2024, 05 05, 16:22:41

Szerző Téma: MIO A702 - ROM frissítés  (Megtekintve 143483 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
MIO A702 - ROM frissítés
« Dátum: 2009, 02 12, 18:33:09 »
Ha erről tud valaki valamit, ne tartsa magában, mert sokakat érdekelne! ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető csigabeka

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: mio a702
  • PDA ROM: 38.4.128
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #1 Dátum: 2009, 08 01, 13:17:12 »
Hali!

You are not allowed to view links. Register or Login

ezt találtam. ebben a fórumban le van irva a menete a dolognak angolul.
Üdv.

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #2 Dátum: 2009, 12 09, 06:29:38 »
Nem teljesen új, de nekem nagyon hasznos volt, amikor elszállt a kütyü.
Ha ez evidens akkor bocs, de én elég nehezen találtam rá erre az infóra, gondoltam szaporítom, hátha a következő sortársnak könnyebb lesz ráakadnia:

Ugye olyat csinált, hogy reset után megjelenik a ROM számával a sárga induló képernyő és onnan tovább sehogy nem akart továbbmenni. Kizárólag a RESET gombra, és az akku kivétellel lehetett kizökkenteni ebből a helyzetből, de ugyan ide tért vissza mindig.
Amíg garanciás volt, csinált már ilyet. Akkor garanciában alaplapot cseréltek benne (legalább is ezt mondták) de már lejárt a garancia, szóval sokat nem veszthettem, még angolul is jobb mint a semmi. Kipróbáltam és bejött.

You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a szoftver kell a ROM updatehez
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez pedig maga a ROM, de a nevével ellentétben nekem a magyarítás is rajta van hiánytalanul.

A MIO A702 ROM update menete:
1. PC-n ActiveSync, kapcsolatok beállítása menüben tiltsad le az USB-t, de még ne dugd rá a PDA-t
2. Indítsad el a ChiSync programot, keresd meg a ROM filet.
3. MIO A702 -n BEKAPCS gombbal együtt a HANGERŐ pöcök felt is nyomjad folyamatosan. Kb. 1-5 másodpercen belül megjelenik a BOOT MENU, ekkor elengedheted. Ha előbb el engeded, akkor csak simán újra indul.
4. A MIO-n megjelenő utasítást követve dugjad rá az USB-t
5. A ChiSync azonnal felismeri az A702-őt
6. Nyomhatod az UPDATE-et, ellenörzi a ROMfilet és indítja az égetést, ami pár perc alatt lefut. Ezt egy folyamat jelző a MIO-n is mutatja.
7. A végén magától újra indul és innen már olyan mint egy Hard Reset.

A ROM verzió nekem nem változott, a magyarítás is benne van, látszólag ugyan az, de eddig nekem kézzel kellet beállítani a GPRS-t, most meg az első indulásnál csak megkérdezte hogy beállítsa e és már működött is.A mellékelt linken r45-ös romot írnak,de mint mondtam a készülék ugyanúgy r38-at ír ki,de állítólag ez frissebb!Teszt:2hete van fent elég gyors gond nélkül megy rammal jobban gazdálkodik kb25Mb állandóan míg a másikkal 19-22Mb között volt.

szerk: a fenti linkek már nem élnek, de You are not allowed to view links. Register or Login - frici
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #3 Dátum: 2009, 12 09, 08:38:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem teljesen új, de nekem nagyon hasznos volt, amikor elszállt a kütyü.


Köszi szépen, hogy megosztottad velünk! :ok: :taps:

Várunk minden további hasznos infót! :)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető bzs

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: mitac mio
  • PDA: mio a702
  • PDA ROM: r38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #4 Dátum: 2010, 01 06, 22:55:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem teljesen új, de nekem nagyon hasznos volt, amikor elszállt a kütyü.
Ha ez evidens akkor bocs, de én elég nehezen találtam rá erre az infóra, gondoltam szaporítom, hátha a következő sortársnak könnyebb lesz ráakadnia:

Ugye olyat csinált, hogy reset után megjelenik a ROM számával a sárga induló képernyő és onnan tovább sehogy nem akart továbbmenni. Kizárólag a RESET gombra, és az akku kivétellel lehetett kizökkenteni ebből a helyzetből, de ugyan ide tért vissza mindig.
Amíg garanciás volt, csinált már ilyet. Akkor garanciában alaplapot cseréltek benne (legalább is ezt mondták) de már lejárt a garancia, szóval sokat nem veszthettem, még angolul is jobb mint a semmi. Kipróbáltam és bejött.

You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a szoftver kell a ROM updatehez
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez pedig maga a ROM, de a nevével ellentétben nekem a magyarítás is rajta van hiánytalanul.

A MIO A702 ROM update menete:
1. PC-n ActiveSync, kapcsolatok beállítása menüben tiltsad le az USB-t, de még ne dugd rá a PDA-t
2. Indítsad el a ChiSync programot, keresd meg a ROM filet.
3. MIO A702 -n BEKAPCS gombbal együtt a HANGERŐ pöcök felt is nyomjad folyamatosan. Kb. 1-5 másodpercen belül megjelenik a BOOT MENU, ekkor elengedheted. Ha előbb el engeded, akkor csak simán újra indul.
4. A MIO-n megjelenő utasítást követve dugjad rá az USB-t
5. A ChiSync azonnal felismeri az A702-őt
6. Nyomhatod az UPDATE-et, ellenörzi a ROMfilet és indítja az égetést, ami pár perc alatt lefut. Ezt egy folyamat jelző a MIO-n is mutatja.
7. A végén magától újra indul és innen már olyan mint egy Hard Reset.

A ROM verzió nekem nem változott, a magyarítás is benne van, látszólag ugyan az, de eddig nekem kézzel kellet beállítani a GPRS-t, most meg az első indulásnál csak megkérdezte hogy beállítsa e és már működött is.A mellékelt linken r45-ös romot írnak,de mint mondtam a készülék ugyanúgy r38-at ír ki,de állítólag ez frissebb!Teszt:2hete van fent elég gyors gond nélkül megy rammal jobban gazdálkodik kb25Mb állandóan míg a másikkal 19-22Mb között volt.
Üdv,szia!Látom penge vagy a 702 höz!Figyuz csak,szükségem lenne a rom frisitő progira,meg a romra!Mert ez a hulladék már napok ota szivat és frankon kivégzem!Ne értsél félre,én is mio párti vagyok,nem ez az első,de ez komolyan kikészít... :shock:Először elfelejtette a telefon funkciót(látszólag minden rendben,aztán nem válaszol semmire)2.a csengő hang be álitása után mikor valaki éppen hívott,lehalkult a telefon és úgy csörgött 3. és utolsó a hard resethez a kikapcsoló gombja kifagyott...(ja és nem beszélve a navigálás közben hívás fogadásról,mikor 15 percre úgy befagy,hogy csak na). Na aztán kb 32 hard reset után rájöttem,valami rom baja van,mert nem telepíti a magyar nyelvet!És nagyon szükségem lenne a progira,és maximális hálámat fejezném ki irántad ha mondjuk mellékelnéd nekem e-mailba a cuccot!Előre is köszönöm!Üdv:Szia

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #5 Dátum: 2010, 03 18, 18:28:39 »
Itt a várvavárt újabb rom: You are not allowed to view links. Register or Login

AFE 0.100

Eddigi tapasztalataim:kb 5megával több ram stabil és gyors!!!

romfrissítés menete lejebb!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető djstewe

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: R.43.5.126
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #6 Dátum: 2010, 03 20, 15:57:50 »
heló mioguruk!

olvasgatom ezt a romfrissítést és tök jó az egész!
viszont...
megcsinálnám én is de nem beszélget a 2 windows!!!
csak ha elindítom az igo-t, akkor írja ki, hogy ismeretlen eszköz és ennyi!
a falhoz csapkodáson kívül már mindent próbáltam 3 féle pc-vel...

HELP!!!

üdv.: djstewe

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #7 Dátum: 2010, 03 20, 22:30:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
heló mioguruk!

olvasgatom ezt a romfrissítést és tök jó az egész!
viszont...
megcsinálnám én is de nem beszélget a 2 windows!!!
csak ha elindítom az igo-t, akkor írja ki, hogy ismeretlen eszköz és ennyi!
a falhoz csapkodáson kívül már mindent próbáltam 3 féle pc-vel...

HELP!!!

üdv.: djstewe

Próbáltad a pc-n újratelepíteni az AS-t?
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető djstewe

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: R.43.5.126
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #8 Dátum: 2010, 03 21, 09:04:29 »
amit röpke 14 éves számítógépes múlttammal kapcsolatban meg tudtam tenni, azt megtettem.
3 félét próbáltam az activesync-ből.
a win7-tel sem sikerült...

Nem elérhető djstewe

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: R.43.5.126
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #9 Dátum: 2010, 03 21, 09:07:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
amit röpke 14 éves számítógépes múlttammal kapcsolatban meg tudtam tenni, azt megtettem.
3 félét próbáltam az activesync-ből.
a win7-tel sem sikerült...

ha esetleg van valami ötlet msn-en elérhető vagyok.
You are not allowed to view links. Register or Login
köszke

Nem elérhető patience

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19731
  • Nem: Nő
    • i900.eoldal.hu
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Iphone 5SE
  • PDA ROM: 9.3.1
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #10 Dátum: 2010, 03 21, 11:42:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha esetleg van valami ötlet msn-en elérhető vagyok.
You are not allowed to view links. Register or Login
köszke
A Windows Mobil eszközközpontot is próbáltad Activesync helyett?
You are not allowed to view links. Register or Login
Keresem a következő szavak jelentését:  leszeret, felszeret, kiakar, leakar, beakar, lelehet, fellehet

Nem elérhető djstewe

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: R.43.5.126
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #11 Dátum: 2010, 03 21, 12:18:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Windows Mobil eszközközpontot is próbáltad Activesync helyett?
You are not allowed to view links. Register or Login
természetesen.
eredmény: ugyan az...
:(

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #12 Dátum: 2010, 03 21, 13:13:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
természetesen.
eredmény: ugyan az...
:(

Akkor egy régi megoldás:

A PDA-n - Start Menu / Settings / Connections vagy System -> USB to PC  pipa be vagy pipa ki

Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető djstewe

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: R.43.5.126
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #13 Dátum: 2010, 03 21, 17:17:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor egy régi megoldás:

A PDA-n - Start Menu / Settings / Connections vagy System -> USB to PC  pipa be vagy pipa ki
ez sem nyert... :(

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #14 Dátum: 2010, 03 22, 05:54:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez sem nyert... :(

Ha semmi se nyert akkor sajnos marad az USB boot mód,és ujra kell húzni a telót(USB-ről romot frissítessz tehát nem hard reset)nagy valószinűséggel!Ha az USB boot menu-t se ismeri fel a chisync(mivel az kell hozzá meg XP NEM VIST NEM WIN7 XP)akkor két vrzió áll fenn:éspedig az egyik hogy csinálsz egy hardresetet(van amikor segít de van amikor nem)ha ez sem segített akkor ROSSZ HÍRT KELL KÖZÖLNÖM:ALAPLAPCSERE!!!!!

Én kb 1 hónapja jártam ugyanígy,hiába csináltam bármit activesync,wobileszközközpont,chisync semmit nem ragált csak a töltést vette és kész!2 hónap gari volt még rajta szerencsére,bevittem miskolcra a mio szervizközpontjába 5nap allatt kész lett és bizony alaplapcserét hajtottak rajta végre!

Nem ilyesztgetni akartalak,de én így jártam ez az eset meg rémesen hasonlít a leírásod alapján!Na próbáld meg akkor hogy ha bootmenu be belépsz (telo kikapcs hangrő föl bekapcs gomb benyom)és ha chisync progi felismeri nyertél!Pakolsz rá egy romot (ajánlom az AFE-t)aztán már fog működni!De ha usbboot ba se ismeri föl akkor....!

De azért szorítok sok sikert remélem segítettem!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető djstewe

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: R.43.5.126
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #15 Dátum: 2010, 03 22, 08:31:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha semmi se nyert akkor sajnos marad az USB boot mód,és ujra kell húzni a [NEM TELÓ!]t(USB-ről romot frissítessz tehát nem hard reset)nagy valószinűséggel!Ha az USB boot menu-t se ismeri fel a chisync(mivel az kell hozzá meg XP NEM VIST NEM WIN7 XP)akkor két vrzió áll fenn:éspedig az egyik hogy csinálsz egy hardresetet(van amikor segít de van amikor nem)ha ez sem segített akkor ROSSZ HÍRT KELL KÖZÖLNÖM:ALAPLAPCSERE!!!!!

Én kb 1 hónapja jártam ugyanígy,hiába csináltam bármit activesync,wobileszközközpont,chisync semmit nem ragált csak a töltést vette és kész!2 hónap gari volt még rajta szerencsére,bevittem miskolcra a mio szervizközpontjába 5nap allatt kész lett és bizony alaplapcserét hajtottak rajta végre!

Nem ilyesztgetni akartalak,de én így jártam ez az eset meg rémesen hasonlít a leírásod alapján!Na próbáld meg akkor hogy ha bootmenu be belépsz ([NEM TELO!] kikapcs hangrő föl bekapcs gomb benyom)és ha chisync progi felismeri nyertél!Pakolsz rá egy romot (ajánlom az AFE-t)aztán már fog működni!De ha usbboot ba se ismeri föl akkor....!

De azért szorítok sok sikert remélem segítettem!
köszi api!

a chisync alapból nem ismeri meg, hiszen az activesync-el kellene először a portot meglelni ugyebár...
már beletörődtem...
tulajdonképpen gps-nek meg wifizni tökkéletes még a masina, úgyhogy marad ezen felhasználási célból!
alaplapcsere saját költségre??? ááá... annyit nem ér az egész!
köszi az infókat!
ha valakit érdekel mondjon valami összeget, másnem azt mondom rá, hogy köszi nem...

szép napot

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #16 Dátum: 2010, 03 22, 08:46:40 »
Tehát ha jól sejtem akkor a hard resettel sem változott a helyzet,ha ez így van akkor sajnos tényleg alaplapcsere,föleg ha kb 2 éves a készülék(mert ugylátom a mostani cuccokat csak a garancia idejére tervezik,lemegy a gar bedöglik a masina)Nekem ezzel volt szerencsém hogy elszámolták magukat mint írtam 2 hónap volt még hátra aztán pisloghattam volna én is!!!

Hát sajnálom!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető skinmouse

  • Hozzászólások: 4
  • PDA: Samsung Galaxy S II + Samsung Omnia II + Mio A702
  • PDA ROM: I9100: XWLP7, I8000: NXXJJ1, A702: AFE0.100
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #17 Dátum: 2010, 03 23, 06:38:41 »
Másik fórumban már leírtam, de itt is megteszem, feltettem én is a fentebbi AFE 0.100 nevű ROM-ot, mivel a PDA-m rendszeresen betegeskedik, talán majd most kicsit tovább bírja...
Eddigi pro és kontra:
 :) 5MB-tal több free RAM, ez nagyon jó (az iGO8 talán kevésbé akar majd kifagyni out of memory-val)
 :) Eltűnt a Customer feedback és Windows update menüpont (úgyse volt jó semmire)
 :) GPRS beállítások alatt már választható magyar szolgáltató is (igaz az automatikusan lefutó script ezt eddig is megcsinálta már)
 :( A default keyboard továbbra sem állítható be, mindig visszaugrik a Miokeyboard-ra...
 :( Eltűnt mindkét beépített játék (solitarie, bubble breaker)
 :( iGO8 nem úgy ismeri fel a készüléket, mint régen (a gombok pl. most teljesen mást csinálnak) sokat szenvedtem vele, mire be tudtam állítani rendesen (a háttérvilágítást viszont egyáltalán nem kezeli normálisan)
Egyelőre ennyi a tapasztalat.

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #18 Dátum: 2010, 03 23, 08:04:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Másik fórumban már leírtam, de itt is megteszem, feltettem én is a fentebbi AFE 0.100 nevű ROM-ot, mivel a PDA-m rendszeresen betegeskedik, talán majd most kicsit tovább bírja...
Eddigi pro és kontra:
 :) 5MB-tal több free RAM, ez nagyon jó (az iGO8 talán kevésbé akar majd kifagyni out of memory-val)
 :) Eltűnt a Customer feedback és Windows update menüpont (úgyse volt jó semmire)
 :) GPRS beállítások alatt már választható magyar szolgáltató is (igaz az automatikusan lefutó script ezt eddig is megcsinálta már)
 :( A default keyboard továbbra sem állítható be, mindig visszaugrik a Miokeyboard-ra...
 :( Eltűnt mindkét beépített játék (solitarie, bubble breaker)
 :( iGO8 nem úgy ismeri fel a készüléket, mint régen (a gombok pl. most teljesen mást csinálnak) sokat szenvedtem vele, mire be tudtam állítani rendesen (a háttérvilágítást viszont egyáltalán nem kezeli normálisan)
Egyelőre ennyi a tapasztalat.

Nekem ezek a hibák nem jelentkeztek vele,egyedül az IGO8 variált a GPS portal de minden egyéb nagyon rendben van vele,a játékok valóban nincsenek(nem mintha hiányozna)DE a RAM hogy 5mb-val több ez volt az első ami a szembeötlött és nagyon bejön(mint ezt írtam is)
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #19 Dátum: 2010, 03 23, 18:16:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Másik fórumban már leírtam, de itt is megteszem, feltettem én is a fentebbi AFE 0.100 nevű ROM-ot, mivel a PDA-m rendszeresen betegeskedik, talán majd most kicsit tovább bírja...
Eddigi pro és kontra:
 :) 5MB-tal több free RAM, ez nagyon jó (az iGO8 talán kevésbé akar majd kifagyni out of memory-val)
 :) Eltűnt a Customer feedback és Windows update menüpont (úgyse volt jó semmire)
 :) GPRS beállítások alatt már választható magyar szolgáltató is (igaz az automatikusan lefutó script ezt eddig is megcsinálta már)
 :( A default keyboard továbbra sem állítható be, mindig visszaugrik a Miokeyboard-ra...
 :( Eltűnt mindkét beépített játék (solitarie, bubble breaker)
 :( iGO8 nem úgy ismeri fel a készüléket, mint régen (a gombok pl. most teljesen mást csinálnak) sokat szenvedtem vele, mire be tudtam állítani rendesen (a háttérvilágítást viszont egyáltalán nem kezeli normálisan)
Egyelőre ennyi a tapasztalat.

Ez a főzött romok lényege ;) Fölösleges dolgokat kihagynak belőle, több lesz a szabad memória, stabilabb és gyorsabb lesz a készülék :ok: (persze, csak jó esetben :D )
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #20 Dátum: 2010, 03 23, 20:28:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a főzött romok lényege ;) Fölösleges dolgokat kihagynak belőle, több lesz a szabad memória, stabilabb és gyorsabb lesz a készülék :ok: (persze, csak jó esetben :D )

Ezt bárki főzte köszenet neki és bizony én 10 pontal értékelem,mert olyan hibákat orvosolt amik miatt már azt fontolgattam erőteljesen,hogy megválok a készüléktől!!!Például csak egy nagy problémát kiemelnék:ha videófelvételt csináltam Mp4-be 320*240 felbontással egy 5 perces videót megcsináltam és nem játszott le csak kb 1 percet de azt is össze vissza,csúszott a hang a képhez,meg persze a lényegek lemaradtak,majd megütött a guta amikor ezt észleltem,és hiába a hardreset a régi R38-rommal ugyanez volt a helyzet(halkan megjegyezném hogy ezt a funkciót egy 10000forintos telefon is tudja így még dühítőbb volt)DE mióta feltettem ezt az AFE romot megszünt többek közt ez a probléma is!Csináltam próbaképp tvre ráállítva egy 6 perces videót a fent említett beállításokkal és láss csodát teljes hosszban viszonylag élvezhető minőséggel(15Fps kép AMR hang)visszajátszotta,felmásoltam az asztali gépre és ott is tuti lett TEHÁT NEKEM  SEGÍTETT EZ A ROM!!!Eddig csak POZITÍVUM!!!Minth kicserélték volna a pda-t!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #21 Dátum: 2010, 04 01, 10:54:24 »
Sziasztok
Sokak dicséretére beégettem az AFE romot a gépbe tökéletesen működik a szabad programmemória nagyobb lett viszont pár negatívum , a játékok és Windows update eltűnése nem rázott meg viszont az msn klienst használtam, aminek szintén nyoma veszett valamint ezen felül az Interwrite nevű fordító és keybord program licence nincs benne így használhatatlan mivel lejárt a demó. Ha ezekben tudtok nekem valahogy segíteni szívesen veszem. Üdv Dudee

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #22 Dátum: 2010, 04 01, 20:35:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Sokak dicséretére beégettem az AFE romot a gépbe tökéletesen működik a szabad programmemória nagyobb lett viszont pár negatívum , a játékok és Windows update eltűnése nem rázott meg viszont az msn klienst használtam, aminek szintén nyoma veszett valamint ezen felül az Interwrite nevű fordító és keybord program licence nincs benne így használhatatlan mivel lejárt a demó. Ha ezekben tudtok nekem valahogy segíteni szívesen veszem. Üdv Dudee

Nekem megy az MSN,viszont pont a mai nap dobta fel a labdád,hogy InterWrite9.5 A demo verzio lejárt!!!!!!!!!!Na ez érdekes!utánanézek!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #23 Dátum: 2010, 04 06, 11:59:44 »
Üdv mindenkinek

Még egy hiányosságot találtam az új rom-al kapcsolatban, az üzenetek menüből eltűnt az MMS fiók csak az outlook és a szöveges üzenet fiókok léteznek. Csak nálam vannak ilyen problémák vagy másnál is vannak problémák?

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #24 Dátum: 2010, 04 10, 15:36:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek

Még egy hiányosságot találtam az új rom-al kapcsolatban, az üzenetek menüből eltűnt az MMS fiók csak az outlook és a szöveges üzenet fiókok léteznek. Csak nálam vannak ilyen problémák vagy másnál is vannak problémák?

Mivel amióta megvan a pda nem foglalkoztam az MMS kérdéssel(nem küldtem és nem fogadtam MMS-t) így ezt nem tudom megmondani,de ha megrottyan valami miatt,és újra kell telepíteni,előtte visszateszem a gyári romot,és megnézem hogy ott szerepel-e ilyen. Az InterWrite problémát átmenetileg úgy oldottam meg hogy,a Sunnysoft oldaláról letőltöttem a az InterWrite 10.0-ás demót így 14napig okés lett a dolog ismét,utána meg majd kiderül hogy egy uninstall/install kombinációt engedélyez-e.
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető ptamaas

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: IGO 2006
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: 38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #25 Dátum: 2010, 04 25, 12:47:17 »
Üdvözlet!

Én is megcsináltam az AFE Rom frissítést és nekem is feltünt hogy eltünt az MMS funkció(mondjuk én személy szerint használnám!).Jó lenne erre valami megoldást keresni.Egyébként jól működik.Az interwrite hibára szerintem ez a megoldás:

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #26 Dátum: 2010, 04 25, 14:36:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözlet!

Én is megcsináltam az AFE Rom frissítést és nekem is feltünt hogy eltünt az MMS funkció(mondjuk én személy szerint használnám!).Jó lenne erre valami megoldást keresni.Egyébként jól működik.Az interwrite hibára szerintem ez a megoldás:

Nem tudom melyik országból származik ez a rom, de ázsiában több ország mobilszolgáltatói nem támogatják az MMS küldést, így ez a funkció ki is maradhat az ott készült romokból.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető ptamaas

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: IGO 2006
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: 38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #27 Dátum: 2010, 04 25, 14:45:30 »
Üdv mindenkinek!Nem tud valaki esetleg egy eredeti magyar A702 ROM verziót?

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #28 Dátum: 2010, 04 25, 14:48:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!Nem tud valaki esetleg egy eredeti magyar A702 ROM verziót?

Nincs magyar, csak magyarított You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető ptamaas

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: IGO 2006
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: 38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #29 Dátum: 2010, 04 25, 15:17:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs magyar, csak magyarított You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm,de éppen ebben nincs MMS funkció.Olyan kellene amiben ez megtalálható.A magyarítás csak abból áll hogy felzúzzuk rá az interwrite progit

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #30 Dátum: 2010, 04 26, 11:08:37 »
Sziasztok

Eddig azt sikerült kiderítenem hogy a Mio n MMS programból az ArcSoft MMS Composer van gyárilag telepítve de úgy néz ki sajnos ez csak segédprogram a windows ból alapvetően maradt ki a funkció a romból. Valaki nem tudna egy olyan trükköt hogy lehúzza a gyári romot a teló-ról és feltölti valahova? előre is kösz minden próbálkozást. :)

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #31 Dátum: 2010, 04 28, 06:54:35 »
Na akkor tisztázzunk dolgokat!Az R45eng nevezetű rom az gyakorlatilag a gyári rom(R38) abban benne van minden(MMS,full licensz magyarítás,frissítési funkció,játékok)VISZONT!!!Átlag 23Mb szabad rammal tudsz gazdálkodni,a kamerahibáról nem is beszélve!!!Bár ezt nem sokan tudják(videófelvételeknél Mp4 320*240 felbontás mellett 1-2 perc felvétel után kiakad a PDA tehát ha rögzítessz 6 percet csak max 2 percet rögzít de azt is össze-vissza)Ezzel szemben az AFE rom:nincs MMS beállítás nincsenek játékok,15 naponta pakolgatom a magyarítást,és nincs frissítés (nem mintha érne valamit).De ami van:kiválló kamera,kb 30Mb szabad ram,stabil és gyors működés,arról nem is beszélve ha felrakod az XcpuScalar procituning programot,vonyít a pda olyan gyors lesz,és nem fagy le nem nő a fogyasztás sokkal használhatóbb,és élvezhetőbb az egész!!!(sokan ezt sem tudják,hogy hiába 200Mhz-es a proci csak 117Mhz-en megy,a Xcpu progival ezt 260Mhz-ig lehet húzni,DE 221Mhz-IG STABIL,de ha azt vesszük ez is majdnem a duplája a gyári frekinek!!!)
Aki a RAMOKKAL akar babrálni ezeket tartsa szem előtt

Személyes véleményem az AFE rom az Xcpu progival egy elég gyors és megbízható PDA-t csinált a Miokából,akár multimédia,akár a navigációk terén!MMS-életembe ha 2 küldtem sokat mondok,meg sincs rendeleve a szolgáltatás mert annyira nem érdekel!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető Tib

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: IGO 8.3
  • PDA: Mio A 702
  • PDA ROM: R45
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #32 Dátum: 2010, 04 28, 09:16:42 »
Sziasztok!
Csak kíváncsiságból kérdezem.WinMob 6-ra nincs még ROM frissítés?
Köszi!

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #33 Dátum: 2010, 04 28, 12:14:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Csak kíváncsiságból kérdezem.WinMob 6-ra nincs még ROM frissítés?
Köszi!

Ez egy kicsit tág fogalom!!!Mert már jön a WinMob7 is és azért közte volt egy pár féle ROM álltalánosságban!Ha ehez a készülékhez kérdezed(mio a 702)ahoz is létezik WM6.5 nem hivatalosan(teszteltem)a baj hogy full kínai nyelv,és igen kevés hozzá a miokánk,úgy prociban mint Ram-ban úgyhogy marad a WM6 és "főzött" verziói(sajnos olyan sok nincs)!!!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #34 Dátum: 2010, 04 28, 14:03:38 »
Háát én felraktam a R45 ös rom ot igaz benne vannak a játékok a win frissítés az MSN de az MMS funkciót ez se tartalmazza.

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #35 Dátum: 2010, 04 28, 18:33:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Háát én felraktam a R45 ös rom ot igaz benne vannak a játékok a win frissítés az MSN de az MMS funkciót ez se tartalmazza.
Akkor én vagyok hü**e,mert a beállításokban nálam bizony szerepelt az MMS fiók!!!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető ptamaas

  • Hozzászólások: 5
  • Navigáció / Navigation: IGO 2006
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: 38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #36 Dátum: 2010, 04 28, 21:26:34 »
Már bocsánat a közbeszólásért,de nem vagy hü**.Viszont én is kipróbáltam a 45-ös romot és nekem sincs MMS az üzenetek menüpont alatt.

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #37 Dátum: 2010, 04 29, 18:58:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már bocsánat a közbeszólásért,de nem vagy hü**.Viszont én is kipróbáltam a 45-ös romot és nekem sincs MMS az üzenetek menüpont alatt.

Az üzenet beállításoknál is nézd meg,hogy MMM fiók beállítás szerepel-e?Mert nekem is csak ott volt!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #38 Dátum: 2010, 05 01, 19:38:27 »
Amúgy meg személyszerint engem FUNKCIONÁLISAN érdekel a ROM,és ilyen szemszögből mérlegelek,hogy MMS,és bizonytalan többi(pl:navi közben elfogy a memó,a többit hagy ne soroljam)Vagy a azok a funkciók menjenek megbízhatóan és használhatóan amire nekem kell a pda(pl:navi,videó,kamera,Mp3)Főleg annak tudatában,ami a héten történt velem,tételesen:3 különböző navira pakoltam fel a legújjabb legfullosabb Igo8 EU térképet(teljes kam adatbázis,full 3D,stb 2,4Gb a teljes minden kiegészítéssel együtt)És bizony aminek csak annyi lenne a dolga hogy navizzon,és semmi más,a 3-ból 3 az első indításnál az adatfeldogozásba belehalt,kevés memóriára hivatkozva(utána már vitte,de ez akkor is elgondolkoztató)!!!Még a MIO-m nem,és elsőre feldolgozta amit fel kellett és elindult!(igaz elsőre kb 2perc volt)
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #39 Dátum: 2010, 05 03, 14:15:10 »
Üdv Srácok találtam a neten egy WM6.5 ROM ot a MIOkához még nem próbáltam ha valaki elég kiváncsi hozzá a véleményeit írja meg nekünk.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #40 Dátum: 2010, 05 03, 14:28:57 »
És még egy amiről azt állítják a rossznyelvek hogy gyári MIO rom R39.5 verziószámmal

"Dear forum members,


These instructions are for upgrading your Mio A702 Rom.

The provided Rom image is the official ELL WM 6.0 OS 5.2.1238 Build 17745.0.2.3 version.

Keep this rom image in order to flash it when sending the device for service.

- The MS_IPL, Uboot, XIP, OS and SYS are the original Mio A702 factory Rom Version R39.5.112

- Before flashing make a backup of your files.
"
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #41 Dátum: 2010, 05 03, 15:30:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És még egy amiről azt állítják a rossznyelvek hogy gyári MIO rom R39.5 verziószámmal

"Dear forum members,


These instructions are for upgrading your Mio A702 Rom.

The provided Rom image is the official ELL WM 6.0 OS 5.2.1238 Build 17745.0.2.3 version.

Keep this rom image in order to flash it when sending the device for service.

- The MS_IPL, Uboot, XIP, OS and SYS are the original Mio A702 factory Rom Version R39.5.112

- Before flashing make a backup of your files.
"
You are not allowed to view links. Register or Login

Már a ROM nevében is benne van, hogy "by Ansar", Ő pedig egy rombuherátor, vagyis ez már nem gyári ROM. ;) Persze ettől még lehet nagyon jó, SŐT :ok:
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #42 Dátum: 2010, 05 03, 17:47:43 »
Na akkor kipróbálom mind a kettőt!!!Véleményezés este(gyors)
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #43 Dátum: 2010, 05 03, 19:35:35 »
Na elsőkörben:az állítólagos 6.5-ös ram döglassú,orosznyelvű,szabad ram15Mb tehát számomra használhatatlan(azért állítólagos mert a rendszer WM6-nak írta ki),a rossznyelvek szerint gyárinak becézett ROM-nak se sok köze van a gyárihoz,ez görög nyelvű,26Mb szabad ram,ÉS BENNE VAN AZ MMS IS!!!!!!!!!!!Tovább nem is mentem mert nem sok értelmét láttam,számomra egyik sem használható.Úgyhogy ment szépen vissza az AFE-rom!!!
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető nyirisandor

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #44 Dátum: 2010, 05 13, 23:04:24 »
Üdv mindenkinek.

Én is megcsináltam az AFE rom frissítést és feltettem az Xcpu progit is. egyelőre remekül működik. MMS nincs, de nem is zavar. Egy dolog viszont hiányzik az InterWrite folyton kiírja hogy a demo verzió lejárt. Tud erre valaki megoldást? Ez  (Patch_for_InterWritePro9.1.CAB) nekem nem működik.

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #45 Dátum: 2010, 05 14, 11:18:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek.

Én is megcsináltam az AFE rom frissítést és feltettem az Xcpu progit is. egyelőre remekül működik. MMS nincs, de nem is zavar. Egy dolog viszont hiányzik az InterWrite folyton kiírja hogy a demo verzió lejárt. Tud erre valaki megoldást? Ez  (Patch_for_InterWritePro9.1.CAB) nekem nem működik.

Valószinű azért írja ki mert felcserélted a dátumot az első beállításnál (hónap>>nap)mert nekem is akkor csinált ilyet,de amúgy sajnos az IW-csak 14 napos demó rajta,de a honlapjukról leszedhető az IW10 az viszi igaz szintén 14 napig de utána uninstall aztán install és megint jó!!!Ezt a békát sajna le kell nyelni úgy látszik.
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető Slapy

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #46 Dátum: 2010, 06 02, 18:51:20 »
már nem él a link.... nemtudsz véletlen másikat?

You are not allowed to view links. Register or Login
Itt a várvavárt újabb rom: You are not allowed to view links. Register or Login

AFE 0.100

Eddigi tapasztalataim:kb 5megával több ram stabil és gyors!!!

romfrissítés menete lejebb!

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #47 Dátum: 2010, 06 03, 14:57:27 »
Az AFE_t Sajnos törölték ha megtalálom a gépemen feltöltöm valahova, de most ,hogy kerestem találtam egy új ansar os romot, reméljük ez már nem görög nyelvű.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #48 Dátum: 2010, 06 03, 15:11:28 »
Közben találtam némi infót erről a rom ról akit érdekel és ki akarja próbálni ezen a fórumon olvasható You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Slapy

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #49 Dátum: 2010, 06 03, 16:32:22 »
Köszi! De ha megtalálod az AFE-st akkor inkább azt raknám fel!  :)
priviben elküldtem az e-mail címem!

You are not allowed to view links. Register or Login
Közben találtam némi infót erről a rom ról akit érdekel és ki akarja próbálni ezen a fórumon olvasható You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #50 Dátum: 2010, 06 04, 11:51:50 »
Sziasztok

Kipróbáltam az új Ansar rom ot  ez már tényleg WM 6.1-es rengeteg hasznos és haszontalan alkalmazást tartalmaz, a kezelőfelület szépen designolt,angol nyelvű, a felhasználható szabad ram 24,5 MB. stabilnak és egész gyorsnak tűnik.

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #51 Dátum: 2010, 06 04, 21:07:28 »
Ismét Sziasztok

Találtam egy WM 6.5 verziós rom ot a miokához a rom angol nyelvű , MIO R40.5.121 romverzión fut. A szabad programmemória 20Mb, egész gyors és dinamikus. MMS gyárilag ebben sincs. A felület szép és könnyen kezelhető ahogy a wm6.5 től már elvárható. Innen letölthető akit érdekel.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #52 Dátum: 2010, 06 05, 07:13:57 »
Feltöltöttem az AFE rom-ot a rapidra!!!
You are not allowed to view links. Register or Login

Beletettem a chisync32-t is!

A WM 6.5-re visszatérve a 20Mb ram nagyon kevés,a 25Mb-val akadozgat,az AFE álltal nyert +5MB (kb 29-30Mb ram) már hasonlít a jóra de nem sok az se,viszont navira mondhatni kis túlzással tökéletes.
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető Slapy

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #53 Dátum: 2010, 06 06, 08:00:54 »
köszi le is szedem!

You are not allowed to view links. Register or Login
Feltöltöttem az AFE rom-ot a rapidra!!!
You are not allowed to view links. Register or Login

Beletettem a chisync32-t is!

A WM 6.5-re visszatérve a 20Mb ram nagyon kevés,a 25Mb-val akadozgat,az AFE álltal nyert +5MB (kb 29-30Mb ram) már hasonlít a jóra de nem sok az se,viszont navira mondhatni kis túlzással tökéletes.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #54 Dátum: 2010, 06 06, 19:57:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltöltöttem az AFE rom-ot a rapidra!!!
You are not allowed to view links. Register or Login

Beletettem a chisync32-t is!

A WM 6.5-re visszatérve a 20Mb ram nagyon kevés,a 25Mb-val akadozgat,az AFE álltal nyert +5MB (kb 29-30Mb ram) már hasonlít a jóra de nem sok az se,viszont navira mondhatni kis túlzással tökéletes.
:ok:
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Slapy

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #55 Dátum: 2010, 06 10, 01:13:14 »
nekem sem ok a GPS...Nem lát 1 műholdat sem.. mit és hol állítottál hogy jó legyen?

előre is köszi!

You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ezek a hibák nem jelentkeztek vele,egyedül az IGO8 variált a GPS portal de minden egyéb nagyon rendben van vele,a játékok valóban nincsenek(nem mintha hiányozna)DE a RAM hogy 5mb-val több ez volt az első ami a szembeötlött és nagyon bejön(mint ezt írtam is)

Nem elérhető Slapy

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #56 Dátum: 2010, 06 10, 11:12:32 »
közben már megoldottam!

You are not allowed to view links. Register or Login
nekem sem ok a GPS...Nem lát 1 műholdat sem.. mit és hol állítottál hogy jó legyen?

előre is köszi!

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #57 Dátum: 2010, 06 10, 11:14:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nekem sem ok a GPS...Nem lát 1 műholdat sem.. mit és hol állítottál hogy jó legyen?

előre is köszi!

Ha a vevőt nem látja akkor a GPS beállításnál a portot állítsd be 4-esre ha ott van akkor pedig indítsd újra a GPS vevőt,vagy a pda-t ha a vevőt látja csak műholdat nem akkor menj ki a szabadba vele max 1.5 perc és fog műhódat
találni!
Az igo ban pedig kapcsold ki a GPS-t majd katt a keresés gombra elvileg megtalálja,ha mégsem akkor állítsd be kézzel port 4 sebesség 56700
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető Slapy

  • Hozzászólások: 6
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #58 Dátum: 2010, 06 14, 10:40:10 »
jaja, kb ezeket csináltam csak a Com1-re állítottam :)
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a vevőt nem látja akkor a GPS beállításnál a portot állítsd be 4-esre ha ott van akkor pedig indítsd újra a GPS vevőt,vagy a pda-t ha a vevőt látja csak műholdat nem akkor menj ki a szabadba vele max 1.5 perc és fog műhódat
találni!
Az igo ban pedig kapcsold ki a GPS-t majd katt a keresés gombra elvileg megtalálja,ha mégsem akkor állítsd be kézzel port 4 sebesség 56700

Nem elérhető dstsem

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: ndrive, amigo, igo8, sygen
  • PDA: a702
  • PDA ROM: 38
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #59 Dátum: 2010, 06 15, 22:48:33 »
hali valaki mondja meg nekem hogy az itteniek közül mit érdemes feltenni és főleg hogy  lehet az eredetit kiszedni a gépből és hogy hogyan kell mertmég nem csináltam de az az AFE szimpatikus.
Mit kell róla tudni, mi van benne mi nincs?

Köszi

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #60 Dátum: 2010, 06 16, 15:56:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hali valaki mondja meg nekem hogy az itteniek közül mit érdemes feltenni és főleg hogy  lehet az eredetit kiszedni a gépből és hogy hogyan kell mertmég nem csináltam de az az AFE szimpatikus.
Mit kell róla tudni, mi van benne mi nincs?

Köszi

Ha visszaolvasol egy keveset akkor a kérdéseidre megvan a válasz(mi van benne és mi nincs)!!!(és nem is kell sokat) Továbbá azt passzolom,hogy hogy lehet leszedni vagy lementeni az aktuális ROM-ot,a beállítások és programok mentés helyreállításáról már hallottam de a ROM-nál még ilyenről nem.
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #61 Dátum: 2010, 06 16, 17:47:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Továbbá azt passzolom,hogy hogy lehet leszedni vagy lementeni az aktuális ROM-ot,a beállítások és programok mentés helyreállításáról már hallottam de a ROM-nál még ilyenről nem.

Az A701-nél így lehet You are not allowed to view links. Register or Login Ki kellene próbálni a 702-n is. ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető drx9999

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: a702
  • PDA ROM: R65
MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #62 Dátum: 2010, 06 18, 14:04:20 »
Sziasztok
Érdekes kérdésem lenne, micro sd-röl hogy lehet romot frissiteni a 702-en?
Előre is köszi

Nem elérhető st3

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: Samsung I9100 Galaxy S II
  • PDA ROM: WanamLite.XWLS8.V14.0
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #63 Dátum: 2010, 06 24, 17:28:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltöltöttem az AFE rom-ot a rapidra!!!
You are not allowed to view links. Register or Login

Beletettem a chisync32-t is!

Sziasztok!
Ha esetleg feltöltenéd az AFE romot a chisync el megköszönném, mert megint nem él a link.

Nem elérhető api29

  • Hozzászólások: 280
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: ZTE Blade
  • PDA: ZTE blade
  • PDA ROM: 2.2 froyo
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #64 Dátum: 2010, 06 26, 20:47:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login

JELSZÓ:sex1
ZTE BLADE+IGO AMIGO?+SYGIC DRIVE 10+NDRIVE 10+COPILOT LIVE 8+NAVIGON SELECT 3.5+SYGIC AURA

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #65 Dátum: 2010, 06 26, 23:11:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

JELSZÓ:sex1

Köszi, hogy újra feltöltötted :ok: Én meg gyorsan felraktam a rapidra, hogy biztos megmaradjon az utókornak. You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető st3

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: Samsung I9100 Galaxy S II
  • PDA ROM: WanamLite.XWLS8.V14.0
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #66 Dátum: 2010, 06 27, 16:50:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

JELSZÓ:sex1

Köszönöm a feltöltést!

Nem elérhető nyirisandor

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #67 Dátum: 2010, 06 29, 10:25:01 »
Sziasztok!

Találtam egy ilyet is.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha valaki kipróbálta már, akkor írja le a tapasztalatait.

Nem elérhető Dudee

  • Hozzászólások: 14
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: HTC Desire
  • PDA: HTC Desire
  • PDA ROM: 2.3.3
  • Skype: dboy85
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #68 Dátum: 2010, 06 30, 15:47:41 »
Üdv

Én már próbáltam , nincs benne msn kliens a szabad memória 18 mega körüli és nálam rosszúl kezelte a bluetooth kapcsolatot nem tudtam fogadni senkitől semmit szal törlésre került.

Nem elérhető nyirisandor

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #69 Dátum: 2010, 07 02, 23:49:58 »
Köszönöm szépen.

Nem elérhető dstsem

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: ndrive, amigo, igo8, sygen
  • PDA: a702
  • PDA ROM: 38
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #70 Dátum: 2010, 08 18, 15:13:08 »
hali

Valaki tudja az uj romban a Interwrite serial számát mert probálgatom és nem jó semmi oda és meg is lepődtem mikor kiírta hogy demo lejárt.

Köszi

MOD: a fórumon nem osztogatunk sorozatszámokat, mert az :warez:

Nem elérhető 1.9dCi

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Mio A702
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #71 Dátum: 2010, 09 17, 11:25:16 »
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy az én Miomról sajnos letörött a hangerő állító "pöcök". Ebben az esetben milyen módon tudnék ROM-ot frissíteni?
Tulajdonképpen nekem megfelelne a windows a jelenlegi formában is, viszont így nem tudom a PDA-t laptophoz modemként használni, mert nincs lehetőség internet megosztásra.
Előre is köszi a segítséget!

