Android > Nexus One

LeoFroYo romok

(1/12) > >>

mqmeszi:
Előkészületben a Leo1.2.0

1.2.0-BETA3
- fixed a2sd
- based on FRF91 (from Geo411m)
- new black notification bar
- white text fixed: every text is white
- fixed wording: "Format" now shows "USB Debugging"
- fixed FC on TA + Terminal
- updated LeoParts with patches
- battery percentage (thx crimsondr, RixKliq and mousse04)
- some system apps build from AOSP: Settings, Term, (Stk still not working)
- Browser black morph (from Evil D:)
- new Bootanimations (holidays cyan/green/red/white/yellow from JHPadu)
- new Droid X Bootanimation (from Daneshm90)
- updated MusicMod to latest 1.7.5.2
- busybox 1.16.2androidfull with wget + df working from cm-6-test0 (thx Cyanogen)
- Remvol removed (now paid app on Market)
- removed Galaxy LWPs (now on Market) from LeoParts

mqmeszi:
You are not allowed to view links. Register or Login

mqmeszi:
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

--- Idézet vége ---
Nos. Wipe nem kellett elsőre. Első induláskor nagyon nagyon hosszú ideig bootol. Nekem végül wipe-olni kellett, úgy lett tökéletes. Viszont hiába tettem vissza az 1.1.1-et megint nem ment vissza rá a biztonsági mentés. Leonál, ha új rom megy fel, akkor downgrade-nél nekem még egyszer sem ment vissza biztonsági menése a korábbi romnak. Nem tud bootolni. Úgyhogy Gabes lehet, h nálad sem az átnevezés volt a hiba.

A rom még gyorsabb, most már a menü is nagyon gördülékeny. Az app2sd cuccok tökéletesek, most már minden opció él. :taps:

A notifications iszonyúan elegáns lett. Trackball wake egyből ment és az akku is %-os volt. Lehet, hogy a frameworkos cuccok maradtak meg, ezt nem tudom. Trackball alert 1.0.6 működik

Google maps végre atomgyorsan töltődik be

Természetesen az alap számológépet most is lecserélték handycalc-ra. Erre mindig gondosan ügyelnek... Igaz, hogy tegnap egy sima osztásért szinte össze kellett verekednem a progival, de nem rossz  :)

patience:
You are not allowed to view links. Register or LoginNos. Wipe nem kellett elsőre. Első induláskor nagyon nagyon hosszú ideig bootol. Nekem végül wipe-olni kellett, úgy lett tökéletes. Viszont hiába tettem vissza az 1.1.1-et megint nem ment vissza rá a biztonsági mentés. Leonál, ha új rom megy fel, akkor downgrade-nél nekem még egyszer sem ment vissza biztonsági menése a korábbi romnak. Nem tud bootolni. Úgyhogy Gabes lehet, h nálad sem az átnevezés volt a hiba.

A rom még gyorsabb, most már a menü is nagyon gördülékeny. Az app2sd cuccok tökéletesek, most már minden opció él. :taps:

A notifications iszonyúan elegáns lett. Trackball wake egyből ment és az akku is %-os volt. Lehet, hogy a frameworkos cuccok maradtak meg, ezt nem tudom. Trackball alert 1.0.6 működik

Google maps végre atomgyorsan töltődik be

Természetesen az alap számológépet most is lecserélték handycalc-ra. Erre mindig gondosan ügyelnek... Igaz, hogy tegnap egy sima osztásért szinte össze kellett verekednem a progival, de nem rossz  :)

--- Idézet vége ---
Segitsetek! AZ 1.1.1-ben hol van az adw settings?

mqmeszi:
You are not allowed to view links. Register or Login Segitsetek! AZ 1.1.1-ben hol van az adw settings?

--- Idézet vége ---
A sima settings mellett van, ha a home-nál megnyomod a settings harvergombot

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése