2024, 05 24, 15:08:05

Szerző Téma: Huawei P30 & P30 Light & P30 Pro  (Megtekintve 23125 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Huawei P30 & P30 Light & P30 Pro
« Dátum: 2019, 04 21, 15:46:12 »
Huawei P30 & P30 Pro & P30 Lite

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Eperjesi76

  • Hozzászólások: 185
  • Nem: Férfi
  • Ember fia
  • PDA: iPhone 11
  • PDA ROM: iOS 13.3.1
Re: Huawei P30 & P30 Light & P30 Pro
« Reply #1 Dátum: 2019, 06 25, 20:46:41 »
Sziasztok!
Megkezdve a sort Nagyon Boldog tulajdonosa lettem egy P30 készüléknek.
Sokáig iphone-okat használtam,de úgy hozta a sors,hogy váltanom kellett a platformok között.
A Samu-val sok negatív tapasztalattal lettem gazdagabb,(igen sajnos ez igaz) pl S7 edge, S8 vadi újonnan,vagy S10e...
A P30-as teljesen más.
Annyira,hogy az szinte már fáj. nagyon meg vagyok elégedve vele!
Használom mindenre,amire egy zsebtelefont lehet és nem tudok negatív dolgot említeni róla!
Szuper sebesség,akadásmentes működés,kezes viselkedés és villámgyors reakció.
3 hónapja használom folyamatosan és eddig az aksi teljesítménye sem hagyott cserben.
Megbízható,stabil hálózati elérés és érzékenyebb "térerő"..
nagyon tudom ajánlani!!

Nem elérhető Zoli-s3

  • Hozzászólások: 201
  • Nem: Férfi
  • easy andro ID
  • PDA: P30pro; One+2(A2003); HTC One(M7); SGSIII(i9300)
  • PDA ROM: 9.1; 3.10.49(LP5.1.1)Oxy2.1.2; 3.62.401.1 (JB 4.3 gyári) Sense 5.5; XXELLA (JB 4.1.2)
Re: Huawei P30 & P30 Light & P30 Pro
« Reply #2 Dátum: 2019, 07 01, 02:05:28 »
Sziasztok!
Nekem a P30Pro-val akadt problémám. :(
Nem működik a képernyőtükrözés(ScreenShare), vagy ahogy Huawei-nél magyarították: Vezeték nélküli kivetítés.  :hmm:
Sem a gyorskapcsolóval, sem menüből (Beállítások->Készülék kapcsolatok -> Egyszerű kivetítés)
Egyszerűen nem megy...nem jön létre a kapcsolódás, egész pontosan sikertelen. Pedig a mobil felismeri a tv-t, a tv a mobilt(ki is írja, hogy a p30pro szeretne kapcsolódni).
Neten kutakodva, másik fórumon találkoztam ugyanezzel a problémával, de megoldást nem találtak rá. LG(a tv gyártó)szerviz-szolgálata szerint ha a korábbi készülékeink(O+2, illetve Honor8) esetében működik a funkció, akkor a tv-vel semmi gond. Márpedig mind2 másik telefonnal mai napig működik.
Huawei ügyfélszolgálat, ill. szerviz felvette a problémát, foglalkoznak is vele, de eddig sikertelenül. Kedden megyek, megnézem más (Samsung, Sony, újabb LG) tv-ken mi a helyzet.  :)

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Huawei P30 & P30 Light & P30 Pro
« Reply #3 Dátum: 2019, 10 16, 20:06:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Nekem a P30Pro-val akadt problémám. :(
Nem működik a képernyőtükrözés(ScreenShare), vagy ahogy Huawei-nél magyarították: Vezeték nélküli kivetítés.  :hmm:
Sem a gyorskapcsolóval, sem menüből (Beállítások->Készülék kapcsolatok -> Egyszerű kivetítés)
Egyszerűen nem megy...nem jön létre a kapcsolódás, egész pontosan sikertelen. Pedig a mobil felismeri a tv-t, a tv a mobilt(ki is írja, hogy a p30pro szeretne kapcsolódni).
Neten kutakodva, másik fórumon találkoztam ugyanezzel a problémával, de megoldást nem találtak rá. LG(a tv gyártó)szerviz-szolgálata szerint ha a korábbi készülékeink(O+2, illetve Honor8) esetében működik a funkció, akkor a tv-vel semmi gond. Márpedig mind2 másik telefonnal mai napig működik.
Huawei ügyfélszolgálat, ill. szerviz felvette a problémát, foglalkoznak is vele, de eddig sikertelenül. Kedden megyek, megnézem más (Samsung, Sony, újabb LG) tv-ken mi a helyzet.  :)
Én is megnéztem és nálam sem működik a képernyő tükrözés.  :hmm:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell