2024, 05 09, 18:02:16
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm  (Megtekintve 151073 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #125 Dátum: 2012, 11 08, 21:39:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én verzióm 6.-ai.

Van 8-ai is. Nagyon lassan jön le...

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #126 Dátum: 2012, 11 08, 21:49:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van 8-ai is. Nagyon lassan jön le...
A GooManagerben a 6.-ai a legfrissebb, nem tudom, hogy Te honnan szedsz újabbat?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #127 Dátum: 2012, 11 08, 21:53:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A GooManagerben a 6.-ai a legfrissebb, nem tudom, hogy Te honnan szedsz újabbat?

Az xda-s oldalról.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #128 Dátum: 2012, 11 08, 21:58:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az xda-s oldalról.
Hát 6810-re az XDA-án is 6.-ai dátumú!De lehet, hogy más XDA-ás forrásról szeded?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #129 Dátum: 2012, 11 08, 22:22:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát 6810-re az XDA-án is 6.-ai dátumú!De lehet, hogy más XDA-ás forrásról szeded?

Az lehet, nekem 6800 van.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #130 Dátum: 2012, 11 09, 11:27:12 »
Help!!Bajban vagyok!Egy újraindítás után a tab bootloopba került.Többféle Paranoid Android verzióval próbálkoztam, wipe cache/dalvich cache majd factory resettel is, de a helyzet nem változott, a boot animáció után államdóan újraindult a gép.Ezek után  felflasheltem egy gyári ICS-ét az Odinnal, rendbe le is futott, de itt se bootol be a Samsung feliratig jut, majd újraindul ismét.Végső elkeseredésemben visszatettem a gyári hongkongi HC-ét, de sajnos itt is bootloopol.Kifogytam az ötletekből, tudtok segíteni?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #131 Dátum: 2012, 11 09, 11:37:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Help!!Bajban vagyok!Egy újraindítás után a tab bootloopba került.Többféle Paranoid Android verzióval próbálkoztam, wipe cache/dalvich cache majd factory resettel is, de a helyzet nem változott, a boot animáció után államdóan újraindult a gép.Ezek után  felflasheltem egy gyári ICS-ét az Odinnal, rendbe le is futott, de itt se bootol be a Samsung feliratig jut, majd újraindul ismét.Végső elkeseredésemben visszatettem a gyári hongkongi HC-ét, de sajnos itt is bootloopol.Kifogytam az ötletekből, tudtok segíteni?
Pfuu!Úgy néz ki, hogy megoldottam!A Paranoid verziókban hiába próbálkoztam a recoveryben lévő factory resettel, egy villanás után a gép újraindult és folytatta a bootlopolást.Kvázi nem hajtotta végre a gyári resetet.A mostani HC-ben végre megcsinálta és bebootolt.Kezdhetek mindent előlről, de legalább visszatért az élet a kicsikébe!

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #132 Dátum: 2012, 11 09, 11:46:57 »
Amatőr kérdés, de ha van egy nandroid backupom a legutolsó Paranoid Android romomról, akkor mehet a HC-re CWM felrakása után, vagy újra kell tennem a stock ICS-ét majd egy Para Android romot és csak ezek után rakhatom vissza ezt a nadroidomat?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #133 Dátum: 2012, 11 09, 12:23:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pfuu!Úgy néz ki, hogy megoldottam!A Paranoid verziókban hiába próbálkoztam a recoveryben lévő factory resettel, egy villanás után a gép újraindult és folytatta a bootlopolást.Kvázi nem hajtotta végre a gyári resetet.A mostani HC-ben végre megcsinálta és bebootolt.Kezdhetek mindent előlről, de legalább visszatért az élet a kicsikébe!

Pont azt akartam írni, hogy egy wipe data hiányzott neki. Nálam is volt ugyanilyen jelenség, ez volt a megoldás.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #134 Dátum: 2012, 11 09, 12:25:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amatőr kérdés, de ha van egy nandroid backupom a legutolsó Paranoid Android romomról, akkor mehet a HC-re CWM felrakása után, vagy újra kell tennem a stock ICS-ét majd egy Para Android romot és csak ezek után rakhatom vissza ezt a nadroidomat?

Mehet a visszaállítás, bár a rádió verzió... Ja neked nincs olyan. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #135 Dátum: 2012, 11 09, 12:27:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mehet a visszaállítás, bár a rádió verzió... Ja neked nincs olyan. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről
Kösz, próbálom!Neked volt már ilyen súlyos behalásod?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #136 Dátum: 2012, 11 09, 12:57:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kösz, próbálom!Neked volt már ilyen súlyos behalásod?

Volt. Az új rom előtt nem nyomtam wipe data-t és így jártam. Aztán recoveryben kapott egy wipe data-t és minden rendben volt.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #137 Dátum: 2012, 11 09, 13:03:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Volt. Az új rom előtt nem nyomtam wipe data-t és így jártam. Aztán recoveryben kapott egy wipe data-t és minden rendben volt.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről
Pedig én nyomtam, nem tudom mi az ördög történt?Sikerült visszaállítanom a nandroiddal az összeomlás előtti állapotot.Közben a tokom is megjött Hong Kongból.A csaknem infarktus ellenére kezd jó napom lenni. :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #138 Dátum: 2012, 11 09, 13:44:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig én nyomtam, nem tudom mi az ördög történt?Sikerült visszaállítanom a nandroiddal az összeomlás előtti állapotot.Közben a tokom is megjött Hong Kongból.A csaknem infarktus ellenére kezd jó napom lenni. :)

:)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető theonlymac

  • Hozzászólások: 9
  • PDA: P6800, N9005, Gear
  • PDA ROM: ZSLP7
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #139 Dátum: 2012, 11 13, 10:03:03 »
sziasztok. van egy kis b*meg. ma reggel készülődtem össze, hallgatok egy kis zenét wifivel, és egyszer csak azt veszem észre, hogy "galaxy tab 7.7" felirat van a kijelzőn. mondom jólvan biztos újraindul. Na, azóta is úgy van pedig órák teltek el, hiába tartom lenyomva a kapcs. gombot, ugyanott megakad booz közben, cache-t wipeoltam 3e-s recoveryből, de formattálni nem akarom a belső memót mert mennék ismerősömhöz és ő lenne a pendrive. vagy most mi a fenét csináljak? :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #140 Dátum: 2012, 11 13, 10:17:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok. van egy kis b*meg. ma reggel készülődtem össze, hallgatok egy kis zenét wifivel, és egyszer csak azt veszem észre, hogy "galaxy tab 7.7" felirat van a kijelzőn. mondom jólvan biztos újraindul. Na, azóta is úgy van pedig órák teltek el, hiába tartom lenyomva a kapcs. gombot, ugyanott megakad booz közben, cache-t wipeoltam 3e-s recoveryből, de formattálni nem akarom a belső memót mert mennék ismerősömhöz és ő lenne a pendrive. vagy most mi a fenét csináljak? :D

Szia!

Ha semmi sem használ, akkor Odinnal telepíts rá egy LQ2-es romot, vagy ami rajta van/volt. Az is lehet, hogy csak egy wipe data után fog magához térni...

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #141 Dátum: 2012, 11 13, 12:30:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok. van egy kis b*meg. ma reggel készülődtem össze, hallgatok egy kis zenét wifivel, és egyszer csak azt veszem észre, hogy "galaxy tab 7.7" felirat van a kijelzőn. mondom jólvan biztos újraindul. Na, azóta is úgy van pedig órák teltek el, hiába tartom lenyomva a kapcs. gombot, ugyanott megakad booz közben, cache-t wipeoltam 3e-s recoveryből, de formattálni nem akarom a belső memót mert mennék ismerősömhöz és ő lenne a pendrive. vagy most mi a fenét csináljak? :D
Ha egy picit visszaolvasol, akkor nálam is hasonló volt, csak egy gyári rom visszarakása, majd egy factory reset segített.

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #142 Dátum: 2012, 11 14, 17:28:47 »
Sziasztok!
Újabb probléma akadt.Aki használ paranoid android romot annak működik rendesen a gps-e?Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de ma rászálltam.Már a gps teszt proginál is gyanús volt, hogy nem ugrik be az in use-be a talált 2-3 műhód (a P1000-semen 7-8-at is talált), felraktam a Sygicet és ott se produkált jó működést.Már-már hardveres hibától tartottam, ezért visszaflasheltem az eredeti gyári romomat és hál istennek ott rendesen műxik a GPS, tehát bebizonyosodott , hogy a Paranoid Androidommal van baj, konkrétan a v.2.5-el.Aki használ ilyet, annak mi a tapasztalata e téren?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #143 Dátum: 2012, 11 14, 22:30:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Újabb probléma akadt.Aki használ paranoid android romot annak működik rendesen a gps-e?Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de ma rászálltam.Már a gps teszt proginál is gyanús volt, hogy nem ugrik be az in use-be a talált 2-3 műhód (a P1000-semen 7-8-at is talált), felraktam a Sygicet és ott se produkált jó működést.Már-már hardveres hibától tartottam, ezért visszaflasheltem az eredeti gyári romomat és hál istennek ott rendesen műxik a GPS, tehát bebizonyosodott , hogy a Paranoid Androidommal van baj, konkrétan a v.2.5-el.Aki használ ilyet, annak mi a tapasztalata e téren?

Na ezt nem néztem meg, így nem tudok nyilatkozni...

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #144 Dátum: 2012, 11 15, 08:42:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ezt nem néztem meg, így nem tudok nyilatkozni...
Ezek szerint neked már nincs fenn a Para rom?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #145 Dátum: 2012, 11 15, 10:22:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezek szerint neked már nincs fenn a Para rom?

Nincs, majd ha lesz egy végleges verzió.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #146 Dátum: 2012, 11 15, 10:51:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs, majd ha lesz egy végleges verzió.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről
Lesz olyan?Nagyon megszerettem ezta romot és sajnálnám ha a GPS miatt le kellene mondanom róla.És most akkor mit használsz?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #147 Dátum: 2012, 11 16, 07:54:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lesz olyan?Nagyon megszerettem ezta romot és sajnálnám ha a GPS miatt le kellene mondanom róla.És most akkor mit használsz?

Minden bizonnyal. A CM10-en alapul, ami még nincs kész.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről


Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #148 Dátum: 2012, 11 16, 09:35:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden bizonnyal. A CM10-en alapul, ami még nincs kész.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-N7100-ről
Hát elszomorító híreket kaptam a Paranoid rom alkotójától evvel kapcsolatban.Azt írja, hogy ez a probléma a GPS- el általános a  P68xx Tabunknál a főzött romok esetében, ami talán sosem lesz megoldva és azt javasolja, hogy térjek vissza a gyári romhoz. (" Then you'll have to stick to stock ics, because all jb roms for p68xx have this problem as well.") Csak akkor azt nem értem, hogy van olyan tulaj, aki minden probléma nélkül tudja használni a GPS-ét e rom esetében is?

Nem elérhető sbalu

  • Hozzászólások: 1839
  • Mr.
Re: Re: Re: Galaxy Tab 7.7 - rom, root, cwm
« Reply #149 Dátum: 2012, 11 27, 13:37:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát elszomorító híreket kaptam a Paranoid rom alkotójától evvel kapcsolatban.Azt írja, hogy ez a probléma a GPS- el általános a  P68xx Tabunknál a főzött romok esetében, ami talán sosem lesz megoldva és azt javasolja, hogy térjek vissza a gyári romhoz. (" Then you'll have to stick to stock ics, because all jb roms for p68xx have this problem as well.") Csak akkor azt nem értem, hogy van olyan tulaj, aki minden probléma nélkül tudja használni a GPS-ét e rom esetében is?
Végűl is működik a GPS csak a szoftverek max. 2-3 holdat jeleznek és azokat is  csak lock nélkülieknek, de a háttérben megtörténik a rendes műhód azonosítás és kellő lockolás és ezért a navi rendben navigál.