● S5 Experience & Sensation
● S5 User Interface
● S5 Settings
● S5 Touchwiz Launcher w/ My App features
● S5 My Magazine
● S5 Easy Luncher and Easy Settings
● S5 Lockscreen w/ all effects
● S5 Popping colors,Light,Blind,Stone skipping,Watercolor,Oil Paint & Ripple Effects
● S5 System UI
● S5 Mms
● S5 Phone & Contacts
● S5 Pop-Up caller & Messages
● S5 Keyboard
● S5 Emergency mode
● S5 SBrowser
● S5 Music Player with working Popping color effect
● S5 Video Player
● S5 Radio
● S5 Gallery
● S5 Backup App
● S5 Multi Window
● S5 Ultra Power Saving Mode w/ UPSM Manager - watch here.
● S5 Toolbox
● S5 Calculator
● S5 My File
● S5 Kids Mode
● S5 Calendar & Widget
● S5 Baby Crying Detector
● S5 Group Play & Group Camcorder
● S5 S Finder
● S5 S Health w/ Sleep monitor
● S5 S Note
● S5 S Memo
● S5 S Voice
● S5 S Baro
● S5 Studio
● S5 Story album
● S5 Accuweather Widget
● S5 Voice Recorder
● S5 Optical Reader
● S5 Wallpaper
● S5 E-Mail
● S5 Firewall
● S5 Quick connect
● S5 Shutdown Menu
● 4way Reboot Menu
● One hand operation in all screen
and a lot more...Ez tényleg egy szenzációs rom!
Három napja ezt használom, és stabil mint a forradalom ;)
Előtte egy hétig, Blekota, de most ezt tesztelem.
A linkekkel van egy kis baj, mert nem oda visz, hanem az itteni android kezdőre.
Nálam mindkettővel oda megy, ahova szerettem volna. :ok:
Ez tényleg egy szenzációs rom!
Három napja ezt használom, és stabil mint a forradalom ;)
Előtte egy hétig, Blekota, de most ezt tesztelem.
Tapasztalatok?
Ugyan azt tudom mondani mint korábban, stabil, gyors, sima, akku a Beofla kernellel jónak mondható sztem, bár ez egyéni használattól függ.
Köszi!
Próbáltam most gyorsan feldobni, de a végén az "install"-nál lefagyott, újraindítottam elindult, viszont nincs wifi :-(
Szia spitya! Gratula az új kinevezésedhez! :D
Telepítsd fel még egyszer. Melyik kernelt választottad?
A Boeffla-t természetesen. Legalábbis nekem természetes, mert azt szeretem :-)
Fel ment a rom másodjára rendesen? WIFI?
Este tudom már csak, megnézni, mert indulnom kell lassan melózni, a telcsit meg erősen használom hozzá :-)
Te hogy tetted fel? Fullosan? Én általában úgy szoktam, aztán ami éppen nem kell tibivel lefagyasztom, és ott van bármikor hozzányúlható.
Jaja úgy. A kamerával lehet hogy kell majd egy kicsit trükközni, mert nálam a full wipe telepítés után, a Beofla kernellel nem indult el. Feltoltam a Stock QS kernelt, elindult a kamera, majd vissza a Beofla, és a kamera maradt jó! Mit jó... szuper az az S5 kamera.
Ok, meglesem. Mondjuk én már elég régen a Lenovo Snapit kameráját használom, nekem az jött be eddig a legjobban. Ha sikeredik, összehasonlítom őket nyilván, aztán amelyik győz, azé a bentmaradás :-)Ha a beépített kamera nem indul, akkor egyiksem fog. Kell az a trükk ha elsőre nem megy.
Ha a beépített kamera nem indul, akkor egyiksem fog. Kell az a trükk ha elsőre nem megy.
Este tudom már csak, megnézni, mert indulnom kell lassan melózni, a telcsit meg erősen használom hozzá :-)A wifi rendbehozásához próbáld meg S5 Mini rom témájának első hozzászólásában található leírást.
