2024, 03 19, 12:17:47

Szerző Téma: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on  (Megtekintve 110629 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #50 Dátum: 2009, 10 21, 09:08:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gabeskám húzzá' vissza a Samung fórumba, ne itt offolgassál  :D Itt csak mi offolgatunk  ;)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #51 Dátum: 2009, 10 21, 09:09:42 »
Ja igen. A GPS vevő frissítését átállítottam 1-re, tényleg megoldás a késésre, abszolút tökéletesen működött (abban a pár percben, amíg nem indult újra).

TomTom is átment a teszten, teljesen rendben van: 1.0 v 8.150 (339085)
Map: "Western Europe" v835.24250

Nem tévedés a közép-kelet eu térképnek ez a neve (nálam)

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #52 Dátum: 2009, 10 23, 11:25:48 »
az 1.1-es tomtomnak nem találom a magyar térképét, sztem nem adták ki (még?). Az NDrive-t feltettem magyar térképpel, offlineban nem rossz, még nem próbáltam élesben. Valaki használja?

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #53 Dátum: 2009, 10 23, 14:11:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennek ellenére az iPhone tulajdonosok a legelégedettebbek a készülékükkel. No erre mit mondasz? :)

Ne haragudj, nem is állnék le vitatkozni veletek de ezt honnan szedted? Csak nem egy szifon statisztikákkal dobálózó fórumról?
Egy közeli hozzátartozóm dolgozik egy nagy cégnél ahol is a főnökség és az informatikusok kaphattak (vehettek) ájfónt! Érdekes módon 10-ből 9-en bánták meg a választásukat!
Volt még egy készülék a választható listában amit elérhetővé tettek a dolgozóknak is!
Akik ezt választották azoktól hallottam,hogy nem válnának meg tőle az iphone-ért cserében sem! Ez volt az i900 omnia.
Köszönöm,hogy meghalgattatok imádok itt olvasgatni, az egyik legviccesebb topik!! :ok: :D
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #54 Dátum: 2009, 10 23, 15:36:06 »
Több ismerősöm meg Omniáról váltott iPhone-ra és nincs az a pénz amiért visszacserélnék.
Ne haragudj, de két készüléket nem nagyon lehet összehasonlítani, nálam csak rövid ideig volt egy, de azt az utcára sem vittem már ki, annyira utáltam a gagyi kijelzőjét és lassú, instabil szoftverét.

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #55 Dátum: 2009, 10 23, 16:08:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Több ismerősöm meg Omniáról váltott iPhone-ra és nincs az a pénz amiért visszacserélnék.
Ne haragudj, de két készüléket nem nagyon lehet összehasonlítani, nálam csak rövid ideig volt egy, de azt az utcára sem vittem már ki, annyira utáltam a gagyi kijelzőjét és lassú, instabil szoftverét.
Megsúgom, h az omnia rongyá veri sajnos az ájfónt. CSak érteni kell a winmohoz, de aki számtech analfabéta vegyen ájfónt. Mennyire igaz még mindig ez a mondás  :taps: :taps: :taps:

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #56 Dátum: 2009, 10 23, 19:25:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Több ismerősöm meg Omniáról váltott iPhone-ra és nincs az a pénz amiért visszacserélnék.
Ne haragudj, de két készüléket nem nagyon lehet összehasonlítani, nálam csak rövid ideig volt egy, de azt az utcára sem vittem már ki, annyira utáltam a gagyi kijelzőjét és lassú, instabil szoftverét.
Ebben tökéletesen igazad van!Mintha egy autót hasonlítanék egy vonathoz. A vonat gyors,szabad útja van stb(iphone) viszont kötött a pályája! De az autóval viszont arra megyek amerre csak akarok! ;)
Nekem is tetszik a szifon, isteni a kijelzője,jó kis játékplatform ennyi! De ebben zseniális! :ok:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #57 Dátum: 2009, 10 23, 19:33:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben tökéletesen igazad van!Mintha egy autót hasonlítanék egy vonathoz. A vonat gyors,szabad útja van stb(iphone) viszont kötött a pályája! De az autóval viszont arra megyek amerre csak akarok! ;)
Nekem is tetszik a szifon, isteni a kijelzője,jó kis játékplatform ennyi! De ebben zseniális! :ok:
azért az omnia 2 kijelzőjét nem nagyon lehet legagyizni  :D

Na jó részemről befejeztem ebben a topicban az offolást

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #58 Dátum: 2009, 10 23, 21:25:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megsúgom, h az omnia rongyá veri sajnos az ájfónt. CSak érteni kell a winmohoz, de aki számtech analfabéta vegyen ájfónt. Mennyire igaz még mindig ez a mondás  :taps: :taps: :taps:

És mégis miben veri rommá? :D

Persze, aki számítástechnikai analfabéta, annak egy BSD Unix már keményebb falat, mint a bóvli Windows Mobile. Lehet, hogy kicsit le kéne porolni az ismereteidet, meg picit tanulni/olvasni, aztán rájönnél, hogy mekkora tévedésben vagy :)

--

Adós vagy egy hozzászólással egyébként (mik azok az alkalmazások, amiket WinMo-n naponta munkára használtál, de iPhone-ra nincs).

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #59 Dátum: 2009, 10 23, 21:31:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És mégis miben veri rommá? :D

Persze, aki számítástechnikai analfabéta, annak egy BSD Unix már keményebb falat, mint a bóvli Windows Mobile. Lehet, hogy kicsit le kéne porolni az ismereteidet, meg picit tanulni/olvasni, aztán rájönnél, hogy mekkora tévedésben vagy :)

--

Adós vagy egy hozzászólással egyébként (mik azok az alkalmazások, amiket WinMo-n naponta munkára használtál, de iPhone-ra nincs).
Nem a bonyolultság minősít, hanem a használhatóság.
Én nem vitázom, bizonyított tény, h az omnia jobb, az omnia kettő még durvább, a HTC leo valószínűleg behozhatatlan lesz. Ez olyan mintha meg akarnál győzni, hogy a naphoz eső legközelebb bolygó a Jupiter. Hozhatsz érveket, de a tény tény marad: a Merkúr van a legközelebb. Te kicsit olyan vagy mint az utolsó cserkész vagy valami hibernált munkásőr (bocsánat, nem személyeskedni akarok :) ) aki felébredt a kómából és még mindig azt hiszi, h 2006 van  :D. Ezért fáraszt már ez a dolog. De tény, h a kognitív disszonancia nagy úr. Sajnos az aránytalanul drága az ájfón a tudásához képest, így tény, h aki drágán vette és csalódott az meggyőzhetetlen.

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #60 Dátum: 2009, 10 23, 21:37:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ebben tökéletesen igazad van!Mintha egy autót hasonlítanék egy vonathoz. A vonat gyors,szabad útja van stb(iphone) viszont kötött a pályája! De az autóval viszont arra megyek amerre csak akarok! ;)
Nekem is tetszik a szifon, isteni a kijelzője,jó kis játékplatform ennyi! De ebben zseniális! :ok:

Az iPhone-t inkább repülőgéphez hasonlítanám, a WinMo meg legyen autó.
Az Apple alapból nem ad felszállási engedélyt, csak a kifutópályán száguldozhatsz, de ha megcsinálod a jailbreak-et és felszállsz, akkor bárhova eljuthatsz töredékidő alatt, mint autóval :D

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #61 Dátum: 2009, 10 23, 22:45:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az iPhone-t inkább repülőgéphez hasonlítanám, a WinMo meg legyen autó.
Az Apple alapból nem ad felszállási engedélyt, csak a kifutópályán száguldozhatsz, de ha megcsinálod a jailbreak-et és felszállsz, akkor bárhova eljuthatsz töredékidő alatt, mint autóval :D
Itt a kognitív disszonancia példa! :geek:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #62 Dátum: 2009, 10 23, 22:52:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a kognitív disszonancia példa! :geek:

Hibás következtetés...

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #63 Dátum: 2009, 10 23, 23:20:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hibás következtetés...
Az iphone-hoz adnak valami tablettát ami megakadájozza az objektív véleményalkotást? :shock:
Miért repülő? Akkor már legyen űrhajó................elvégre korlátlanok a lehetőségei!Vagy tévednék? ::)
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #64 Dátum: 2009, 10 23, 23:22:33 »
Próbáljatok tényekre alapozva vitatkozni, amennyire lehetséges. Köszönöm! :ok:
Mindkét rendszernek vannak gyengeségei és erősségei, és a felhasználói szokások döntik el egy objektív világban, hogy melyik jobb az adott embernek. A szubjektív világban persze az érzelmek is erősen befolyásolnak, és ebben mostanában az iPhone erősebb.

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #65 Dátum: 2009, 10 23, 23:41:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az iphone-hoz adnak valami tablettát ami megakadájozza az objektív véleményalkotást? :shock:
Miért repülő? Akkor már legyen űrhajó................elvégre korlátlanok a lehetőségei!Vagy tévednék? ::)

Most komolyan, egy jailbreak-elt iPhone körberöhögi az Omniát mindenestől, ezen mit nem lehet megérteni?
Eléggé objektív vélemény, a jobb hardver, a jobb operációs rendszer, a nagyobb szoftverválaszték tükrében.

Komolyan csodálkozom, mikor a tipikus WinMo lúzer kiszabadul a saját topic-jából és hirtelen meg tudná váltani a világot azzal az elavult technikatörténeti rendszerrel, amiről fél perce még siránkozott a saját topicjában, hogy miért fagy, miért lassú és melyik az aktuális főzött ROM, amivel nem merül le az aksi fél nap alatt és nem fagy óránként. A gond az, hogy évekig használtam ezeket a rendszereket (és még ma is itt figyel pár a fiókomban), szóval ha objektivitás kell, akkor az itt megvan, vajon Te mennyire értesz az Mobile OSX-hez, hogy objektív véleményt egyáltalán szóba hozod?????!!

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #66 Dátum: 2009, 10 24, 08:30:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most komolyan, egy jailbreak-elt iPhone körberöhögi az Omniát mindenestől, ezen mit nem lehet megérteni?
Eléggé objektív vélemény, a jobb hardver, a jobb operációs rendszer, a nagyobb szoftverválaszték tükrében.

Komolyan csodálkozom, mikor a tipikus WinMo lúzer kiszabadul a saját topic-jából és hirtelen meg tudná váltani a világot azzal az elavult technikatörténeti rendszerrel, amiről fél perce még siránkozott a saját topicjában, hogy miért fagy, miért lassú és melyik az aktuális főzött ROM, amivel nem merül le az aksi fél nap alatt és nem fagy óránként. A gond az, hogy évekig használtam ezeket a rendszereket (és még ma is itt figyel pár a fiókomban), szóval ha objektivitás kell, akkor az itt megvan, vajon Te mennyire értesz az Mobile OSX-hez, hogy objektív véleményt egyáltalán szóba hozod?????!!
Uhh végre, köszi. Ezzel belátod, h nekem van igazam  :taps:
Gabes nem ért az ájfónhoz, Te nem értesz az omniához/winmohoz -ahogy céloztál rá, tehát ezzel elárultad, h nincs vitaalapod. Te ezek szerint csak FELTÉTELEZED, hogy jobb, hűen a kognitív disszonanciához. Most esett le, h Te nem minket győzködsz hanem magadat. Én mindkettőt vágom, nekem volt sokáig omniám éps most ájfónom van! Ez olyan mintha én úgy akarnék egy Ferrari tulajt meggyőzni arról, h az M5 jobb, hogy soha nem ültem Ferrariban, illetve egy olyanban amiben nem volt motor (lsd a Te 2 perces Omniás tapasztalatod)  :D :D :D. Na mind1, amúgy is sok ellentmondás volt az írásaidban  :taps: :taps: :taps:

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #67 Dátum: 2009, 10 24, 11:36:23 »
"Gabes nem ért az ájfónhoz, Te nem értesz az omniához/winmohoz -ahogy céloztál rá, tehát ezzel elárultad, h nincs vitaalapod."

Valóban nem értek hozzá, végül is, csak 14-15 éve foglalkozom smart eszközökkel és WindowsCE, PocketPC és WinMo alapú készülékem is csak 30-40 darab volt eddig.
Tényleg nincs vitaalapom és totál elfogult vagyok az iPhone-al, mikor itt porosodik a fiókban egy Trinity egy Dia és egy HD is (egy e71 szomszédságában).

"Te ezek szerint csak FELTÉTELEZED, hogy jobb, hűen a kognitív disszonanciához."

Teljesen légből-kapottan feltételezem, valóban :D

"lsd a Te 2 perces Omniás tapasztalatod"

Valójában 2 hónapig volt nálam Omnia (i900), de lakáson kívül sose került, mert annyira vacaknak tartottam, hogy napi használatra egyszer sem vettem igénybe.

