2024, 09 25, 22:22:46

Szerző Téma: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning  (Megtekintve 11869 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #75 Dátum: 2012, 06 01, 17:39:21 »
Kijött az LR 3.5, elsősorban az alarm FC javítására.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #76 Dátum: 2012, 06 02, 12:59:27 »
 :( Nem nagyon akar ez összejönni. Az LR 3.5-öt is levették a letöltési listáról, mert egyeseknél nem bootolt be a flashelés után.
Nekem nincs gondom az ébresztőóra beállításaival sem, a Swype-ot meg úgyis uninstallálom, ezért fel se tettem volna a 3.5-öt.
Bocs, ha valakinek gondot okozott, de visszarakható a 3.4 Odinnal.

Nem elérhető unicumnext

  • Hozzászólások: 372
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6 Edge
  • PDA ROM: Stock
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #77 Dátum: 2012, 06 06, 11:53:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:( Nem nagyon akar ez összejönni. Az LR 3.5-öt is levették a letöltési listáról, mert egyeseknél nem bootolt be a flashelés után.
Nekem nincs gondom az ébresztőóra beállításaival sem, a Swype-ot meg úgyis uninstallálom, ezért fel se tettem volna a 3.5-öt.
Bocs, ha valakinek gondot okozott, de visszarakható a 3.4 Odinnal.

3.6 kint van.
Alcatel One Touch > Alcatel 311 > Alcatel 512 > Siemens C55  > Sharp GX17 > SonyEricsson W300i > SonyEricsson K850i > Samsung Omnia i900 > HTC Desire > Samsung Galaxy SII > HTC One X > HTC ONE >> Samsung Galaxy S6 Edge

Galaxy Tab 10.1v > Nexus 7 3G >> nincs

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #78 Dátum: 2012, 06 06, 19:11:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
3.6 kint van.
Ahogy olvasom, akadt egy kis hiba ebben is annak, aki WhatsAppot vagy Vibert használ, de az LRToolboxszal letölthető hozzá már a javítás.
Még nem raktam fel a 3.6-ot, csak majd valamikor egy kipucolt állapot utáni CWM backupot követően. Ha addig nem lesz újabb.  ;)
A Jkay Framework integrálva, csak a Deluxe Settings kell hozzá. Ezzel a téma is változott.

Nem elérhető unicumnext

  • Hozzászólások: 372
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S6 Edge
  • PDA ROM: Stock
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #79 Dátum: 2012, 06 07, 08:58:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy olvasom, akadt egy kis hiba ebben is annak, aki WhatsAppot vagy Vibert használ, de az LRToolboxszal letölthető hozzá már a javítás.
Még nem raktam fel a 3.6-ot, csak majd valamikor egy kipucolt állapot utáni CWM backupot követően. Ha addig nem lesz újabb.  ;)
A Jkay Framework integrálva, csak a Deluxe Settings kell hozzá. Ezzel a téma is változott.
Reggel tettem fel (wipe nélkül), sajnos azóta indult már újra egyszer  :hmm:
Nálam a 3.4 is csinált ilyet, lehet nem ártana egy full wipe, aztán titanium backup.
Alcatel One Touch > Alcatel 311 > Alcatel 512 > Siemens C55  > Sharp GX17 > SonyEricsson W300i > SonyEricsson K850i > Samsung Omnia i900 > HTC Desire > Samsung Galaxy SII > HTC One X > HTC ONE >> Samsung Galaxy S6 Edge

