2024, 05 07, 07:18:58

Szerző Téma: Sony Xperia S  (Megtekintve 83365 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Sony Xperia S
« Dátum: 2012, 03 05, 20:46:55 »
Megérkezett Sony fényképezésre kihegyezett készüléke.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Kedvcsináló paraméterek:

Kijelző: 4,3 inch
   Felbontás: 1280x720: 342 pixel-per-inch (iPhone 4 Retina kijelző: 326 pixel-per-inch)
Processzor: 1.5 Ghz-es, kétmagos Qualcomm
Kamera: 12 Megapixel, FullHD videófelvétel

You are not allowed to view links. Register or Login

T-mobile-nál már megjelent :) Függetlenül is 140 ezer forint körüli áron a miénk lehet
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Sony Xperia S
« Reply #1 Dátum: 2012, 04 01, 10:28:50 »
A marketről letöltött legtöbb programok,vagy játékok,hogyan mutatnak egy 1280x720 felbontáson?
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető petymeg

  • Hozzászólások: 389
  • Navigáció / Navigation: Igo, Aura
  • PDA: SONY XPERIA S
  • PDA ROM: Stock ROM, Bulid: 6.0.A.3.73, Android 2.3.7
Re: Sony Xperia S
« Reply #2 Dátum: 2012, 04 03, 19:31:39 »
Sziasztok!

Nekem ma hozta a futár a telefont. Van már rá valami jó kis főzött rom?:)

Az első hsz-ben ki lehet javítani, hogy hamarosan kapható. MÁR kapható, én is ott vettem.

Nem elérhető petymeg

  • Hozzászólások: 389
  • Navigáció / Navigation: Igo, Aura
  • PDA: SONY XPERIA S
  • PDA ROM: Stock ROM, Bulid: 6.0.A.3.73, Android 2.3.7
Re: Sony Xperia S
« Reply #3 Dátum: 2012, 04 04, 18:38:26 »
senki nem használ még ilyen telefont itt?:(

Nem elérhető xedamen

  • Hozzászólások: 2807
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy S4 i9505
  • PDA ROM: XXUBMH1
Re: Sony Xperia S
« Reply #4 Dátum: 2012, 04 05, 20:41:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
senki nem használ még ilyen telefont itt?:(

Tökéletes készülék lenne számomra egy 4 magos processzorral.

Sajnos 1 lépéssel mindig le vannak maradva :(
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető petymeg

  • Hozzászólások: 389
  • Navigáció / Navigation: Igo, Aura
  • PDA: SONY XPERIA S
  • PDA ROM: Stock ROM, Bulid: 6.0.A.3.73, Android 2.3.7
Re: Sony Xperia S
« Reply #5 Dátum: 2012, 04 06, 08:18:30 »
olvasgatom az xda-n a root menetét You are not allowed to view links. Register or Login
ezek szerint a bootloadert kell root előtt "kinyitni"?

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Sony Xperia S
« Reply #6 Dátum: 2012, 04 09, 12:35:26 »
Nanó úgylátom nem egy tömegtelefon ezse... pedig szerdán érkezik . Na mindegy  legalább egyedi leszek!:D

Nem elérhető petymeg

  • Hozzászólások: 389
  • Navigáció / Navigation: Igo, Aura
  • PDA: SONY XPERIA S
  • PDA ROM: Stock ROM, Bulid: 6.0.A.3.73, Android 2.3.7
Re: Sony Xperia S
« Reply #7 Dátum: 2012, 04 11, 17:01:21 »
Nem merek belevágni a boot loader kinyitásába (aztán a rootolásba) mert garivesztéssel jár, már a bl kinyitása is. Meg még értelme se nagyon lenne, nincsenek főzött romok még rá.

Nem elérhető garesz

  • Hozzászólások: 902
  • Nem: Férfi
  • Sörivó
    • uksesakk
  • Navigáció / Navigation: ajgo
  • PDA: SGS3
  • PDA ROM: a legfrissebb független
Re: Sony Xperia S
« Reply #8 Dátum: 2012, 04 11, 18:53:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem merek belevágni a boot loader kinyitásába (aztán a rootolásba) mert garivesztéssel jár, már a bl kinyitása is. Meg még értelme se nagyon lenne, nincsenek főzött romok még rá.
A navigációt próbáltad már az sxs-en?
Megj:Sokan panaszkodnak a képernyő sárgulásról....
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nem sikerül elsőre, akkor az ejtőernyős ugrás nem neked való!

Nem elérhető petymeg

  • Hozzászólások: 389
  • Navigáció / Navigation: Igo, Aura
  • PDA: SONY XPERIA S
  • PDA ROM: Stock ROM, Bulid: 6.0.A.3.73, Android 2.3.7
Re: Sony Xperia S
« Reply #9 Dátum: 2012, 04 12, 07:14:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A navigációt próbáltad már az sxs-en?
Megj:Sokan panaszkodnak a képernyő sárgulásról....

Navigációban nagyon erős. Sygic Aurával próbáltam a lakásban is egy másodperc alatt fogott jelet, előtte egyik telefonom és pna-m se tudta ezt. Pontos is, mert élesben is próbáltam.
Sárgulás nálam nincs (kopp-kopp-kopp).
Egyedüli bajom a nagy fogyasztás, négyszer annyit fogyaszt, mint az előd htc dhd, napi kétszeri töltés, ez nem normális szerintem.

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Sony Xperia S
« Reply #10 Dátum: 2012, 04 12, 10:37:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Navigációban nagyon erős. Sygic Aurával próbáltam a lakásban is egy másodperc alatt fogott jelet, előtte egyik telefonom és pna-m se tudta ezt. Pontos is, mert élesben is próbáltam.
Sárgulás nálam nincs (kopp-kopp-kopp).
Egyedüli bajom a nagy fogyasztás, négyszer annyit fogyaszt, mint az előd htc dhd, napi kétszeri töltés, ez nem normális szerintem.

ugyanezen a véleményen vagyok...használhatatlanul sokat fogyaszt .kezdem sajnálni hogy eladtam a dhd-t...

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Sony Xperia S
« Reply #11 Dátum: 2012, 04 12, 10:46:18 »
ezt hogy milyen firmware van rajta azt hogy tudom megnézni? és ha nem .73 as akkor tudok arra frissíteni? mert elv. azzal jobba lenen az aksi.... meg hogy igaz az h a neo ra elöbb jön az ICS  ? Erre meg csak júniusban????

Nem elérhető petymeg

  • Hozzászólások: 389
  • Navigáció / Navigation: Igo, Aura
  • PDA: SONY XPERIA S
  • PDA ROM: Stock ROM, Bulid: 6.0.A.3.73, Android 2.3.7
Re: Sony Xperia S
« Reply #12 Dátum: 2012, 04 12, 15:10:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ezt hogy milyen firmware van rajta azt hogy tudom megnézni? és ha nem .73 as akkor tudok arra frissíteni? mert elv. azzal jobba lenen az aksi.... meg hogy igaz az h a neo ra elöbb jön az ICS  ? Erre meg csak júniusban????

El kell, hogy szomoritsalak, de 73-as firmware-rel is ugyanolyan szarulvfogyaszt. Xda-n fenn van a flasheles menete, ha hazaérek linkelem.

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Sony Xperia S
« Reply #13 Dátum: 2012, 04 12, 16:11:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login

itt írják h a 73 as firmware el okés a szett :/

Nem elérhető moqs

  • Hozzászólások: 268
  • PDA: Samsung i9300
Re: Sony Xperia S
« Reply #14 Dátum: 2012, 04 14, 00:30:38 »
Najo teljesítményileg még túl is teljesít ez a telefon de az akkumulátor miatt használhatatlan holnap viszem vissza a boltba. Helyette majd májusban lövök egy Motorola Razr Maxx-t remélem abban nem csalódok.

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Sony Xperia S
« Reply #15 Dátum: 2012, 04 25, 07:36:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Najo teljesítményileg még túl is teljesít ez a telefon de az akkumulátor miatt használhatatlan holnap viszem vissza a boltba. Helyette majd májusban lövök egy Motorola Razr Maxx-t remélem abban nem csalódok.

Ne csinaljatok, most akarom a razrt eladni es xperia st venni. :D
A razr okos hasznalattal 2napot lazan bir. De aktivval is egy napot. Pedig ez a sima razr.... tok ggaaz..  censored  a sony, ugy volt, hogy 2011tol kiadott osszes telo nyitott bootloaderrel jon....
Van aki budapesten raer talalkozni? Megtapiznam. Nekem a kamera es bravia miatt nagyon kene. Kihasznalnam.
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető riss

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Samsung i900
  • PDA ROM: bshi1
Re: Sony Xperia S
« Reply #16 Dátum: 2012, 04 25, 11:34:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne csinaljatok, most akarom a razrt eladni es xperia st venni. :D
A razr okos hasznalattal 2napot lazan bir. De aktivval is egy napot. Pedig ez a sima razr.... tok ggaaz..  censored  a sony, ugy volt, hogy 2011tol kiadott osszes telo nyitott bootloaderrel jon....
Van aki budapesten raer talalkozni? Megtapiznam. Nekem a kamera es bravia miatt nagyon kene. Kihasznalnam.

Üdvözletem,
Nemtudom mit csináltok vele, de nekem egész nap megy a wifi, és a push mail + gmail, és még játszok is vele, és van, hogy két napot kibír nekem.
A bl kinyitásáról csak annyit, hogy azt szerintem vissza lehet csukni. Én x10minipro-t használtam a minicm7.2.2-t, nyitott bl-el, és simán vissza lehet zárni.
sxs-re sajna én sem találok még főzött romokat, de már várom a cyanogentől :P :)
Zagor, a kamerától meg nesokat várj. Lehet, hogy 12Mp, de nekem nagyon zajosnak tűnnek a képek még iso200-nál is. Lehet elfogult vagyok a dslr gépem miatt, de akkoris :)

Üdv,
Bandika

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Sony Xperia S
« Reply #17 Dátum: 2012, 04 25, 15:49:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözletem,
Nemtudom mit csináltok vele, de nekem egész nap megy a wifi, és a push mail + gmail, és még játszok is vele, és van, hogy két napot kibír nekem.
A bl kinyitásáról csak annyit, hogy azt szerintem vissza lehet csukni. Én x10minipro-t használtam a minicm7.2.2-t, nyitott bl-el, és simán vissza lehet zárni.
sxs-re sajna én sem találok még főzött romokat, de már várom a cyanogentől :P :)
Zagor, a kamerától meg nesokat várj. Lehet, hogy 12Mp, de nekem nagyon zajosnak tűnnek a képek még iso200-nál is. Lehet elfogult vagyok a dslr gépem miatt, de akkoris :)

Üdv,
Bandika

Nna kellemes komment volt a tied Bandika. :) Tükrözted amit én gondoltam. Valószínűleg nem megfelelően használják az emberek a készüléket. Az a baj, hogy én a GO launcher app kill részét csak azért használom, hogy ha egy-egy probram beakad, azt ki tudjam lőni, de amúgy soha semmit nem szoktam kipusztítani, akadás nélkül futnak a háttérben és sem akksiidőben sem sebességben nem érzek problémát. Ugyanígy van, aki neten úgy szapulja a razr akksiidejét, mint az állat. Annyi, hogy a programokat megveszem, nem lopom (szerintem sokat számít), ésszel használom a kütyüt. Alapból 1nap az akksiidő aktív használattal. Ha úgy hozza a szitu kihúz 3-4 napot is, de akkor 2G-s mobilneten vagoyk, vagy éppenséggel azon is csak napi 5-6 órát szaggatva, fényerőt leveszem, procit lehúzom 800Mhz-ig (még akadásmentesen navigál és a játékok is ugyanúgy hasítanak, csupán dupla ideig tart minden kb. :])....

A root pedig azért lenne fontos... NEM az idióta instabil főzött romok miatt..... Hanem a meglévő megfelelő kihasználhatósága miatt. Pl én egy nem rootolt telefonnal gyakorlatilag alig tudnék mit kezdeni. Egy csomó programom, rendszerfigyelő, ftpszerver (fájlcseréhez a legjobb, ha csinálok hotspot-ot, indítok wifi szervert a telón, és es file explorerrel más emberek csatlakozva villángyorsan átveszik maguknak amik kellenek.) .... Ezek (nekem) már annyira alap dolgok, hogy nem tudom mit kezdek ha nem tudom rootolni az xperia s-t. :) De majd meglátjuk.
Ha valaki cserélne vodás/függetlent, november végi, garis, független fullos razr-ra, írjon. :)
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Sony Xperia S
« Reply #18 Dátum: 2012, 04 25, 17:37:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Ennyi. :) Bootloader feloldasa es zarasa. :]

Ahogy egyre tobbet olvasok (nyilvan angolul.. valahogy a magyarok nem tudnak ertelmes infot adni..) rajottem, hogy ez is olyan lesz mint anno az x10em... ha az szarra lett romolva, es megdoglott, de ugy hogy se kep se hang meg csak nem is villant vagy rezzent.... a gyari sony szoftver onnan is vigan visszarantotta es igaz hogy full gyarira tolta... de batrabban jottek ra epp ezert a fejlesztesek. :D a vegen mar ha valami elhalt, radugtam gepre ujrahuztam es kb 10perc alatt full belakott rom volt rajta ujra elolrol a rootolastol a romolason at mindennel. :D Gyakorlat volt a javabol. :)

Eldontottem. Johet az xperia. :P
Amint atkerul a vodafon smart storebol sima vodafonba, mar veszem is meg. (Csak akkor kapok telot jo aron a flotta csomagomhoz).
Addigis... kernem, hogy aki budapest, esetleg 11kerben lakik, es van xperia s kutyuje.... es raer, szoljon, meghivom egy kavera ha buzeralhatom picit a telojat. :P
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető riss

  • Hozzászólások: 3
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: Samsung i900
  • PDA ROM: bshi1
Re: Sony Xperia S
« Reply #19 Dátum: 2012, 04 27, 10:30:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Ennyi. :) Bootloader feloldasa es zarasa. :]

Ahogy egyre tobbet olvasok (nyilvan angolul.. valahogy a magyarok nem tudnak ertelmes infot adni..) rajottem, hogy ez is olyan lesz mint anno az x10em... ha az szarra lett romolva, es megdoglott, de ugy hogy se kep se hang meg csak nem is villant vagy rezzent.... a gyari sony szoftver onnan is vigan visszarantotta es igaz hogy full gyarira tolta... de batrabban jottek ra epp ezert a fejlesztesek. :D a vegen mar ha valami elhalt, radugtam gepre ujrahuztam es kb 10perc alatt full belakott rom volt rajta ujra elolrol a rootolastol a romolason at mindennel. :D Gyakorlat volt a javabol. :)

Eldontottem. Johet az xperia. :P
Amint atkerul a vodafon smart storebol sima vodafonba, mar veszem is meg. (Csak akkor kapok telot jo aron a flotta csomagomhoz).
Addigis... kernem, hogy aki budapest, esetleg 11kerben lakik, es van xperia s kutyuje.... es raer, szoljon, meghivom egy kavera ha buzeralhatom picit a telojat. :P

én a 9.-ben dolgozom a kálvinnál, ha érdekel valamikor 5 után. De nincs rajta mobilnetem, mert ahol járok, ott mindig van wifi.
Üdv,
Bandika

Nem elérhető ZsDaniel

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1081
  • Nem: Férfi
  • PDA ROM: Minden infó az aláírásban
Re: Sony Xperia S
« Reply #20 Dátum: 2012, 04 27, 11:02:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Ennyi. :) Bootloader feloldasa es zarasa. :]

Ahogy egyre tobbet olvasok (nyilvan angolul.. valahogy a magyarok nem tudnak ertelmes infot adni..) rajottem, hogy ez is olyan lesz mint anno az x10em... ha az szarra lett romolva, es megdoglott, de ugy hogy se kep se hang meg csak nem is villant vagy rezzent.... a gyari sony szoftver onnan is vigan visszarantotta es igaz hogy full gyarira tolta... de batrabban jottek ra epp ezert a fejlesztesek. :D a vegen mar ha valami elhalt, radugtam gepre ujrahuztam es kb 10perc alatt full belakott rom volt rajta ujra elolrol a rootolastol a romolason at mindennel. :D Gyakorlat volt a javabol. :)

Eldontottem. Johet az xperia. :P
Amint atkerul a vodafon smart storebol sima vodafonba, mar veszem is meg. (Csak akkor kapok telot jo aron a flotta csomagomhoz).
Addigis... kernem, hogy aki budapest, esetleg 11kerben lakik, es van xperia s kutyuje.... es raer, szoljon, meghivom egy kavera ha buzeralhatom picit a telojat. :P
Ezzel azért vigyázzatok, mert ugrik a gari, ráadásul se OTA-n, se Sony PC Companion-nal nem lehet többé frissíteni a telefont, a hivatalosakat is fel lehet majd rakni, de csak PC-ről FlashTool-al (néhány alpha és beta ROM jött Sony-tól korábbi modellekhez, amit így lehetett felrakni) vagy CWM-ből ha valaki megcsinálja. A garanciát nem hozza vissza a bootloader visszazárása sem, hisz a nyitásnál örökre törlődnek a DRM kulcsok is.

Látom a Vodafon-nál vennéd meg: függő lesz és nem lehet kinyitni a bootloader-t még a hivatalos módon sem. Előszőr függetleníteni kell (Vodafon-nál, vagy setool2 programmal (PC-s, fizetős), egyéb függetlenítési módok nem segítenek.

Körübelül ugyanolyan a nyitás-garancia-támogatás, mint a HTC-nél, ha hivatalosan van nyitva a bootloader (talán a HTC-nél még kapnak frissítést).

Apple iPhone 5 és iPad Mini [iOS 8.1.2]
Samsung Galaxy S3 (I9300) | ArchiDroid V2.X [4.4.4]
Google Chromecast
Apple iPod Nano 6G

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: Sony Xperia S
« Reply #21 Dátum: 2012, 04 28, 17:03:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom a Vodafon-nál vennéd meg: függő lesz és nem lehet kinyitni a bootloader-t még a hivatalos módon sem. Előszőr függetleníteni kell (Vodafon-nál, vagy setool2 programmal (PC-s, fizetős), egyéb függetlenítési módok nem segítenek.
Hat kb nem fog erdekelni. Kotok ra tores biztositast es ha garis baja van, fogom es "kiesik" a 7.rol.... :)
Nagybatyam iphone4s eben vacakolt a hangszoro es vagy beviszik gariba... vagy lezuzza kalapaccsal es kap egy zsir ujat azonnal par ezer (4-5) ft onerovel. Hat lezuzta. :D
de szo szo. Nem ez a lenyeg. Vodanal hogyan lehet fuggetlenittetni? Attol megmarad a gari? Helyben megcsinaljak? En tuti nem adom le napokra...
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető nrg86

  • Hozzászólások: 242
  • Nem: Férfi
  • PDA: Sony Xerpia S
Re: Sony Xperia S
« Reply #22 Dátum: 2012, 05 05, 04:18:33 »
Sziasztok!
Kedden érkezik a kicsike, az érdekelne ,hogy tényleg van a csomagban HDMI kábel?Mert a trénél csak hálozati töltö van feltüntetve és mivel webshoppon keresztül jön nem tudtam meglesni... :(
A másik pedig ha kezeli az MKV. fórmátumokat mekkora file méretig játsza le szaggatás nélkül?
Elöre is köszi!

Nem elérhető nrg86

  • Hozzászólások: 242
  • Nem: Férfi
  • PDA: Sony Xerpia S
Re: Sony Xperia S
« Reply #23 Dátum: 2012, 05 05, 04:54:24 »
Azt elfelejtettem meg kérdezni ,hogy gyári recovery menü van-e ugy mint a samunál volt vagy root és bl unlock kell hozzá?

Nem elérhető Maxentius

  • Hozzászólások: 16
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910C
  • PDA ROM: N910CXXU1BOC3 | Android 5.0.1
  • Skype: maxesz
Re: Sony Xperia S
« Reply #24 Dátum: 2012, 05 05, 12:27:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kedden érkezik a kicsike, az érdekelne ,hogy tényleg van a csomagban HDMI kábel?Mert a trénél csak hálozati töltö van feltüntetve és mivel webshoppon keresztül jön nem tudtam meglesni... :(
A másik pedig ha kezeli az MKV. fórmátumokat mekkora file méretig játsza le szaggatás nélkül?
Elöre is köszi!

Nekem tegnap óta van meg, igaz független ugyan, de elvileg minden csomagban ott lesz a HDMI-kábel.