2024, 09 27, 22:15:45

Szerző Téma: [TÉMA] Hogyan színezzünk? - Kész művek  (Megtekintve 15118 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: [TÉMA] Hogyan színezzünk? - Kész művek
« Reply #25 Dátum: 2011, 07 27, 14:44:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Használatához egy kis segítség reiben jóvoltából ;) ;) Módosítva + screenshot Yodabacsi jóvoltából :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

1.) You are not allowed to view links. Register or Login
Amennyiben a következő üzenettel találkozunk,

Idézet:
           The kitchen is full, and will be open for orders after this queue is finished.
           If you have submitted a request then wait for your file to appear in the pickup page
           Requests left: 43

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

az annyit takar, h jelenleg nem elérhető az online konyha és meg kell várnunk, míg a Request left lecsökken 0-ra. (én nyomkorásztam az F5 billentyűmet sűrűbben :)


2.) Ha elérhető a konyha, számos lehetőség nyílik arra, hogy testre szabjuk az androidunkat (akksi, ikonok, statusbar, popup, lockscreen, boot animáció, betükészlet). Jelenleg csak az akku kijelzést választom.
Battery opció -->> Use this mod pipa be
(Itt lehetőség van teljesen egyénre szabni vagy a felkínált akkuk közül választani egyet)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

A Window menüpont alatt lehet választani pár animációt, milyen effektet használjon ablakok kirajzolásakor, váltásakor. A kiválasztott animációt jobb oldalt youtubon megtekinthetitek.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

3.) File upload opció -->> Select your rom from kitchen's list, or upload your own files
-->> System files (Amennyiben SGS2 romod van) Töltsd fel a saját fájlokat, a system/app és a system/framework mappából másold az alábbi fájlokat az sdcardra, onnan töltsd fel. Root kell a hozzáféréshez!
framework-res.apk
SystemUI.apk
twframework-res.apk

-->>CM7 theme (CM7 Rom esetén, CM7 esetén lehet választani a sytemet is ha frameworks, systemui-t akarod módosítani)
CM7 Theme (like Cyanbread.apk or Androidian.apk)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

4.) Summary -->> amennyiben zöld a Submit work to kitchen, akkor kattintsunk rá, majd elkészíti a zip fájlunkat. Itt kapunk egy rendelési számot -->> pl.: UOT-07-25-16-45-2

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


5.) Click here to go to the pickup page! Navigáljunk a PickUp menühöz, ahol türelmesen ki kell várnunk, míg elkészül az UOT-hónap-nap-óra-perc-szám.zip fájlunk.
Idézet:
          Your recently cooked files
 
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

6.) Mentsük le a készülék SD kártyájára.

7.) CWM -->> tegyük ClockWorkMod-ba -->> install zip from sd card -->> reboot system

8.) Örül, mert kész minden és jó lett :D
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet