2024, 05 06, 20:09:52

Szerző Téma: Milyen ROMot használsz?  (Megtekintve 93098 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető CSAKANYSANNY

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i900BUHH5/MIHI1
  • PDA ROM: i900BUHH4
  • Skype: csakanysandor
Re: Milyen ROMot használsz?
« Reply #900 Dátum: 2012, 07 02, 20:24:20 »
Sziasztok

Az i900 -as PDA-mon volt egy angol verzió most felraktam rá egy Vodafone kiadást ami szolgáltató rom !

Igy néznek ki a sorozatszámaim
PDA: i900BUHH5/MIHI1
TEL: i900BUHH4

Ezekkel az adatokkal milyen ROMOKAT tehetnék fel ami magyar egyeltalán mivel lesz jobb a készülék ha nem Szolgáltatoi ROM-ot használok :)


Nem elérhető Feta

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: Samsung Omnia
  • PDA ROM: XDHI1
Re: Milyen ROMot használsz?
« Reply #901 Dátum: 2012, 08 12, 16:50:40 »
Sziasztok!
Keresem a DXIA5 Romovics féle verziót, de már sajnos sehol sem találom.
Nem tud valaki véletlenül egy linket ahonnan letölthetném?
Előre is köszönöm!

Nem elérhető Gabissimo

  • Hozzászólások: 44
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Samsung I900 Omnia
  • PDA ROM: i900BSHI1/BSHI1
  • Skype: ggabor75
Re: Milyen ROMot használsz?
« Reply #902 Dátum: 2012, 10 02, 20:00:11 »
Sziasztok!
Van még itt valaki?
MEgtaláltam a régi Omniámat, amit azért tettem félre, mert ugyan jól működött, de a bluetooth és a net nem ment rajta. Egy ideig kihasználtam a GPS-t, de azóta vettem egy másik telefont, ami jól bevált. Most ezt szeretném a lányomnak adni, aki érintőképernyős telefont akar, de tudom, hogy a fiatalság körében "fontos"  a bluetooth. :)
A hibák akkor jöttek elő, amikor függetlenítettem a samut. Utolsó kísérletként szeretnék egy romfrissítést, hátha helyrejön... De, ha van valakinek épkézláb ötlete, hogy miként tudnánk megcsinálni, akkor szívesen várom!

Nem elérhető obaggio

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A8
  • PDA ROM: SM A530F/DS
Re: Milyen ROMot használsz?
« Reply #903 Dátum: 2012, 10 04, 00:06:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Van még itt valaki?
MEgtaláltam a régi Omniámat, amit azért tettem félre, mert ugyan jól működött, de a bluetooth és a net nem ment rajta. Egy ideig kihasználtam a GPS-t, de azóta vettem egy másik telefont, ami jól bevált. Most ezt szeretném a lányomnak adni, aki érintőképernyős telefont akar, de tudom, hogy a fiatalság körében "fontos"  a bluetooth. :)
A hibák akkor jöttek elő, amikor függetlenítettem a samut. Utolsó kísérletként szeretnék egy romfrissítést, hátha helyrejön... De, ha van valakinek épkézláb ötlete, hogy miként tudnánk megcsinálni, akkor szívesen várom!
Én ezt használom már 1,5 éve,minden működik rajta szuperül. You are not allowed to view links. Register or Login
Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, amilyenek valóban vagyunk, arról senki sem.

PDA Fan Club, SAMSUNG Galaxy A8

Nem elérhető TiszaG

  • Hozzászólások: 56
  • Nem: Férfi
  • PDA: THL W8
  • PDA ROM: Android JB 4.2.1
  • Skype: tisza.gabor
Re: Milyen ROMot használsz?
« Reply #904 Dátum: 2012, 10 07, 20:09:46 »
Ezt a romot valaki próbálta már?  :-)

WM6.5 Build 28240 SPB Galaxy 14.10.10  névre hallgat - egyben nem vagyok biztos, hogy ez angol, vagy német nyelven működik...   :shock:

itt a linkje ha valaki kísérletezne:

You are not allowed to view links. Register or Login

itt írnak róla:

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető komjatit

  • Hozzászólások: 8
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia i900 8GB
  • PDA ROM: i900XDHK1/XDHK2
Re: Milyen ROMot használsz?
« Reply #905 Dátum: 2012, 12 15, 12:27:08 »
sziasztok ! :) nekem egy olyan problémám lenne, hogy egy samsung omnia i900-ason szerettem volna rom-ot frissiteni, de véletlen ki húztam az usb-t és megszakadt...nem reagál semmire se a teló se töltöre semmire...egyszer be villant pirosan a bekapcsoló gomb...szétszedtem hátha belül ment ki valami de belül semmibaja látszólag... mi a teendő ?? hogy tudom ujra éleszteni?? előre is köszönöm!!!! :)
komjáti tibor ádám

Nem elérhető obaggio

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A8
  • PDA ROM: SM A530F/DS
Re: Milyen ROMot használsz?
« Reply #906 Dátum: 2012, 12 15, 23:17:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok ! :) nekem egy olyan problémám lenne, hogy egy samsung omnia i900-ason szerettem volna rom-ot frissiteni, de véletlen ki húztam az usb-t és megszakadt...nem reagál semmire se a teló se töltöre semmire...egyszer be villant pirosan a bekapcsoló gomb...szétszedtem hátha belül ment ki valami de belül semmibaja látszólag... mi a teendő ?? hogy tudom ujra éleszteni?? előre is köszönöm!!!! :)
Keresd fel a VeszkaGSM fórum társunkat.
Elég csak egy helyen kérdezni,nem kell minden topikba!
Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, amilyenek valóban vagyunk, arról senki sem.

PDA Fan Club, SAMSUNG Galaxy A8

Nem elérhető danika1001

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung omnia i900
  • PDA ROM: fdefwefwefw
Re: Milyen ROMot használsz?
« Reply #907 Dátum: 2013, 01 10, 10:34:07 »
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy romfrissitést szerettem volna végrehajtani,de helyette inkább csináltam egy nyúldobálót:).se kép se hang nem kapcsolódik be és nem reagál semmire,nem világit a piros led .és semmi hajlandóságát nem látom annak hogy elinduljon!mit tegyek?valaki please

Nem elérhető obaggio

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy A8
  • PDA ROM: SM A530F/DS
Re: Re: Milyen ROMot használsz?
« Reply #908 Dátum: 2013, 01 10, 18:12:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy romfrissitést szerettem volna végrehajtani,de helyette inkább csináltam egy nyúldobálót:).se kép se hang nem kapcsolódik be és nem reagál semmire,nem világit a piros led .és semmi hajlandóságát nem látom annak hogy elinduljon!mit tegyek?valaki please
Keresd fel a Veszkagsm fórum társunkat.

Sent from my Prestigio 4040 using Tapatalk
Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, amilyenek valóban vagyunk, arról senki sem.

PDA Fan Club, SAMSUNG Galaxy A8