Te hogy tetted fel? Fullosan? Én általában úgy szoktam, aztán ami éppen nem kell tibivel lefagyasztom, és ott van bármikor hozzányúlható.
A wifi rendbehozásához próbáld meg S5 Mini rom témájának első hozzászólásában található leírást.
Sziasztok! Ennél a rom-nál is előfordul hogy hivásnál nem halljuk egymást? Eddig az összes Kit Kat-nél ez volt a baj.
Sziasztok! Ennél a rom-nál is előfordul hogy hivásnál nem halljuk egymást? Eddig az összes Kit Kat-nél ez volt a baj.
Nálam eddig még nem fordult elő!
Mondjuk nálam patched modem van fent.
Hmm
Patched modem? Odinbol? Vagy recoberyből? Lehet nekem is működne? Nem tudnád megosztani valahogy? Megpróbálnám.
Nálam azért van patched modem, mert a rendes modemekkel nincs hálózatom. Egyébként nem kell az.
Az általános topikban pont egy ilyen kérdésem volt!Nekem sem talált hálózatot.Érdemleges válasz nem jött...
Itt a patched modem: Modem-I9300XXUGND1_cwm_patched (http://dfiles.eu/files/wuwbdee9u)
Kell hozzá a Boefla kernel (http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/kernel-boeffla-kernel-5-2-27-03-2014-t1964572) is.
Na mára végeztem a melóval, neki ugrok a Sensationnak. Wifi fix-et feldobom, ha nem lesz, van valami jó tanácsod még a telepítéshez?
Nekem egyedül a kamerával volt, de azt leírtam, hogy mi a trükk. De itt vagyok még egy darabig, segítek.
Azóta megjavult? Vagy mi a helyzet most?
Ok, köszi!
Előbb írtad hozzá a Boeffla-t?
Akkor ha jól értem, az mehet hozzá?
Örülnék, mert szeretem :-)
Nekem egyedül a kamerával volt, de azt leírtam, hogy mi a trükk. De itt vagyok még egy darabig, segítek.
Igen azt válaszd az Aroma-ban.
Igen azt válaszd az Aroma-ban.
Fényképező megy szépen, wifi nem, így most jön a wifi fix, hátha megoldja :-)
Wifi Fix megoldotta :-)
Na és hogy tetszik?
Na és hogy tetszik?
Van egy gondom:
A com.sec.android.gallery3d letiltva, és hiába kattintok az alkalmazás infóra, ahol választhatnám az Engedélyezést, nem jön fel. Vissza áll a fényképezőre.
Szerintem telepítéskor kellett volna választanom ezeket a dolgokat.
Told fel mégegyszer mostmár nem kell a full wipe. Választasz amit akarsz, vagy esetleg kihagytál.
Hogy csináljam, hogy ne töröljön ki minden beállítást, meg mindent?
Az Alpha 3-ra rátoltam a 4-et, csak simán install zipből, és törölt mindent.
Valahol valamit elszúrtam, az elején, az Aroma-ban.
A wipe résznél, a fölsőt válaszd ne az alsót. Nem tudom pontosan mi van oda írva, de a fölső legyen bepippantva :)
A wipe résznél, a fölsőt válaszd ne az alsót. Nem tudom pontosan mi van oda írva, de a fölső legyen bepippantva :)
Egy-két dolgot átállított, de a fotó probléma nem oldódott meg.
Szép képet csinál, csak nem tudom megnézni, csak ha kilépek a programból, és a fotók között megnézem :-(
Na akkor játszd el azt a trükköt, amit mondtam. Első hsz.-ben ott a QS kernel, azt recowery-ből feltolod, elindítod a kamerát, majd vissza a Beofla. Az is ott az első hsz-ben.
Ugyanis nálam jó, meg lehet nézni a kamerából a képeket, viszont nálam el sem indult a kamera elsőre.
Na akkor játszd el azt a trükköt, amit mondtam. Első hsz.-ben ott a QS kernel, azt recowery-ből feltolod, elindítod a kamerát, majd vissza a Beofla. Az is ott az első hsz-ben.
Ugyanis nálam jó, meg lehet nézni a kamerából a képeket, viszont nálam el sem indult a kamera elsőre.
Az normális ezzel a Rom-al, hogy az S3 sokszor 4G-t mutat itthon?
Elvileg csak H+ van T-mobilon is, és a Telenor-on is.
Van hozzá egy javító patch ha nem tetszene, nekem bejön. Haveromat szoktam vele cinkelni, Vodás vagyok, ő Telenoros, én agyon dicsérem a Vodát, őt meg szét veti az ideg. :D
Van hozzá egy javító patch ha nem tetszene, nekem bejön. Haveromat szoktam vele cinkelni, Vodás vagyok, ő Telenoros, én agyon dicsérem a Vodát, őt meg szét veti az ideg. :D;D ;D
Amúgy itt a javítás: S5SensationROM-HH+.zip (http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2806120&d=1403138424)
hali nekem valmaiért a kamera nem akar elindulni tipp?
Rakd fel a romban levo masik kernelt, aztan tedd vissza a boefflat es menni fog.nagyon szépen köszönöm:))
Sziasztok, este kezdenék neki az első S3 romoláshoz, hogy megszabaduljak a gyári 4.3tól. KitKat általanosba már érdeklődtem ott Zototh64 javaslatára vagy S5 mini 16 vagy a Sensationra esett a választás. Megtudnátok mondani, hogy a 2 rom között milyen lényeges különbség van? Aksi időbe melyik a jobbválasztás? Mert szerény angoltudásommal hiába nézelődők XDA-n, különbséget nem találtam a 2 Rom között.
Nincs nagy különbség.
Esküdtem a 16-ra, míg fel nem dobtam a Sensationt.
Utóbbit úgy használom, hogy semmilyen XPosed nincs telepítve-aktiválva, Tibivel semmi nincs fagyasztva, Rom-ból semmi nincs kitörölve. Eddig mindenben a legjobb. Nálam! A telefont is főleg munkára használom. Fontos, hogy minden pik-pak menjen, akksi bírja, ne akadjon, stb.
Vmi nem okés, mostanra sikerült belakni szép meg minden viszont a RAMom az 50és 150Mb között mozog. Pedig Grenfyvel kipucoltam még a rendszer alkalmazásokat is, és mindent amit tudtam. Viszonyítás képpen ezelött egy XPeria SPm volt ugyan úgy 1Gb ugyan úgy 4.4.4 és ugyan ezek a programok és ott 400-450Mb volt általába mindig. Csinál pl olyanokat h nem akar felébredni max az gombsor világít fehéren de a kép sötét. Kiváncsiság kedvéért futtattam egy Antutu-t 20600 pont. Miközbe elvileg 25-26 ezer körül kéne lennie. Az aksi meg hát 5óra 30perc használat ebből 1,5 óra kijelző és 45%...semmi játék semmi LTE csak wifis böngészés meg állítgatás. Tudom h a teló jó, azt is h a RAM is és h én csesztem el vmit de mit?
Egyrészt én azt mondom, hogy hagyd az Antutut, meg az ilyen dolgokat, mert felesleges. Mondanak egy számot, ami vagy tetszik, vagy nem, de a készülék konkrét működéséről, hogy mennyire korrekt, semmit nem mond. Inkább tégy fel egy CPU Spy-t, hogy lásd hogy működik, hogy alszik, többre mégy vele.
Ezt a Rom-ot, rohanva tettem fel Greenify-t állítottam csak be. Se XPosed, se semmi nem került fel, Tibi-vel sem hibernáltam semmit, most előszőr törölgetni sem törölgettem semmit, és a teló kiválóan megy, 420-580 között van a foglalt memória, bármit csinálok.
A letöltött alkalmazásokból, ha kitörölgetsz, nincs baj, de a rendszeralkalmazásokból, nem árt, ha tudja az ember, hogy amit kitöröl, az mit csinál, és legfőképpen azt, hogy milyen más rendszeralkalmazásokkal van még kapcsolatban, ami esetlegesen nem fog menni emiatt, vagy állandóan futni, indulni akar, stb.stb.
