2024, 03 28, 10:34:10

Szerző Téma: iTunes: kérdések és válaszok  (Megtekintve 129008 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #100 Dátum: 2010, 01 09, 08:42:15 »
Most ezt írja ki az iTunes: "iTunes could not sync calendars to the iPhone because the iPhone canceled the sync

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #101 Dátum: 2010, 01 09, 09:53:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most ezt írja ki az iTunes: "iTunes could not sync calendars to the iPhone because the iPhone canceled the sync

Hát akkor itt az ideje a telefon újratelepítésének is :D
(Bár előtte egyesével leszedném a telepített Cydiás cuccokat, hátha kiderül mi okozta, mert ha mindent visszaraksz ami most fent van, akkor ugyan ide lyukadhatsz ki.)

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #102 Dátum: 2010, 01 09, 09:58:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát akkor itt az ideje a telefon újratelepítésének is :D
(Bár előtte egyesével leszedném a telepített Cydiás cuccokat, hátha kiderül mi okozta, mert ha mindent visszaraksz ami most fent van, akkor ugyan ide lyukadhatsz ki.)
Mivel annak amúgy is itt lett volna már az ideje, így már kész is. Szűz windows, szűz ájfón és láss csodát nem szinkronizáljaa calendart. illetve csak az ismétlődő eseményeket!!! Ebben mi a logika nem értem, de majd rájövök. A "magánjellegű" nincs bepipálva, így mindent szinkronizál elvileg

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #103 Dátum: 2010, 01 09, 10:13:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mivel annak amúgy is itt lett volna már az ideje, így már kész is. Szűz windows, szűz ájfón és láss csodát nem szinkronizáljaa calendart. illetve csak az ismétlődő eseményeket!!! Ebben mi a logika nem értem, de majd rájövök. A "magánjellegű" nincs bepipálva, így mindent szinkronizál elvileg

Nekem nincs olyan, hogy "magánjellegű" :D

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #104 Dátum: 2010, 01 09, 10:16:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nincs olyan, hogy "magánjellegű" :D

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Az az outlookban van. Ha bepipálod akkor azt az itemet nem szinkronizálja

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #105 Dátum: 2010, 01 09, 11:21:44 »
Ha jól értelmezem, akkor van egy frissen installált Windows és Outlook, nomeg egy Restore-olt iPhone.

Akkor jelen esetben egyetlen dolog nem változott a felállásban, mégpedig az Outlook adatbázisa (gondolom a régit mentetted és a telepítés után visszamásoltad).

Érdemes lenne megpróbálni, hogy a most használt adatbázist elmozgatva hozzon létre egy üreset és abba felvéve pár eseményt meglesni mi történik.

--

Az iTunes-ed Calendar részéről nem tudnál egy screenshoot-ot belinkelni?

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #106 Dátum: 2010, 01 09, 16:59:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha jól értelmezem, akkor van egy frissen installált Windows és Outlook, nomeg egy Restore-olt iPhone.

Akkor jelen esetben egyetlen dolog nem változott a felállásban, mégpedig az Outlook adatbázisa (gondolom a régit mentetted és a telepítés után visszamásoltad).

Érdemes lenne megpróbálni, hogy a most használt adatbázist elmozgatva hozzon létre egy üreset és abba felvéve pár eseményt meglesni mi történik.

--

Az iTunes-ed Calendar részéről nem tudnál egy screenshoot-ot belinkelni?
A calendarom pont ilyen, mint a Tiéd, csak iCal helyett outlook van. Még egyszer újra kellett telepítenem a windowst, mert a pc autorizációval is gondok voltak már. Most minden jó,c sak a naptár nem  :D. Kipróbálom szűz postafájllal ha lesz energiám

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #107 Dátum: 2010, 01 09, 17:12:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A calendarom pont ilyen, mint a Tiéd, csak iCal helyett outlook van. Még egyszer újra kellett telepítenem a windowst, mert a pc autorizációval is gondok voltak már. Most minden jó,c sak a naptár nem  :D. Kipróbálom szűz postafájllal ha lesz energiám

Ha pont ugyanolyan, akkor fordítva van, mint írtad, ha bepipálod akkor szinkronizálja, ha nincs pipa akkor nem.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #108 Dátum: 2010, 01 09, 17:21:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha pont ugyanolyan, akkor fordítva van, mint írtad, ha bepipálod akkor szinkronizálja, ha nincs pipa akkor nem.
nem, én másról beszéltem. A "magánjellegű"-ről. Nos megvan a hiba. Mindkét adatfájl hibás volt. Az ájfón Calendar.sqlitedb és az outlook.pst is hibás. MOst mókolok, h minden adat átmenjen az új pst-be. Köszi a segítséget, tényleg sokat segítettél!

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #109 Dátum: 2010, 01 10, 10:47:16 »
Amúgy erről beszéltem

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #110 Dátum: 2010, 01 10, 10:54:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy erről beszéltem

Akkor ezért nem értettem :D
Én azt hittem az iTunes Sync részénél van ilyen beállítási lehetőség az Outlook-nál.

Nem elérhető Palika93

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: iPhone 4
  • PDA ROM: 4.3.3 gevey JB
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #111 Dátum: 2010, 12 30, 23:54:50 »
Sziasztok új vagyok ideje volt winmorol áttérni iphonera és szokatás képpen az i900 után vettem egy iphone3g-t és őszinte legyek egy pár dolgot már tudok de kezdeném ott hogy az itunesban zenét hogyan tudok szinkronizálni mert már csináltam új mappát húztam bele zenét de egyszerűen nem teszi fel az iphonera

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #112 Dátum: 2010, 12 31, 07:53:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok új vagyok ideje volt winmorol áttérni iphonera és szokatás képpen az i900 után vettem egy iphone3g-t és őszinte legyek egy pár dolgot már tudok de kezdeném ott hogy az itunesban zenét hogyan tudok szinkronizálni mert már csináltam új mappát húztam bele zenét de egyszerűen nem teszi fel az iphonera

Már csak emlékezetből: állítsd be manuális szinkronizálásra. Majd megszokod. Az apple olyan mint a Forma 1-nél a McLaren. A sofőr alkalmazkodik a kocsihoz  ;)

Nem elérhető Palika93

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: iPhone 4
  • PDA ROM: 4.3.3 gevey JB
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #113 Dátum: 2010, 12 31, 13:47:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már csak emlékezetből: állítsd be manuális szinkronizálásra. Majd megszokod. Az apple olyan mint a Forma 1-nél a McLaren. A sofőr alkalmazkodik a kocsihoz  ;)

Hát figyelj egyelőre az i900 nyomába sem léphet a vele 1 idős iphone 3g vel amugy már ezt én is hallottam hogy szinte a felhasználónak kel alkalmazkodni a telfonhoz de azért ez nem így van sokkal jobbnak látom mint az i900at ja meg a másik hogy megkérdezik milyen telód van azt mondom hogy omnia erre a válasz hát ühm meg izé áááááá blblbla de ha azt mondom hogy ájfón akkor a válasz úú igen télleg izé milyen kipróbálhatom nekem eddig ezek a tapasztalataim:D

ui.: bár kamerába job volt meg az igo is de sokat kellett a holdakra várni mindig:D

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #114 Dátum: 2010, 12 31, 13:53:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát figyelj egyelőre az i900 nyomába sem léphet a vele 1 idős iphone 3g vel amugy már ezt én is hallottam hogy szinte a felhasználónak kel alkalmazkodni a telfonhoz de azért ez nem így van sokkal jobbnak látom mint az i900at ja meg a másik hogy megkérdezik milyen telód van azt mondom hogy omnia erre a válasz hát ühm meg izé áááááá blblbla de ha azt mondom hogy ájfón akkor a válasz úú igen télleg izé milyen kipróbálhatom nekem eddig ezek a tapasztalataim:D

ui.: bár kamerába job volt meg az igo is de sokat kellett a holdakra várni mindig:D

Nekem is i900-am volt és utána 3g-m  :ok:
Az i900 agyonveri a 3g-t, a 3gs valamivel jobb, abba Sztivike pakolt némi memóriát is.  >:( És hatalmas fejlesztésnek tüntette fel azt a plusz 100 MB-nyi RAM-ot

Nem elérhető Palika93

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: iPhone 4
  • PDA ROM: 4.3.3 gevey JB
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #115 Dátum: 2010, 12 31, 14:04:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is i900-am volt és utána 3g-m  :ok:
Az i900 agyonveri a 3g-t, a 3gs valamivel jobb, abba Sztivike pakolt némi memóriát is.  >:( És hatalmas fejlesztésnek tüntette fel azt a plusz 100 MB-nyi RAM-ot

Hát nem tom nekem sokkal lassabb volt az i900 de ezt csak azért vettem hogy szokassam magamat a rendszerhez jövőre jön az 5.generáció na abból veszek 1et

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #116 Dátum: 2010, 12 31, 14:05:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát nem tom nekem sokkal lassabb volt az i900 de ezt csak azért vettem hogy szokassam magamat a rendszerhez jövőre jön az 5.generáció na abból veszek 1et

Jogos, nekem egy custom rom volt fent. Anzo rommerünké, az hasított, csak hát a kijelző...

És igazad van, érdemes kihagyni egy két generációt, a kamu fejlesztések miatt. De erre Sztivi is rájött, így minden 3. generációban vannak csak jelentősebb fejlesztések. De ez csak az én véleményem

Nem elérhető Palika93

  • Hozzászólások: 21
  • PDA: iPhone 4
  • PDA ROM: 4.3.3 gevey JB
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #117 Dátum: 2010, 12 31, 15:56:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jogos, nekem egy custom rom volt fent. Anzo rommerünké, az hasított, csak hát a kijelző...

És igazad van, érdemes kihagyni egy két generációt, a kamu fejlesztések miatt. De erre Sztivi is rájött, így minden 3. generációban vannak csak jelentősebb fejlesztések. De ez csak az én véleményem
nekem is Anzoé volt fent egy magyar rom de valahogy nem akart menni meg volt is bene pár bug de hát mind1 le a kalappal a másik ahogy írtad na a kijelző kb olyan mint egy nokia 3410 után egy szines kijelzős pl k300i
De leginkább olyan mint egy i900 utáni 3g :D
Boldog új évet!

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #118 Dátum: 2010, 12 31, 16:00:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem is Anzoé volt fent egy magyar rom de valahogy nem akart menni meg volt is bene pár bug de hát mind1 le a kalappal a másik ahogy írtad na a kijelző kb olyan mint egy nokia 3410 után egy szines kijelzős pl k300i
De leginkább olyan mint egy i900 utáni 3g :D
Boldog új évet!
Viszont a 3gs az nagyon jo kis gep!
BUEK :ok:

Nem elérhető Beneszarjak

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: fasz
  • PDA ROM: 1.2.5
Re: iTunes: kérdések és válaszok
« Reply #119 Dátum: 2012, 05 04, 13:13:28 »
Az a helyzet,hogy letöltöm az itunes-t az apple honlapjáról és már fel van telepítve de amikor megnyitom kiírja a feltételeket és ott van ,hogy elfogadom/nem fogadom el és itt jön a probléma, rányomom ,hogy elfogadom és kidob a francba én meg várok mint birka ,hogy miért nem tölt be... légyszi akinek volt hasonló problémája az segítsen THX