2024, 05 07, 09:11:46

Szerző Téma: HD2 gyári ROM-ok  (Megtekintve 188687 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető p34cdc2

  • Hozzászólások: 2
  • Navigáció / Navigation: iGO 8 / WinMO
  • PDA: HTC HD2 LEO
  • PDA ROM: 1.66.405.2 WWE
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #75 Dátum: 2010, 03 25, 12:56:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az rendben is van, csak szerintem végezhetnék jobban is a munkájukat, elvégre megfizettük az árban a magyarítást is. Én úgy érzem, ha valamiért fizetek, legyen az egy termék vagy egy szolgáltatás, akkor ne nekem keljen még utólag barkácsolni hogy az tökéletes legyen. :hmm: Ez kb. olyan mintha egy étteremben kihoznák neked az ételt, de a húst még neked kéne megsütnöd.

Nem állom meg, hogy erre válaszoljak. Az bizony igenis előfordul, és nem is kell puccos étterembe menned. Nekem a kedvenc kocsmámban egy faalkotmányba szerkesztett baromi nehéz gránit tömböt hoznak ki a nyers hús mellé (ami előre be van pácolva). A gránittömböt előtte becseszik a sütőbe, aztán te az asztalnal olyanra sütöd a husit, amilyenre szereted.

De hogy a témánál maradjunk, a WinMO egyik szépsége, hogy csiszolgatni, szépitgetni meg buherálni lehet. Viszont a ROM hiába magyar, ha a programok jó része nem, mert a fejlesztőknek kisebb gondja is nagyobb annál, hogy a hatalmas méretű magyar piacra lokalizáljanak.

Az xda-dev app-okkal persze más a helyzet, ott ha a fejlesztőnek felajánlod a magyaritast, legtöbbször örömmel veszi.

Ha valakinek kell a legfrisebb gyári wwe ROM 1.66.405.2 nekem az van fenn

Cs

Nem elérhető kingdarien

  • Hozzászólások: 7
  • PDA: HTC HD2
  • PDA ROM: 1.66.479.2 (76641) WWE
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #76 Dátum: 2010, 03 25, 19:38:31 »
Ha jó a szemed, innen letöltheted!

You are not allowed to view links. Register or Login

:)

Nem elérhető bajzso

  • Hozzászólások: 395
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Official Lollipop 5.0
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #77 Dátum: 2010, 03 26, 01:07:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha jó a szemed, innen letöltheted!

You are not allowed to view links. Register or Login

:)

Ezt már letöltöttem, de nem engedi telepíteni a magyarítást.
bajzso

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #78 Dátum: 2010, 03 26, 08:55:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt már letöltöttem, de nem engedi telepíteni a magyarítást.

Mert nem magyar (pontosabban WWE East Europe) készüléked van.

Nem elérhető bajzso

  • Hozzászólások: 395
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Official Lollipop 5.0
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #79 Dátum: 2010, 03 26, 14:00:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mert nem magyar (pontosabban WWE East Europe) készüléked van.

Letöltöttem innen
You are not allowed to view links. Register or Login
a 2010. márc. 17.i East Europa Leo romot, nem negedte telepíteni.
Rátettem egy HSPL-t, utána már feltelepült. Utána letöltöttem a  InterWrite_Leo_1-66.zip-et, de most sem engedi telepíteni! Mit kell csinálnom?
Ezt írja ki: Confirmation: The files have been changed!
bajzso

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #80 Dátum: 2010, 03 26, 17:43:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Letöltöttem innen
You are not allowed to view links. Register or Login
a 2010. márc. 17.i East Europa Leo romot, nem negedte telepíteni.
Rátettem egy HSPL-t, utána már feltelepült. Utána letöltöttem a  InterWrite_Leo_1-66.zip-et, de most sem engedi telepíteni! Mit kell csinálnom?
Ezt írja ki: Confirmation: The files have been changed!

Ahogy írtam előtted, a te készülékedet nem ebbe a régióba szállította a HTC, ezért nem megy fel rá HSPl nélkül más régiós ROM, illetve az a magyarítás sehogy. Vedd úgy, hogy ezt spóroétad meg, amikor szürkeimportos készüléket vettél olcsóbban.

Nem elérhető bajzso

  • Hozzászólások: 395
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Official Lollipop 5.0
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #81 Dátum: 2010, 03 26, 18:14:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy írtam előtted, a te készülékedet nem ebbe a régióba szállította a HTC, ezért nem megy fel rá HSPl nélkül más régiós ROM, illetve az a magyarítás sehogy. Vedd úgy, hogy ezt spóroétad meg, amikor szürkeimportos készüléket vettél olcsóbban.

Ok! Akkor feleslegesen tettem fel a hspl-t. Vissza lehet azt majd állítani? (hspl2)
Akkor 1.66 Manilához  van magyar? Mert amiket feltettem mind hiányosak voltak. Légyszi mutasd meg a legtökéletesebb magyart 1.66 manilához. Köszi!
bajzso

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #82 Dátum: 2010, 03 26, 19:05:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ok! Akkor feleslegesen tettem fel a hspl-t. Vissza lehet azt majd állítani? (hspl2)
Akkor 1.66 Manilához  van magyar? Mert amiket feltettem mind hiányosak voltak. Légyszi mutasd meg a legtökéletesebb magyart 1.66 manilához. Köszi!

A HSPL2 gyárit is fel tud tenni, még válogathatsz is.
Az 1.66 a ROM verziója, nem a Maniláé. Utóbbit csak akkor kell magyarítani, ha hiányzik a TNT-ben szereplő nyelvi fájl. A teljes ROM magyarításához linkeltek az általános témában fájlokat, ott keresd. Nem tudom, melyik a legjobb, mert egyrészt soha nem használok ilyet, másrészt az is számíthat, milyen ROM verzióhoz készült a, adott magyarítás.

staca

  • Vendég
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #83 Dátum: 2010, 03 27, 11:58:40 »
Sziasztok.

Lefrissítetem a romot erre a verzióra: Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66
A HTC aksi alatt az a szám van: PN: 99HJY005-00
Nem engedi telepíteni a hozzávaló magyarítást ezzel a hibaüzenettel: Package version is not larger than the on in your device !!!
Mit kell tennem, hogy a nyelvi csomagot rá tudjam varázsolni ???



Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #84 Dátum: 2010, 03 27, 13:11:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lefrissítetem a romot erre a verzióra: Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66
A HTC aksi alatt az a szám van: PN: 99HJY005-00
Nem engedi telepíteni a hozzávaló magyarítást ezzel a hibaüzenettel: Package version is not larger than the on in your device !!!
Mit kell tennem, hogy a nyelvi csomagot rá tudjam varázsolni ???

Az a nyelvi csomag csak WWE East Europe régiós (479-es) készülékre megy fel. Ha az adataidnál helyesen adtad meg az eredeti ROM-od verzióját, a tiéd Nyugat-európai (UK és társai, 405-ös). Itthon talán szürkeimportosnak hívják az ilyet, tehát a HTC nem ide szánta. Viszont biztosan olcsóbban vetted. ;)

staca

  • Vendég
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #85 Dátum: 2010, 03 27, 13:16:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az a nyelvi csomag csak WWE East Europe régiós (479-es) készülékre megy fel. Ha az adataidnál helyesen adtad meg az eredeti ROM-od verzióját, a tiéd Nyugat-európai (UK és társai, 405-ös). Itthon talán szürkeimportosnak hívják az ilyet, tehát a HTC nem ide szánta. Viszont biztosan olcsóbban vetted. ;)

Szlovák shopból vettem, hivatalosan, és rajta volt a magyar nyelvi csomag. A 405 - 479 dolgot hol tudom megnézni ?

Nem elérhető nervy

  • Hozzászólások: 1134
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC One
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #86 Dátum: 2010, 03 27, 13:30:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szlovák shopból vettem, hivatalosan, és rajta volt a magyar nyelvi csomag. A 405 - 479 dolgot hol tudom megnézni ?

pda indulásakor kiirja bal alsó sarokba vagy
beállitások/telefon adatai/szoftveradatok/rom version elvileg

de ha nem tudod akkor hogyan töltötted ki a profilodat ahol megadtad hogy a tiéd 405? :D

(PDA ROM: 1.48.405.2)  a 2. pont után lévő szám a régiókód

Nem elérhető bajzso

  • Hozzászólások: 395
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Official Lollipop 5.0
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #87 Dátum: 2010, 03 27, 14:02:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pda indulásakor kiirja bal alsó sarokba vagy
beállitások/telefon adatai/szoftveradatok/rom version elvileg

de ha nem tudod akkor hogyan töltötted ki a profilodat ahol megadtad hogy a tiéd 405? :D

(PDA ROM: 1.48.405.2)  a 2. pont után lévő szám a régiókód

Nekem ez van ott: 1.66.479.2 (76641) WWE
mégsem engedi telepíteni azt a magyar nyelvi csomagot! Ezt írja ki: Confirmation: The files have been changed!
bajzso

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #88 Dátum: 2010, 03 27, 14:12:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ez van ott: 1.66.479.2 (76641) WWE
mégsem engedi telepíteni azt a magyar nyelvi csomagot! Ezt írja ki: Confirmation: The files have been changed!

Ezt a ROM-ot onnan a Sunnysoft oldaláról frissítetted a készülékre a gyári frissítővel?

staca

  • Vendég
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #89 Dátum: 2010, 03 27, 14:20:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a ROM-ot onnan a Sunnysoft oldaláról frissítetted a készülékre a gyári frissítővel?

igen, pontosabban az előző 1.66 ot is, és letöltöttem a hozzá való nyelvi csomagot is.
Azzal sem ment.

Nem elérhető bajzso

  • Hozzászólások: 395
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Official Lollipop 5.0
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #90 Dátum: 2010, 03 27, 14:26:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a ROM-ot onnan a Sunnysoft oldaláról frissítetted a készülékre a gyári frissítővel?

Onnan töltöttem én is le, feltelepítettem a HSPL2-őt, csak úgy engedte rátelepíteni ezt a romot, ugyanonnan töltöttem le a nyelvi csomagot, de azt már nem engedi rátelepíteni.
bajzso

staca

  • Vendég
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #91 Dátum: 2010, 03 27, 14:31:46 »
Nekem mindenféle beavatkozás nélkül felment az 1.66 gyári spl-el. Mégsem lehet a nyelvi csomagot feltelepíteni :(

staca

  • Vendég
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #92 Dátum: 2010, 03 27, 15:10:51 »
Itt van a működő lokalizáció : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető erdoke

  • ALAPÍTÓ TAG
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5513
  • Nem: Férfi
  • Hádé Tádé
    • Tweets
  • Navigáció / Navigation: iGO primo & Sygic
  • PDA: iPhone 6/128, iPad Air2/64
  • PDA ROM: iOS latest
  • Skype: erdoke
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #93 Dátum: 2010, 03 27, 15:17:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Onnan töltöttem én is le, feltelepítettem a HSPL2-őt, csak úgy engedte rátelepíteni ezt a romot, ugyanonnan töltöttem le a nyelvi csomagot, de azt már nem engedi rátelepíteni.

Ha HSPL kellett a ROM-hoz, akkor a magyarításnak nem is kell felmennie, illetve ilyen támogatást se nagyon várhatsz a hazai forgalmazótól, hiszen az nem egy rajtuk keresztül az országba került, ide szánt készülék. Marad valamelyik régebbi magyarítás, aminek több hibája van.

Viszont staca kollégának települnie kellene. Ha nem sikerül, ugorj be a Speedshop-ba, és segítenek.

staca

  • Vendég
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #94 Dátum: 2010, 03 27, 15:34:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha HSPL kellett a ROM-hoz, akkor a magyarításnak nem is kell felmennie, illetve ilyen támogatást se nagyon várhatsz a hazai forgalmazótól, hiszen az nem egy rajtuk keresztül az országba került, ide szánt készülék. Marad valamelyik régebbi magyarítás, aminek több hibája van.

Viszont staca kollégának települnie kellene. Ha nem sikerül, ugorj be a Speedshop-ba, és segítenek.

Köszönöm a segítséget :) Közben megoldottam a dolgot... IWPRO_HU_HTC-Leo_10.zip (Size: 5.3 MB) segített a problémámon, igaz régebbi romhoz van, de műkszik. A Szerk: Az oldal  :warez: oldalon eltöltött idő, és a top 11 feltölői státusz megtanított arra, hogy egy symbian rendszer sem foghat ki rajtam. Természetesen bizonyos keretek közt... A wint most tanulom, eddig elretentett a lasúság a symbihez képest (általánosságban) és a borzalmas régi stíllusú start menü.... De ez már a múlté, és szerda óta én is a winmobilosok táborát erősítem.  :D :D :D

Nem elérhető auracolor

  • Hozzászólások: 7
  • Navigáció / Navigation: belső
  • PDA: HD2
  • PDA ROM: SONE HD2 v1.33 WWWE
  • Skype: auracolor
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #95 Dátum: 2010, 03 28, 10:38:52 »
Tartozom ManX-nak, és mindenkinek, egy röpke leírással:
 ROM cserélgetés amatőröknek

Szo...

1. kell egy HSPL...
Nekem innen van: You are not allowed to view links. Register or Login
Ott leírják mire megy fel. Nekem simán felment.
2. Tudni fontos, áramszünet, lefagyás ne legyen várható, aksikat feltölteni, laptop jobb, mint az asztali gép, az áramszünet veszély miatt.
3.  Tudni fontos, a ROM cserét, (azt hiszem flasselésnek hívják...) úgy kezdem, hogy a hangerő gombot lefele nyomom és közben megnyomom a hard reset gombot az aksi mellett, a burkolat alatt. Ekkor bejön a HSPL, csíkos képernyővel. Csak ekkor dugom össze a madzagokat a laptoppal. Ki is írja, hogy usb...
4. Indulhat a buli... ROMUpdateUtility-t indítjuk és a vele egy könyvtárba rakott ruu_signed.nbh nevű file-t mint a telefonra töltendő romot átdobja a HSPL-nek, ami rögtön felinstalja a telefonra.
5. Honnét van ROMUpdateUtility? Nekem először innen volt: You are not allowed to view links. Register or Login
Letöltöttem a romfrissítő cuccot és kicsomagolta a winrar... ,csinált egy könyvtárat benne a hivatalos rommal. Azt kicseréltem a ruu_signed.nbh filet a ManX Rom filéjére és műk... Újabban a rommal együtt van ROMUpdateUtility is. Csak indítani kell és megyen.
5. Figyelni kell arra is, a szakács milyen "radiora" készítette a romot. Ha túl régi a radio, frissítesz és téglának álcázza magát a teló... Nem kell rögtön szívgörcsöt kapni... Vissza lehet csinálni, vagy csak egyszerűn a frissebb radiót kell feltenni, a javasoltat.
6. Radio beszerzése innn: You are not allowed to view links. Register or Login
Felrakása mint egy romé..., Tehát ROMUpdateUtility indít és vele egy könyvtárba tenni előtte a rádiós ruu_signed.nbh filet. És felgurul.. (Persze előtte a hangerő gomb le, hardreset gomb megnyomva, kábel bedugva, a HSPL kiirja usb...)

Eccerű, mint az ágyba vizelés, ha már néhányszor csináltuk...


Üdv mindenkinek, Rob az amatőr...
ROM CSERÉRE FEL,
BÁTORSÁG ÉS FIGYELEM, menni fog...  :)

Nem elérhető vjanika

  • Hozzászólások: 146
  • Navigáció / Navigation: Huawei P8
  • PDA: Huawei P8
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #96 Dátum: 2010, 03 28, 12:50:33 »
Sziasztok!

Tegnap cseréltem le az Omnia 2-met HD2-re. Az a problémám vele, hogy frissítettem a gyári 1.66 romra + felraktam a hozzávaló magyarítást. Fel is települ minden, nincs hibaüzenet, de mégsem magyar a gép. Mi lehet a probléma?

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #97 Dátum: 2010, 03 28, 20:46:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tartozom ManX-nak, és mindenkinek, egy röpke leírással:
 ROM cserélgetés amatőröknek

Szo...

1. kell egy HSPL...
Nekem innen van: You are not allowed to view links. Register or Login
Ott leírják mire megy fel. Nekem simán felment.
2. Tudni fontos, áramszünet, lefagyás ne legyen várható, aksikat feltölteni, laptop jobb, mint az asztali gép, az áramszünet veszély miatt.
3.  Tudni fontos, a ROM cserét, (azt hiszem flasselésnek hívják...) úgy kezdem, hogy a hangerő gombot lefele nyomom és közben megnyomom a hard reset gombot az aksi mellett, a burkolat alatt. Ekkor bejön a HSPL, csíkos képernyővel. Csak ekkor dugom össze a madzagokat a laptoppal. Ki is írja, hogy usb...
4. Indulhat a buli... ROMUpdateUtility-t indítjuk és a vele egy könyvtárba rakott ruu_signed.nbh nevű file-t mint a telefonra töltendő romot átdobja a HSPL-nek, ami rögtön felinstalja a telefonra.
5. Honnét van ROMUpdateUtility? Nekem először innen volt: You are not allowed to view links. Register or Login
Letöltöttem a romfrissítő cuccot és kicsomagolta a winrar... ,csinált egy könyvtárat benne a hivatalos rommal. Azt kicseréltem a ruu_signed.nbh filet a ManX Rom filéjére és műk... Újabban a rommal együtt van ROMUpdateUtility is. Csak indítani kell és megyen.
5. Figyelni kell arra is, a szakács milyen "radiora" készítette a romot. Ha túl régi a radio, frissítesz és téglának álcázza magát a [NEM TELÓ!]... Nem kell rögtön szívgörcsöt kapni... Vissza lehet csinálni, vagy csak egyszerűn a frissebb radiót kell feltenni, a javasoltat.
6. Radio beszerzése innn: You are not allowed to view links. Register or Login
Felrakása mint egy romé..., Tehát ROMUpdateUtility indít és vele egy könyvtárba tenni előtte a rádiós ruu_signed.nbh filet. És felgurul.. (Persze előtte a hangerő gomb le, hardreset gomb megnyomva, kábel bedugva, a HSPL kiirja usb...)

Eccerű, mint az ágyba vizelés, ha már néhányszor csináltuk...


Üdv mindenkinek, Rob az amatőr...
ROM CSERÉRE FEL,
BÁTORSÁG ÉS FIGYELEM, menni fog...  :)

Üdv,
semmiképp nem akarlak megbántani (magam is sík amatőr vagyok...), de engedd meg, hogy ezt az írásodat inkább ne minősítsem. Felelőtlenségnek tartom, ha kellő ismeretek nélkül bocsátkozol - mégha segítő szándékkal is - olyan leíratba, ami az egyik legkritikusabb művelet, amit a vassal végzünk.
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető ManX

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 434
  • Nem: Férfi
  • Az igazság szabaddá tesz!
    • SONE XDA
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone X
  • Skype: realseatone
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #98 Dátum: 2010, 03 28, 20:56:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv,
semmiképp nem akarlak megbántani (magam is sík amatőr vagyok...), de engedd meg, hogy ezt az írásodat inkább ne minősítsem. Felelőtlenségnek tartom, ha kellő ismeretek nélkül bocsátkozol - mégha segítő szándékkal is - olyan leíratba, ami az egyik legkritikusabb művelet, amit a vassal végzünk.

Szia k5.20,

Mi van szerinted rosszul leirva a hozzaszolasban?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: HD2 gyári ROM-ok
« Reply #99 Dátum: 2010, 03 28, 21:41:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia k5.20,

Mi van szerinted rosszul leirva a hozzaszolasban?

ManX ez komoly?
Én a harmadik pontnál kezdtem gyanakodni, majd a negyediknél megerősödtem abban a látásomban, hogy Barátunk és Sors-társunk az alapfogalmakkal nincs tisztában... DE javítsatok, ha nincs igazam!
Csak azért tettem szóvá, mert sokan olvasgatják ezt a fórumot, s ha valaki ezen leirat alapján kezd el ROM-ozgatni, hát szerintem több kérdése lesz a végén mint volt előtte...
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM