2024, 06 17, 02:59:39

Szerző Téma: Xperia Sola statusbar  (Megtekintve 17171 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető laci643

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 314
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Nüvi 765T
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: JB
Xperia Sola statusbar
« Dátum: 2012, 10 13, 16:32:17 »
Lehet, hogy a Samsung hatása miatt, de nekem hiányzót a satusbar, és az azon lévő ikonok. Szerencsére az XDA oldalon megtaláltam a megoldást. Természetesen ez már ICS-hez van, tehát GB alatt ne próbálja senki. Root kel hozzá.
You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Akinek tetszik, és érdekli, annak leírom pár sorban, hogy oldható meg.
1, Töltsd le, és csomagold ki a Jelly_Bean_SystemUI zippet.
2, A systemUI.apk-t másold a telefon memóriába.
3, Rootexplorer programmal másold be a system mappába. Fontos, hogy csak oda, még ne másold az app 
    mappába is!
4, A system mappában be kell állítani a permissions-t. Ezt úgy tudod elérni, ha hosszan tartod az apk-n az ujjad,   
   amig nem jelenik meg egy ablak, ahol ki tudod választani a permissions-t.
5, Az alábbi képen látható, hogy mit kel bepipálni.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

6, Ha ezzel megvagyunk, akkor már bemásolhatjuk a system mappából, a system - app mappába.
7, Ha ezzel megvagyunk, a bemásolás után ne csináljuk semmit!!! Kapcsoljuk ki, majd be a telefont, és újra indítás után már az új statusbar fogad minket.

A QuickPanelSettings.apk-t elméletileg lehet telepíteni is, de én a bemásolást választottam. Ezel az appal lehet beállítani, hogy mely ikonok legyenek fent, illetve hogy milyen sorrendben.
Ez a lehetőség nem csak az Xperia Sola telefonon alkalmazható, ha nem a leírás szerint az U és P modelleken is.

Nem elérhető Jakly88

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Sony XPERIA sola
  • PDA ROM: 6.1.1.B.1.10
Re: Xperia Sola statusbar
« Reply #1 Dátum: 2012, 12 17, 13:32:46 »
Ezt irigyeltem haverok samsungjáról, nagyon tetszik, sokkal egyszerűbb mint a Switch appok és nem foglal + ramot! THX!

Nem elérhető zragon18

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: optimus 2X
  • PDA ROM: 2.3.7
Re: Xperia Sola statusbar
« Reply #2 Dátum: 2012, 12 29, 21:16:29 »
Tényleg nagyon király.....:D  :ok: