a Windows adja a vizszintes eltolás a 4:3 kijelzőkön. Persze egy 16:9-es monitoron biztos jól néz ki.

A teszter is én vagyok, azt hittem, a névből egyértelmű. Azért van rá szükség, mert normál esetben angolul nézem az oldalt, nameg Admin jogokkal. A teszter mindig magyar nyelven fut (ahogy itt a nagy többség), és a jogosultságát az aktuális tesztnek megfelelően tudom állítgatni.

Furcsa, én még sose láttam 16:9-es nézetet az oldalon, pedig négyből 3-on 16:9-es monitoron nézem.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: Operációs rendszeren innen és túl
« Reply #102 Dátum: 2009, 10 24, 19:10:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"A fiókodból ved elő az E71-t és meglátod. Pedig az is Nokia."

Az e71 nem mondható gyorsnak még az első generációs iPhone-hoz képest sem, főleg ha raksz rá 20-30 alkalmazást.
Stabilnak meg szintén nem mondanám, mert amíg napi szinten használtam, akkor sem ment el egy hetet fagyás, vagy restart nélkül.

"A Maemo nem újdonság a Nokiánál, csak idáig ugynevezett inernet tábláiban (PDA) használta a Nokia."

 

Ezt tudom, csak a Maemo5-ben kicsit továbbfejlesztették ezt, bár a mobilos kérdésekre nem nagyon gyúrtak, így szinte kizárólag fektetett üzemmódban használható csak a készülék ami mobilként való használatnál eléggé előnytelen.

"Szerintem a Maemo6 jövőév második felétől, már nem csak a N920-at fogja erősíteni, hanem az újabb okostelefonjait is."

Lesz több is, és láthatunk még onnan érdekes dolgokat, főként, hogy a Nokia felszeletelte a mobil üzletágát és a prémium üzletágat, amibe a Maemo-s eszközök számítanak, egy Apple-től átcsábított emberke fogja vezetni.

Nekem az Omniá i900 gyári romjához képest sabílabb volt az E71, Garmin navival, sok progival. Azt nem tagadom, hogy néha előfordult az aut. reboobt. Ezzel szemben az iPhone egyszer sem lassult, pedig mindig be van kapcsolva.

Sárkányölő

  • Vendég
Re: Operációs rendszeren innen és túl
« Reply #103 Dátum: 2009, 10 24, 19:21:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A teszter is én vagyok, azt hittem, a névből egyértelmű. Azért van rá szükség, mert normál esetben angolul nézem az oldalt, nameg Admin jogokkal. A teszter mindig magyar nyelven fut (ahogy itt a nagy többség), és a jogosultságát az aktuális tesztnek megfelelően tudom állítgatni.

Furcsa, én még sose láttam 16:9-es nézetet az oldalon, pedig négyből 3-on 16:9-es monitoron nézem.

Tudom, azért tettem hozzá a "T.", de Zage-ra gondoltam. :D

A főoldalon néha bejön a vízszites görgető sáv. Tehát meg van nyújtva az oldal (széltében). Ez mobilon nézve lehet zavaró, mert jobb oldalról lecsusznak az infó blokkok. Legközelebb készítek screenshot-ot.