2024, 05 02, 14:56:09

Szerző Téma: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés  (Megtekintve 99413 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kronic

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC ONE X , Sony Xperia Z1
Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #75 Dátum: 2013, 11 03, 20:42:13 »
Egy újabb érdekes hír. :taps:

Igaz már 6 napos de még nem találkoztam hasonló cikkel. De azért bizakodom rendesen :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #76 Dátum: 2013, 11 03, 23:43:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi, akkor dugtam rá először Windows-os gépre (macet használok)

Sok sikert hozzá :))

Send by Sony Xperia Z1

CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

failed

  • Vendég
Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #77 Dátum: 2013, 11 04, 13:33:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
a régió zár már +oldva.
s4 tulajok esetében, akik nem frissítettek 1ből, mikor kijött az új bootloaderes rom, azok bármilyen custom romot fel tudnak rakni, mert vissza lehet állítani. Nekem is mj5 van fent, és knox free. De az teljesen biztos részemről is, hogy ez volt az utolsó Samsungom /S2/S3/S4, mert most már bármit veszek, sajna, már semmít nem lehet vele kezdeni,csak a sok teletömött  censored  samus progikat kell néznem.
nagyon hajlok a z1 fele is. bocs az off-ért.

semmi baj. ez egy általános beszélgetős fórum:)
Elég régi pda-s vagyok, van tapasztalatom a témában.
a samu most már szinte tud jó hardver elemeket gyártani. szépen fejlődnek, ha lassan is. anno nem volt túl sok saját ötletük, (hogy finoman fogalmazzak..-).....mára már van 1-2.
DE szoftvert még sajnos nem tudnak jót írni.  Koreának ez a része még nem profi. Az  pedig hogy egyre jobban kezdik az almás-testvér zárt rendszeréhez hasonlóvá tenni a sajátjukat, egyrészt gusztustalan másolás, másrészt ettől még nem lesz gördülékeny a híres "tácsviz"....ha meg már lassan ezt lecserélni se lehet akkor, ideje  többeknek a Japán-gyártó felé fordulni....én legalább is megtettem, és nem fogok visszatérni ezekhez.
szép napot:)

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #78 Dátum: 2013, 11 04, 23:33:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
semmi baj. ez egy általános beszélgetős fórum:)
Elég régi pda-s vagyok, van tapasztalatom a témában.
a samu most már szinte tud jó hardver elemeket gyártani. szépen fejlődnek, ha lassan is. anno nem volt túl sok saját ötletük, (hogy finoman fogalmazzak..-).....mára már van 1-2.
DE szoftvert még sajnos nem tudnak jót írni.  Koreának ez a része még nem profi. Az  pedig hogy egyre jobban kezdik az almás-testvér zárt rendszeréhez hasonlóvá tenni a sajátjukat, egyrészt gusztustalan másolás, másrészt ettől még nem lesz gördülékeny a híres "tácsviz"....ha meg már lassan ezt lecserélni se lehet akkor, ideje  többeknek a Japán-gyártó felé fordulni....én legalább is megtettem, és nem fogok visszatérni ezekhez.
szép napot:)

Osztom a véleményed minden tekintetben.
Egy nyílt forráskódú rendszert így kisajátítani maga a legocsmányabb gusztustalanság amit valaha láttam.
Ami még ráadásul tele is van (2.8 Gb) használhatatlan dolgokkal.

És mindezt egy műanyag szappantartó anyagból legyártani, és adni.közel 200 ezerért.
A sorra jelenő másik (ugyan ezen a néven futó)  társával együtt.
Ez mi már?

Send by Sony Xperia Z1
CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető hoolio

  • Hozzászólások: 188
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC ONE M8
  • PDA ROM: Android 6.0.1
Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #79 Dátum: 2013, 11 06, 15:54:16 »
sziasztok

Uj, vagy inkabb visszatero androidos vagyok.
Hogy tudom a youtube alkalmazasbol a vagolapra masolni a video url-jet?
A mwgosztas resznel nincs ilyen lehetoseg, mint iOS eseten, az meg eleg hosszadalmas hogy meg osztom email-en, de nem kuldom el csak ki masolom onnan a linket.

thx
Hiaba van okostelefonod, ha ugyanazok a hulye emberek hivnak rajta!

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #80 Dátum: 2013, 11 06, 16:31:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok

Uj, vagy inkabb visszatero androidos vagyok.
Hogy tudom a youtube alkalmazasbol a vagolapra masolni a video url-jet?
A mwgosztas resznel nincs ilyen lehetoseg, mint iOS eseten, az meg eleg hosszadalmas hogy meg osztom email-en, de nem kuldom el csak ki masolom onnan a linket.

thx

Egyáltalán nem kell kimásolnod, főleg akkor nem,ha teszem azt email ben szeretnéd elküldeni.
Egyszerűen rámész a megosztás ikonra a jobb felső sarokban mikor nézed a videót,és a felugró ablakban meg kiválasztod, hogy "Gmail " megadod kinek akarod küldeni,oszt szebb jövő

Sent by Sony Xperia Z1
CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető hoolio

  • Hozzászólások: 188
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: HTC ONE M8
  • PDA ROM: Android 6.0.1
Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #81 Dátum: 2013, 11 06, 17:39:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyáltalán nem kell kimásolnod, főleg akkor nem,ha teszem azt email ben szeretnéd elküldeni.
Egyszerűen rámész a megosztás ikonra a jobb felső sarokban mikor nézed a videót,és a felugró ablakban meg kiválasztod, hogy "Gmail " megadod kinek akarod küldeni,oszt szebb jövő

Sent by Sony Xperia Z1

Köszönöm a választ, de én a vágólapra szeretném a linket másolni, hogy később esetleg el küldjem Facebook üzenetként vagy bármi másként. A lényeg hogy ki tudom e másolni a vágólapra?
Hiaba van okostelefonod, ha ugyanazok a hulye emberek hivnak rajta!

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #82 Dátum: 2013, 11 07, 14:33:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a választ, de én a vágólapra szeretném a linket másolni, hogy később esetleg el küldjem Facebook üzenetként vagy bármi másként. A lényeg hogy ki tudom e másolni a vágólapra?
Csak úgy egyszerűen mint régen hogy másolod már nem tudod.

Viszont
Legyen ugyan az a metódus amit írtam,és mikor a linket látod a Gmail ben,akkor másold be onnan,és azt már bármikor tovább tudod küldeni

Ennyi  ;)

Sent by Sony Xperia Z1

CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető qpec

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: sgs2
  • PDA ROM: I9100XWKF3
Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #83 Dátum: 2013, 11 08, 02:12:11 »
Sziasztok. Holnap érkezik meg hozzám is egy darab példány ebből a "kis" masinából. Érdeklődnék, hogy ennél is, mint régen fullra le kell, hogy merüljön, majd 16 óra töltés kell neki elsőnek? Vagy ezekkel az új aksikkal meg telókkal már nem kell ilyet csinálni? Ti, hogy töltöttétek? :D Előre is köszönöm.

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #84 Dátum: 2013, 11 08, 23:48:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Holnap érkezik meg hozzám is egy darab példány ebből a "kis" masinából. Érdeklődnék, hogy ennél is, mint régen fullra le kell, hogy merüljön, majd 16 óra töltés kell neki elsőnek? Vagy ezekkel az új aksikkal meg telókkal már nem kell ilyet csinálni? Ti, hogy töltöttétek? :D Előre is köszönöm.

Ezeket az akkumulátorokat nem kell már nagyon rég óta kisütni.  ;)

De azt sem szeretik ha csontra lemerítik őket.

Sent by Sony Xperia Z1

CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #85 Dátum: 2013, 11 08, 23:49:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezeket az akkumulátorokat nem kell már nagyon rég óta kisütni.  ;)
Akár 96%nál is felrakhatod tölteni.


De azt sem szeretik ha csontra lemerítik őket.

Sent by Sony Xperia Z1

Sent by Sony Xperia Z1

CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető m9099

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: CJHJ1/CJHJ2
Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #86 Dátum: 2013, 11 12, 09:08:10 »
Üdv!

Azt kérdezem a hozzáértőktől, hogy a színeket, hogyan tudom állítani, pontosan azt szeretném, hogy a telefonkönyv fekete alapon fehér betűvel legyen. App kell hozzá vagy megoldható máshogy is.
Előre is köszönöm

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #87 Dátum: 2013, 11 12, 10:09:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!

Azt kérdezem a hozzáértőktől, hogy a színeket, hogyan tudom állítani, pontosan azt szeretném, hogy a telefonkönyv fekete alapon fehér betűvel legyen. App kell hozzá vagy megoldható máshogy is.
Előre is köszönöm

Bár én még nem nagyon próbáltam,mert meg vagyok elégedve vele de:

Beállítások  Személyre szabás / Téma

Bár nem vagyok benne biztos hogy olyan lesz tőle a telefonkönyv amilyennek szeretnéd,de egy próbát megér

Sent by Sony Xperia Z1

CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető m9099

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: CJHJ1/CJHJ2
Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #88 Dátum: 2013, 11 12, 10:45:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bár én még nem nagyon próbáltam,mert meg vagyok elégedve vele de:

Beállítások  Személyre szabás / Téma

Bár nem vagyok benne biztos hogy olyan lesz tőle a telefonkönyv amilyennek szeretnéd,de egy próbát megér

Sent by Sony Xperia Z1


Szia!

Ezt próbáltam már, itt komplett képek vannak. Jobb lenne a fekete alap mert nem is zabálná annyira az aksit pl

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #89 Dátum: 2013, 11 12, 13:29:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szia!

Ezt próbáltam már, itt komplett képek vannak. Jobb lenne a fekete alap mert nem is zabálná annyira az aksit pl

Miért?
Folyton a névjegyzékben van a telefonod vagy mi?
:)

Sent by Sony Xperia Z1

CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető m9099

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: CJHJ1/CJHJ2
Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #90 Dátum: 2013, 11 12, 14:05:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért?
Folyton a névjegyzékben van a telefonod vagy mi?
:)

Sent by Sony Xperia Z1

Nem dehogy, csak jobban tetszene a hívásnaplo, meg a névjegyzék fekete alapon fehér szöveggel, ebben az előző samu jó volt, de ott ez volt a gyári beállítás

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #91 Dátum: 2013, 11 12, 18:57:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem dehogy, csak jobban tetszene a hívásnaplo, meg a névjegyzék fekete alapon fehér szöveggel, ebben az előző samu jó volt, de ott ez volt a gyári beállítás

Ha Samu volt akkor meg várni kellett fél órát mire megnyitotta a névjegyzéket :)

Sent by Sony Xperia Z1

CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető m9099

  • Hozzászólások: 10
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: CJHJ1/CJHJ2
Re: Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #92 Dátum: 2013, 11 13, 17:17:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha Samu volt akkor meg várni kellett fél órát mire megnyitotta a névjegyzéket :)

Sent by Sony Xperia Z1


Semmi sem tökéletes...

Nem elérhető qpec

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: sgs2
  • PDA ROM: I9100XWKF3
Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #93 Dátum: 2013, 11 14, 03:41:36 »
Nem tudjátok, a telón alapból van védőfólia? Legalábbis én mintha úgy vettem volna észre. Enyhén érezhető, elől és hátul is.

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #94 Dátum: 2013, 11 14, 13:43:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudjátok, a telón alapból van védőfólia? Legalábbis én mintha úgy vettem volna észre. Enyhén érezhető, elől és hátul is.

Van rajta alapból. Elöl.
Ha leveszed eltűnik a "Sony"  logo is.  :((((((

Sent by Sony Xperia Z1
CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető kronic

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC ONE X , Sony Xperia Z1
Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #95 Dátum: 2013, 11 21, 10:33:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van rajta alapból. Elöl.
Ha leveszed eltűnik a "Sony"  logo is.  :((((((

Sent by Sony Xperia Z1

Engem az érdekelne, hogy hatlaphoz lehet e fóliát venni valahol. Látom hogy le lehet szedni a fóliat ezért kérdem.

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #96 Dátum: 2013, 11 22, 22:45:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Engem az érdekelne, hogy hatlaphoz lehet e fóliát venni valahol. Látom hogy le lehet szedni a fóliat ezért kérdem.

A Google
és az Ebay jó barát

Sent by Sony Xperia Z1

CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető kronic

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC ONE X , Sony Xperia Z1
Re: Re: Re: Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #97 Dátum: 2013, 11 23, 11:31:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Google
és az Ebay jó barát

Sent by Sony Xperia Z1

Igazad van a google és az ebay jó barát!
És a kérdésem volt elavult szóval sorry :ok:  mivel amikor utoljára kerestem ilyesmit a telohoz az akkor még annyira friss volt, hogy azt se tudták hogy a kijelzőre lesz fólia nem az, hogy a hátlapra!

 :taps:

Nem elérhető kovacsabesz

  • Hozzászólások: 1130
  • Nem: Férfi
    • Cool Miui by kovacsabesz launcher
Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #98 Dátum: 2013, 11 26, 01:09:48 »
Felraktam ezt a kis romot,:

You are not allowed to view links. Register or Login

Antutu eredmény :33501
Sokkal jobban szól mint a gyári rom
Szebb a képe a telefonnak
És mint ahogy fentebb írtam is,  egy villám

Ja, aroma Installer van benne, tehát mindenki a saját szája íze szerint telepíti.

Sent by Samsung Note 10.1 N8013

CoolMiui 1.13 by kovacsabesz launcher javított: You are not allowed to view links. Register or Login MAGYARÍTVA
CoolMiuiMusic by kovacsabesz (összes Rom-ra!): You are not allowed to view links. Register or Login ;) MAGYARÍTVA

Nem elérhető herczeg1951

  • Hozzászólások: 219
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: HTC Onex +SONY xperiaz1
  • PDA ROM: VIPERX_4.0.5
  • Skype: nincs
Re: Sony Xperia Z1 általános beszélgetés
« Reply #99 Dátum: 2013, 11 26, 08:51:11 »
Sziasztok tud valaki infót a z1-re mikor jön romfrissités kit kat a beharangozott november 7-re már nem-jön.
REGGY