Galaxy Tab 10.1v > Nexus 7 3G >> nincs

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #80 Dátum: 2012, 06 07, 19:11:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Reggel tettem fel (wipe nélkül), sajnos azóta indult már újra egyszer  :hmm:
Nálam a 3.4 is csinált ilyet, lehet nem ártana egy full wipe, aztán titanium backup.
Hmmm. Nem tudom, én nem csináltam adat törlést, csak pakoltam egymásra az újabb verziókat.
Sőt magát az ICS főzöttet is másodjára és véletlenül mindenféle törlés nélkül tettem fel. Az első full wipe-osnál akadt egy kis probléma, ezért futottam neki mégegyszer.
A cselekmény hevében meg egyszerűen elfejtettem CWM-ből törölni másodjára. Talán ez volt a szerencse. Azóta csak cache partíció és Dalvik cache törlést csinálok, de a Dalvikot a kernelcsere és a ROM-olás egyébként is megújítja az ICS-nél, vagy újabban, ahogy látom. Néha futtatok még kernel pucoló scriptet is, meg a battery stats-ot törlöm.
A full wipe-ot szokták javasolni, hogy az tuti, meg nem árt, de én ami FC-t meg problémát olvastam a Lite'ning fórumban, talán mind a full wipe-os megoldás után keletkezett.
Ha meg a Titaniummal raksz vissza mindent, akkor az majd ugyanaz, mintha nem csináltál volna adat törlést. Olvastam ilyen véleményt, és lehet benne valami. Persze tudni kell mi az, amit vissza akarsz és lehet állítani.
Ezek alapján én nem erőltetem a full wipe-ot, ha nagyon nem muszáj.
Ha valami nem oké, inkább azzal kell egyedileg foglalkozni, az app vagy adatainak a törlése, újratelepítése,
Igaz nincsenek különösebb problémáim, nem indul újra váratlanul a kütyü.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #81 Dátum: 2012, 06 08, 19:24:26 »
Van már összefésült változat is, ami a fixet is tartalmazza.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető plasticbomb1986

  • Hozzászólások: 323
  • Nem: Férfi
  • :D
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung GT-I9100
  • PDA ROM: ROM:XWLSN Kernel:Speedmod K5-7
  • Skype: boborjn1986
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #82 Dátum: 2012, 06 21, 08:22:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van már összefésült változat is, ami a fixet is tartalmazza.
You are not allowed to view links. Register or Login

CWM-es telepítésű verzió nincs valahol? Siyahval akarok felrakni, secondrom-nak, hogy kipróbáljam, hoyg hasít....

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #83 Dátum: 2012, 06 21, 08:54:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
CWM-es telepítésű verzió nincs valahol? Siyahval akarok felrakni, secondrom-nak, hogy kipróbáljam, hoyg hasít....

Attól felrakhatod!

A dualboot pedig a következőképp:

Nandroid mentést csinálsz arról a romról, amit primarynak szánsz.
Felteszed a litening romot, feltolod a siyah kernelt, belakod, minden beállítást megcsinálsz, ha kész vagy, klónozod ezt a romot.
Vissza állítod a nandroid mentést.
Kész vagy, és örülsz  :D

Nem elérhető plasticbomb1986

  • Hozzászólások: 323
  • Nem: Férfi
  • :D
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Samsung GT-I9100
  • PDA ROM: ROM:XWLSN Kernel:Speedmod K5-7
  • Skype: boborjn1986
Re: [ROM] Lite'ning Rom v3.4 XWLPF - Fast as Lightning
« Reply #84 Dátum: 2012, 06 21, 09:06:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Attól felrakhatod!

A dualboot pedig a következőképp:

Nandroid mentést csinálsz arról a romról, amit primarynak szánsz.
Felteszed a litening romot, feltolod a siyah kernelt, belakod, minden beállítást megcsinálsz, ha kész vagy, klónozod ezt a romot.
Vissza állítod a nandroid mentést.
Kész vagy, és örülsz  :D

Hát igen, ez lett volna a kevesebb energiát belefeccölök út... de én Pont azt akartam, hogy ne kelljen klónozgatni stb... Így kerestem a neten, és  ezt (You are not allowed to view links. Register or Login) találtam. Most végeztem vele, mindjárt tolom fel a saját CWM-es Lintening 3.6 fixed romom...:)

Am most a legfrissebb CM9 Nightly a primary, de nem vagyok megelégedve vele. PL videólejátszás, valami katasztrófális, és erre csak tegnap este jöttem rá, amikor egymás után akartam melóban megnézni 4 filmet.. Hardver Videó Decoder nem működik, randomba kifagy az egész teló lejátszás közben... Baromi idegesítő. Más hibát nem tapasztaltam, de ez nekem egy fontos pont, hisz erre is rendszeresen szoktam használni az S2-őmet...

Úgyhogy most 6kipróbálandó rom van fenn az SDkártyán....:O