2024, 09 25, 10:37:50

Szerző Téma: [ROM][AROMA] FOXHOUND 0.2 Cyano+Aokp [05/29] & [LPF] Revolver Ocelot[05/31]  (Megtekintve 23056 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető oil

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1324
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPad-iGo
  • PDA: iPhone 6S/128; iPad mini
You are not allowed to view links. Register or Login
Egész  simán felment, szép is jó is, de elkövetett egy hibát, ebéd alatt megfagyott, mars...

Leírásban is szerepel gond esetén újra kell telepíteni és akkor jó lesz.

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
You are not allowed to view links. Register or Login
Leírásban is szerepel gond esetén újra kell telepíteni és akkor jó lesz.
Kösz, de végre megy ismét anzo ROM-ja. Nekem ez a tuti, csak körbenéztem, mivel hétvégén volt időm.

Nem elérhető oil

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1324
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPad-iGo
  • PDA: iPhone 6S/128; iPad mini
Vajon a forgatás miért nem müxik? :hmm:
Valahol be kell állítani?

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
You are not allowed to view links. Register or Login
Vajon a forgatás miért nem müxik? :hmm:
Valahol be kell állítani?

Minden forog.
Még a záróképernyő is.
Nova settings - Look and feel - Screen orientation

System settings - Display- Rotation - Auto-rotate screen - pipa és ott tudod beállítani az engedett elfordulási szögeket is.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető oil

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1324
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPad-iGo
  • PDA: iPhone 6S/128; iPad mini
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden forog.
Még a záróképernyő is.
Nova settings - Look and feel - Screen orientation

System settings - Display- Rotation - Auto-rotate screen - pipa és ott tudod beállítani az engedett elfordulási szögeket is.

Az Apex van fennt  :shock:

Nem elérhető zolee155

  • Hozzászólások: 126
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO primo 2.0 / Navigon EU
  • PDA: Note II GT-N7100 & SII GT-I9100 & Note 10.1LTE GT-N8020
  • PDA ROM: N2->MIUI v5 / S2->4.1 Stock JB / N10.1->4.1.2 Stock
  • Skype: n00bodysmod

tegnap felraktam ezt a 0.2 Cyano-t, de nem értem, hogy a Play miért nem látja készülékemet, meg a megvásárolt programokat sem éremel csak a vásárlást engedi a telepítést nem  :( Tibi-vel meg elfelejtettem mentést csinálni a programjaimról ki lehet ezt valahogy javítani vagy kezdjem előről egy original LPF-el és arra toljam fel a Cyano-t??
A másik kérdésem az lenne, hogy az Aromaval én a Siyah kernelt tettem alá, ha "beépített" 3.2.6.3+ kernelt lecserélem a frissebb 3.2.7.2 v 3.3-ra az nem fogja még jobban összekavarni a cuccost??
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető zolee155

  • Hozzászólások: 126
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO primo 2.0 / Navigon EU
  • PDA: Note II GT-N7100 & SII GT-I9100 & Note 10.1LTE GT-N8020
  • PDA ROM: N2->MIUI v5 / S2->4.1 Stock JB / N10.1->4.1.2 Stock
  • Skype: n00bodysmod
You are not allowed to view links. Register or Login
Az Apex van fennt  :shock:
Rendszerbeállítások->Eszköz->Megjelenítés->Képer. autom. forg. kipipálva, nálam Apex mellet is minden forog szépen még a záróképernyő is.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető oil

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1324
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iPad-iGo
  • PDA: iPhone 6S/128; iPad mini
You are not allowed to view links. Register or Login
tegnap felraktam ezt a 0.2 Cyano-t, de nem értem, hogy a Play miért nem látja készülékemet, meg a megvásárolt programokat sem éremel csak a vásárlást engedi a telepítést nem  :( Tibi-vel meg elfelejtettem mentést csinálni a programjaimról ki lehet ezt valahogy javítani vagy kezdjem előről egy original LPF-el és arra toljam fel a Cyano-t??
A másik kérdésem az lenne, hogy az Aromaval én a Siyah kernelt tettem alá, ha "beépített" 3.2.6.3+ kernelt lecserélem a frissebb 3.2.7.2 v 3.3-ra az nem fogja még jobban összekavarni a cuccost??

Mintha olyat olvastam volna, hogy a Play is függ a DPI beállításoktól. Próbáld meg előszörújra tolni a Rom-ot és ha nem megy ennek ellenére a Play esetleg próbáld stock dpi-vel.
Én már cseréltem kernelt Fluxi-ra (nem rossz) és az sem kavart össze semmit. Nem hinném, ha újabb Siyah-ot tolsz rá az jobban bekavarna.

Nem elérhető zolee155

  • Hozzászólások: 126
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO primo 2.0 / Navigon EU
  • PDA: Note II GT-N7100 & SII GT-I9100 & Note 10.1LTE GT-N8020
  • PDA ROM: N2->MIUI v5 / S2->4.1 Stock JB / N10.1->4.1.2 Stock
  • Skype: n00bodysmod
You are not allowed to view links. Register or Login
Mintha olyat olvastam volna, hogy a Play is függ a DPI beállításoktól. Próbáld meg előszörújra tolni a Rom-ot és ha nem megy ennek ellenére a Play esetleg próbáld stock dpi-vel.
Én már cseréltem kernelt Fluxi-ra (nem rossz) és az sem kavart össze semmit. Nem hinném, ha újabb Siyah-ot tolsz rá az jobban bekavarna.
Én balfék Playban keresési előzményeket nem töröltem. Már meg is javult a cuccos.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9100-ről
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Endless

  • Hozzászólások: 18
  • PDA: Samsung Galaxy S2
  • PDA ROM: Hydrog3n ICS
Valahogy az Apexet nem lehet letörölni? Nem engedi felrakni a PRO verziót mert azt írja ütközés van :( leállítani se tudom...
+ valamiért nem forog a kijelző. Pedig rotate be van pipálva. Azt hol tudom még állítani?

Nem elérhető jenoke

  • Hozzászólások: 219
  • PDA: Redmi 3 Pro
Valki meg tudná nekem mondani, hogy miért nem látja a gépem usb módban? FOXHOUND 0.2 van fennt és nagyon jó!!!!

Nem elérhető sutax

  • Hozzászólások: 10
  • Navigáció / Navigation: Aura, Co-pilot, Navitel
  • PDA: I9100
  • PDA ROM: Foxhound 4.0.4 IMM76I
Sziasztok!
A dock mod audió beállításra kellene segítség, valakinek esetleg  van ötlete rá?