Egyszóval tedd fel az egészet, ahogyan van, és legfeljebb tibi-vel fagyassz amit akarsz, óvatosan, és ha gubanc van, akkor csak kiolvasztod, és visszaállt minden. Egy új Rom belakása (ennek a Rom-nak a kivételével, mint azt feljebb írtam), nálam általában egy hét, amire beáll minden, minden beállítás a helyére kerül, és minden optimális lesz. De ehhez nyomkodni kell, figyelni kell, próbálkozni kell.
Köszönöm a kimerítő választ, Greenify ből akkor a rendszer alkalmazásokat visszaolvasztom első körbe. És 1 2 napot tesztelgetem. Amugy telepítésnél az utolsó elötti vagy utolsó jelölgetős résznél ahol minden féle plusz funkciót lehet engedélyezni tiltani szerény angol tudásommal ilyenek voltak hogy jobb aksi idő jobb teljesítmény gyorsabb internet stbstb na azon az oldalon én mindent bejelöltem következő oldalon meg mindent tiltottam, ott is ezek voltak kb hogy ha letiltom akkor gyorsabb szebb jobb lesz. Lehet h ott rontottam el?
Na azóta kezdünk megbarátkozni, amit észrevettem hogy alvó állapotban alig merül egy teljes éjszaka alatt pár % viszont 0fényerőn 1 óra alatt 20% simán leugrik :/
Még egy gyors kérdés, így h fent van a Sensation meg a hozzávaló kernel igy most már független a tel? Ha nem akkor hogy lehet unlockolni (remélem itt nem számít wareznak)
Na azóta kezdünk megbarátkozni, amit észrevettem hogy alvó állapotban alig merül egy teljes éjszaka alatt pár % viszont 0fényerőn 1 óra alatt 20% simán leugrik :/
Még egy gyors kérdés, így h fent van a Sensation meg a hozzávaló kernel igy most már független a tel? Ha nem akkor hogy lehet unlockolni (remélem itt nem számít wareznak)
A Rom-nak a függetlenséghez nincs köze, viszont ezért cserébe ez a téma itt is warez :-(
Nem értem mitől :warez: Mikor a Play-ről hivatalosan letölthető :
GalaxSim Unlock (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spocky.galaxsimunlock)
Samsung Unlock Codes SII/S3/S4 (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a13224051975225d612aba516a.a55332872a)
Ez fizetős, de speckó: Galaxy S3 Unlock (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.im.fantastic.galaxys3unlock)
Sziasztok, tegnap felraktam ezt a romot, (többször is) a kernelt is cserélgettem,de nem találom a hiba megoldását. A fényképező működik, de ha kamerára váltok leáll, ugyan ez a helyzet, ha folyamatosan nyomom a fényképezést.
A másik hiba a youtube bejön rendesen, ha elindítok valamit akkor kiírja "megszakadt a kapcsolat a szerverrel".
Tetszik ez a rom, gyors is, ezért írok hátha tud valaki megoldást. Előlre is köszönöm. :-X
Üdv.
Bnőm ideiglenes telefonjára feltettem ezt a ROM-ot kb. 5 napja. Minden jó volt, de egyszercsak elkezd totál belassulni akadozni. Van amikor 5-6 másodpercig tart mire reagál. Ujraindítás után minden ok, de kb. egy napig tart utána megint.Ötlet?
Full wipe, meg minden megvolt?
Tibiből valami visszaállítása, volt?
Totál full wipe.
Semmi nem lett vissza rakva. TB-t nem használok.
Furcsa hogy olyan 100MB körül van a szabad memó.. De mikor belassult akkor is annyi volt...
Csinálj egy nandroid mentést, gyári visszát, aztán full wipe-al restore.
Megpróbálom.. nálatok nincs ilyen probléma? Mennyi kb. a szabad RAM?
FB alkalmazésra gyanakszom, de másnál nem okoz ilyet.
Egy kis segítségre lenne szükségem.
A telefon ki van rootolva, de ha elindítom recovery módban az "install zip from sdcard" meüt nem adja ki.