---

De ezt az általad is beidézett hozzászólásban is leírtam, szerintem komoly gond van a szövegértési tudományoddal :D

"A gond az, hogy évekig használtam ezeket a rendszereket (és még ma is itt figyel pár a fiókomban), szóval ha objektivitás kell, akkor az itt megvan, vajon Te mennyire értesz a Mobile OSX-hez, hogy az objektív véleményt egyáltalán szóba hozod??!!"

Nem elérhető mqmeszi

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 9139
    • mqmeszi blogja
  • PDA: Huawei p9 lite, Asus Transformer TF700t
  • PDA ROM: 7.0+EMUI 5.0-VNS-L21C432B381; 7.1.2
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #68 Dátum: 2009, 10 24, 12:07:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"Gabes nem ért az ájfónhoz, Te nem értesz az omniához/winmohoz -ahogy céloztál rá, tehát ezzel elárultad, h nincs vitaalapod."

Valóban nem értek hozzá, végül is, csak 14-15 éve foglalkozom smart eszközökkel és WindowsCE, PocketPC és WinMo alapú készülékem is csak 30-40 darab volt eddig.
Tényleg nincs vitaalapom és totál elfogult vagyok az iPhone-al, mikor itt porosodik a fiókban egy Trinity egy Dia és egy HD is (egy e71 szomszédságában).

"Te ezek szerint csak FELTÉTELEZED, hogy jobb, hűen a kognitív disszonanciához."

Teljesen légből-kapottan feltételezem, valóban :D

"lsd a Te 2 perces Omniás tapasztalatod"

Valójában 2 hónapig volt nálam Omnia (i900), de lakáson kívül sose került, mert annyira vacaknak tartottam, hogy napi használatra egyszer sem vettem igénybe.

---

De ezt az általad is beidézett hozzászólásban is leírtam, szerintem komoly gond van a szövegértési tudományoddal :D

"A gond az, hogy évekig használtam ezeket a rendszereket (és még ma is itt figyel pár a fiókomban), szóval ha objektivitás kell, akkor az itt megvan, vajon Te mennyire értesz a Mobile OSX-hez, hogy az objektív véleményt egyáltalán szóba hozod??!!"
én 40 éve programozok winmot, windowst és osx-et is és kb 1300 PDA és 3000 laptopfajta ment át a kezem közt

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #69 Dátum: 2009, 10 24, 12:56:03 »
Mikor hagyjátok már abba ezt a gyerekes vitát?  :hmm:
Kinek a pap, kinek a papné. Miért nem képesek elfogadni az emberek a másik véleményét. Mindenkinek más tetszik. Nekem tetszik a Winmo is és az iPhone is.  Mindkettőnek meg van az előnye és a hátránya.

Nekem jelenleg egyedül a sebessége és a megbízhatósága miatt van iPhone-om, amint a Winmo eljut erre a szintre, akkor visszatérek, hacsak nem nyitják ki hivatalosan jobban az iPhone-t.

Nem elérhető gabes

  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5522
  • sentinel
  • Navigáció / Navigation: motonav
  • PDA: Nexus One, SGS3, Nexus7
  • PDA ROM: CM-7 Nightly / XXDLI5 (rooted)
  • Skype: Goose-WF1
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #70 Dátum: 2009, 10 24, 13:06:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mikor hagyjátok már abba ezt a gyerekes vitát?  :hmm:
Kinek a pap, kinek a papné. Miért nem képesek elfogadni az emberek a másik véleményét. Mindenkinek más tetszik. Nekem tetszik a Winmo is és az iPhone is.  Mindkettőnek meg van az előnye és a hátránya.

Nekem jelenleg egyedül a sebessége és a megbízhatósága miatt van iPhone-om, amint a Winmo eljut erre a szintre, akkor visszatérek, hacsak nem nyitják ki hivatalosan jobban az iPhone-t.
Igazad van én is erről beszélek! Egy pillanatra sem szóltam le az iphone-t csak nem jön be ez az elvakult és elfogult véleményezés sok i tulajtól (tisztelet a kivételnek)!
És,hogy személyes sértésnek vesznek  bármily kis megjegyzést,véleményt ami a ipone hátrányára netán hiányosságára utalna! Részemről lezárom a vitát!
Mészi, teljesen igazad volt! :ok:
Azt értem,hogy gőzgép! De mi hajtja? :hmm:

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #71 Dátum: 2009, 10 24, 13:54:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én 40 éve programozok winmot, windowst és osx-et is és kb 1300 PDA és 3000 laptopfajta ment át a kezem közt

Hát ha a kezeim közt átment készülékeket kéne számba vennem komoly gondban lennék :D
(Pár évig kereskedtem PDA, mobil, navi, notebook vonalon.)

Egyébként halkan megjegyzem, hogy mi nem itt találkoztunk először a virtuális térben ;)

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #72 Dátum: 2009, 10 24, 14:01:12 »
"Nekem jelenleg egyedül a sebessége és a megbízhatósága miatt van iPhone-om, amint a Winmo eljut erre a szintre, akkor visszatérek, hacsak nem nyitják ki hivatalosan jobban az iPhone-t."

Bár nem ez tűnik ki a hozzászólásaimból, de én is várok már egy megfelelő alternatívát a továbblépéshez. Én a Maemo6-ban és egy kicsit továbbfejlesztett Android-ban látom ezt a lehetőséget (a WebOS-ből is lehet még valami, de a Palm esetében nagyon erősen rezeg a léc, közel állnak a teljes csődhöz).
A WinMo-nak minimális esélye van arra, hogy ilyen szintű fejlődésen menjen át, vagy ha igen, akkor hasonlóan a Symbian^4-hez az alapoktól újra kell írniuk a rendszert és fel kell rúgniuk a kompatibilitást a régebbi rendszerükkel.

Én az iPhone előtt 1-2 havonta új készülékre váltottam, az iPhone óta 2 éve ez a tendencia megállt és nekem is hiányzik, de minden próbálkozásom kudarc lett, a HD és az e71 azóta fiókba került, mert messze nem hozzák azt a pörgős, de ezzel együtt stabil és megbízható működést, amit az iPhone után elvár az ember. (Valószínű a HD2 kap még egy esélyt erről a platformról aztán hosszú időre el fogjuk felejteni egymást a WinMo-val, ha nem jön be).

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #73 Dátum: 2009, 10 24, 14:56:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"Nekem jelenleg egyedül a sebessége és a megbízhatósága miatt van iPhone-om, amint a Winmo eljut erre a szintre, akkor visszatérek, hacsak nem nyitják ki hivatalosan jobban az iPhone-t."

Bár nem ez tűnik ki a hozzászólásaimból, de én is várok már egy megfelelő alternatívát a továbblépéshez. Én a Maemo6-ban és egy kicsit továbbfejlesztett Android-ban látom ezt a lehetőséget (a WebOS-ből is lehet még valami, de a Palm esetében nagyon erősen rezeg a léc, közel állnak a teljes csődhöz).
A WinMo-nak minimális esélye van arra, hogy ilyen szintű fejlődésen menjen át, vagy ha igen, akkor hasonlóan a Symbian^4-hez az alapoktól újra kell írniuk a rendszert és fel kell rúgniuk a kompatibilitást a régebbi rendszerükkel.

Én az iPhone előtt 1-2 havonta új készülékre váltottam, az iPhone óta 2 éve ez a tendencia megállt és nekem is hiányzik, de minden próbálkozásom kudarc lett, a HD és az e71 azóta fiókba került, mert messze nem hozzák azt a pörgős, de ezzel együtt stabil és megbízható működést, amit az iPhone után elvár az ember. (Valószínű a HD2 kap még egy esélyt erről a platformról aztán hosszú időre el fogjuk felejteni egymást a WinMo-val, ha nem jön be).

Na én azért nem veszek HD2-t, de ki fogom próbálni, mert azért azzal a hardverrel lehet számítani némi pörgésre... Egyébként gyűjtöd a készülékeket, hogy a fiókban hevernek? Miért nem adod el? Van aki örülne neki. Vagy netán múzeumba fogod rakni 30 év múlva? :D

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Fizetös navigációs szoftverek az iPhone-on
« Reply #74 Dátum: 2009, 10 24, 15:15:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na én azért nem veszek HD2-t, de ki fogom próbálni, mert azért azzal a hardverrel lehet számítani némi pörgésre... Egyébként gyűjtöd a készülékeket, hogy a fiókban hevernek? Miért nem adod el? Van aki örülne neki. Vagy netán múzeumba fogod rakni 30 év múlva? :D

Nem gyűjtöm, csak szeretek néha vacakolni velük.
Egyébként csak a HD és az e71 használható, a Trinity és a Dia döglött és ezeknek már pár alkatrésze is elvándorolt haverokhoz :D