Nem elérhető Mr.Bowsky

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: mio a 702
  • PDA: mio a702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #72 Dátum: 2010, 10 03, 03:01:26 »
üdv
nekem olyan problémám van hogy ha elinditom az update-et a chisyncben akkor nem csinál semmit, kiirja hogy várjak, de nem megy a folyamatjelző :( ez miért lehet? wiin7em van, talán ez a baj. köszi a választ előre is.
üdv: Z:

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #73 Dátum: 2010, 10 03, 07:30:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
üdv
nekem olyan problémám van hogy ha elinditom az update-et a chisyncben akkor nem csinál semmit, kiirja hogy várjak, de nem megy a folyamatjelző :( ez miért lehet? wiin7em van, talán ez a baj. köszi a választ előre is.
üdv: Z:

Elképzelhető, hogy hiányzik neki egy driver vagy a jogosultságaidat kevesli a Windows. Próbáld meg egy XP-s gépen.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Mr.Bowsky

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: mio a 702
  • PDA: mio a702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #74 Dátum: 2010, 10 05, 15:43:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elképzelhető, hogy hiányzik neki egy driver vagy a jogosultságaidat kevesli a Windows. Próbáld meg egy XP-s gépen.

üdv.
sikerült megcsinálnom a frissitést egy xp-s gépen az afe 0.100 romra, ez eddig a legujabb és leggyorsabb? és ha elkezdi az interwrite a hülyeséget, mit kell csinálnom? ujraraknimindig, vagy van már vmi hozzá? köszi a segitséget.

üdv? Z.

Nem elérhető Bluesp

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Mio a702
  • PDA: Mio a702
  • PDA ROM: R45
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #75 Dátum: 2010, 10 11, 15:04:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a feltöltést!

Tisztelettel: Az utókor ;)

Nem elérhető realpopek

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #76 Dátum: 2010, 10 27, 09:16:43 »
Sziasztok!
Valamiért néha nem csörög a telefonom,csak vílágít a képernyő ha hívnak.Ha megnézem a beállítésokat nem az van csengőhangnak beállítva amit én beállítottam.Visszateszi alap beállításra.
Ez mitől lehet?

Nem elérhető raziel70

  • Hozzászólások: 14
    • Torrent HelpDesk
  • PDA: HTC One X Android 4.2.2
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #77 Dátum: 2010, 11 08, 23:14:09 »
Sziasztok.
Nemrég vettem egy ilyen csodát. Pontosabban elcseréltem egy Aino-t erre. Az is használt volt, meg ez is az. Kicseréltem már az akksiját is ,de csak nem akar pár óránál többet menni. :(
Végig olvastam az egész fórumot.
Látok benne fantáziát, hogy egy esetleges rom frissítés megoldaná ezt a gondot!?
Már leszedtem a "kellékeket", csak a telepítés van hátra.
Ezen kívül ha esetleg valakinek lenne ötlete, hogyan lehetne ezt az akksi dolgot orvosolni, azt nagyon szépen megköszönném! :)
Az akksit most töltöttem másodszor, most több mint 24 órát ment a töltés kikapcsolt készülékkel. Eleve csak 98%-ot mutatott, amikor bekapcsoltam.
Köszönöm a leírásokat és a linkeket! Hasznos infókat szedtem fel itt Nálatok! :ok:

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #78 Dátum: 2010, 11 08, 23:58:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
Nemrég vettem egy ilyen csodát. Pontosabban elcseréltem egy Aino-t erre. Az is használt volt, meg ez is az. Kicseréltem már az akksiját is ,de csak nem akar pár óránál többet menni. :(
Végig olvastam az egész fórumot.
Látok benne fantáziát, hogy egy esetleges rom frissítés megoldaná ezt a gondot!?
Már leszedtem a "kellékeket", csak a telepítés van hátra.
Ezen kívül ha esetleg valakinek lenne ötlete, hogyan lehetne ezt az akksi dolgot orvosolni, azt nagyon szépen megköszönném! :)
Az akksit most töltöttem másodszor, most több mint 24 órát ment a töltés kikapcsolt készülékkel. Eleve csak 98%-ot mutatott, amikor bekapcsoltam.
Köszönöm a leírásokat és a linkeket! Hasznos infókat szedtem fel itt Nálatok! :ok:

Véletlenül nem tartod bekapcsolva a GPS-t, mondjuk a háttérben futtatva az iGO-t? Az nagyon tudja zabálni az aksit.
A rom frissítésével csak nyerhetsz. Hajrá, de csak figyelmesen! ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető raziel70

  • Hozzászólások: 14
    • Torrent HelpDesk
  • PDA: HTC One X Android 4.2.2
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #79 Dátum: 2010, 11 09, 00:12:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Véletlenül nem tartod bekapcsolva a GPS-t, mondjuk a háttérben futtatva az iGO-t? Az nagyon tudja zabálni az aksit.
A rom frissítésével csak nyerhetsz. Hajrá, de csak figyelmesen! ;)
Szia! Nem, semmi sem fut a háttérben! Csak a Windows (6.0). :(
Csakhogy van még egy icipici gond. Nem ismeri fel a windows (se xp, se win7), ha rádugom az usb-t.
Korábban valaki emlegette a falhoz csapkodást. Ez is egy lehetőség, csak hogy Én nem vagyok olyan türelmes...  :(

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #80 Dátum: 2010, 11 09, 00:25:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Nem, semmi sem fut a háttérben! Csak a Windows (6.0). :(
Csakhogy van még egy icipici gond. Nem ismeri fel a windows (se xp, se win7), ha rádugom az usb-t.
Korábban valaki emlegette a falhoz csapkodást. Ez is egy lehetőség, csak hogy Én nem vagyok olyan türelmes...  :(

ActiveSync telepítve van az XP-hez? A Win7-hez a Windows Mobil eszközközpont kell. Próbáltad több USB portban a PC-n?
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető raziel70

  • Hozzászólások: 14
    • Torrent HelpDesk
  • PDA: HTC One X Android 4.2.2
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #81 Dátum: 2010, 11 09, 00:35:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ActiveSync telepítve van az XP-hez? A Win7-hez a Windows Mobil eszközközpont kell. Próbáltad több USB portban a PC-n?
Igen, telepítve van. Az AS csatlakozáskor ellenőrzi a portokat, majd bedobja a listát, hogy mi elérhető és mi nem. Rákattintok az usb-re, majd a továbbra, erre visszadob a kereséshez. De mindezt azért, mert mint ahogy írtam, nem ismerhető fel az eszköz. Ez a windows hibaüzenete amikor rádugom a telót. :(
Mielőtt megkérdeznéd, a kábelt is kicseréltem. Van egy gps-em, a kábel pont passzol hozzá, hát kipróbáltam. Sőt van egy usb szettem is, abban is van ilyen méretű, azzal is kipróbáltam. A helyzet ugyanaz mint az eredeti kábellel.
Lehet eleve a készülék hibás.

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #82 Dátum: 2010, 11 09, 15:51:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, telepítve van. Az AS csatlakozáskor ellenőrzi a portokat, majd bedobja a listát, hogy mi elérhető és mi nem. Rákattintok az usb-re, majd a továbbra, erre visszadob a kereséshez. De mindezt azért, mert mint ahogy írtam, nem ismerhető fel az eszköz. Ez a windows hibaüzenete amikor rádugom a [NEM TELÓ!]t. :(
Mielőtt megkérdeznéd, a kábelt is kicseréltem. Van egy gps-em, a kábel pont passzol hozzá, hát kipróbáltam. Sőt van egy usb szettem is, abban is van ilyen méretű, azzal is kipróbáltam. A helyzet ugyanaz mint az eredeti kábellel.
Lehet eleve a készülék hibás.

Ilyet minden WinMo pda szokott csinálni. Volt, hogy elég volt a PC-n egy másik USB portba dugni a kábelt, volt, hogy az AS-ben kellett a korábbi kapcsolatot törölni.
Persze akár a PDA USB csatlakozója is hibás lehet. Nekem a HTC Trinity USB aljzata kopott ki és egyfolytában szakadozott a kapcsolat. Szerencsére még garanciában megjavították.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető raziel70

  • Hozzászólások: 14
    • Torrent HelpDesk
  • PDA: HTC One X Android 4.2.2
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #83 Dátum: 2010, 11 09, 17:41:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet minden WinMo pda szokott csinálni. Volt, hogy elég volt a PC-n egy másik USB portba dugni a kábelt, volt, hogy az AS-ben kellett a korábbi kapcsolatot törölni.
Persze akár a PDA USB csatlakozója is hibás lehet. Nekem a HTC Trinity USB aljzata kopott ki és egyfolytában szakadozott a kapcsolat. Szerencsére még garanciában megjavították.
Sziasztok! Most értem haza melóból. Szóval a lényeg.. Gondolkodtam ma és arra jutottam, mi van, ha a rom frissítés után minden ok lesz?
Azért nem jó az aksi kezelés, azért nem jó az usb, stb... Valamit az előző tulaj szétROMbolt benne... ROMokban hever a ROM, miután szétROMbolta egy hozzá nem értő b...ROM! :D (bocsika!  :whistle:)
Utánanézek, hátha van mód mem. kártyáról, wifivel, vagy bluetoothal frissíteni a romot. Ezek közül Nekem csak a kártya látszik elérhetőnek.

Nem elérhető raziel70

  • Hozzászólások: 14
    • Torrent HelpDesk
  • PDA: HTC One X Android 4.2.2
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #84 Dátum: 2010, 11 09, 23:07:56 »
Hát sajnos nem találtam megfelelő megoldást arra, hogyan lehetne usb nélkül frissíteni. :(
Viszont úgy néz ki, hogy a gps húzta le az aksit. Csináltam egy hard resetet és nem telepítettem a navigációt. Ezek után mintha gyorsabb lenne a készülék, és hosszas nyomogatás, szórakozás, játék után is "csak" 10% tölöttség csökkenés következett be. A hosszas alatt intenzív 30-40 percet értek. Háttérvilágítás 60%, billentyű világítás ki. Jelenleg ennyi.
Ha esetleg valakinek van ötlete, hogyan lehetne azt a ROMot frissíteni usb nélkül, megoszthatná velem. Sajnos még mindig nem kommunikál usb-n keresztül.
Hiába dugom akármelyik portra, csak a töltés megy.
Előre is köszönöm! :)

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #85 Dátum: 2010, 11 09, 23:57:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát sajnos nem találtam megfelelő megoldást arra, hogyan lehetne usb nélkül frissíteni. :(
Viszont úgy néz ki, hogy a gps húzta le az aksit. Csináltam egy hard resetet és nem telepítettem a navigációt. Ezek után mintha gyorsabb lenne a készülék, és hosszas nyomogatás, szórakozás, játék után is "csak" 10% tölöttség csökkenés következett be. A hosszas alatt intenzív 30-40 percet értek. Háttérvilágítás 60%, billentyű világítás ki. Jelenleg ennyi.
Ha esetleg valakinek van ötlete, hogyan lehetne azt a ROMot frissíteni usb nélkül, megoszthatná velem. Sajnos még mindig nem kommunikál usb-n keresztül.
Hiába dugom akármelyik portra, csak a töltés megy.
Előre is köszönöm! :)

Sejtettem, hogy a GPS a ludas, csak az képes ilyen mértékű aksi zabálásra. Sajnos a kábeleknél se mindegy milyet használsz. Ki kellene még többet próbálni.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető raziel70

  • Hozzászólások: 14
    • Torrent HelpDesk
  • PDA: HTC One X Android 4.2.2
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #86 Dátum: 2010, 11 10, 17:53:26 »
Sziasztok!
Tegnap este 23 órakor írtam, hogy van valami változás a készülékkel kapcsolatban.
Nos reggelre lemerült. :(
Szerintem valami a készülékkel nem jó! A processzor, vagy valami más túlterhelést okozhat.
Elkeserítő a dolog. Főleg, hogy most itt vagyok kint és van egy régi nokiám, ami jelenleg szolgálatban van. :(
A kábelekről meg annyit, hogy ha már az eredeti sem jó, akkor hiába próbálgatom a többit! :(

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #87 Dátum: 2010, 11 10, 21:16:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tegnap este 23 órakor írtam, hogy van valami változás a készülékkel kapcsolatban.
Nos reggelre lemerült. :(
Szerintem valami a készülékkel nem jó! A processzor, vagy valami más túlterhelést okozhat.
Elkeserítő a dolog. Főleg, hogy most itt vagyok kint és van egy régi nokiám, ami jelenleg szolgálatban van. :(
A kábelekről meg annyit, hogy ha már az eredeti sem jó, akkor hiába próbálgatom a többit! :(

Az AS problémára ezt még nézd meg You are not allowed to view links. Register or Login

Már kijöttem a gyakorlatból, régen mindig ezt mondtuk elsőnek :D
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető raziel70

  • Hozzászólások: 14
    • Torrent HelpDesk
  • PDA: HTC One X Android 4.2.2
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #88 Dátum: 2010, 11 10, 21:40:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az AS problémára ezt még nézd meg You are not allowed to view links. Register or Login

Már kijöttem a gyakorlatból, régen mindig ezt mondtuk elsőnek :D
Köszi, kedves tőled, de ezen a kérdésen már rég túl vagyok. Próbáltam már úgy pipával is meg pipa nélkül is.
Jelenleg csak bluetoothal tudok kapcsolódni!
Amikor bedugom az usbt, ezt a buborékot dobja ki a windows az óra mellett:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Valami nagy gubanc lehet az agyában... :(

Nem elérhető raziel70

  • Hozzászólások: 14
    • Torrent HelpDesk
  • PDA: HTC One X Android 4.2.2
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #89 Dátum: 2010, 11 12, 17:34:50 »
Sziasztok!
Már biztosan unjátok a témámat. Ez lesz az uccsó... :)
A következő történt tegnap este. Egész napos töltés után sem volt teljesen feltöltve! Csak 75%-ig jutott. :( De nem is ez a lényeg.
Ismét csináltam egy HR-t, majd a telepítéskor nem kértem a gps szoftver telepítését. Továbbá találtam még egy beállítási lehetőséget, ami használja (folyamatosan) a gps-t. Ezt kikapcsoltam, meg a telefon funkciót is.
Szóval csak egy mezei kézi számítógép volt.
Telepítés után maradt 71%. Ez még elfogadható.
2 órával később megnéztem, a szint ugyanaz volt. Naná, hiszen hozzá sem nyúltam a készülékhez! :D
Még 2 órával később, már be sem tudtam kapcsolni!!!! :(
Csak ezt szerettem volna megosztani veletek.
Megy vissza a boltba a cucc. Feladom, bár nem szoktam. De nincs kedvem tovább vacakolni vele, nem azért "vettem" (cseréltem). De csak azért ezt választottam, mert Samsung i8000 nem volt. :(
Köszönöm a türelmeteket és a figyelmeteket!
Ez egy nagyon hasznos fórum. Ki fogom tenni a honlapomra is. Ha szabad... :D
üdv, raziel70 (Tomy) :)

Nem elérhető raziel70

  • Hozzászólások: 14
    • Torrent HelpDesk
  • PDA: HTC One X Android 4.2.2
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #90 Dátum: 2010, 11 13, 17:47:43 »
 :D Na még egy hsz...  :oops:
Üdv mindenkinek!
Ki mit gondol, vagy éppen mit nem, az usb csatlakozási probléma megoldása igen egyszerű volt. Egyszerű kontakt hiba okozta a gondokat.
Ki kellett pucolni a készülék usb portját. :D Miután megtörtént a takarítás, azonnal felismerte a PC és már legújabb ROM fut a MIOn!  :taps:
Hogy a ROM frissítés megoldotta-e az aksi kezelés problémát, nem tudom. A tesztelés folyamatban van.


Nem elérhető realpopek

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #91 Dátum: 2010, 11 23, 12:26:46 »
Sziasztok.Miből tudom meg hogy főzött vagy gyári rom van a telón?

Nem elérhető Hachney

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: .
  • PDA ROM: .
Re:MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #92 Dátum: 2010, 12 23, 12:56:52 »
Sziasztok!

Hogy tudom felrakni a gépezetre az AFE ROM-ot, úgy hogy nincs usb kábelem??? Köszi! ;)

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re:MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #93 Dátum: 2010, 12 24, 14:32:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Hogy tudom felrakni a gépezetre az AFE ROM-ot, úgy hogy nincs usb kábelem??? Köszi! ;)

Veszel egy USB kábelt ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Hachney

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: .
  • PDA ROM: .
Re:MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #94 Dátum: 2010, 12 24, 14:39:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Veszel egy USB kábelt ;)

Oké, hol tudok venni és kb mennyiért? Nem láttam a neten! Köszi!

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re:MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #95 Dátum: 2010, 12 24, 16:29:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oké, hol tudok venni és kb mennyiért? Nem láttam a neten! Köszi!

Szerintem bármelyik számtek boltban kapsz.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Hachney

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: .
  • PDA ROM: .
Re:MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #96 Dátum: 2010, 12 24, 16:48:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem bármelyik számtek boltban kapsz.

Az a701-esé jó hozzá?

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re:MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #97 Dátum: 2010, 12 24, 16:57:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a701-esé jó hozzá?

Sose próbáltam :oops:
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Hachney

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: .
  • PDA ROM: .
Re:MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #98 Dátum: 2010, 12 24, 17:07:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sose próbáltam :oops:

Nem tudod kipróbálni? :D

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re:MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #99 Dátum: 2010, 12 24, 17:12:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem tudod kipróbálni? :D

Már nincs egy Miom se ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Hachney

  • Hozzászólások: 5
  • PDA: .
  • PDA ROM: .
Re:MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #100 Dátum: 2010, 12 24, 17:15:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már nincs egy Miom se ;)

Oké :ok:

Nem elérhető cuci

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Mio c520
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #101 Dátum: 2011, 03 15, 18:03:32 »
Sziasztok!
Annyi lenne a gondom hogy adott egy Mio A702/ R38.4.123 rommal . Úgy látom elég elavult, végig olvastam eme oldalt, és nem igazán tudtom eldönteni melyik rommal frissítsek. Ha ebben tudna valaki tanácsot adni! Ja és azt olvasom a telepítés nyelve angol, de gondolom a mio végül magyar nyelvű  lesz!

Nem elérhető Keril

  • Hozzászólások: 24
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8
  • PDA: Omnia GT-I8000
  • PDA ROM: JJ1/JG5/JJ1
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #102 Dátum: 2011, 04 06, 10:11:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, kedves tőled, de ezen a kérdésen már rég túl vagyok. Próbáltam már úgy pipával is meg pipa nélkül is.
Jelenleg csak bluetoothal tudok kapcsolódni!
Amikor bedugom az usbt, ezt a buborékot dobja ki a windows az óra mellett:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Valami nagy gubanc lehet az agyában... :(

Elég rég volt, de hátha valakinek segít.
Nekem annyira elfajult ez a probléma, hogy már tölteni sem volt hajlandó, csak ha picit feszítem a kábelt.
Na ekkor szétszedtem darabjaira és kiesett belőle az USB csatlakozó.
Mivel gyárilag csak a forrasztás tartja a csatlakozót elég könnyen leszakad az áramköri fóliával együtt.
Visszaforrasztottam, hiányzó alaplapi vezetékeket pótoltam, meg megragasztottam két komponensű ragasztóval hogy masszívabb legyen, azóta mint az álom úgy megy. Talán még az átviteli sebesség is nagyobb lett.

Sajnos az OK gombot nem sikerült megjavítani, pedig szétszedve működött, csak a helyén nem.
Szétszedésnél óvatosan, mert bonyolult és érzékeny kütyü. Csak saját felelősségre turkáljatok.
"Az élet olyan mint a motorkerékpár. Ahhoz hogy menjen, néha be kell rúgni."

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #103 Dátum: 2011, 04 06, 15:21:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elég rég volt, de hátha valakinek segít.
Nekem annyira elfajult ez a probléma, hogy már tölteni sem volt hajlandó, csak ha picit feszítem a kábelt.
Na ekkor szétszedtem darabjaira és kiesett belőle az USB csatlakozó.
Mivel gyárilag csak a forrasztás tartja a csatlakozót elég könnyen leszakad az áramköri fóliával együtt.
Visszaforrasztottam, hiányzó alaplapi vezetékeket pótoltam, meg megragasztottam két komponensű ragasztóval hogy masszívabb legyen, azóta mint az álom úgy megy. Talán még az átviteli sebesség is nagyobb lett.

Sajnos az OK gombot nem sikerült megjavítani, pedig szétszedve működött, csak a helyén nem.
Szétszedésnél óvatosan, mert bonyolult és érzékeny kütyü. Csak saját felelősségre turkáljatok.

 :ok:
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető VGergo

  • Hozzászólások: 44
  • PDA: samsung omnia
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #104 Dátum: 2011, 04 27, 13:25:17 »
Sziasztok !

 Van valakinek telepítve Igo 8.3 ? Ha igen melyik verzió ? Nekem folyatamosan kiírja 5perc után h out of memory mikor olvasná be a map updatet :(   Eredeti rom van rajta viszont semmilyen telefon funkció nincs használva csak naviként működik. Rendelkezésre álló szabad memória 25mb. Ha felrakom a másik romot gondolom akkor sem javul a helyzett. XCpu val felhúzztam 221 mhz de akkor sem sikerült :( Omnian tökéletesen működik.

Nem elérhető Vadmagyar

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: mio A702
  • PDA: mio A702
  • PDA ROM: nem tudom
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #105 Dátum: 2011, 05 24, 17:39:16 »
Hali az enyémről véletlenből le lett törölve a gps hogy tudom újra telepíten mert a lemezeket nem nyitja meg

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #106 Dátum: 2011, 05 24, 20:12:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali az enyémről véletlenből le lett törölve a gps hogy tudom újra telepíten mert a lemezeket nem nyitja meg

Ha az iGO-ra gondolsz, ők tudnak segíteni You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető dobosatti

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: afe 100
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #107 Dátum: 2011, 07 29, 03:16:11 »
Szia VGergo!
Én ezt használom: Nav.N.Go.iGO.v8.3.5.183522_2011_marcius_16
Kicsit le van butítva, de tökéletesen működik AFE ROM alatt.
Nekem is van egy kérdésem: az XCpu programot honnan lehet leszedni?

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #108 Dátum: 2011, 07 29, 06:50:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is van egy kérdésem: az XCpu programot honnan lehet leszedni?

Fogós kérdés  :) You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető dobosatti

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: afe 100
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #109 Dátum: 2011, 07 29, 12:19:40 »
Köszi a gyors választ!
Bocsi a tudatlanságomért, de a sok közül melyiket töltsem le, és hogyan kell telepíteni, és beállítani a cpu sebességét?

Nem elérhető dobosatti

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: afe 100
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #110 Dátum: 2011, 07 29, 13:09:55 »
leszedtem ezt: XCPU Scalar.cab
Viszont csak 195 MHz-ig engedi felpörgetni. A program rossz, vagy valami más a gond?

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #111 Dátum: 2011, 07 29, 15:25:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
leszedtem ezt: XCPU Scalar.cab
Viszont csak 195 MHz-ig engedi felpörgetni. A program rossz, vagy valami más a gond?

Lehet, hogy a proci nem támogatja, hogy túlhúzd. :hmm: Nem mindegyik típust lehet túlpörgetni.
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető dobosatti

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: afe 100
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #112 Dátum: 2011, 07 29, 20:07:00 »
Mióta feltettem az XCPU-t, win7 alatt nem működik az active sinc, csak Xp alatt, illetve nem tudok törölni fájlokat, a programok törlése ablakból meg minden eltűnt. Így az XCPU-t sem tudom törölni. Ez természetes, vagy rossz XCPU-t tettem fel? Van valakinek jól működö MIO A702 AFE-re?

Nem elérhető dobosatti

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: MIO A702
  • PDA ROM: afe 100
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #113 Dátum: 2011, 07 31, 11:29:06 »
Segítség!!!!!!!!!!!!!! :ima:
Valaki tudna felrakni, vagy küldeni nekem egy MIO A702-es AFE rommal rendelkező telefonhoz normálisan működő XCPU-t?

Nem elérhető boripeti85

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Mio A702
  • PDA ROM: R38
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #114 Dátum: 2013, 06 27, 22:19:31 »
Helló! Nem tudom , nézi e még valaki ezt a topicot. Ha igen és van egy gyári r45-ös rom-ja akkor nagyon hálás lennék ha megkaphatnám. Az elérhetőségem: You are not allowed to view links. Register or Login
Előre is köszönöm! :)

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #115 Dátum: 2013, 06 28, 15:23:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló! Nem tudom , nézi e még valaki ezt a topicot. Ha igen és van egy gyári r45-ös rom-ja akkor nagyon hálás lennék ha megkaphatnám. Az elérhetőségem: You are not allowed to view links. Register or Login
Előre is köszönöm! :)

Ez a link még él You are not allowed to view links. Register or Login

És íme már a PFC letöltőoldalon is :) You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető chbrown

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: Mio A701
  • PDA: Mio A701
  • PDA ROM: A701
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #116 Dátum: 2014, 07 26, 14:59:02 »
Sziasztok!

Újra szeretném rakni a Miókámat, de nem találok hozzá már romot... Ha van Valakinek vagy működő link, vagy esetlegesen egy rom W6.5, akkor szívesen venném! Előre is köszi!

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #117 Dátum: 2014, 07 26, 18:55:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Újra szeretném rakni a Miókámat, de nem találok hozzá már romot... Ha van Valakinek vagy működő link, vagy esetlegesen egy rom W6.5, akkor szívesen venném! Előre is köszi!
Itt megtalálsz pár romot You are not allowed to view links. Register or Login
Bár a topikot nem sikerült eltalálnod. Ez az A702 rom topikja ;)
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető gmes

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: MIO
  • PDA ROM: R38.4.123
Re: MIO A702 - ROM frissítés
« Reply #118 Dátum: 2015, 08 04, 20:23:46 »
Sziasztok!
Valaki tud küldeni rom frissítéshez linket?