Mit lehet ilyenkor csinálni? Már ott tartok, hogy elkezdem játszani vele a finn népi játékot :shock:
A gyári ROM van mér rajta
Ha kész a root, akkor mehet rá az új cwm, legalább 6.0.4.7, vagy ennél újabb.A cwm-et hova kell felrakni az odinnal? A 6.0.4.7ből .img fájlt töltöttem le, a 6.0.4.9ből pedig egy zip fájlom van, amiben szintén van egy .img meg egy meta-inf könyvtár
A cwm-et hova kell felrakni az odinnal? A 6.0.4.7ből .img fájlt töltöttem le, a 6.0.4.9ből pedig egy zip fájlom van, amiben szintén van egy .img meg egy meta-inf könyvtárEz mehet fel elvileg odinnal:
Bocsi, de eddig windowsos telom volt és azon főzögettem a romokat eddig, az androiddal most barátkozok :D
Ez mehet fel elvileg odinnal:És hova rakjam? Bootloader, PDA, Phone, CSC?
https://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Advanced_Edition/i9300/philz_touch_6.48.4-i9300.tar.md5/ (https://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Advanced_Edition/i9300/philz_touch_6.48.4-i9300.tar.md5/)
És hova rakjam? Bootloader, PDA, Phone, CSC?
PDAköszi, majd holnap megcsinálom :D
Napt.
Valaki feltöltené újra a QS és a Boeffla-t, mert az elsö hsz-ben levöt nem tudom letölteni, viszont a kamerám nem megy.
Camera Patch.zip (http://dfiles.eu/files/8n6zg1ul5?redirect) recoweryből lefuttatod.
Boefla kernel: boeffla-kernel-6.1-beta7-Samsung-i9300.CWM.zip (http://boeffla.df-kunde.de/sgs3/boeffla-kernel/Test_jb44/boeffla-kernel-6.1-beta7-Samsung-i9300.CWM.zip)
Patch-et lenyomtam.
Nem vagyok hanyatt esve ettöl a kamerától.
Még a panoráma mód sem müködik, a többiröl nem is beszélve.
Más.
5x6-os rácsot választottam.
meg lehet oldani, hogy a normál 4x5 legyen?
Valamint idegesit ez a 3pöttyös nyavalya, hogy mindig ott gubbaszt felül...
Lehet vele valamit kezdeni h ne legyen?
Rakd újra, és a megfelelő beállításokat válaszd.
Le tudná írni végre valaki, hogy miket érdemes kiválasztani telepítéskor, hogy jól működjön? Vagy senki nem akar segíteni? Le vagyok szarva, pedig jó a ROM, majdnem olyan mint a gyári, de nekem nem akar működni!!! SEGÍTENE VÉGRE VALAKI, VAGY HAGYTOK MÉG SZENVEDNI?
Üdv.
Tetszik ez a rom, csak nem szinkronizál a gmail.. újra raktam akkor sem..
Valaki tudja miért nem szinkronizál a gmail?
Tegyél másik romot, vannak már ettől sokkal jobb cuccok.
Szia.
Rég nem romoltam...
Melyiket ajánlod? és lécci egy linket honnan szedhetem le. Köszi.
Üdv.
Ezt javaslom:
Új recowery kell hogy simán felmenjen: TWRP Open Recowery 2.8.3.0 (https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZCTSkZ4kuLTQJAHyBptiz84i7Uokz31DR7)
DN4 Ported By MehDimyadi v1.02.zip (https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZ2TSkZVvk48uoSp4hOaYBXE3tNF480wT5V)
Ez DITTO NOTE 4, (http://electron-team.com/dn4.html) de a fenti linket linket töltsd, abban benne minden frissítés, és ami kell. Nincs jelen pillanatban jobb cucc ettől. Sztem!
Kernel hozzá:
boeffla-kernel-7.3-Samsung-i9300.CWM.zip (http://boeffla.df-kunde.de/sgs3/boeffla-kernel/Stable_kk444/Series%207.x/7.3/boeffla-kernel-7.3-Samsung-i9300.CWM.zip)
Kernel config .apk: 2.1.65_boeffla-config-v2.apk (http://boeffla.df-kunde.de/bc/2.1.65_boeffla-config-v2.apk)
Ezt javaslom:
Új recowery kell hogy simán felmenjen: TWRP Open Recowery 2.8.3.0 (https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZCTSkZ4kuLTQJAHyBptiz84i7Uokz31DR7)
DN4 Ported By MehDimyadi v1.02.zip (https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZ2TSkZVvk48uoSp4hOaYBXE3tNF480wT5V)
Ez DITTO NOTE 4, (http://electron-team.com/dn4.html) de a fenti linket linket töltsd, abban benne minden frissítés, és ami kell. Nincs jelen pillanatban jobb cucc ettől. Sztem!
Kernel hozzá:
boeffla-kernel-7.3-Samsung-i9300.CWM.zip (http://boeffla.df-kunde.de/sgs3/boeffla-kernel/Stable_kk444/Series%207.x/7.3/boeffla-kernel-7.3-Samsung-i9300.CWM.zip)
Kernel config .apk: 2.1.65_boeffla-config-v2.apk (http://boeffla.df-kunde.de/bc/2.1.65_boeffla-config-v2.apk)
Re..
Ez van fent nekem most. http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-official-port-dn4-rom-e-team-t2949871 (http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-official-port-dn4-rom-e-team-t2949871)
Melyik a jobb amit linkeltél vagy amit n linkeltem be?
Köszi..
Én ezt a Bulldog féle cuccot sosem tudtam úgy feltenni, hogy ne akadozzon. 100% hogy nem bennem van a hiba... :D
Hello! Tudna valaki ajanlani valami jo romot galaxy s3 I9300 ra! mert en mar nagyon sokat kiprobaltam de valahogy nem jonnek be, vagy hibasak! Elore is koszonom!!!!!!!
Hello! Tudna valaki ajanlani valami jo romot galaxy s3 I9300 ra! mert en mar nagyon sokat kiprobaltam de valahogy nem jonnek be, vagy hibasak! Elore is koszonom!!!!!!!
kosz nem tudom minek kell gorombaskodni! az a rom amit te linkeltel nem jo semmire! szivesen
Újraraktam már párszor, még mindig ott van a menüben a 3pontos lekvár.
Sokszor nem megy a tárcsázó/névjegyek.
Rábökök, bejön egy fekete kép, gondolkozik majd visszaugrik a kezdöképernyöre.
Ébresztöóra widget nem müködik.
Az egyik nem jelzi az ébresztést, a másiknál egyáltalán nem tudom kikapcsolni.
Másnak hasonló problem?
Mit csinálok rosszul, hogy nekem csak pár órát működik ez a rom ( sőt már próbáltam a 8-as és most a 6-ost). Mindegyik ugyanúgy belassul 2 óra nyomkodás után. Nem nyitja meg a telefont vagy a névjegyzéket csak újraindítás után. Böngészőből kilép. Az ikonokat lassan pakolja ki a főképernyőre. Az időjárás widget sokszor már 15-20 másodperc múlva jön visssza. Telefonálás közben újraindul.
Full wipe volt telepítés előtt. Már a tárhelyet is nullára gyalultam, de így sem jó.
Vannak ettől sokkal jobb romok ;)
Vannak ettől sokkal jobb romok ;)Van valami ajánlatod?
Van valami ajánlatod?
Asszonynak akarom elökésziteni, semmi extrát nem csinál.
FB,gmail,chrome,játék és 1-2 apró app.
Lényeg hogy müködjön minden funkció benne.
Sziasztok PLS segitsetek van 1 samsung galaxy gt-i9300 am odinal vissza akartam a firmware-ot allitani 4.3-rol 4.0.4-re az odin vegig csinalja a telepitest amikor a telefon ujra indul csak a samsung logo ig jut 15percet vartam de semmi, nem tolt tovabb. Ha valaki tud valami hasznosat irjon pls. Elore is kosz.recovery ,datafactoryreset.