2024, 03 19, 12:17:09

Szerző Téma: Jailbreak 2G, 3G, 3GS  (Megtekintve 216924 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

irmes

  • Vendég
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #25 Dátum: 2009, 09 19, 00:01:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyenkor nincs más hátra, mint előre :D

Dugd rá a készüléket az adatkábelre.
Kapcsold ki.
Nyomd a power és home gombot miközben 10-ig számolsz magadban.
Engedd fel a power gombot és további 10-ig tartsad a home-ot.

Akkor sikeres a művelet, ha a kijelző fekete marad, mintha ki lenne kapcsolva, de az iTunes feldob egy ablakot, hogy talált egy recovery módban lévő eszközt.

Ezután már tudod Restore-olni iTunes-ból.


De viszont, akkor nagy valószínűséggel buktad a jailbreak lehetőségét...  :(

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #26 Dátum: 2009, 09 19, 12:13:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login

De viszont, akkor nagy valószínűséggel buktad a jailbreak lehetőségét...  :(

3G-je van.
Ha a már lementett 3.0.1-et Restore-olja, akkor Redsn0w-al tud jailbreak-elni, ha meg 3.1-et akar, akkor egy custom firmware telepítésével az is működik.
Csak 3GS-nél vannak gondok egyelőre.

irmes

  • Vendég
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #27 Dátum: 2009, 09 19, 14:56:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
3G-je van.
Ha a már lementett 3.0.1-et Restore-olja, akkor Redsn0w-al tud jailbreak-elni, ha meg 3.1-et akar, akkor egy custom firmware telepítésével az is működik.
Csak 3GS-nél vannak gondok egyelőre.


Jah azt hittem 3 GS-e van...  Annyira várom már hogy lehessen az elkövetkező firmware-eket is jailbrake-el, minden bizalmam a Dev-team-ben!  :ima:

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #28 Dátum: 2009, 10 11, 08:33:47 »
Sziasztok!
Nem pörörg ez a topic:( Amatőr vagyok még ájfónban, 3g-re 3.1-es szoftveren csak MAC-ra van JB ugye?

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #29 Dátum: 2009, 10 11, 08:45:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Nem pörörg ez a topic:( Amatőr vagyok még ájfónban, 3g-re 3.1-es szoftveren csak MAC-ra van JB ugye?

A napokban lesz JB a 3.1.2-re is! Egy kis türelem. Folyik a "harc" a csapatok közt;)

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #30 Dátum: 2009, 10 11, 13:37:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A napokban lesz JB a 3.1.2-re is! Egy kis türelem. Folyik a "harc" a csapatok közt;)
rosszul fejeztem ki magam, windowsra kellene. Arra is gondolom van esély ;)
Amúgy valai kérdezte az igo-t, én megvettem nem JB-sre, most még kb 20-50m-t késik. Sokkal egyszerűbb, mint a winmo-s verzió, de nekem ez így jobban bejön. Műholdat pillanatok alatt talál (igaz eddig napos időben próbáltam) A késés engem nem zavar, úgyis megoldják, ennyire meg vagyok rutinos vezető (asszem:) )

Nekem 3g iphonem van, az igo indításnál volt egyszer némi zavar az erőben, gondolkozott egyszer vagy két percig (reset után is), h tényleg induljon-e vagy csak hülyéskedtem  :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #31 Dátum: 2009, 10 11, 13:48:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
rosszul fejeztem ki magam, windowsra kellene. Arra is gondolom van esély ;)
Amúgy valai kérdezte az igo-t, én megvettem nem JB-sre, most még kb 20-50m-t késik. Sokkal egyszerűbb, mint a winmo-s verzió, de nekem ez így jobban bejön. Műholdat pillanatok alatt talál (igaz eddig napos időben próbáltam) A késés engem nem zavar, úgyis megoldják, ennyire meg vagyok rutinos vezető (asszem:) )

Nekem 3g iphonem van, az igo indításnál volt egyszer némi zavar az erőben, gondolkozott egyszer vagy két percig (reset után is), h tényleg induljon-e vagy csak hülyéskedtem  :)

Nekem a készülék gps-ével van bajom. Sokszor még az iránytű is azt mondja, hogy interferencia van, kalibráljam újra, a googlemaps szerint van hogy pár háztömbbel, netán egy egész településsel arrébb vagyok. Gyanús, hogy előbb utóbb restore lesz belőle, gondolom nem a hardverrel van a probléma...

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #32 Dátum: 2009, 10 11, 17:28:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem a készülék gps-ével van bajom. Sokszor még az iránytű is azt mondja, hogy interferencia van, kalibráljam újra, a googlemaps szerint van hogy pár háztömbbel, netán egy egész településsel arrébb vagyok. Gyanús, hogy előbb utóbb restore lesz belőle, gondolom nem a hardverrel van a probléma...
nem hinném, nekem a googlemaps halál pontos, igo asszem mindenkinél késett eddig

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #33 Dátum: 2009, 10 11, 17:29:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A napokban lesz JB a 3.1.2-re is! Egy kis türelem. Folyik a "harc" a csapatok közt;)

You are not allowed to view links. Register or Login. Működik ez akkor is, ha eleve 3.1.2-vel indulsz? Tehát veszel egy 3.1-es készüléket, az iTunes frissíti 3.1.2-re, és ezzel megoldod?

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #34 Dátum: 2009, 10 11, 17:34:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login. Működik ez akkor is, ha eleve 3.1.2-vel indulsz? Tehát veszel egy 3.1-es készüléket, az iTunes frissíti 3.1.2-re, és ezzel megoldod?
igen, elvileg működik 3.1.2-n is

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #35 Dátum: 2009, 10 11, 18:27:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem hinném, nekem a googlemaps halál pontos, igo asszem mindenkinél késett eddig

Akkor lehet, hogy hardveres probléma? A szervizesek azt mondták, hogy eddig nem volt még ilyen probléma, ez persze nem jelenti azt, hogy nincs ilyen.
Hogyan lehet backupot készíteni egy adott mappába? Illetve a már létező backupot lehet valahogy menteni adott mappába? A helyét már megtaláltam, ahová az iTunes rakja.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #36 Dátum: 2009, 10 11, 18:55:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor lehet, hogy hardveres probléma? A szervizesek azt mondták, hogy eddig nem volt még ilyen probléma, ez persze nem jelenti azt, hogy nincs ilyen.
Hogyan lehet backupot készíteni egy adott mappába? Illetve a már létező backupot lehet valahogy menteni adott mappába? A helyét már megtaláltam, ahová az iTunes rakja.
A 3gs ajfonokon is kesik es a jbseken is. Sok az ismerosom:)

Sárkányölő

  • Vendég
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #37 Dátum: 2009, 10 11, 19:11:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login. Működik ez akkor is, ha eleve 3.1.2-vel indulsz? Tehát veszel egy 3.1-es készüléket, az iTunes frissíti 3.1.2-re, és ezzel megoldod?

Vigyázat! Függetlenités még nincs ra. Ha valakinek az is kell akkor még várjon vele. Egyébként igen. Öt csapat versengéséről van szó, és most Geohot adott ki egy törést (blackra1n) ami mindennel megbirkozik, még a 3.1.2-vel is.

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #38 Dátum: 2009, 10 13, 15:06:06 »
blackra1n  ((tapasztalat csokor..))
((blackrainnel figyeljetek arra, hogy a c:\ gyokerkonyvtarbol inditsatok, nekem mashogy az istennek sem akart lefutni, megakadt a recovery modban.))

,,.............1.Arról győződj meg, hogy neked a legújabb iTunes-ed van
2.töltsd le a  jailbreak-et innen
3.updateld, vagy restorold (resstore esetén mindenképp csinálj backup ot!!!!) az iphone-od/itouch-od 3.1.2-re
4.Blackra1n-t elindít, majd katt a ra1n-re
5.Mikor recovery módban felugrik az itunes, akkor azt zárjuk be, ezzel együt zárjuk be a blackra1n-t is
6.Megint megnyit a blackra1n és megint katt a ra1n-re
7.újraindás után a spring board on ott lesz egy blackra1n ikon azt tappold meg
8.telepítsd a cydia-t


miután megvagyunk a fent leírtakkal látnunk kell a sprinboard-on egy ilyen ikont: blackra1n

Ízlés szerint válassz mit szeretnél telepíteni ( javasolt a cydia  :ok:
...........,,
amennyiben

segítséget kérnék.. az Itunes ban vásárolt , telepített progik továbbra is frissíthetőek,? Valamint a backup esetén nem kavarnak be a cydiás letöltések ??
thx

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #39 Dátum: 2009, 10 13, 15:14:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login


segítséget kérnék.. az Itunes ban vásárolt , telepített progik továbbra is frissíthetőek,? Valamint a backup esetén nem kavarnak be a cydiás letöltések ??
thx
Igen frissíthetőek, nem zavarja a JB, legalább is nálam. 2. kérdést nem tudom

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #40 Dátum: 2009, 10 13, 15:18:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen frissíthetőek, nem zavarja a JB, legalább is nálam. 2. kérdést nem tudom

És te megcsináltad már ??  ;) én még gondolkodom rajta... vagy fosok ?...
thx

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #41 Dátum: 2009, 10 13, 15:19:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És te megcsináltad már ??  ;) én még gondolkodom rajta... vagy censored ok ?...
thx
igen, ma reggel sikerült JB-zni blackrainnel. Semit nem tudsz visszafordíthatatlanul elcseszni  ;)

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #42 Dátum: 2009, 10 13, 15:26:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen, ma reggel sikerült JB-zni blackrainnel. Semit nem tudsz visszafordíthatatlanul elcseszni  ;)

és az a fenti ,,csokor,, amit ollóztam helytálló ?? köszi

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #43 Dátum: 2009, 10 13, 15:31:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és az a fenti ,,csokor,, amit ollóztam helytálló ?? köszi
nem tudom, így nem próbáltam. Nekem azért nem sikerült elsőre, mert csak tiszta 3.1.2-re tette fel nekem. Ha már rá van szinkronizálva kontakt, játékok, stb akkor úgy nem engedte.
Csináltam egy restore+upgrade-t, így a teljesen gyári 3.1.2 ment fel és úgy engedte. Kb 30 mp alatt megvolt. Ha megáll ott, h "running" 10mp-nél tovább, akkor lehet előről kezdeni. Sajnos minden beállítást újra kell csinálni. ez az én módszerem, lehet másnak egyszerűbb

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #44 Dátum: 2009, 10 13, 15:35:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem tudom, így nem próbáltam. Nekem azért nem sikerült elsőre, mert csak tiszta 3.1.2-re tette fel nekem. Ha már rá van szinkronizálva kontakt, játékok, stb akkor úgy nem engedte.
Csináltam egy restore+upgrade-t, így a teljesen gyári 3.1.2 ment fel és úgy engedte. Kb 30 mp alatt megvolt. Ha megáll ott, h "running" 10mp-nél tovább, akkor lehet előről kezdeni. Sajnos minden beállítást újra kell csinálni. ez az én módszerem, lehet másnak egyszerűbb

okay.. köszi a segítséget Sir!  :ok:

Nem elérhető thebiker

  • ALAPÍTÓ TAG
  • *****
  • Hozzászólások: 1832
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: térkép
  • PDA: OPPO Find 7
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #45 Dátum: 2009, 10 13, 16:12:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem tudom, így nem próbáltam. Nekem azért nem sikerült elsőre, mert csak tiszta 3.1.2-re tette fel nekem. Ha már rá van szinkronizálva kontakt, játékok, stb akkor úgy nem engedte.
Csináltam egy restore+upgrade-t, így a teljesen gyári 3.1.2 ment fel és úgy engedte. Kb 30 mp alatt megvolt. Ha megáll ott, h "running" 10mp-nél tovább, akkor lehet előről kezdeni. Sajnos minden beállítást újra kell csinálni. ez az én módszerem, lehet másnak egyszerűbb

Igen! Azt írták máshol is, hogy csak szűz rendszeren lehet próbálkozni.

irmes

  • Vendég
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #46 Dátum: 2009, 10 13, 17:42:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem tudom, így nem próbáltam. Nekem azért nem sikerült elsőre, mert csak tiszta 3.1.2-re tette fel nekem. Ha már rá van szinkronizálva kontakt, játékok, stb akkor úgy nem engedte.
Csináltam egy restore+upgrade-t, így a teljesen gyári 3.1.2 ment fel és úgy engedte. Kb 30 mp alatt megvolt. Ha megáll ott, h "running" 10mp-nél tovább, akkor lehet előről kezdeni. Sajnos minden beállítást újra kell csinálni. ez az én módszerem, lehet másnak egyszerűbb

Én úgy csináltam, hogy felfrissítettem a gyári 3.1.2-re (no restore) és akkor nyomtam be a fekete esőt(blackra1n). minden simán ment, utána csak a cydiás cuccokat backup-oltam, meg újra kellett rendezgetni az ikonokat. Minden simán ment, a beállítások + mentések is megmaradtak, szal örülök.  :)

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #47 Dátum: 2009, 10 13, 18:20:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én úgy csináltam, hogy felfrissítettem a gyári 3.1.2-re (no restore) és akkor nyomtam be a fekete esőt(blackra1n). minden simán ment, utána csak a cydiás cuccokat backup-oltam, meg újra kellett rendezgetni az ikonokat. Minden simán ment, a beállítások + mentések is megmaradtak, szal örülök.  :)
igen, olvastam, h egyből frissítés után működik, gratula neked is :ok: :taps:

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #48 Dátum: 2009, 10 31, 22:50:57 »
GeoHot-nak sikerült függetleníteni az első iPhone-t 05.11.07-es basebanddel. Twitterén azt is közölte, hogy bármely szolgátatóval fog működni illetve mind a 3G-n mind 3GS-en futni fog. Időközben az is kiderült, hogy a blacksn0w(mert hogy ez a hivatalos neve) már November 4-én megjelenik!

You are not allowed to view links. Register or Login



 :shock: munkás pesta....  :'(

Nem elérhető stemplar

  • Hozzászólások: 300
  • Navigáció / Navigation: iGO Nextgen , Sygic
  • PDA: Lg-V10 , H961N 64GB/4 dual SIM(v20c 6.0) (Ipad Air)Fiio E10K , Audio-Technica ATH-AD900x ,Audio-Technica ATH-MSR7 ,
Re: Jailbreak 2G, 3G, 3GS
« Reply #49 Dátum: 2009, 11 02, 15:18:42 »
Cydia  >:( >:( >:(b..meg
Nem indul el .. nincs kedvem restoret csinálni.. már minden sza...t kipróbáltam ssh, terminál...
Útálat egy program ez a Cy... valami okos ember egy cydia uninstall progit gyárthatna már..hogy le lehessen gyalulni.. :'(
és a gyanúm szerint a magyar ui-kavart be ..